Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [19 kolejka] Wisła Kraków-Arka Gdynia, Piątek 5 marca godz. 20.00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7034)

Skawua 02.03.2010 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 862565)
Niektorzy bardziej beda sie cieszyc z wpuszczonej bramki przez Pawelka, niz strzelonej np przez Hristova... ot tacy kibice

Lepiej nie widzieć problemu,nie krytykować tylko zachwalać bo to bramkarz Wisły.Zastanów sie nad tym dobrze.Chcemy mistrzostwa,chcemy LM ale z tym bramkarzem (to jeden z kłopotów zespołu) będzie ciężko.

fleker 02.03.2010 21:16

Co do Jirsaka: spełnia swoją rolę jak tylko Wisła zaczyna grać piłkami po ziemi i ma trochę więcej miejsca niż na początku meczu. Trudno od niego oczekiwać świetnych zagrań jak jedyne podania jakie dostawał w meczu z Botem były na wysokości głowy. Albo wyżej.

Mam nadzieję, że zawodnicy dostrzegą doświadczenie i spokój Issy Ba w rogrywaniu piłki i zaczną się na nim wzorować, bo Jirsak ma za mały autorytet żeby np. Głowacki albo Sobolewski zaczęli do niego grać piłki do nogi. A do tego musi być jakiś ruch z przodu. Przy Ba może ktoś w końcu ruszy dupe żeby urwać się obrońcom i dojść do piłki.

mic 02.03.2010 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawua (Post 862792)
Lepiej nie widzieć problemu,nie krytykować tylko zachwalać bo to bramkarz Wisły.Zastanów sie nad tym dobrze.Chcemy mistrzostwa,chcemy LM ale z tym bramkarzem (to jeden z kłopotów zespołu) będzie ciężko.

Problem trzeba widziec, ale trzeba tez umiec krytykowac. Nikt tu nie pisze ze Pawelek jest jakims super bramkarzem. A to co tutaj wypisuja to poprostu znalezienie kozla ofiarnego na ktorego da sie wszystko zrzucic. Aktualnie to jest jedyny bramkarz prezentujacy jakis poziom na ktorego Wisle stac.
Na mistrzostwo Pawelek jest wystarczajacym bramkarzem, na LM nie musimy zmienic tylko jego, ale cala "11" razem z rezerwa, wiec tez "zastanow sie na tym dobrze"

tembeltsw 02.03.2010 21:33

witam :) chcialem sie dowiedziec czy na ten mecz obowiazuje nas dalej zakaz ?i mecz odbedzie sie bez kibicow Wisly?

WISŁAZWE 02.03.2010 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tembeltsw (Post 862879)
witam :) chcialem sie dowiedziec czy na ten mecz obowiazuje nas dalej zakaz ?i mecz odbedzie sie bez kibicow Wisly?


Tak zakaz jest pierwszy mecz z kibicami na SS z Lechią Gdańsk

zbymak 02.03.2010 22:09

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...ecej,id,t.html

wislacki 02.03.2010 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 862873)
Nikt tu nie pisze ze Pawelek jest jakims super bramkarzem. A to co tutaj wypisuja to poprostu znalezienie kozla ofiarnego na ktorego da sie wszystko zrzucic.

Wcale nie, wytykamy mu błędy w meczu z Bełchatowem, których kilka było. Nie zmienia to faktu, że bramka na 1:0 nie padła z winy bramkarza (jak wszyscy jednogłośnie przyznali) tak więc nikt nie szuka kozła ofiarnego. Zastanów się co piszesz.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 862873)
Aktualnie to jest jedyny bramkarz prezentujacy jakis poziom na ktorego Wisle stac.
Na mistrzostwo Pawelek jest wystarczajacym bramkarzem, na LM nie musimy zmienic tylko jego, ale cala "11" razem z rezerwa, wiec tez "zastanow sie na tym dobrze"

A jakiż to poziom prezentuje nasz Pawełek jestem ciekaw?
Może zechcesz wrzucić kompilację jakichś jego super parad hm? Sądzę, że łatwiej byłoby niestety zmontować sekwencję kiksów. Nie jestem żadnym anty-pawełkiem, ale jako kibic mam prawo go oceniać a to co widzę przez ostatnich kilka... sezonów zakrawa o dramat.

mic 02.03.2010 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislacki (Post 862912)
Wcale nie, wytykamy mu błędy w meczu z Bełchatowem, których kilka było. Nie zmienia to faktu, że bramka na 1:0 nie padła z winy bramkarza (jak wszyscy jednogłośnie przyznali) tak więc nikt nie szuka kozła ofiarnego. Zastanów się co piszesz.



A jakiż to poziom prezentuje nasz Pawełek jestem ciekaw?
Może zechcesz wrzucić kompilację jakichś jego super parad hm? Sądzę, że łatwiej byłoby niestety zmontować sekwencję kiksów. Nie jestem żadnym anty-pawełkiem, ale jako kibic mam prawo go oceniać a to co widzę przez ostatnich kilka... sezonów zakrawa o dramat.

Juz anty-Pawelki wrzucali pare razy takie kompilacje, wiec sie tak bardzo nie napinaj. Pamietam nawet byla tam bramka na 1:2 z Jagiellonia jako wielki babol :lol:
I czy sie to Tobie i innym podoba czy nie, Pawelek jest obecnie najlepszym bramkarzem jaki moze stanac w bramce Wisly, bo na innego nas nie stac. I to samo tyczy sie kazdego zawodnika jak i trenera.

wislacki 02.03.2010 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 862915)
I czy sie to Tobie i innym podoba czy nie, Pawelek jest obecnie najlepszym bramkarzem jaki moze stanac w bramce Wisly, bo na innego nas nie stac. I to samo tyczy sie kazdego zawodnika jak i trenera.

Jak czytam twój post to mam wrażenie, że żadnego meczu Wisły z Pawełkiem w bramce nie obejrzałeś...
Oczywiście, nie w każdym spotkaniu zdarzy mu się kiks, ale niech on się zdarzy w co drugim meczu, albo w co trzecim, a to już jest rutyna. Te nie bramkarz na ekstraklasę, a tym bardziej nie na Wisłę.
Najlepszy golkeeper na jakiego Wisłę stać? Sam stanął bym w tej bramce za darmo, żeby tylko nie drżeć przy każdym dotknięciu piłki przez Pawełka. Stać nas na lepszych, a na pewno stać nas na przyzwoitość w bramce i spokój w szeregach obronnych.

mic 02.03.2010 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislacki (Post 862924)
Jak czytam twój post to mam wrażenie, że żadnego meczu Wisły z Pawełkiem w bramce nie obejrzałeś...
Oczywiście, nie w każdym spotkaniu zdarzy mu się kiks, ale niech on się zdarzy w co drugim meczu, albo w co trzecim, a to już jest rutyna. Te nie bramkarz na ekstraklasę, a tym bardziej nie na Wisłę.
Najlepszy golkeeper na jakiego Wisłę stać? Sam stanął bym w tej bramce za darmo, żeby tylko nie drżeć przy każdym dotknięciu piłki przez Pawełka. Stać nas na lepszych, a na pewno stać nas na przyzwoitość w bramce i spokój w szeregach obronnych.

Mistrzu, praktycznie wszystkie mecze z Pawelkiem w bramce ogladam na zywo, wiec wiem jak jest. Nigdzie i nigdy nie pisalem o nim ze jest niewiadomo kim, tylko smieszy mnie to, ze jak forumowi malkontenci znajda sobie ofiare, to o kazdy fakt potrafia tak dopasowac, aby tylko byla to wina Pawelka. Juz na tym forum tak jest, ze albo placzki znajda sobie wroga (Pawelek, Lobodzinski, Brozek, Jop itd) i chodzby niewiadomo co robil, to i tak widza tylko minusy, albo znajda sobie "pilkarskie bostwo" (chociazby Ba po 20 min, czy Jirsak w poprzednich sezonach) i widza swoj ideal zawodnika. A jak mu nie wyjdzie, to "przeciez zdarza sie". Szkoda ze skoro krytykanci mowia A, to nie potrafia powiedziec B, chociaz zdarzaja sie nieliczne wyjatki.

To stan, wyslij CV do klubu. Oszczedzi Ci to zdrowia, a i moze jakis grosz wpadnie. Skoro nas stac na lepszego, to czemu do tej pory nikt lepszy nie przyszedl ? Bylo testowanych w cholere bramkarzy, wiec czemu zostali odeslani do domu ? Bo albo byli za slabi, albo dobrzy, ale Wisly nie bylo na nich stac.

Wojtas 02.03.2010 23:51

Zakladajac jeden farfocel Pawełka w tym meczu ,i to ze Arka ma tego ciekawego nowego napastnika zaczynamy mecz przy stanie 0:1...

tyle ze w temtej rundzie byl Brozek i Boguski w jako takiej formie i te staty szybko sie wyrównywały...teraz niewiadomo bo ten Hristov to bedzie sie aklimatyzował do maja albo i dluzej a innego napastnika oczywywcie nasi scouci nie znalezli.
Bida z nedzą w przodzie ,ale sami sobie tak poscielisliśmy,to teraz bedziemy sie tak wysypiac.

WhiteStarDvisionTheBest 03.03.2010 05:33

tak btw to Pawelek nie miał nic do powiedzenia przy bramce Nowaka..jedyny kiks jaki zrobił to chyba do dziwne wybicie piłki do przeciwnika bo w drugiej połowie ta okazja Ujka wzieła sie z braku komunikacji miedzy naszymi stoperami..teraz chyba modne jest zeby pojechac po Pawełku no bo przeciez kazdy tak robi to dlaczego nie ja? Jak dla mnie to on jest dobrym bramkarzem,na pewno najlepszym na chwile obecną w Wisle a jak kolega wyżej pisze ze nie nadaje sie na ekstraklase to mi juz ręce opadają,Lepszy od Pawełka jest tylko Mucha którego za chwile w lidze nie bedzie a na równi z Mariuszem - Sapela,Golik i moze Sandomierski ale ten ostatni chyba bardziej wykreowany przez media został

Pan Jotka 03.03.2010 09:11

Może wygramy...Jak nie to bedzie gorąco przy R22. Moze pokaża jakąkolwiek myśl w grze.

funkykoval 03.03.2010 11:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 862963)
Zakladajac jeden farfocel Pawełka w tym meczu ,i to ze Arka ma tego ciekawego nowego napastnika zaczynamy mecz przy stanie 0:1...

tyle ze w temtej rundzie byl Brozek i Boguski w jako takiej formie i te staty szybko sie wyrównywały...teraz niewiadomo bo ten Hristov to bedzie sie aklimatyzował do maja albo i dluzej a innego napastnika oczywywcie nasi scouci nie znalezli.
Bida z nedzą w przodzie ,ale sami sobie tak poscielisliśmy,to teraz bedziemy sie tak wysypiac.

z tego co pamiętam, to Boguski w tamtej rundzie (mam na myśli jesień 09) nie za bardzo był w formie bo nie grał - chyba chodzi o Małeckiego....

szczebrzeszcz 03.03.2010 14:52

jestem ciekaw kto będzie w ataku Boguski czy Małecki?

Wisslak 03.03.2010 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczebrzeszcz (Post 863125)
jestem ciekaw kto będzie w ataku Boguski czy Małecki?

Mysle, że Mały pojdzie na rezerwe albo na prawą pomoc, a Boguski do ataku

OL Lyonaise 03.03.2010 17:34

Cóż wg. mnie trzeba wytoczyć największe armaty żeby wygrać ten mecz. Zagrać bardzo ofensywnie i strzelić conajmniej z 3 bramki. Dlatego moim zdaniem wszyscy ofensywni do składu:

Pawełek Alvarez Głowacki Marcelo P.Brożek- Małecki Sobolewski Boguski Kirm- Hristov Brożek

Zmiany: Ba za Brożka(70min)- Boguski do ataku
Diaz za Kirma
Mączyński za Boguskiego 80min.

Hristovowi jest potrzebne zgrywanie z drużyną. Kiedy jak nie w meczu z Arką u siebie? Cały mecz tego zawodnika.
Mam nadzieję na pewne 3 punkty i zostanie 11 meczów do wygrania. Sprawa będzie wciąż otwarta.

bravelukas 03.03.2010 17:56

z tym Brożkiem i jego kontuzja to na pewno była zagrywka trenejro zeby sciagnac Makinwa....skoro okazuje sie ze brozek spokojnie moze trenowac i jest szansa na wystep z arka

Kordel 03.03.2010 18:20

Gdzie bedzie transmisja z meczu? Orange Sport czy C+?

Marcin_fan 03.03.2010 18:24

OL Lyonaise: rozsądnie piszesz ale nie wydaje mi sie że Paweł Brożek zagra od 1 minuty.. podobnie Kirm który bedzie prawdopodobnie po 90 minutach gry w reprze Słowenii Wydaje się że byłby to schemat 1-4-3-3 ... z Boguskim łącznikiem miedzy Sobolem a pierwszą linią.. ;] PS. Koszykarki Wisły grają teraz o Final Four Euroligi

FraMat 03.03.2010 18:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kordel (Post 863221)
Gdzie bedzie transmisja z meczu? Orange Sport czy C+?

wydaje mi się, że w żadnym z nich. Gazeta, którą przeczyatłem, podaje mecz Legii z Odrą w Canal+ i Korony z Polonią B w Orange

bravelukas 03.03.2010 18:43

będzie na canal plus w piatek

fond 03.03.2010 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 863227)
wydaje mi się, że w żadnym z nich. Gazeta, którą przeczyatłem, podaje mecz Legii z Odrą w Canal+ i Korony z Polonią B w Orange

Najbardziej wiarygodne źródło:

http://www.cyfraplus.pl/program/pro/?

Tak samo jak mecz z Bełchatowa tak i ten jest na C+

fox 03.03.2010 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 863227)
wydaje mi się, że w żadnym z nich. Gazeta, którą przeczyatłem, podaje mecz Legii z Odrą w Canal+ i Korony z Polonią B w Orange

Chyba trzeba gazete zmienić :) , wszystkie mecze są live bądz Orange albo C+ , a Wisełka na C+

BoBaSbK 03.03.2010 20:08

Dzisiaj od 18 trenowali na Hutniku .. Obaj bracia trenowali...

szczebrzeszcz 03.03.2010 21:29

Wisła za bardzo się C+ opłaca żeby rezygnowali z transmisji na żywo :-)

Crusi 04.03.2010 10:10

No i chyba sie na Ba nie doczekamy w tym meczu, szlag by trafil te kontuzje cholerne... ;/

massoud 04.03.2010 11:30

Zarówno piłkarze jak i koszykarki grają w piątek z zespołami z Gdyni.
Druga rzecz, która ich łączy to fakt, że nie można teraz nic przegrać, jeśli chcemy byc spokojni o końcowy układ tabeli.

AYALA 04.03.2010 12:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Crusi (Post 863543)
No i chyba sie na Ba nie doczekamy w tym meczu, szlag by trafil te kontuzje cholerne... ;/

skoro Ba kontuzjowany to chyba na środku wyjdzie tradycyjnie Diaz z Sobolem.Szkoda Senegalczyka bo bardzo liczyłem na jego ofensywną gre.Taki rozgrywajacy jest Wiśle na wczoraj potrzebny

kitu91 04.03.2010 13:16

ktos sie orientuje czy bedzie organizowany wyjazd ???


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl