Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [15 kolejka] Polonia Warszawa - Wisła Kraków 2010-11-28 niedziela godz. 14:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7750)

Semper Fidelis 1985 28.11.2010 11:08

Andy za Małego, Czarek za Jirsaka reszta bez zmian i powinno być dobrze. Myślę że będzie dużo bramek, stawiam 4-2 dla nas :) pozdro

fialo 28.11.2010 13:05

Oglądając CF zwróciłem uwagę, że w Warszawie leży strasznie dużo śniegu, ciekawe co z boiskiem, czy przygotują i odśnieżą, czy będziemy mieli powtórkę z wczoraj z meczu Korona - Amica...

aNouc 28.11.2010 13:17

W ostatnich 14? meczach z Polonią Wisła wygrała aż 13 i jeden zremisowała więc trudno byłoby wytłumaczyć porażkę.
Ale trzeba ją wkalkukować ze względu na bagno na murawie, Korona chyba ma lepsze wyposażenie (do tego mają jako taki dach) a mimo to trudno było cokolwiek rozegrać we wczorajszym meczu. Może być dużo przypadku, zalecam strzałów z dystansu, szkoda że mamy jeszcze mecz z Arką, podobobne pastwisko do tego w Warszawie na KSP

snyrting 28.11.2010 13:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1018626)
[...]szkoda że mamy jeszcze mecz z Arką, podobobne pastwisko do tego w Warszawie na KSP

Pastwisko w Arce jest z plastiku więc nie wiem gdzie ty widzisz to podobieństwo.

jasnyGwint 28.11.2010 14:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1018626)
W ostatnich 14? meczach z Polonią Wisła wygrała aż 13 i jeden zremisowała więc trudno byłoby wytłumaczyć porażkę.

A jakie niby znaczenie maja mecze rozgrywane więcej niż rok temu (czyli pewnie jakieś 12 z nich), że trudno by było wytłumaczyć porażkę ?

No chyba, że ktoś wierzy w zabobony typu "zespół A nie leży zespołowi B" (choć nie ma żadnego logicznego uzasadnienia, bo przecież piłkarze się zmieniają, trenerzy się zmieniają, budżety się zmieniają, itd)

brylant17 28.11.2010 14:05

Pawełek
Czikosz
Chavez
Bunoza
Paljić
Małecki
Garguła
Sobolewski
Jirsak
Kirm
Brożek Paweł


jazda z discopolo :D

rafalek 28.11.2010 14:08

To jest skład oficjalny czy typ?

Marszałek 28.11.2010 14:10

Jak strzelimy coś na początku to będzie nam się lepiej grało. No ale do tego potrzeba aby Brożek się nie machnął w jakiejś sytuacji oraz aby trafił z 5 metrów. Nie wyobrażam sobie aby Małecki miał ropocząc mecz w pierwszej 11 stce.

matkur 28.11.2010 14:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1018664)
Jak strzelimy coś na początku to będzie nam się lepiej grało. No ale do tego potrzeba aby Brożek się nie machnął w jakiejś sytuacji oraz aby trafił z 5 metrów. Nie wyobrażam sobie aby Małecki miał ropocząc mecz w pierwszej 11 stce.

no to jednak musisz sobie to wyobrazić. Mały zaczyna w pierwszym składzie.
zwycięskiego składu się nie zmienia.

brylant17 28.11.2010 14:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 1018659)
To jest skład oficjalny czy typ?

z relacji live na twsd

JrQ- 28.11.2010 14:18

Fajnie, że Maaskant nie żongluje składem bez sensu.
Polonia zamurowana w trzy dupy.
Będzie 0-0.

rabi86 28.11.2010 14:24

Faktycznie Polonia z trzema defensywnymi pomocnikami. No to chyba sie będą bronić u siebie i grać z kontry. Cóż obyśmy ich ukarali :).

Ciekawe ile śniegu tam w Warszawie mają.

Eternit 28.11.2010 14:34

Z perspektywy TV boisko w dosyć dobrym stanie.

HEDu 28.11.2010 14:38

a wezcie pewnie znowu bedzie kopanina bo Polonia defensywnie, jeden napastnik ...

Tobi1906 28.11.2010 14:39

Ma ktoś jakąś relacje w internecie zeby oglądnąc....

IncognitoTSW 28.11.2010 14:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 1018687)
a wezcie pewnie znowu bedzie kopanina bo Polonia defensywnie, jeden napastnik ...

No, nie to co my.

WiślakMyślenice 28.11.2010 14:45

0-3 musi być. Adin, dva, tri (oglądałem przed chwilą reklamę Netii) :)

Teqcontroller 28.11.2010 14:48

Mam nadzieję że mecz będzie ciekawy i zakończy się naszym zwycięstwem :D Nic lepiej nie zapeszać... co ma być to zobaczymy na boisku

PANDEM0NIUM 28.11.2010 14:48

Kto siedzi u nas na ławce?

brylant17 28.11.2010 14:48

To jest hymn discopolo? :D Tylko ZWYCIĘSTWO WISEŁKO tylko Zwycięstwo

zdzichu411 28.11.2010 14:49

moda na Polonie cos nie bardzo, bo glowna jest w polowie pełna ;)

Eternit 28.11.2010 14:52

No to mamy po Bunozie w Gdynii...

sportnh 28.11.2010 15:00

wie ktos co to byla za piosenka ma stadionie przed rozpoczeciem meczu?

felipe 28.11.2010 15:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eternit (Post 1018703)
No to mamy po Bunozie w Gdynii...

Pal licho w Gdyni, boję się, że dziś nie dotrwa do końca... W takim meczu żółtko dla środkowego obrońcy w 2 minucie to kaplica.

Elendil 28.11.2010 15:02

ładnie gra Polonia póki co. Brak mi tu Nordina na środku, żeby coś mógł przepchnąć do przodu.

aNouc 28.11.2010 15:03

Za co Bunoza dostał kartkę? teraz nie wiadomo czy się odwoływać bo dadzą Chavezowi.

For_FuN_ 28.11.2010 15:04

Narazie Polonia gra z nami w dziadka ;)...

Teqcontroller 28.11.2010 15:04

ja pier.... masakra jakaś ;/

Kluvi 28.11.2010 15:05

juz 14 min a my oddaliśmy w ogóle jakiś strzał?? ;/

Tylko_Wisła! 28.11.2010 15:05

Jest 15 minuta a my ani razu nie wyszyliśmy z połowy , dramat.


E : Pierwsza fajna akcja i gol :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl