![]() |
Andy za Małego, Czarek za Jirsaka reszta bez zmian i powinno być dobrze. Myślę że będzie dużo bramek, stawiam 4-2 dla nas :) pozdro
|
Oglądając CF zwróciłem uwagę, że w Warszawie leży strasznie dużo śniegu, ciekawe co z boiskiem, czy przygotują i odśnieżą, czy będziemy mieli powtórkę z wczoraj z meczu Korona - Amica...
|
W ostatnich 14? meczach z Polonią Wisła wygrała aż 13 i jeden zremisowała więc trudno byłoby wytłumaczyć porażkę.
Ale trzeba ją wkalkukować ze względu na bagno na murawie, Korona chyba ma lepsze wyposażenie (do tego mają jako taki dach) a mimo to trudno było cokolwiek rozegrać we wczorajszym meczu. Może być dużo przypadku, zalecam strzałów z dystansu, szkoda że mamy jeszcze mecz z Arką, podobobne pastwisko do tego w Warszawie na KSP |
Cytat:
|
Cytat:
No chyba, że ktoś wierzy w zabobony typu "zespół A nie leży zespołowi B" (choć nie ma żadnego logicznego uzasadnienia, bo przecież piłkarze się zmieniają, trenerzy się zmieniają, budżety się zmieniają, itd) |
Pawełek
Czikosz Chavez Bunoza Paljić Małecki Garguła Sobolewski Jirsak Kirm Brożek Paweł jazda z discopolo :D |
To jest skład oficjalny czy typ?
|
Jak strzelimy coś na początku to będzie nam się lepiej grało. No ale do tego potrzeba aby Brożek się nie machnął w jakiejś sytuacji oraz aby trafił z 5 metrów. Nie wyobrażam sobie aby Małecki miał ropocząc mecz w pierwszej 11 stce.
|
Cytat:
zwycięskiego składu się nie zmienia. |
Cytat:
|
Fajnie, że Maaskant nie żongluje składem bez sensu.
Polonia zamurowana w trzy dupy. Będzie 0-0. |
Faktycznie Polonia z trzema defensywnymi pomocnikami. No to chyba sie będą bronić u siebie i grać z kontry. Cóż obyśmy ich ukarali :).
Ciekawe ile śniegu tam w Warszawie mają. |
Z perspektywy TV boisko w dosyć dobrym stanie.
|
a wezcie pewnie znowu bedzie kopanina bo Polonia defensywnie, jeden napastnik ...
|
Ma ktoś jakąś relacje w internecie zeby oglądnąc....
|
Cytat:
|
0-3 musi być. Adin, dva, tri (oglądałem przed chwilą reklamę Netii) :)
|
Mam nadzieję że mecz będzie ciekawy i zakończy się naszym zwycięstwem :D Nic lepiej nie zapeszać... co ma być to zobaczymy na boisku
|
Kto siedzi u nas na ławce?
|
To jest hymn discopolo? :D Tylko ZWYCIĘSTWO WISEŁKO tylko Zwycięstwo
|
moda na Polonie cos nie bardzo, bo glowna jest w polowie pełna ;)
|
No to mamy po Bunozie w Gdynii...
|
wie ktos co to byla za piosenka ma stadionie przed rozpoczeciem meczu?
|
Cytat:
|
ładnie gra Polonia póki co. Brak mi tu Nordina na środku, żeby coś mógł przepchnąć do przodu.
|
Za co Bunoza dostał kartkę? teraz nie wiadomo czy się odwoływać bo dadzą Chavezowi.
|
Narazie Polonia gra z nami w dziadka ;)...
|
ja pier.... masakra jakaś ;/
|
juz 14 min a my oddaliśmy w ogóle jakiś strzał?? ;/
|
Jest 15 minuta a my ani razu nie wyszyliśmy z połowy , dramat.
E : Pierwsza fajna akcja i gol :D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl