![]() |
w tym sezonie zdązyli juz nawet zremisowac z Alkmaar mysle ze dobry wybor ale w tym sezonie bedzie ciezko przynajmniej do zimy dotrwac pozniej bedzie mial wiececej czasu :)
|
Mi się podoba, jest młody i na pewno ma jakieś ambicje. Znając życie będziemy grali systemem 4-3-3, bo tj. "narodowy" system Holendrów :)
|
Cytat:
|
Cytat:
Jeśli chodzi o trenera - cieszą opinie Iwanowa czy innych ludzi, którzy interesują się holenderską ligą. Zaraz sam poszperam trochę w internecie, choć szczerze mówiąc - wszystko zweryfikują mecze. Mam nadzieję na jakieś holenderskie transfery last minute. Aha, Robert w ub. sezonie wygrał z Ajaxem i PSV. |
Cytat:
Wypada zyczyć nowemu trenerowi realizmu w ocenie potencjału piłkarzy Wisły, który zaowocuje wyjebaniem na pysk z klubu amatorów pornosów, niemoty emocjonalne i patentowanych leni. To będzie najważniejsze zadanie na początek - potem liczę na kontakty nowego treneiro i sprowadzenie kilku grajków na poziomie nowego pejsowatego niejadka. A tak wogóle to wybór świetny na nasze możliwości, młody trener, z dużym doświadczeniem, z kontaktami w silniejszej lidze, z klubu który ma problemy finansowe - może uda się kogoś obiecującego wyjąć za grosze - a gawiedź forumowa pisze ze skandal. Nie wiem, czy lepszy byłby staruszek odcinający kupony od niegdysiejszej sławy i tkwiący w latach 90-tych, niedoświadczony były piłkarz czy Stefek Majewski z Czesiem Michniewiczem? Ogarnijcie się. |
Czy ktoś z Was może podpytac na forum NAC BREDA o tego trenera?
|
Cytat:
|
Za co go wywalili z Bredy?
|
Przeżyłem małe rozczarowanie, ale może będzie dobrze. Gdyby jeszcze ściągnęli tego drugiego Holendra na stanowisko dyrektora sportowego to może i dość, że wprowadzą sporo dobrych rzeczy rodem z Holandii.
A jak nie to za kilka miesięcy się pożegnamy i od nowa będziemy świadkami trenerskiej karuzeli w Wiśle.... Jeśli miałbym obstawiać współczynnik ryzyka przy wyborze trenera to u naszego coucha byłby on bardzo wysoki. |
Właśnie czegoś takiego sie spodziewałem....
Jakie transfery, taki trener... Może nie spadniemy... |
|
Cytat:
|
Musi miec czas przynajmniej z 2-3 lata zeby cokolwiek osiagnac ... Znajac zycie w Zimie juz go nie bedzie :( smutne ale prawdziwe ...
|
DAVE
gratuluje moze jeszcze stwierdzisz ze z tym skladem na 2 lige sie nie nadajemy hahaha |
Cytat:
|
Mialbyc podobno on Labbadia albo ten Wloch wiec powiem wam szczerze ze chyba dobry wybor
|
Jak dla mnie na początek gość jest ok.
Popracuje sezon i wtedy można oceniać. Młody ambitny już z jakimś obyciem na zachodzie, nie debiutant. Dobry piłkarz nie zawsze jest dobrym trenerem to apropo Larsona, więc może ten się sprawdzi. |
Cytat:
(nowy stadion, nowy scouting, baza treningowa itp) |
Myśle że to dobry wybór. W Wiśle skusiły go pewnie europejskie puchary, co jak co ale z Wisła ma bardziej realne szansę zakfalifikować się do LM niż z Bredą. Mam nadzieję że będzie dobrze..ale bez holenderskiego sztabu ani rusz..
|
Macius -- sadze ze nie Basalaj a Valckx w tym palce maczal. Zreszta w newsie na stronie NEC jest cos o Valckx napisane, ale ja holenderskiego nie znam ;>
edit: . |
Trenerze powodzenia!!!
Wybór z najlepszej szkoły trenerskiej świata, żadne tam no name trenerskie, a człowiek z doświadczeniem i zapałem do pracy. Bardzo się cieszę, szkoda, że część forumowiczów miała w głowie przytłaczające nazwiska, które zasłoniły im rzeczywistość. Jestem przekonany, że gdyby nigdy nie padło słowo o Jimenesie to dziś było by święto na forum z powodu przyjścia nowego trenera... |
O kasie się w zasadzie nie rozmawia, ale cały czas pojawia się odpowiedź na tyle nas stać. To w takim razie ile może zarabiać ten Holender? Taki Probierz na pewno byłby tańszy...
|
Myślę, że Robert Maaskant to dobry wybór naszych działaczy na stanowisko pierwszego trenera. Młody gość, z doświadczeniem z ligi holenderskiej. I tak jak ktoś już to powiedział, na tyle nas stać, bo za trenera z najwyższej europejskiej półki to trzeba dobrze zapłacić. Wiele nazwisk przewijało się w spekulacjach, w większości trenerów bezrobotnych od jakiegoś czasu, więc tym bardziej sukcesem jest wyciągnięcie go ze średniaka eredivisie. ja życzę powodzenia naszemu nowemu trenerowi:)
|
przeciez ostatnio w Holandi kryzys panuje, z tych slabszych klubow mozna wyciagnac zawodnikow itp
gdzies czytalem ze tam lekki kryzys finansowy jest w lidzie w holenderskiej |
Cytat:
|
Cytat:
Wbrew pozorom facet przychodząc do nas na pewno nie stracił finansowo, a na pewno zyskał sportowo. Bronić się przed spadkiem w niezłej lidze, albo walczyć o czołowe lokaty w słabszej - najwyraźniej to drugie brzmi atrakcyjniej. |
Jakos nie mam eutuzjazmu. Trenowal zespoly w lidze holenderskiej i to jego cale osiagniecie. Osiagniecia w pucharach ma takie jak Wisla. Odapda ciut pozniej.
Zobaczymy jak bedzie ale cos wiele lepiej nie sadze. teraz cala Wisla jest juz autorskim pomyslem Basalaja. Zobaczymy jak sobie poradza wszyscy |
ja bardzo chcialbym sie dowiedziec jakich konkurentow mial R.Maaskant mam nadzieje ze wyjdzie taka informacja a co do wyboru jak dla mnie jest to jedna wielka niewiadoma trzeba poczekac na jakies szersze info
|
Robert bierz za mordę te nasze pseudo gwiazdy!!!!
wierze w Ciebie! |
Na www.eredivisie.pl dużo materiałów do poczytania o Bredzie i naszym nowym trenerze.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:59. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl