Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Najlepsza "11" Wisły w ostatnim dziesięcioleciu. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7789)

qwertyuiop3 11.12.2010 21:21

Mój skład mocno ofensywny:

Pawełek - Cleber, Marcelo, Głowacki - Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski - Boguski, Żurawski, Frankowski

Ławka: Majdan, Uche, Baszczyński,Stolarczyk, Paweł Brożek, Moskal, Paulista


Bramkarza nigdy dobrego nie mieliśmy, Dolha z wiadomych przyczyn odpada, Majdan miał dobry okres, ale wg mnie Pawełek zrobił więcej, Sarnata też oceniam gorzej.

W obronie trójka środkowych obrońców

Pomoc - brakuje miejsca dla Uche,

Atak - przed Żurawskim i Frankowskim lekko z tyłu Boguski, może trochę na wyrost, ale wg mnie nie mieliśmy lepszego cofniętego napastnika. Niestety kontuzja sprawiła, że ostatnią rundę miał fatalną.

HEDu 11.12.2010 21:24

Franek nie nadaje sie na srodkowego ? To czemu strzela tyle goli w Jadze... a gra sam w napadzie w 99% meczow.

RAF 11.12.2010 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 1024381)
Franek nie nadaje sie na srodkowego ? To czemu strzela tyle goli w Jadze... a gra sam w napadzie w 99% meczow.

W mojej ocenie nie nadaje sie do systemu 4-3-3. W tym systemie srodkowy napastnik musi mocno stac na nogach, dobrze sie zastawic umiec odeprzec fizyczny atak rywala i dograc pilke do partnera z ataku - ktory w systemie 4-3-3 - gra jako skrzydlowy. Musi miec dobre uderzenie z glowy i umiec sie przepchac z obroncami w polu karnym. Frankowski jest bardzo dobrym napastnikiem ale w systemie 4-4-2 kiedy to ma obok siebie partera ktory poda mu pilke w "uliczke" czy tez ma mozliwosc dobic strzal kolegi z ataku.

it 11.12.2010 21:55

Majdan (Dolha) - Baszczyński (Kuzera), Głowacki (B. Zając), Marcelo (Węgrzyn), Mijailović (Kaliciak)- Uche (Błaszczykowski), Sobolewski (Cantoro), Szymkowiak (Czerwiec), Kosowski (Zieńczuk) - Frankowski (Brożek), Żurawski (Kuźba)

Trener: Kasperczak (Skorża)

Ja podałem dla każdego alternatywę, choć niektórym daleko do tych z pierwszego miejsca (praktycznie cała obrona). W niektórych przypadkach te różnice są minimalne (np. Uche-Błaszczu, Szymek-Czerwiec), a jest jeszcze kilku piłkarzy, którzy z powodu silnej konkurencji nie łapią się do tej dwudziestki dwójki, choć też bardzo nieznacznie: np. Moskal, Kula, B. Zając

misiekpb 14.12.2010 23:00

Bramkarz: Sarnat
Obrońcy: Baszczyński , Marcelo , Głowacki , Mijailović
Pomocnicy: Uche, Szymkowiak, Sobolewski , Kosowski
Napastnicy: Żurawski , Frankowski

Ławka rezerwowych: Błaszczykowski, Cleber, Paweł Brożek, Cantoro , Pater, Zieńczuk,

matt1906 14.12.2010 23:08

Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Nikola - Uche, Szymkowiak, Sobolewski, Kosowski - Błaszczykowski - Żurawski
Ławka: Sarnat, Cleber, Zieńczuk, Frankowski, Paweł Brożek

kamanwislak 15.12.2010 17:29

Majdan
Baszczyński - Głowacki - Marcelo - Piotr Brożek
Błaszczykowski - Szymkowiak - Sobolewski - Kosowski
Frankowski - Żurawski

Rezerwa:
Sarnat
Cleber
Nikola
Zieńczuk
Uche
Kuźna
Paweł Brożek

Wizard 15.12.2010 17:55

Sarnat (Dolha za umiejetnosci, ale nic wiecej - szczur) - Baszczynski, Glowacki (Zajac), Marcelo (Cleber), Stolarczyk (Mijailovic) - Uche (Błaszczu), Sobol (Czerwiec), Szymkowiak (Cantoro), Kosowski (Zienczuk)- Zurawski (Kuzba), Frankowski (Brozek)

Trener: Kasperczak / Petrescu

I śmiem twierdzić, że gdyby każdy z tych piłkarzy prezentował możliwie najwyższą formę to bylibyśmy corocznie w grupie LM, a pewnie i więcej.

Above 17.12.2010 19:47

Bramka:
Majdan

Obrona:
Baszczyński
Głowacki
Marcelo
Cleber

Pomoc:
Błaszczykowski
Sobolewski
Szymkowiak
Kosowski

Atak:
Żurawski
Frankowski

KaRaSTSW 17.12.2010 21:32

Majdan
Baszczyński , Marcelo , Głowacki , Mijailović
Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski , Kosowski
Żurawski , Frankowski


Sarnat, Pawełek - Cleber, Zieńczuk, Uche - Paweł Brożek, Kuzba

grogoriogreg 17.12.2010 21:57

Majdan
Błaszczykowski - Głowacki - Marcelo - Mijajlović
Uche - Szymkowiak - Sobolewski - Kosowski
Brożek - Żurawski
Ławka: Pawełek/Dolha - Brożek Piotr, Cleber, Baszczyński, Frankowski, Kuźba, Cantoro

Proud 17.12.2010 22:10

Jako, że ma być to 11 ostatniej dekady to pomijam takich zawodników jak: Czerwiec, Kulawik, Moskal, Pater, Olo Moskalewicz. Każdy z Nich zahaczył wprawdzie o ostatnią dekadę, ale nie grali w niej długo. Dlatego zdecydowałem się na taką 11tkę:

Biorę pod uwagę tylko i wyłącznie umiejętnosci piłkarskie!

Dolha

Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijajlović

Uche, Cantoro, Szymkowiak, Kosowski

Frankowski, Żurawski

rezerwowi:
Pawełek, Sobolewski, Stolarczyk, Cleber, Błaszczykowski, Brożek Paweł, Zieńczuk

Trener: Petrescu

zidanemarcin 17.12.2010 22:10

Pawełek
Baszczyński , Marcelo , Głowacki , Mijailović
Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski , Kosowski
Żurawski , Frankowski

Ławka: Majdan, Cleber, Cantoro, Zieńczuk, Uche, Paweł Brożek, Kuzba

Trener: Kasperczak / Petrescu

polska.mysl.szkoleniowa 18.12.2010 01:27

Majdan
Baszczyński , Marcelo , Głowacki , Stolarczyk
Kosowski, Szymkowiak, Moskal , Pater
Żurawski , Frankowski

Rezerwa: Sarnat, Nikola, Czerwiec, Uche, Błaszczykowski

Trener: Heniek

mb_1906 18.12.2010 01:38

Dolha - świetny bramkarz. Jedyny świetny, który nam się trafił w ostatnich latach. Wspaniały refleks i umiejętności. Niestety, sprzedawczyk :(.
Baszczynski
Głowacki
Marcelo
Piotr Brożek - świetny napastnik, ktroego w głupi sposob przesunieto na obrone. Niemniej jednak na nienaturalnej dla siebie pozycji prezentuje sie bardzo dobrze.
Błaszczykowski
Kałużny
Szymkowiak
Kosowski - prawdziwą WIELKOŚĆ tego piłkarza pokazuje sezon 2007/2008. Gdy grał, Wisła grała ofensywnie, pięknie i wygrywała po 5 - 0. Jak odszedł, wygrywała, ale ledwo ledwo po 2-1, 1-0, prezentujac mizerny defensywny futbol. Wielki piłkarz.
Franek - można go nie lubić za pewne sprawy, ale to piłkarski geniusz. Napastnik przez wielkie N.
Żuraw

Neo1221 18.12.2010 11:16

Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijailovic - Błaszczykowski, Szymkowiak, Moskal, Kosowski - Frankowski, Żurawski

rezerwa:
Majdan - Cleber, Zając - Uche, Sobolewski - Brożek Paweł

WIELKI_CZŁOWIEK 18.12.2010 11:59

Iniemamocni:
Majdan
Baszczynski, Glowacki, Marcelo, Mijailovic
Uche, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski
Frankowski, Zurawski

Swobodnie mozna wymienic Cantoro za Sobola i Uche za Blaszczykowskiego

FooFighter 22.12.2010 22:49

Bramkarz: Dolha
Obrońcy: Baszczyński , Marcelo, Głowacki , Mijailović
Pomocnicy: Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski , Kosowski
Napastnicy: Żurawski , Frankowski

gm34a 31.12.2010 11:01

Dolha- Baszczyński, Marcelo, Głowacki, Mijailović - Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski - Żurawski, Frankowski

R: Pawełek, Cleber, Uche, Paweł Brożek, Zieńczuk, Małecki, Cantoro

piter116 31.12.2010 12:29

Dolha
Baszczyński,Głowacki,Marcelo,Mijailovic
Uche,Sobolewski,Szymkowiak,Kosowski
Żurawski,Frankowski
Rezerwa:Majdan,Cantoro,Błaszczykowski,Cleber,Paweł Brożek,Stolarczyk,Zieńczuk
Trener:Kasperczak

tarantulaw2 01.01.2011 00:53

Koniec typowania .!

Wyniki postaram się podać jak najszybciej...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl