Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Pany ! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7694)

tofik 01.11.2010 22:04

Dajcież spokój...Cracovia ? Naprawdę ?
Jeśli tego nie wygramy, to kopacze powinni się zapaść pod ziemię, a następnie zmienić klub/zawód.
Dosyć pobłażania. W temacie o trenerze cała masa wymagań, a przecież to nie on biega po boisku. Dlatego zacząć trzeba od naszych gwiazdorów.

medyk 01.11.2010 22:07

daj spokoj zaraz zostaniesz nazwany kibicem sukcesu..

1q2 01.11.2010 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1002824)
Dajcież spokój...Cracovia ? Naprawdę ?
Jeśli tego nie wygramy, to kopacze powinni się zapaść pod ziemię, a następnie zmienić klub/zawód.
Dosyć pobłażania. W temacie o trenerze cała masa wymagań, a przecież to nie on biega po boisku. Dlatego zacząć trzeba od naszych gwiazdorów.

Przepraszam ale spóźniłeś się już z rok czasu.Grając jako lider, z równie słabą cracovią przegraliśmy w pełni zasłużenie,pół roku temu też nie potrafiliśmy wygrać ,nie wiem czemu w piątek ma być inaczej

Gdzie żeby nie było - ja liczę na to że przynajmniej nie przegramy ale trzeba też otwarcie stwierdzić, spokojnie możemy to przerąbać i to w zasadzie nie ma różnicy czy będą grali 'nasi' czy obcokrajowcy.W ostatnich derbach grało 9 'naszych' i nic to nie dało

Gdy to przegramy to pierwsi powinni się pod ziemię zapaść prezes i nadprezes

ps. mam też nadzieje że w tym meczu nikomu nie zagotuje się pod czaszką.Będą nas lżyć przez 90 minut i trza sobie z tym dać radę, szczególnie Ci co są mocniej związani z klubem.

tofik 01.11.2010 22:51

Zauważ, że oni przegrywają mecz za meczem i właśnie zwolnili trenera, który pozostawił po sobie zgliszcza :)Nikt tu cudów nie wymaga. Zrobić to, co reszta ligi. Kopacze muszą zachować odrobinę przyzwoitości i wygrać. To się kibicom należy.
Co się tyczy odwołania do poprzedniego sezonu, to w ataku nie potrafilismy nic. Zaryzykuje niepopularne stwierdzenie, ze gramy w ofensywie lepiej. Natomiast w defensywie starszy mnie trochę Bunoza i Cikos. Zobaczymy czy obydwaj wystąpia.
Jednak podtrzymuje to co napisałem wyżej. Straty punktów nie zrozumiem,

Titto 01.11.2010 22:56

Dlatego też chciałbym aby trener dał szansę od pierwszych minut Nalepie, Burldze czy też Chrapkowi i Papieżowi.

1q2 01.11.2010 23:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1002855)
Jednak podtrzymuje to co napisałem wyżej. Straty punktów nie zrozumiem,

Ja zrozumiem ale też Ciebie rozumiem.Jak PP jest najkrótszą i chyba jedyną naszą szansą na puchary, to wygrana w piątek jest zdecydowanie najkrótszą drogą do wybaczenia tych wtop co były i pewnie będą;)

Marszałek 01.11.2010 23:09

Zasadniczo to wystarczy wygrana w derbach razy dwa plus wygrana z Legią razy dwa i reszta remisy z makabrycznymi wtopami. Byleby się utrzymać a LE poprzez PP. Jest to do zrobienia:)i jak najbardziej do zakceptowania.

arti 02.11.2010 09:26

Wszystko się może zdarzyć... niestety... takie ch.jowe czasy, taka drużyna.

Gwiaździsty 02.11.2010 09:34

Ale niby dlaczego kopacze mają sie spiąć na ten mecz skoro dla nich obecnie jest on taki sam jak każdy inny ? Skąd ta naiwna wiara, że bedzie inaczej niż dotychczas ? Dlatego , że my tak chcemy ?
Przecież skórokopy dobrze wiedzą, że po kolejnym blamażu i tak na końcu usłyszą: "Nic się nie stało, Wisełko nic się nie stało" , chętnym przybiją piąteczki, może nawet rzucą koszulki o które przy siatce niejeden kibic stoczy walkę.

leszekpw 02.11.2010 09:38

kuxwa zebrać się w 20 chłopa iść na trening i sobie porozmawiać z naszymi pseudopiłkarzykami że takiej gry więcej nie zdzierżymy i nie ma możliwości innego wyniku z cracovią jak wygrana..... ale to trzeba do tego kibiców z jajami a u nas smiem twierdzić coraz mniej takich

Semper Fidelis 1985 02.11.2010 09:48

Kac po poznaniu niesamowity, nie patrzę już na wyniki w tej rundzie, każde pkt będą sukcesem, byle by żydów zlać i to konkretnie 4-5 jajko. JJJBG!

Damian1241 02.11.2010 12:12

no z taka obrona jaka ma cracovia to 3 bramki to najmarniej juz nasza obrona jest do dupy ale to co oni prezentuja to jest poziom 3 ligi. nawet nie dopuszczam do siebie ze bedzie inny wynik niz nasza wygrana tylko nie jakas wymeczona

salek 02.11.2010 12:18

no i kurde po derbach.

zgodnie z przewidywaniami mamy zakaz wyjazdowy:-(

vabanq 02.11.2010 12:19

ciekawe jaka kare dostana te ....y z poznania

fan1906 02.11.2010 12:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez salek (Post 1002983)
no i kurde po derbach.

zgodnie z przewidywaniami mamy zakaz wyjazdowy:-(

Dziwi Cię to.... mnie wcale..
po części sami sobie jesteśmy winni,,,

co do meczu nie ważne jak ,, nawet po trupach ale należy to wygrać...

Zieniu17 02.11.2010 12:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fan1906 (Post 1002990)
Dziwi Cię to mnie wcale..
po części sami sobie jesteśmy winni,,,

Tak to jest jak na wyjazdy jeździ wiele przypadkowych osób...

partyzant1983 02.11.2010 12:32

salek - jeśli mogę zapytać gdzie się pojawiła informacja na temat zakazu?

PAC 02.11.2010 12:33

Wiadomo było że dostaniemy zakaz, jest to na rękę działaczom i kibicom cracovii, policji, ekstraklasie. Czekali tylko na pretekst i go dostali.

salek 02.11.2010 12:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez partyzant1983 (Post 1002999)
salek - jeśli mogę zapytać gdzie się pojawiła informacja na temat zakazu?

na SKWK już jest info.

Feniks1983 02.11.2010 12:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojti11795 (Post 1002218)
Co z tego że bądą zapier..... jak nawet nie umieją stworzyć dogodnej sytuacji bramkowej, przytrzymać piłke, poklepać tz, "krakowską piłkę" (nzwa ta nie wzieła sie od cracovi). Niewązne czy będzie to Jaga czy craxsa to tego już się nie nauczą.

Tyle ze przy Naszej wspanialej obronie obawiam sie ze beda mieli te sytuacje bramkowe. Ostatnio regula w lidze tez jest to ze tracimy przynajmniej jedna bramke wiec moze byc nie za ciekawie. Wiem ze parchy sa slabiutkie w tym sezonie ale nowy trener plus fakt ze to sa derby moga spowodowac ze i ten mecz dla Nas sie zle skonczy. Mam nadzieje ze sie myle i ze 3 punkty beda ale prawda jest taka ze przy obecnej Wiselce niczego nie mozna byc pewnym.

grzybek69 02.11.2010 12:36

http://ekstraklasa.org/ekstraklasa.o...ch_Poznan.html

salek 02.11.2010 12:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zieniu17 (Post 1002995)
Tak to jest jak na wyjazdy jeździ wiele przypadkowych osób...

Jeśli prawdą jest że doszło do rozwalenia kibla i stoiska cateringowego (ja tego nie widziałem) to faktycznie, zajebiście o nas świadczy... walka z umywalkami:-(

_gilardino_ 02.11.2010 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zieniu17 (Post 1002995)
Tak to jest jak na wyjazdy jeździ wiele przypadkowych osób...

Chcesz powiedzieć że przypadkowe osoby brały w tym udział ?:lol:

fan1906 02.11.2010 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zieniu17 (Post 1002995)
Tak to jest jak na wyjazdy jeździ wiele przypadkowych osób...

gdzie tam przypadkowe, w większości dymią jedni i ci sami...
wiem że kiełbaski zimne , hot-dogi drogie,,, ale...
reszta cierpi,
Ciekawe dlaczego przed derbami zawsze mamy mecz tzw podwyższonego ryzyka gdzie istnieje duże prawdopodobieństwo załapania zakazu.....

glob 02.11.2010 12:39

zakaz pewny :
http://ekstraklasa.org/ekstraklasa.o...mpaign=5792171

!!IRIVER!! 02.11.2010 12:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fan1906 (Post 1003010)
Ciekawe dlaczego przed derbami zawsze mamy mecz tzw podwyższonego ryzyka gdzie istnieje duże prawdopodobieństwo załapania zakazu.....

Skoro są takie mecze, to trzeba się opamiętać, a nie ....a walczyć z hot-dogami. Mając świadomość, jaki mecz jest następny, należy zachować się godnie i trzymać nerwy na wodzy.

szczepanwislak 02.11.2010 12:52

koniecznie z pasami trzeba wygrać. Przez tamten sezon nie udało nam ich się pokonać , co więcej upokorzyliśmy się dwa razy przy nich... teraz pasowało by ich zlać , ale czy w obecnej dyspozycji jesteśmy w stanie dokonać tego ??
Oby , lecz pewności nie mam. No i jak już naprawdę dostaniemy zakaz na ten mecz to " Święta Wojna " znów starci na wartości..
Pożyjemy zobaczymy , grunt to wywieźć stamtąd 3 punkty

pcpc 02.11.2010 12:59

Na Cracovie bez Wiślaków
http://naszsport.iq24.pl/default.asp...88918&nr_str=1

krowczax 02.11.2010 13:04

ciekawe jak zaprezentują sie nasze piłkarzyny kiedy na trybunach adnego wislackiego kibica

Kryniu 02.11.2010 13:08

Kebab dostał miano cieniasa kolejki. http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...aklasy,1552221


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl