Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [20 kolejka] Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, Piątek 12 marca godz. 20 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7062)

willow 10.03.2010 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 866205)
Musimy to wygrać...

No co Ty nie powiesz. Nie wpadł bym na to.

Mój typ na skład:

Pawełek
Piotr Brożek, Marcelo, Głowacki, Alvarez
Kirm, Sobolewski, Ba, Małecki
Paweł brożek, Boguski

4-4-2

Diaz na ławę.

pablo92TSW 10.03.2010 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lechista69 (Post 867405)
Prosze cie, porownywac Ba do Lobodzinskiego ? Ba przez 15 minut pokazal wiecej niz lobodzinski od poczatku pobytu w Wisle ;)!


Jak czytam takie wypowiedzi to cały się gotuję w środku...

*Michael* 10.03.2010 22:15

Niema na to siły by nam wygrać zabronili :P:P

Ustawienie 4-4-2 ultraofensywne.

skład:
Pawełek

Alvarez-Marcelo-Głowacki-Piotr Brożek

Kirm - Sobolewski - Issa Ba - Boguski

Małecki - Brożek

Para napastników raczej bardziej mi tak odpowiada niz boguski brozek, poniewaz robili dużo zamieszania z poczatku sezonu.
Mały i Brozio złapią formę będą nie do zatrzymania.

Diaz oczywiście ława nie ma innej opcji.

Mógł bym nawet zaryzykować aby Kurto był 1 bramkarzem. Wole żeby młody się ogrywał niż taki Mario Pawełek popelniał błędy jako "doświadczony" już bramkarz

willow 10.03.2010 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez *Michael* (Post 867447)
Niema na to siły by nam wygrać zabronili :P:P

Ustawienie 4-4-2 ultraofensywne.

skład:
Pawełek

Alvarez-Marcelo-Głowacki-Piotr Brożek

Kirm - Sobolewski - Issa Ba - Boguski

Małecki - Brożek

Para napastników raczej bardziej mi tak odpowiada niz boguski brozek, poniewaz robili dużo zamieszania z poczatku sezonu.
Mały i Brozio złapią formę będą nie do zatrzymania.

Diaz oczywiście ława nie ma innej opcji.

Mógł bym nawet zaryzykować aby Kurto był 1 bramkarzem. Wole żeby młody się ogrywał niż taki Mario Pawełek popelniał błędy jako "doświadczony" już bramkarz

Może i Kurto, ale nie w tym meczu.
Myślę, że mogłaby go trema zjeść.

tofik 10.03.2010 23:13

Trzeba upchnąć do składu wszystko co potrafi kopnąć piłkę więc podoba mi się skład post wyżej.
A jeszcze z treningów tygodniowych wynika, że Skorża Issą chce Jagę potraktować.
No kto wie, może murzynek da jedną, czy dwie piłki w te 20 minut. Bo po kontuzji raczej dłużej nie wytrzyma.

Wojtas 11.03.2010 00:23

Troche to smutne ze naszym ostatnim ratunkiem wydaje sie byc facet ktory dlugo w pilke nie gral wogole i tak naprawde nikt go nie zna.

Co wiec i w jaki sposob Skorza robil na obozach ,bo na dzis dzien wynika ze zespol nie ma zadnych koncepcji ,zadnych planow gry.

jaja jak berety

hunter TSW 11.03.2010 08:14

Nie chodzi o jakieś przesadne gloryfikowanie naszego nowego pomocnika, ale chyba każdy na tym forum chce dobrze dla Wisły. Szukamy pozytywów, czasem na siłe. Ja też mam nadzieje, że Ba zagra w mniejszym czy większym wymiarze czasowym i coś pokaże ciekawego, ale pewności nie mamy. A przy obecnej grze Wisełki to zapowiada mega trudne spotkanie.

tofik 11.03.2010 09:37

Skoro nie umiemy grać ataku pozycyjnego, to trzeba zagrać 5-4-1 zamurować się i grać te długie lagi na Brożka. W ataku pozycyjnym one nie mają prawa zaistnieć, ale co innego w kontrze :)

OPTIMUS_(konto_usunięte) 11.03.2010 10:57

Jaką by nie wyszli formacją mają gryźć trawę czy im się to podoba czy nie . AMEN

FraMat 11.03.2010 10:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 867430)
Ale Boga z niego nie robi "liga", tylko forumowicze. Poza nimi nikt w calej Polsce nie zauwazyl nadzyczajnego talentu Ba.

grunt to znać opinię całej Polski....
pozytywne oceny, a nawet bardzo pozytywne oceny umiejętności Ba pojawiły sie na wielu portalach, także mówiono o tym Canal+
Rozumiem, że czytasz tylko nasze forum?
Z Ba może być najwyżej taki sam problem jak z Kirmem: nasi kopacze nie będą w stanie z nim współpracować. Czego nikomu nie życzę

edit:

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...soba,id,t.html
Cytat:

Na koniec dodajmy, że wiślacy w daleką podróż na Podlasie wyjechali dzisiaj o godz. 6 rano. Jutrzejszy mecz rozpocznie się o godz. 20 i już dzisiaj wiadomo, że zobaczy go komplet białostockich kibiców
dwie pozytywne wiadomości w tym tekście:
- wyjechali tam juz dzisiaj rano, więc podróżują prawie jak Levadia (choc to tylko połowa drogi). Levadii to sie opłaciło....
- mecz zobaczy komplet w Białymstoku. To dobrze, Wisła dużo lepiej spisuje się w meczach na wyjazdach przy komplecie publiczności rywala.

Jest jeszcze trzecia pozytwna wiadomość: Ba zastąpi Boguskiego. Czyli zagramy z Diazem .... :> Chociaż wtedy chyba ustawienie będzie 4-5-1
Ba co prawda grał tez na prawym skrzydle, ale nie sadze, zeby go Skorża tam postawił

KOMINEK 11.03.2010 11:42

To czy zagra Boguś czy nie to wie tylko Skorża.

Jeśli nie zagra od pierwszej minuty to pewnie Diaz pójdzie na lewą Kirm na prawą Sobol, (jeśli jest zdrowy, bo na jednym treningu go nie było) z Ba na środku a w ataku Mały i Brozio.

Wbrew pozorom obszar zmian jest dość duży. Bo do ataku możemy wpuścić Bogusia bądź Christova , Rafał może też wejść na skrzydło na skrzydło można też przesunąć Ba.

Zobaczymy jak te klocki będą poukładane.

wojteqs80 11.03.2010 12:47

Według mnie skład powinien wygładc tak: Pawełek (nie wierze ze Skorża zaryzykuje i wpusci Kurto) Alvarez( tu nie ma dyskusji ) Marcelo (mimo słabszej dyspozycji i tak najlepszy nasz obronca a moze cos strzeli) Głowa(bez dyskusji) Diaz (sciagany byl na lewa obrone w reprezentacji tez gra na lewej stronie, a w srodku strasznie mnie drażni jego bezmyslnosc) pomoc: Kirm ( na prawej stronie prezentuje sie ciekawiej) Sobolewski(mam nadzieje ze slaby wystep przeciwko Arce to był wypadek przy pracy i drugi taki mecz mu sie nie przydazy) Ba (troche na wyrost ale niech bedzie reszta środkowych pomocników jest bez formy) Brożek (ma potencjał ofensywny wiec niech go pokaże) Małecki i Brożek w ataku poniewaz nie ma wyboru , Boguski jest bez formy a Hristov moze na zmiane ale nie od poczatku. Mimo wszytko jestem pewny ze wygramy i to wysoko

crazykaro 11.03.2010 19:00

Borski z Warszawy sędzią -> mamy przej*bane

AS82 11.03.2010 19:34

Jak Skorża znów wystawi w srodku Diaza ,a nie Ba to bedzie skandal

farben 11.03.2010 21:09

W Białymstoku Wisła gra o życie

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...ycie,id,t.html

tofik 11.03.2010 21:46

Kurto za Pawełka ? Gdy kołcz miał komfort nie robił żadnych zmian.
A w meczu o życie wystawi nieogranego Kurto ?
Bo chyba w kontekście zmiany nikt nie myśli o Juszczyku ? :D
Wg mnie bullshit, świadczyłoby to o jego koncepcji składu bardzo źle.

saklak1906 11.03.2010 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 867711)
Jak Skorża znów wystawi w srodku Diaza ,a nie Ba to bedzie skandal

BA zbawiciel Wisly bo zagral 15 minut w tej rundzie, wes ochlon.

madenn 11.03.2010 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 867784)
BA zbawiciel Wisly bo zagral 15 minut w tej rundzie, weŚ ochlon.


jak już się nabijasz to nierób błędów ortograficznych
Boguski nie powinien grać - zupełny brak formy , gdyby była alternatywa to posadziłbym Małeckiego bo od podpisania nowego kontraktu gra coraz gorzej. Jak nie radzimy sobie w ataku to powinnyśmy zmienić system na 4-5-1 - wydaje mi się że tak wyjdziemy - z Sobolem , Diazem i Ba , zagęszczenie pola może
przyniesie jakieś efekty bo na to co się działo w 2 ostatnich meczach aż strach patrzeć.

Wojtas 11.03.2010 23:45

Gdyby udalo sie sprowadzic jakiegos normalnego bramkarza w okienku to jestem pewnien ze to pan XYZ by jutro zagral w miejsce farfoclowego Maria.Ale sami sobie podciellismy gałaz to teraz bedziemy drzec przy kazdej pilce kopanej w Pawełkową bramke.

Wyjechali dzis rano czyli zastosowali system Levadii.Czyzby czegos zaczeli sie od nich uczyc?

nesta 11.03.2010 23:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 867784)
BA zbawiciel Wisly bo zagral 15 minut w tej rundzie, wes ochlon.

Bo takie rzeczy widac.. Wiadomo, ze nie mozna z goscia robic odrazu boga, ale jego przewage techniczna, taktyczna, w motoryce mozna zauwazyc juz po pierwszych zagraniach.

1q2 12.03.2010 00:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 867818)
Bo takie rzeczy widac.. Wiadomo, ze nie mozna z goscia robic odrazu boga, ale jego przewage techniczna, taktyczna, w motoryce mozna zauwazyc juz po pierwszych zagraniach.

To chyba bardziej pokazuje nieudolność reszty - wchodzi gość, kilka dobrych zagrań i na ich tle wypada bardzo obiecująco.Ale czy nas 'zbawi' dziś?.Nie jestem przekonany, szczególnie gdy będzie miał jedynego Brożka w przodzie i snującego się nie wiadomo gdzie Boguskiego.
To już chyba ta pora by zagrać klasycznie - Brożkiem i Hristovem w przodzie, no ale jest to mało prawdopodobne.

Deipnosophist 12.03.2010 00:25

Polecam rlkę z fajnymi statami z tego meczu:
http://www.futbolnews.pl/mecze-minut...la-krakow.html

Po kolejce będzie wybierana najlepsza jedenastka weekendu - pamiętajmy o naszych. Niezależnie od wyniku ;)

El'kabat 12.03.2010 00:49

Co do jutrzejszego meczu,nie oczekiwalbym cudów.Z taką grą i przy dobrze i komkretnie grającej Jadze w najlepszym wypadku wrócimy z jednym punktem.W najgorszym razie dostaniemy 3 i Skorża zostanie wyjeb...w kosmos...
Chłopaki sie mogą spiąć,chciec walczyc ale jak drużyny trener nie poukłada to i tak uja to wszystko da.
Licze jednak,ze po raz trzeci Ci pseudo kopacze sie nie skompromitują i typuje 2-2.

canarinhos 12.03.2010 01:07

Porusze temat bramki w naszej druzynie. Bylem dwa razy na treningach w tym tygodniu i obserwujac poczynania naszych bramkarzy wywnioskowalem ze jednak to Juszczyk obecnie prezentuje sie najlepiej. Choc to tylko trening. Ale jak wyzej bylo dzis napisane. W meczu o zycie z Jaga dla trenera Skorzy, prawdopodbnie nie zaryzykuje on zastapienia Pawelkiem. Choc gdyby go wystawil, a Wisla wygralaby ten mecz to kto wie czy Pawelek nie usiadlby na dluzej na lawce...

sayek89 12.03.2010 07:30

Ba przez 15 min w Bełchatowie zagrał lepiej niż Sobol i Diaz przez dwa mecze, takie fakty Panowie...

AYALA 12.03.2010 08:49

Frankowski: pogłebic ranę Wisły
http://www.futbol.pl/artykul/79172.html

3rider 12.03.2010 15:58

Jagiellonia GRA W PILKE, my gramy antyfutbol, mysle, ze zobaczymy czarno na bialym, ze Skorza sie skonczyl (respektujac dwa wspaniale tytuly!). Skorza ma zawodnikow zarabiajacych 50tys+ z ogromnymi umiejetnosciami, ale w tej chwili to sa dzieci we mgle, tak jak ich treneiro

thechris 12.03.2010 16:00

Nie przetrawię kolejnej porażki na trzeźwo. Zakupiłem sporo alkoholu na wszelki wypadek. Jednak mam nadzieje, że będę opijał zwycięstwo.

Baala 12.03.2010 16:04

W ogóle się nie ździwie jak ten Ba wyjdzie od pierwszej minuty i będzie najsłabszy na boisku. Po tych 15 minutach dla mnie dalej jest anonimem.

korzychxp 12.03.2010 16:04

ja podobnie, bedziemy z kumplami ogladac mecz przy kilku piwkach, bo mecz moze sie nie podobac, choc jesli dwie druzyny zaczna grac otwarta piłke a nie murowac brame... kto wie? byle Diaz nie wyszedł w 1 składzie i bedzie ok.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl