![]() |
Cleber do sztabu szkoleniowego Holendra -Mam nadzieje że na Reymonta zarząd podziękuje Cleberowi za oddanie i reprezentowanie barw Białej Gwiazdy oraz wkład do gry( poświęcenie na boisku i osiągnięcia (w końcu to on zawsze rządził obroną jak i drużyną dzięki jego grze obronnej Wisła traciła mało bramek) mam nadzieje że Holendrzy docenią tego zawodnika- ikone Białej Gwiazdy( tak jak Cafu albo Maldini dla Milanu tak Clebr był zawodnikiem i ikoną Białej Gwiazdy) i zaproponują mu stanowisko w sztabie szkoleniowym na koniec życzę Cleberowi zdrowia iżeby spełniło sie jego marzenie o pracy w klubie na Reymonta jeszcze raz dzięki za wszystko Cleber
|
Nie tylko dobry piłkarz. Przede wszystkim postrzegam go jako dobrego człowieka.
|
Szacunek za nieustępliwą walkę i zaangażowanie w każdy mecz !!! A poza tym spoko gośc.
|
Dziękuję Clebi!
|
Dzięki Cleber za wszystkie lata a szczególnie za tą bramkę
http://www.youtube.com/watch?v=HiZ1GlesPoE |
Dzieki Clebi! Wisla pamieta! Mam ogromny szacunek do ciebie wedlug mnie jeden z najlepszych oboroncow Wisly! Wislak z krwi i kosci! Zostan z nami WISLAKAMI!!!
|
w radiu słyszałem że jednak to przedwcześnie ktoś ogłosił zakończenie kariery, Ochalik mówił podobno że Cleber chce zagrać jeszcze sezon jeśli mu zdrowie pozwoli!!
Ktoś to potwierdzi?? |
gdyby to była pewna informacja to by na oficjalnej o tym pisali... ;)
e/ mowie o tym ze Cleber kończy karierę przez ostatnią kontuzje. Oby jeszcze pograł... |
@ dj_ibutti - mój błąd, racja.
Post do usunięcia. |
Mam nadzieje ze klub nie potraktuje go tak jak Mauro i ze zostanie w Wisle i bedzie pomagal np. w szkoleniu obroncow.
Dziekujemy ze z nami byles przez te wszystkie lata a bramka strzelona Barcelonie bedzie pamietana zawsze :D |
Cytat:
|
Cleber dziękujemy ! Wzór profesjonalizmu !! Jeszcze raz dzięki !
|
Cytat:
|
oprawa na legię musi być.
|
Cleber - wielki szacunek i zdrowiej szybko, Dziękuję za grę z pełnym zaangażowaniem dla Naszego klubu.
|
Szkoda ze po tak ewidentnym faulu Tshibamba nie zostal ukarany. Widac na powtorkach jak ewidentnie wskoczyl na Clebera.
Dzieki za wszystko, czekamy na wiecej jak wrocisz do zdrowia bo takich ludzi jak Ty musimy miec w klubie jak najwiecej!!! |
Cleber - wielkie dzięki!
Mam nadzieję, że zostanie w Wiśle jhako skaut, może w sztabie szkoleniowym |
Wielkie Dzięki Cleber!!!!
|
Szacunek za ogromne serducho w grze z Białą Gwiazdą na piersi!
Byłeś jednym z niewielu, którzy czuli z czym się to wiązało! Wielkie dzięki za wspaniałe chwile!! |
|
Cytat:
|
Thank You Cleber for all good things which you've done for Wisła club... I hope that you'll stay in Cracow and you'll teach young boys how to good to stop forwards, or You'll look for some good footballers to our club!
We'll never forget when you won match against Barcelona and you've shot a wonderful goal. Remember - you're a professional and it will never change! ! ! |
Wszyscy juz zdarzyli podziekowac ...
Fajnie ze ktos juz byl tak pewny ze puscil farmazon ze Cleber juz nie zagra. Jak sie czegos nie wie na 100% to sie nie pisze... |
Cléber przechodzi kolejne badania
http://naszsport.iq24.pl/default.asp...89276&nr_str=1 Ktoś puscił o tym ze Cleber nie zagra a tu odpowiedni news |
Oby to była prawda i Cleber szybko wrócił do zdrowia.
|
Myślę, że zasługuje na miano jednego z najlepszych obrońców ostatnich lat, zaraz obok Głowackiego, Marcelo.
Jego wola walki, determinacja - coś wspaniałego. Oby więcej takich piłkarzy jak on. Na meczu z Legią niech kibice krzykną: Cleber, niech wie, ze jesteśmy z nimi |
przydałby sie taki nowy o 5 lat młodszy Cleber.Na kilka lat mielibyśmy solidnego stopera
|
Cytat:
ale tu nie ma co wzdychac i marzyc tu trzeba szukac ,bo Bunoza i Chavez rokuja jakies nadzieje ze bedzie z nich pozytek ale tylko rokują,dlatego dobry stoper pownien byc naszym celem na zime |
Dziękuję ci Cleber za pełny profesjonalizm i za grę zsercem gdy zakładaleś koszulkę z białą gwiazdą na piersi.
Bramki z Barceloną nie zapomnę do ońca życia ; ) |
Clebi = profesjonalista w każdym calu.
Wielki Wiślak. Wracaj do zdrowia! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl