Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   [TYPER MS2010] Runda 1/4 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7445)

AniaD303 02.07.2010 14:59

Holandia - Brazylia 1:2
Urugwaj - Ghana 1:0
Argentyna - Niemcy 2:1
Paragwaj - Hiszpania 0:2

ponury 02.07.2010 15:39

Holandia - Brazylia ---
Urugwaj - Ghana 2:0
Argentyna - Niemcy 1:0
Paragwaj - Hiszpania 0:2

Gucio25 03.07.2010 12:45

Holandia - Brazylia ---
Urugwaj - Ghana ---
Argentyna - Niemcy 2:1
Paragwaj - Hiszpania 0:1


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl