Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [26. kolejka] PIAST Gliwice - WISŁA Kraków, wtorek 27.04.2010 18:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7209)

brylant17 27.04.2010 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic1992 (Post 889469)
zwracam honor, brożek kapitalnie teraz uderzył, kapitalnie obronił kasprzik, i formalność boguskiego

a czy piłka przypadkiem nie wpadła po strzale Pawła z główki ?

Syn Kangura z 1984 27.04.2010 18:29

Spalony :/

SpoXsteR 27.04.2010 18:30

Na przekor teraz nie wykorzystal setki :)

tak jak ten typ od sedziow w Szybkiej pilce mowil.. "sedziowe, przestancie gwizdac takie spalone.. dajcie im grac i strzelac bramki

Młodziak na bramce mimo wszystko na +.. tak jak podejrzewalem, a zapewne sie bedzie rozkrecal

skeba 27.04.2010 18:33

Przecież obrońca był przy słupku, jaki spalony. Nie było !!!

brylant17 27.04.2010 18:35

ja pie....

Watts 27.04.2010 18:37

Zasrany węglojad...

Pablo katastrofalny błąd.

For_FuN_ 27.04.2010 18:37

Juz ktorys blad Alvareza, ktory konczy sie bramka...

Tylko_Wisła! 27.04.2010 18:37

Ale urwał! :shock:

tomasz_19 27.04.2010 18:37

strzał życia i.... gol :/ nie widzę w dzisiejszym meczu u naszych chęci walki... będzie 1:1

tofik 27.04.2010 18:37

Heh Boguski w tej rundzie poluje na padliny. Jego fryzura jak również styl w polu karnym do złudzenia przypomina mi Pippo Inzaghiego :D
Taki sam 'dobijacz'.

A co go gola Piasta to..eh, ale odrobimy raczej :) oby.

brylant17 27.04.2010 18:38

szarańcza :lol: kocham to :D

Eleusis 27.04.2010 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 889482)
Heh Boguski w tej rundzie poluje na padliny. Jego fryzura jak również styl w polu karnym do złudzenia przypomina mi Pippo Inzaghiego :D
Taki sam 'dobijacz'.

A co go gola Piasta to..eh, ale odrobimy raczej :) oby.

Dobrze, ze zaznaczyłeś że w tej rundzie, bo Boguski w poprzednich to był na prawdę inteligentny gracz, który uwielbiał grać kombinacyjnie, no ale teraz to nie ta forma... Mimo wszystko strzela bramki, no i cóż, wielkiego wyboru nie ma jeśli chodzi o ofensywe.

tomasz_19 27.04.2010 18:40

ciekawe czy Christov znów posiedzi cały mecz?

pozowski 27.04.2010 18:42

Gra Wisły drażni niesamowicie. Problem sprawia celne oddanie 3 podań. Niektórzy piłkarze Wisły myślą, że mogą sobie chodzić po boisku a piłka sama wpadnie do bramki. Więcej agresji,szybkości i dokładności.

Sylwek1906 27.04.2010 18:44

Znowu będą wielkie nadzieje liga mistrzów.. co z tego szykuje sie kolejna Levadia, oni nie grają NIC!!!

parumbuła 27.04.2010 18:44

Przykro mi się robi patrząc jak gra Boguski...

tommiyacht 27.04.2010 18:45

Boguski jest tak beznadziejny że nawet bramka tego nie zmieni. na dodatek notorycznie nie wraca ze spalonego

skeba 27.04.2010 18:46

Cytat:

Przykro mi się robi patrząc jak gra Boguski
MI się przykro robi jak Brożka ogląda, ale Boguski to też rewelacji nie gra.
Paweł uderzył łądnie, ale pózniej juz z podaniem problem ma.
Boguski jest slaby fizycznie, przepchac sie z obroncami nie potrafi.
pokrytykuje troche, to ktos z nich brameczke strzeli :P

tomasz_19 27.04.2010 18:46

no też tak pomyślałem, chce, żeby Wisła zdobyła mistrzostwo, ale przeraża mnie myśl, że znów się skompromitujemy w pucharach z taką grą...

Orson 27.04.2010 18:47

Boguski swoja droga, ale powiedzcie mi czy widzieliscie jakies celne podanie w wykonaniu Pawla Brozka?


ale spoko bedzie 2-1

tomasz_19 27.04.2010 18:48

to jest przerażające, że zawodnicy którzy jakby nie było mają jakieś tam doświadczenie nie potrafią rozegrać kilku celnych podań z pierwszej piłki... a piłka notorycznie im odskakuje... wtf? <rotfl>

legol 27.04.2010 18:49

****a mam dość tej .......onej żenady jaką grają ci ludzie, jebane niechlujstwo, zero ruchu bez piłki, przyjęcia na 2 metry w góre, niedokładne podanie do kolegi stojącego 2 metry obok, zero ambicji, stanie i patrzenie się a może ktoś coś ustrzeli...
****a nauczcie się grać, co Wy ****a robicie na treningach?!?!?! Ten Piast jest tak słaby że aż żal patrzeć, z Wisła sprzed 3 lat przegrałby 0:5...

Ps. Z góry dzięki za bana, i tak mam to w dupie...

michu-k 27.04.2010 18:52

Jakie ****a PIASTUNKI? O co z tym chodzi?

Sylwek1906 27.04.2010 18:52

Piast przeprowadził więcej ciekawych i groźnych akcji niz my.. I to jest mecz lidera z przedostatnią drużyną w tabeli!!

pozowski 27.04.2010 18:52

Połowa piłarzy gra chodzonego, a druga stojącego. Biega tylko Sobol. Obraz gry Wisły to wypisz wymaluj mecz z Levadią w Sosnowcu.

ślimak 27.04.2010 18:52

trudna w odbiorze pyta...

Żuczek 27.04.2010 18:53

Jak tak dalej pójdzie, to będzie 2:1, ale dla Piasta...

killzone 27.04.2010 18:53

na Piasta sie mowi "Piastunki" :)

ksych, wrzuć tą bramke Piasta bo widze ze mnie coś fajnego omineło :P

Joshua TS 27.04.2010 18:53

Jak to jest, że drużyna grająca o mistrzostwo Polski nie potrafi sobie poradzić z Piastem Gliwice?? ?? No bo chyba sobie jaja robią. Niech się określą, że grają o środek tabeli, może o puchary, a nie o mistrzostwo. No nie można grać o tytuł o odwalać taką padake jak teraz. Takiego rywala nie można się bać, no ludzie!!!!

AS82 27.04.2010 18:55

Pytanie co dalo zmienienie Skorzy na Kasperczaka ? Teraz widać ,że ch*ja ,gramy dalej piach


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl