![]() |
Mój skład mocno ofensywny:
Pawełek - Cleber, Marcelo, Głowacki - Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski - Boguski, Żurawski, Frankowski Ławka: Majdan, Uche, Baszczyński,Stolarczyk, Paweł Brożek, Moskal, Paulista Bramkarza nigdy dobrego nie mieliśmy, Dolha z wiadomych przyczyn odpada, Majdan miał dobry okres, ale wg mnie Pawełek zrobił więcej, Sarnata też oceniam gorzej. W obronie trójka środkowych obrońców Pomoc - brakuje miejsca dla Uche, Atak - przed Żurawskim i Frankowskim lekko z tyłu Boguski, może trochę na wyrost, ale wg mnie nie mieliśmy lepszego cofniętego napastnika. Niestety kontuzja sprawiła, że ostatnią rundę miał fatalną. |
Franek nie nadaje sie na srodkowego ? To czemu strzela tyle goli w Jadze... a gra sam w napadzie w 99% meczow.
|
Cytat:
|
Majdan (Dolha) - Baszczyński (Kuzera), Głowacki (B. Zając), Marcelo (Węgrzyn), Mijailović (Kaliciak)- Uche (Błaszczykowski), Sobolewski (Cantoro), Szymkowiak (Czerwiec), Kosowski (Zieńczuk) - Frankowski (Brożek), Żurawski (Kuźba)
Trener: Kasperczak (Skorża) Ja podałem dla każdego alternatywę, choć niektórym daleko do tych z pierwszego miejsca (praktycznie cała obrona). W niektórych przypadkach te różnice są minimalne (np. Uche-Błaszczu, Szymek-Czerwiec), a jest jeszcze kilku piłkarzy, którzy z powodu silnej konkurencji nie łapią się do tej dwudziestki dwójki, choć też bardzo nieznacznie: np. Moskal, Kula, B. Zając |
Bramkarz: Sarnat
Obrońcy: Baszczyński , Marcelo , Głowacki , Mijailović Pomocnicy: Uche, Szymkowiak, Sobolewski , Kosowski Napastnicy: Żurawski , Frankowski Ławka rezerwowych: Błaszczykowski, Cleber, Paweł Brożek, Cantoro , Pater, Zieńczuk, |
Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Nikola - Uche, Szymkowiak, Sobolewski, Kosowski - Błaszczykowski - Żurawski
Ławka: Sarnat, Cleber, Zieńczuk, Frankowski, Paweł Brożek |
Majdan
Baszczyński - Głowacki - Marcelo - Piotr Brożek Błaszczykowski - Szymkowiak - Sobolewski - Kosowski Frankowski - Żurawski Rezerwa: Sarnat Cleber Nikola Zieńczuk Uche Kuźna Paweł Brożek |
Sarnat (Dolha za umiejetnosci, ale nic wiecej - szczur) - Baszczynski, Glowacki (Zajac), Marcelo (Cleber), Stolarczyk (Mijailovic) - Uche (Błaszczu), Sobol (Czerwiec), Szymkowiak (Cantoro), Kosowski (Zienczuk)- Zurawski (Kuzba), Frankowski (Brozek)
Trener: Kasperczak / Petrescu I śmiem twierdzić, że gdyby każdy z tych piłkarzy prezentował możliwie najwyższą formę to bylibyśmy corocznie w grupie LM, a pewnie i więcej. |
Bramka:
Majdan Obrona: Baszczyński Głowacki Marcelo Cleber Pomoc: Błaszczykowski Sobolewski Szymkowiak Kosowski Atak: Żurawski Frankowski |
Majdan
Baszczyński , Marcelo , Głowacki , Mijailović Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski , Kosowski Żurawski , Frankowski Sarnat, Pawełek - Cleber, Zieńczuk, Uche - Paweł Brożek, Kuzba |
Majdan
Błaszczykowski - Głowacki - Marcelo - Mijajlović Uche - Szymkowiak - Sobolewski - Kosowski Brożek - Żurawski Ławka: Pawełek/Dolha - Brożek Piotr, Cleber, Baszczyński, Frankowski, Kuźba, Cantoro |
Jako, że ma być to 11 ostatniej dekady to pomijam takich zawodników jak: Czerwiec, Kulawik, Moskal, Pater, Olo Moskalewicz. Każdy z Nich zahaczył wprawdzie o ostatnią dekadę, ale nie grali w niej długo. Dlatego zdecydowałem się na taką 11tkę:
Biorę pod uwagę tylko i wyłącznie umiejętnosci piłkarskie! Dolha Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijajlović Uche, Cantoro, Szymkowiak, Kosowski Frankowski, Żurawski rezerwowi: Pawełek, Sobolewski, Stolarczyk, Cleber, Błaszczykowski, Brożek Paweł, Zieńczuk Trener: Petrescu |
Pawełek
Baszczyński , Marcelo , Głowacki , Mijailović Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski , Kosowski Żurawski , Frankowski Ławka: Majdan, Cleber, Cantoro, Zieńczuk, Uche, Paweł Brożek, Kuzba Trener: Kasperczak / Petrescu |
Majdan
Baszczyński , Marcelo , Głowacki , Stolarczyk Kosowski, Szymkowiak, Moskal , Pater Żurawski , Frankowski Rezerwa: Sarnat, Nikola, Czerwiec, Uche, Błaszczykowski Trener: Heniek |
Dolha - świetny bramkarz. Jedyny świetny, który nam się trafił w ostatnich latach. Wspaniały refleks i umiejętności. Niestety, sprzedawczyk :(.
Baszczynski Głowacki Marcelo Piotr Brożek - świetny napastnik, ktroego w głupi sposob przesunieto na obrone. Niemniej jednak na nienaturalnej dla siebie pozycji prezentuje sie bardzo dobrze. Błaszczykowski Kałużny Szymkowiak Kosowski - prawdziwą WIELKOŚĆ tego piłkarza pokazuje sezon 2007/2008. Gdy grał, Wisła grała ofensywnie, pięknie i wygrywała po 5 - 0. Jak odszedł, wygrywała, ale ledwo ledwo po 2-1, 1-0, prezentujac mizerny defensywny futbol. Wielki piłkarz. Franek - można go nie lubić za pewne sprawy, ale to piłkarski geniusz. Napastnik przez wielkie N. Żuraw |
Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijailovic - Błaszczykowski, Szymkowiak, Moskal, Kosowski - Frankowski, Żurawski
rezerwa: Majdan - Cleber, Zając - Uche, Sobolewski - Brożek Paweł |
Iniemamocni:
Majdan Baszczynski, Glowacki, Marcelo, Mijailovic Uche, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski Frankowski, Zurawski Swobodnie mozna wymienic Cantoro za Sobola i Uche za Blaszczykowskiego |
Bramkarz: Dolha
Obrońcy: Baszczyński , Marcelo, Głowacki , Mijailović Pomocnicy: Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski , Kosowski Napastnicy: Żurawski , Frankowski |
Dolha- Baszczyński, Marcelo, Głowacki, Mijailović - Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski - Żurawski, Frankowski
R: Pawełek, Cleber, Uche, Paweł Brożek, Zieńczuk, Małecki, Cantoro |
Dolha
Baszczyński,Głowacki,Marcelo,Mijailovic Uche,Sobolewski,Szymkowiak,Kosowski Żurawski,Frankowski Rezerwa:Majdan,Cantoro,Błaszczykowski,Cleber,Paweł Brożek,Stolarczyk,Zieńczuk Trener:Kasperczak |
Koniec typowania .!
Wyniki postaram się podać jak najszybciej... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl