Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   [TYPER MS2010] Runda 1/2 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7455)

Diabolos 06.07.2010 16:51

Urugwaj - Holandia 0-1
Niemcy - Hiszpania 1-2

cuba libre 06.07.2010 17:02

Urugwaj - Holandia 1-1
Niemcy - Hiszpania 1-2

kreseq 06.07.2010 18:54

Urugwaj - Holandia 0-2
Niemcy - Hiszpania 1-1

wislakrakow124 06.07.2010 18:57

Urugwaj - Holandia 1-2
Niemcy - Hiszpania 0-0

sergio 06.07.2010 21:19

Urugwaj - Holandia
Niemcy - Hiszpania 1-1

gris 07.07.2010 09:05

Niemcy - Hiszpania 1:1


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl