Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Robert Maaskant byłym trenerem Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7560)

Kon®ado 21.08.2010 09:46

w tym sezonie zdązyli juz nawet zremisowac z Alkmaar mysle ze dobry wybor ale w tym sezonie bedzie ciezko przynajmniej do zimy dotrwac pozniej bedzie mial wiececej czasu :)

Kosa93 21.08.2010 09:47

Mi się podoba, jest młody i na pewno ma jakieś ambicje. Znając życie będziemy grali systemem 4-3-3, bo tj. "narodowy" system Holendrów :)

Tarann 21.08.2010 09:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 965493)
To jest ten trener ktory mial ripostowac Maleckiemu jego "kim ty k*** jestes"???
hehehe

Nie to trener który ma go nauczyć grac w piłkę nożną.

Maćko 21.08.2010 09:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palladynTS (Post 965517)
La Gazetta dello Sport....Ricardo Bonetto z Lazio Roma wypożyczony do Wisły Kraków!

Sory za OT.Informacja za OSI.

Pewnie prawda, bo wczoraj napisał o tym Mr.X z wisła-online.

Jeśli chodzi o trenera - cieszą opinie Iwanowa czy innych ludzi, którzy interesują się holenderską ligą. Zaraz sam poszperam trochę w internecie, choć szczerze mówiąc - wszystko zweryfikują mecze. Mam nadzieję na jakieś holenderskie transfery last minute.

Aha, Robert w ub. sezonie wygrał z Ajaxem i PSV.

witeq 21.08.2010 09:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 965472)
Bakero przychodząc do Polonii też dla większości z nas był trenerskim no name'm. Przepracował z nimi 'wakacje' i teraz grają, aż miło.

Witam na pokładzie, trenerze!

tylko ze Bakero ma dużo lepszych piłkarzy niż Wisła. Z pustego to i Salomon nie naleje.

Wypada zyczyć nowemu trenerowi realizmu w ocenie potencjału piłkarzy Wisły, który zaowocuje wyjebaniem na pysk z klubu amatorów pornosów, niemoty emocjonalne i patentowanych leni.
To będzie najważniejsze zadanie na początek - potem liczę na kontakty nowego treneiro i sprowadzenie kilku grajków na poziomie nowego pejsowatego niejadka.



A tak wogóle to wybór świetny na nasze możliwości, młody trener, z dużym doświadczeniem, z kontaktami w silniejszej lidze, z klubu który ma problemy finansowe - może uda się kogoś obiecującego wyjąć za grosze - a gawiedź forumowa pisze ze skandal. Nie wiem, czy lepszy byłby staruszek odcinający kupony od niegdysiejszej sławy i tkwiący w latach 90-tych, niedoświadczony były piłkarz czy Stefek Majewski z Czesiem Michniewiczem? Ogarnijcie się.

Griszka30KR 21.08.2010 09:49

Czy ktoś z Was może podpytac na forum NAC BREDA o tego trenera?

JrQ- 21.08.2010 09:50

Cytat:

O jakim wartsztacie ???? KTO Ci to napisze ???? :rotfl: A tak,zapomnialem,pewnie wolfy... :lol:
Ktoś kto interesuje się tą ligą, proste...

Maciuś 21.08.2010 09:51

Za co go wywalili z Bredy?

buczo1985 21.08.2010 09:52

Przeżyłem małe rozczarowanie, ale może będzie dobrze. Gdyby jeszcze ściągnęli tego drugiego Holendra na stanowisko dyrektora sportowego to może i dość, że wprowadzą sporo dobrych rzeczy rodem z Holandii.
A jak nie to za kilka miesięcy się pożegnamy i od nowa będziemy świadkami trenerskiej karuzeli w Wiśle.... Jeśli miałbym obstawiać współczynnik ryzyka przy wyborze trenera to u naszego coucha byłby on bardzo wysoki.

DAVE 21.08.2010 09:52

Właśnie czegoś takiego sie spodziewałem....
Jakie transfery, taki trener...
Może nie spadniemy...

Billy 21.08.2010 09:53

http://www.nacforum.nl/

Forum kibiców NAC. Jakby ktoś był zaitneresowany.

Kon®ado 21.08.2010 09:53

Cytat:

Za co go wywalili z Bredy?
wywalili? ;O podpisal kontrakt z Wisla wiec zerwal z Breda a nie wywalili :P

comfort 21.08.2010 09:53

Musi miec czas przynajmniej z 2-3 lata zeby cokolwiek osiagnac ... Znajac zycie w Zimie juz go nie bedzie :( smutne ale prawdziwe ...

Dagobert 21.08.2010 09:55

DAVE
gratuluje moze jeszcze stwierdzisz ze z tym skladem na 2 lige sie nie nadajemy hahaha

flamengista 21.08.2010 09:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 965539)
Za co go wywalili z Bredy?

Sam odszedł. W 2 pierwszych meczach był remis z Alkmar i porażka 3-1 na wyjeździe, więc nie palił mu się grunt pod nogami. Jeszcze wczoraj zamieścili z nim wywiad dotyczący następnego meczu, dziś info że odchodzi i nie poprowadzi drużyny w tym spotkaniu.

Acapelo 21.08.2010 09:56

Mialbyc podobno on Labbadia albo ten Wloch wiec powiem wam szczerze ze chyba dobry wybor

martinius028 21.08.2010 09:56

Jak dla mnie na początek gość jest ok.
Popracuje sezon i wtedy można oceniać.
Młody ambitny już z jakimś obyciem na zachodzie, nie debiutant.
Dobry piłkarz nie zawsze jest dobrym trenerem to apropo Larsona, więc może ten się sprawdzi.

Maciuś 21.08.2010 09:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 965548)
Sam odszedł. W 2 pierwszych meczach był remis z Alkmar i porażka 3-1 na wyjeździe, więc nie palił mu się grunt pod nogami. Jeszcze wczoraj zamieścili z nim wywiad dotyczący następnego meczu, dziś info że odchodzi i nie poprowadzi drużyny w tym spotkaniu.

Tak czy siak podejrzana sprawa. A moze rzeczywiscie Basalaj omamił go wizją Eldorado? :)
(nowy stadion, nowy scouting, baza treningowa itp)

Mixu 21.08.2010 10:00

Myśle że to dobry wybór. W Wiśle skusiły go pewnie europejskie puchary, co jak co ale z Wisła ma bardziej realne szansę zakfalifikować się do LM niż z Bredą. Mam nadzieję że będzie dobrze..ale bez holenderskiego sztabu ani rusz..

LooNatyk 21.08.2010 10:00

Macius -- sadze ze nie Basalaj a Valckx w tym palce maczal. Zreszta w newsie na stronie NEC jest cos o Valckx napisane, ale ja holenderskiego nie znam ;>

edit: .

rozan 21.08.2010 10:00

Trenerze powodzenia!!!

Wybór z najlepszej szkoły trenerskiej świata, żadne tam no name trenerskie, a człowiek z doświadczeniem i zapałem do pracy. Bardzo się cieszę, szkoda, że część forumowiczów miała w głowie przytłaczające nazwiska, które zasłoniły im rzeczywistość. Jestem przekonany, że gdyby nigdy nie padło słowo o Jimenesie to dziś było by święto na forum z powodu przyjścia nowego trenera...

buczo1985 21.08.2010 10:01

O kasie się w zasadzie nie rozmawia, ale cały czas pojawia się odpowiedź na tyle nas stać. To w takim razie ile może zarabiać ten Holender? Taki Probierz na pewno byłby tańszy...

Michu88 21.08.2010 10:01

Myślę, że Robert Maaskant to dobry wybór naszych działaczy na stanowisko pierwszego trenera. Młody gość, z doświadczeniem z ligi holenderskiej. I tak jak ktoś już to powiedział, na tyle nas stać, bo za trenera z najwyższej europejskiej półki to trzeba dobrze zapłacić. Wiele nazwisk przewijało się w spekulacjach, w większości trenerów bezrobotnych od jakiegoś czasu, więc tym bardziej sukcesem jest wyciągnięcie go ze średniaka eredivisie. ja życzę powodzenia naszemu nowemu trenerowi:)

qchar90 21.08.2010 10:01

przeciez ostatnio w Holandi kryzys panuje, z tych slabszych klubow mozna wyciagnac zawodnikow itp
gdzies czytalem ze tam lekki kryzys finansowy jest w lidzie w holenderskiej

DominoForza 21.08.2010 10:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martinius028 (Post 965550)
Jak dla mnie na początek gość jest ok.
Popracuje sezon i wtedy można oceniać.
Młody ambitny już z jakimś obyciem na zachodzie, nie debiutant.
Dobry piłkarz nie zawsze jest dobrym trenerem to apropo Larsona, więc może ten się sprawdzi.

dokladnie Petrescu przychodzac do Wiselki nie byl jakims wielkim nazwiskiem a jak sie potoczyly losy to chyba nie musze pisac ,teraz mysle ze wszyscy by go wzieli w ciemno.Teraz wazne dac czas aby poukladal naszych kopaczy ,tym wyszczekanym skrocil lancuch a zmiana trenera zawsze wplywa odswiezajaco na ekipe wiec mam nadzieje ze powinno byc ok .

flamengista 21.08.2010 10:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 965551)
Tak czy siak podejrzana sprawa. A moze rzeczywiscie Basalaj omamił go wizją Eldorado? :)

Pisałem już, że NAC Breda ma problemy finansowe, jak większość średniaków ligi holenderskiej. Transfery Radomskiego, Saidiego, wcześniej Tsimbamby (wszyscy przyszli z Holandii) to nie przypadek. Oni tam mają poważny kryzys.

Wbrew pozorom facet przychodząc do nas na pewno nie stracił finansowo, a na pewno zyskał sportowo. Bronić się przed spadkiem w niezłej lidze, albo walczyć o czołowe lokaty w słabszej - najwyraźniej to drugie brzmi atrakcyjniej.

bódyń 21.08.2010 10:04

Jakos nie mam eutuzjazmu. Trenowal zespoly w lidze holenderskiej i to jego cale osiagniecie. Osiagniecia w pucharach ma takie jak Wisla. Odapda ciut pozniej.
Zobaczymy jak bedzie ale cos wiele lepiej nie sadze.

teraz cala Wisla jest juz autorskim pomyslem Basalaja. Zobaczymy jak sobie poradza wszyscy

moce 21.08.2010 10:04

ja bardzo chcialbym sie dowiedziec jakich konkurentow mial R.Maaskant mam nadzieje ze wyjdzie taka informacja a co do wyboru jak dla mnie jest to jedna wielka niewiadoma trzeba poczekac na jakies szersze info

Lizak 21.08.2010 10:06

Robert bierz za mordę te nasze pseudo gwiazdy!!!!
wierze w Ciebie!

bleki 21.08.2010 10:09

Na www.eredivisie.pl dużo materiałów do poczytania o Bredzie i naszym nowym trenerze.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl