![]() |
Cytat:
Co mam teraz tu pisac że chce 1-0 ? jasne ze chce ale...!Jesteśmy lepsza druzyna, mamy lepszych piłkarzy ( choć dla Ciebie to łajzy), i w takich meczach to trzeba udowadniac. W meczu z Lechem, nasi pospinani tamci pospinani i kopanie sie po czole było. W meczu z Legią, Nasi byli świadomi tego co graja, a przede wszystkim swiadomi swoich umiejetnosci, zagrali całkowicie inny mecz. Ja tego chce. Żeby byli świadomi swoich umiejetnosci, i grali swoje. Wtedy czy to Cracovia czy Bełchatów, strzelamy 3 bramki i mamy 3 punkty. |
Ilekoroć uda się rozegrać przywoity mecz zakończony przekonywującym zwyciestwem
mozna tutaj przeczytać ile to nie powinniśmy "pojechać" następnego przeciwnika i jakiż to on słaby jest A potem przychodzi mecz i jest płacz Naprawde ostrożnie z taki progonozami równie dobrze(tfu, tfu, tfu..) można w 5 minucie dostać bramkę z niczego /przypominam "broni" Juszczyk/ i cały mecz walic głową w mur( patrz mecze z Arka, Koroną, poprzednie Derby, Bełchatów itd) |
Jutro to chcę zobaczyć taką ku*wę w oczach naszych piłkarzy, żeby było jasne, że chcą się zrehabilitować za Sosnowiec. Musi być taka piana od samego początku żeby żydkom się odechciało grać po 5 min. Nasi muszą sobie zdać sprawę jak wielką wagę ma ten mecz. Nie chodzi tu tylko o Mistrzostwo, chociaż wiadmomo że też. Tutaj idzie o zmazanie tej plamy na honorze z Sosnowca. Coś takiego powtórzyć sie już długie lata nie może. Mają idealną okazję. Wygrają z sąsiadką, co za tym idzie pewnie zdobęda Mistrza - odpuszczam im wszystkie grzechy tego sezonu. Zapominam o Levadii, Koronie, beznadziejnej grze czasami etc., etc. My jutro musimu ich zniszczyć psychicznie, roz***ać w piksele. Walka, walka jeszcze raz walka. Nie ma odpuszczania. Niech trzeszczą kości, niech leci krew. Ma być jak w drugiej lidze angielskiej. Musi być ogień. Ale jest korba na jutro. Już nie mogę się doczekać.
|
Cytat:
Dobrze też napisałeś, że "pasiaste damy" muszą wykrzesać co najmniej 1000% swojej normy by pomóc "Leszkom" Nam wystarczy 100% tego co zaprezentowaliśmy w Warszawie a kolejne derby przejdą do historii jako Nasza Dominacja w Krakowie!!! |
Niby ciężki mecz,bo walczą o utrzymanie,ale oni są tak słabi,że większych problemów być nie powinno. Ładować ile fabryka dała,5 czy 6 do 0 by mnie ucieszyło,ale jeśli ma być to kosztem kartek i kontuzji to wolę skromne 1-0. Przeciwnik niegodny aby wspominać o nim z nazwy. Przerażające jest to,że z trybun będzie leciał stos wulgaryzmów wobec nas,od hymnu tych ludzi poczynając. Jak można mieć takie kompleksy wobec kogokolwiek. Wstyd i żenada aż szczęka opada.
|
Ochalik na TVNie mowil o jakiejs niespodziance w razie wywalczenia MP juz jutro :>
strasznie sie boje tego meczu... jestem spokojny o paru graczy u nas, ale czy to wystarczy... z kazda mijajaca godzina mam coraz to gorsze przeczucia, ale niech bedzie, na przekor by nie zapeszyc;) niech ten sen trwa.. zdobycie MP byloby pieknym snem.. pomimo tylu wpadek, gry po wioskach, plag z kontuzjami, zmianami na trenerce, faworyzowaniu Lokomotiva przez media.. to byloby cos! |
Panowie proszę o cierpliwość do 21 11 maja
Wydaje mi się że słabsza Legła niż żydy obecnie przeszła obok meczu z nami.Zydy także w meczu przyjażni podłożyły się.Czeka nas cięzki mecz bo amica jeszcze na pewno podjechała z ekstra premią a my jesteśmy w słabej formie.Mi wystarczy 1-0.Jeszcze przypomniecie sobie moje słowa w 80 min jutrzejszego meczu.Ja kupię jutro szampana ale może się mrozić do soboty.Oby tylko do soboty
|
Nie ma co jeszcze mrozić tylko jutro mocno dopingować... w domach i knajpach :) a szampany w razie czego zawsze się znajdą :):):)
|
dziwny sezon, dziwna gra Wisły. Nikt tak naprawdę nie wie czy to Wisła zagrała tak dobrze czy Legia tak źle? Czy Korona tak dobrze czy Wisła tak źle? Dlatego żadnego meczu lekceważyć nie można. Nawet jeśli Cracovia kopie bezładnie piłę, a Wisła nawet kilka podań potrafi wymienić. W każdym razie nie chciałbym oglądać snujących się zawodników. Mają grać! W piłkę nożną :)
|
Skład raczej będzie taki :
Juszczyk - Singlar ( Alvarez podbno coś z kolanem ma ), Głowacki,Marcelo, Piotr Brożek ( też coś było że nie trenował w niedzielę, a więc ewentualnie Cleber) - Małecki,Ba,Sobolewski,Kirm - Boguski, Paweł Brożek Moim zdaniem dobrze będzie jak zagra Singlar bo i tak cały sezon ma zmarnowany to chociaż jeden mecz zagra :) |
Cytat:
W środku Ba z Sobolem, w Ataku Brozinho z Bogusiem, który mam nadzieje teraz strzeli jakąś bramę ;D ;) |
Derby poprowadzi Dawid Piasecki. W tym sezonie sędziował na dwa zwycięskie mecze Zagłębie Lubin 4-1 i Polonię Warszawa szczęśliwe 1-0.
Więc to szczęśliwy dla Nas sędzia, oby można to o nim powiedzieć jutro po meczu. anthony09 mam takie przeczucie że to właśnie Wojtek jutro załatwi sprawę i będzie mistrz , w końcu raz na sezon gra mecz powyżej swojej średniej. Agresja, waleczność i wygrywamy z Cracovią, wejdźmy w mecz jak w drugą połowę z Legię, mam nadzieję że nie powtórzy się sytuacja z meczu z Koroną. Niech piłkarze zmażą plamę z poprzedniej rundy. |
No ale Kirm na lewej pierwszą połowę, na drugą Łobo na prawą, Mały na lewą. Gdyby mógł grać Diaz to u mnie on by za Kirma grał. Łobo z reguły lepiej gra jak wchodzi z ławki ( tak jak z Lechią w tamtym sezonie,) a to przed ostatnia kolejka i trzeba pamiętać że w tamtym sezonie w przedostatniej kolejce wszedł po przerwie i sami widzieliśmy co zrobił xD
|
Derby Krakowa: zdenerwowany Lenczyk i spokojny Kasperczak
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...czak,id,t.html |
Kirm powinien na lawie usiasc, zagra wtedy Łobo, ktory rok temu zapewnil nam mistrzostwo i moze to jest dobry omen, bo Lech ma jutro naprawde ciezki mecz... wydaje mi sie, wiec ze jutro albo bedziemy swietowac mistrzostwo, albo bedziemy do niego potrzebowac jednego punktu z Odra. Wystarczy zagrac tak jak z Legia... czyli prostopadle pilki do Brozka i Boguskiego, a na pewno cos wpadnie...
|
Cytat:
Zobaczymy jak będzie, Kasperczak zdecyduje. |
Oby na środeczku zagrał Sobolewski z Ba. Według mnie lepiej się sprawdzają, niż ten pierwszy z Jirsakiem.
|
Cytat:
|
Po tym co Leńczyk powiedział o kibicach Cracovii to mogą im zrobić gorszy doping niż miała Legia ostatnio.
|
Pomysł z Singlarem na prawej nie jest zbyt dobry, nie w takim meczu, gość nie grał kupę czasu, mam nadzieje że Alvarez jednak wyjdzie i zagra
|
Cytat:
|
To już wolę żeby zagrał Burliga bo być może to on od nowego sezonu będzie etatowym prawym obrońcą w Wiśle.
|
Cytat:
|
|
Cytat:
WislaPortal.......... |
napiszę to samo co przed meczem w Warszawie, bardzo liczę na Patryka, mam nadzieję, że weźmie na siebie ciężar gry i będzie podobnie aktywny i zadziorny jak z legionistami.
Jego charakter najbardziej gwarantuje nieustępliwą walkę |
wie ktoś gdzie można znaleźć w necie filmik z wypowiedzią Lenczyka płaczącego że dzienikarze nie widziali faulu Skrzyńskiego?
|
krak.tv - tam powinno byc
|
O to chodzi ?
http://krak.tv/kategoria-9,film-1284.html |
to chodziło mi
ale mi sie wyłącza po 1:02 i dalej nie mogę oglądać wam tez tak sie dzieje? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl