![]() |
Dajcież spokój...Cracovia ? Naprawdę ?
Jeśli tego nie wygramy, to kopacze powinni się zapaść pod ziemię, a następnie zmienić klub/zawód. Dosyć pobłażania. W temacie o trenerze cała masa wymagań, a przecież to nie on biega po boisku. Dlatego zacząć trzeba od naszych gwiazdorów. |
daj spokoj zaraz zostaniesz nazwany kibicem sukcesu..
|
Cytat:
Gdzie żeby nie było - ja liczę na to że przynajmniej nie przegramy ale trzeba też otwarcie stwierdzić, spokojnie możemy to przerąbać i to w zasadzie nie ma różnicy czy będą grali 'nasi' czy obcokrajowcy.W ostatnich derbach grało 9 'naszych' i nic to nie dało Gdy to przegramy to pierwsi powinni się pod ziemię zapaść prezes i nadprezes ps. mam też nadzieje że w tym meczu nikomu nie zagotuje się pod czaszką.Będą nas lżyć przez 90 minut i trza sobie z tym dać radę, szczególnie Ci co są mocniej związani z klubem. |
Zauważ, że oni przegrywają mecz za meczem i właśnie zwolnili trenera, który pozostawił po sobie zgliszcza :)Nikt tu cudów nie wymaga. Zrobić to, co reszta ligi. Kopacze muszą zachować odrobinę przyzwoitości i wygrać. To się kibicom należy.
Co się tyczy odwołania do poprzedniego sezonu, to w ataku nie potrafilismy nic. Zaryzykuje niepopularne stwierdzenie, ze gramy w ofensywie lepiej. Natomiast w defensywie starszy mnie trochę Bunoza i Cikos. Zobaczymy czy obydwaj wystąpia. Jednak podtrzymuje to co napisałem wyżej. Straty punktów nie zrozumiem, |
Dlatego też chciałbym aby trener dał szansę od pierwszych minut Nalepie, Burldze czy też Chrapkowi i Papieżowi.
|
Cytat:
|
Zasadniczo to wystarczy wygrana w derbach razy dwa plus wygrana z Legią razy dwa i reszta remisy z makabrycznymi wtopami. Byleby się utrzymać a LE poprzez PP. Jest to do zrobienia:)i jak najbardziej do zakceptowania.
|
Wszystko się może zdarzyć... niestety... takie ch.jowe czasy, taka drużyna.
|
Ale niby dlaczego kopacze mają sie spiąć na ten mecz skoro dla nich obecnie jest on taki sam jak każdy inny ? Skąd ta naiwna wiara, że bedzie inaczej niż dotychczas ? Dlatego , że my tak chcemy ?
Przecież skórokopy dobrze wiedzą, że po kolejnym blamażu i tak na końcu usłyszą: "Nic się nie stało, Wisełko nic się nie stało" , chętnym przybiją piąteczki, może nawet rzucą koszulki o które przy siatce niejeden kibic stoczy walkę. |
kuxwa zebrać się w 20 chłopa iść na trening i sobie porozmawiać z naszymi pseudopiłkarzykami że takiej gry więcej nie zdzierżymy i nie ma możliwości innego wyniku z cracovią jak wygrana..... ale to trzeba do tego kibiców z jajami a u nas smiem twierdzić coraz mniej takich
|
Kac po poznaniu niesamowity, nie patrzę już na wyniki w tej rundzie, każde pkt będą sukcesem, byle by żydów zlać i to konkretnie 4-5 jajko. JJJBG!
|
no z taka obrona jaka ma cracovia to 3 bramki to najmarniej juz nasza obrona jest do dupy ale to co oni prezentuja to jest poziom 3 ligi. nawet nie dopuszczam do siebie ze bedzie inny wynik niz nasza wygrana tylko nie jakas wymeczona
|
no i kurde po derbach.
zgodnie z przewidywaniami mamy zakaz wyjazdowy:-( |
ciekawe jaka kare dostana te ....y z poznania
|
Cytat:
po części sami sobie jesteśmy winni,,, co do meczu nie ważne jak ,, nawet po trupach ale należy to wygrać... |
Cytat:
|
salek - jeśli mogę zapytać gdzie się pojawiła informacja na temat zakazu?
|
Wiadomo było że dostaniemy zakaz, jest to na rękę działaczom i kibicom cracovii, policji, ekstraklasie. Czekali tylko na pretekst i go dostali.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
wiem że kiełbaski zimne , hot-dogi drogie,,, ale... reszta cierpi, Ciekawe dlaczego przed derbami zawsze mamy mecz tzw podwyższonego ryzyka gdzie istnieje duże prawdopodobieństwo załapania zakazu..... |
zakaz pewny :
http://ekstraklasa.org/ekstraklasa.o...mpaign=5792171 |
Cytat:
|
koniecznie z pasami trzeba wygrać. Przez tamten sezon nie udało nam ich się pokonać , co więcej upokorzyliśmy się dwa razy przy nich... teraz pasowało by ich zlać , ale czy w obecnej dyspozycji jesteśmy w stanie dokonać tego ??
Oby , lecz pewności nie mam. No i jak już naprawdę dostaniemy zakaz na ten mecz to " Święta Wojna " znów starci na wartości.. Pożyjemy zobaczymy , grunt to wywieźć stamtąd 3 punkty |
Na Cracovie bez Wiślaków
http://naszsport.iq24.pl/default.asp...88918&nr_str=1 |
ciekawe jak zaprezentują sie nasze piłkarzyny kiedy na trybunach adnego wislackiego kibica
|
Kebab dostał miano cieniasa kolejki. http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...aklasy,1552221
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl