![]() |
Cytat:
Mój typ na skład: Pawełek Piotr Brożek, Marcelo, Głowacki, Alvarez Kirm, Sobolewski, Ba, Małecki Paweł brożek, Boguski 4-4-2 Diaz na ławę. |
Cytat:
Jak czytam takie wypowiedzi to cały się gotuję w środku... |
Niema na to siły by nam wygrać zabronili :P:P
Ustawienie 4-4-2 ultraofensywne. skład: Pawełek Alvarez-Marcelo-Głowacki-Piotr Brożek Kirm - Sobolewski - Issa Ba - Boguski Małecki - Brożek Para napastników raczej bardziej mi tak odpowiada niz boguski brozek, poniewaz robili dużo zamieszania z poczatku sezonu. Mały i Brozio złapią formę będą nie do zatrzymania. Diaz oczywiście ława nie ma innej opcji. Mógł bym nawet zaryzykować aby Kurto był 1 bramkarzem. Wole żeby młody się ogrywał niż taki Mario Pawełek popelniał błędy jako "doświadczony" już bramkarz |
Cytat:
Myślę, że mogłaby go trema zjeść. |
Trzeba upchnąć do składu wszystko co potrafi kopnąć piłkę więc podoba mi się skład post wyżej.
A jeszcze z treningów tygodniowych wynika, że Skorża Issą chce Jagę potraktować. No kto wie, może murzynek da jedną, czy dwie piłki w te 20 minut. Bo po kontuzji raczej dłużej nie wytrzyma. |
Troche to smutne ze naszym ostatnim ratunkiem wydaje sie byc facet ktory dlugo w pilke nie gral wogole i tak naprawde nikt go nie zna.
Co wiec i w jaki sposob Skorza robil na obozach ,bo na dzis dzien wynika ze zespol nie ma zadnych koncepcji ,zadnych planow gry. jaja jak berety |
Nie chodzi o jakieś przesadne gloryfikowanie naszego nowego pomocnika, ale chyba każdy na tym forum chce dobrze dla Wisły. Szukamy pozytywów, czasem na siłe. Ja też mam nadzieje, że Ba zagra w mniejszym czy większym wymiarze czasowym i coś pokaże ciekawego, ale pewności nie mamy. A przy obecnej grze Wisełki to zapowiada mega trudne spotkanie.
|
Skoro nie umiemy grać ataku pozycyjnego, to trzeba zagrać 5-4-1 zamurować się i grać te długie lagi na Brożka. W ataku pozycyjnym one nie mają prawa zaistnieć, ale co innego w kontrze :)
|
Jaką by nie wyszli formacją mają gryźć trawę czy im się to podoba czy nie . AMEN
|
Cytat:
pozytywne oceny, a nawet bardzo pozytywne oceny umiejętności Ba pojawiły sie na wielu portalach, także mówiono o tym Canal+ Rozumiem, że czytasz tylko nasze forum? Z Ba może być najwyżej taki sam problem jak z Kirmem: nasi kopacze nie będą w stanie z nim współpracować. Czego nikomu nie życzę edit: http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...soba,id,t.html Cytat:
- wyjechali tam juz dzisiaj rano, więc podróżują prawie jak Levadia (choc to tylko połowa drogi). Levadii to sie opłaciło.... - mecz zobaczy komplet w Białymstoku. To dobrze, Wisła dużo lepiej spisuje się w meczach na wyjazdach przy komplecie publiczności rywala. Jest jeszcze trzecia pozytwna wiadomość: Ba zastąpi Boguskiego. Czyli zagramy z Diazem .... :> Chociaż wtedy chyba ustawienie będzie 4-5-1 Ba co prawda grał tez na prawym skrzydle, ale nie sadze, zeby go Skorża tam postawił |
To czy zagra Boguś czy nie to wie tylko Skorża.
Jeśli nie zagra od pierwszej minuty to pewnie Diaz pójdzie na lewą Kirm na prawą Sobol, (jeśli jest zdrowy, bo na jednym treningu go nie było) z Ba na środku a w ataku Mały i Brozio. Wbrew pozorom obszar zmian jest dość duży. Bo do ataku możemy wpuścić Bogusia bądź Christova , Rafał może też wejść na skrzydło na skrzydło można też przesunąć Ba. Zobaczymy jak te klocki będą poukładane. |
Według mnie skład powinien wygładc tak: Pawełek (nie wierze ze Skorża zaryzykuje i wpusci Kurto) Alvarez( tu nie ma dyskusji ) Marcelo (mimo słabszej dyspozycji i tak najlepszy nasz obronca a moze cos strzeli) Głowa(bez dyskusji) Diaz (sciagany byl na lewa obrone w reprezentacji tez gra na lewej stronie, a w srodku strasznie mnie drażni jego bezmyslnosc) pomoc: Kirm ( na prawej stronie prezentuje sie ciekawiej) Sobolewski(mam nadzieje ze slaby wystep przeciwko Arce to był wypadek przy pracy i drugi taki mecz mu sie nie przydazy) Ba (troche na wyrost ale niech bedzie reszta środkowych pomocników jest bez formy) Brożek (ma potencjał ofensywny wiec niech go pokaże) Małecki i Brożek w ataku poniewaz nie ma wyboru , Boguski jest bez formy a Hristov moze na zmiane ale nie od poczatku. Mimo wszytko jestem pewny ze wygramy i to wysoko
|
Borski z Warszawy sędzią -> mamy przej*bane
|
Jak Skorża znów wystawi w srodku Diaza ,a nie Ba to bedzie skandal
|
|
Kurto za Pawełka ? Gdy kołcz miał komfort nie robił żadnych zmian.
A w meczu o życie wystawi nieogranego Kurto ? Bo chyba w kontekście zmiany nikt nie myśli o Juszczyku ? :D Wg mnie bullshit, świadczyłoby to o jego koncepcji składu bardzo źle. |
Cytat:
|
Cytat:
jak już się nabijasz to nierób błędów ortograficznych Boguski nie powinien grać - zupełny brak formy , gdyby była alternatywa to posadziłbym Małeckiego bo od podpisania nowego kontraktu gra coraz gorzej. Jak nie radzimy sobie w ataku to powinnyśmy zmienić system na 4-5-1 - wydaje mi się że tak wyjdziemy - z Sobolem , Diazem i Ba , zagęszczenie pola może przyniesie jakieś efekty bo na to co się działo w 2 ostatnich meczach aż strach patrzeć. |
Gdyby udalo sie sprowadzic jakiegos normalnego bramkarza w okienku to jestem pewnien ze to pan XYZ by jutro zagral w miejsce farfoclowego Maria.Ale sami sobie podciellismy gałaz to teraz bedziemy drzec przy kazdej pilce kopanej w Pawełkową bramke.
Wyjechali dzis rano czyli zastosowali system Levadii.Czyzby czegos zaczeli sie od nich uczyc? |
Cytat:
|
Cytat:
To już chyba ta pora by zagrać klasycznie - Brożkiem i Hristovem w przodzie, no ale jest to mało prawdopodobne. |
Polecam rlkę z fajnymi statami z tego meczu:
http://www.futbolnews.pl/mecze-minut...la-krakow.html Po kolejce będzie wybierana najlepsza jedenastka weekendu - pamiętajmy o naszych. Niezależnie od wyniku ;) |
Co do jutrzejszego meczu,nie oczekiwalbym cudów.Z taką grą i przy dobrze i komkretnie grającej Jadze w najlepszym wypadku wrócimy z jednym punktem.W najgorszym razie dostaniemy 3 i Skorża zostanie wyjeb...w kosmos...
Chłopaki sie mogą spiąć,chciec walczyc ale jak drużyny trener nie poukłada to i tak uja to wszystko da. Licze jednak,ze po raz trzeci Ci pseudo kopacze sie nie skompromitują i typuje 2-2. |
Porusze temat bramki w naszej druzynie. Bylem dwa razy na treningach w tym tygodniu i obserwujac poczynania naszych bramkarzy wywnioskowalem ze jednak to Juszczyk obecnie prezentuje sie najlepiej. Choc to tylko trening. Ale jak wyzej bylo dzis napisane. W meczu o zycie z Jaga dla trenera Skorzy, prawdopodbnie nie zaryzykuje on zastapienia Pawelkiem. Choc gdyby go wystawil, a Wisla wygralaby ten mecz to kto wie czy Pawelek nie usiadlby na dluzej na lawce...
|
Ba przez 15 min w Bełchatowie zagrał lepiej niż Sobol i Diaz przez dwa mecze, takie fakty Panowie...
|
Frankowski: pogłebic ranę Wisły
http://www.futbol.pl/artykul/79172.html |
Jagiellonia GRA W PILKE, my gramy antyfutbol, mysle, ze zobaczymy czarno na bialym, ze Skorza sie skonczyl (respektujac dwa wspaniale tytuly!). Skorza ma zawodnikow zarabiajacych 50tys+ z ogromnymi umiejetnosciami, ale w tej chwili to sa dzieci we mgle, tak jak ich treneiro
|
Nie przetrawię kolejnej porażki na trzeźwo. Zakupiłem sporo alkoholu na wszelki wypadek. Jednak mam nadzieje, że będę opijał zwycięstwo.
|
W ogóle się nie ździwie jak ten Ba wyjdzie od pierwszej minuty i będzie najsłabszy na boisku. Po tych 15 minutach dla mnie dalej jest anonimem.
|
ja podobnie, bedziemy z kumplami ogladac mecz przy kilku piwkach, bo mecz moze sie nie podobac, choc jesli dwie druzyny zaczna grac otwarta piłke a nie murowac brame... kto wie? byle Diaz nie wyszedł w 1 składzie i bedzie ok.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl