![]() |
Krissu trzeba napisać donos do gazety którą masz w podpisie ,że faszystowscy Austriacy nie POpierają POpiełdolonej ustawy :)
|
Nie wiem czy ktoś oglądał mecz Austria-Islandia ale to byłą końcówka jakiej dawno nie widziałem Austyjakom należał się chociaż remis i dobrze ze maja jeszcze w tym turnieju szanse Czekam na ruskich co pokaża b licze na ich wygraną
|
Cytat:
|
a co do tego bukmachera to on jest sponsorem Pucharu Świata w Zakopcu i tutaj pan Płemieł będzie dopiero robił jaja
|
Skonczcie juz pieprzyc od rzeczy, chcecie politycznej napinki to idzcie do politycznego
|
Jak już to Premier,kto jak kto ale moderator forum nie powinien tak pisać.
|
Cytat:
|
Polska - 4
Hiszpania -4 Francja -4 Słowenia - 1 Szwecja - 0 Czechy - 0 Mam nadzieję że tak będzie wyglądała grupa II w drugiej rundzie. |
Cytat:
|
Masz rację przepraszam.
|
I znalazl ktos jakis kanla na cyfrze ktory pokazywal by te Mistrzostwa...
bo oprocz ZDF co Niemcow puszcza tak to chyba nie ma,,,chyba ze ktos cos znalazl,to niech sie pochwali :) |
Najlepszymi dziś wynikami byłyby chyba :
Polska - wygrywa , Niemcy - nie przegrywają , Hiszpania - wygrywa , Węgry nie przegrywają ( nie biorę pod uwagę remisów bo to mało możliwe ) Układ tabeli wyglądał by tak : Polska 4 Hiszpania 4 Niemcy 1 Francja 1 Słowenia 1 Węgry 1 |
.......one szawabskie cioty :foch: :evil:
|
Cytat:
Oglądając mecz Frencja-Hiszpania wnioskuje jedno Francja nie ma szans A Hiszpania z nami powalczy o mistrzostwo gdyby nie idiotyczni sędziowie Hiszpania by wygrałą lajtowo choć traciał w pewnym momencie 6 bramek ale prowadzili i mieli kontre tylk osędzie cos sobie wymyślij i podyktował 2 karne z kapelusza na koniec dla żabojadów . Niemcy na farcie i tyle wiekszych szans nie maja |
Czyli Hiszpania ma 3 punkty a Francuzi 2 na starcie?
|
zalezy od drugiego meczu jak wygraja węgrzy to maja 1 Francja 2 i Hiszpania 3 Jak Czesi to Francja 2 i Hiszpania3 Więc lepiej mieć Węgrów ze sobą i wtedy jest tak
Polska4 Hiszpania3 Francja1 Niemcy1 słowenia1 węgry1 więc wygrana z Węgrami i remis nam daje prawdopodobnie awans do 1/2 ale musza nasi wygrać.. |
Francuzi słabo się prezentują? Podczas ostatniego turnieju byli poza zasięgiem większości ekip cóż się więc stało? Zmiana pokoleniowa?
|
strasznie ciezko idzie
Slowency to juz nie ta druzyna, ktora ogrywalismy na poprzednuich turniejach - chyba sa minimalnie lepsi, jakos tak z wieksza latwoscia im wszystko przychodzi no i sedziowanie troche ch.jowe |
Za wolno organizują się w obronie. I za dużo kar, zdecydowanie.
oj źle się dzieje...kurde, jakoś dziwne przeczucia miałem przed tym meczem... edit: chyba pozamiatane...jak można tak partaczyć setki rzutowe? nie wykorzystujemy w ogóle przewagi liczebnej. ale jaja:) ładna końcówka :) gratulacje chłopaki za walkę do końca! |
Jakby jeszcze Szmal poziomem gry dopasował się do reszty zespołu to byśmy w niezłej
dupie byli! edit. Rudy dzisiaj najsłabsze ogniwo Kolejny mecz Szmal w bramce rewelacyjny...remis nie jest złym wynikiem dzisiaj:-) |
Bramkarz Słowenii ma dziś dzień konia.
A my jakoś za nerwowo gramy, głupie błędy i kary. |
dobre i to, jak sie nie da wygrac to nie mozna przegrac
chyba bylismy slabsi minimalnie ale jakby policzyc te wszystkie niewykorzystane sytuacja i karne ten mecz strasznie przypominal mi spotkanie z Islandia na olimpiadzie - tez niby rywal slabszy, a starsznie sie meczylismy tylko teraz wynik lepszy w niedziele z Hiszpania, tak ? |
jeszcze 2-3 takie mecze i zawał murowany :D
|
Daliśmy dziś świetny pokaz.... nieskuteczności. Jedyny plus z tego meczu to remis. Słoweńcy szybko organizowali ataki po naszych akcjach i tym sporo bramek zdobyli a także zaskoczyli nas chyba tą "aktywną" wysuniętą obroną. Całe szczęście ze mamy te jaja i gramy do końca.
|
jesr remis! ale ciezko wymeczony...powinni dziekowac ze udalo im sie wyrownac gdy przegrywali juz 4 bramkami. przed nastepna runda trzeba spokojnie usiasc i zmobilizowac sie aby zagrac tak jak w 2 pierwszych meczach
|
Remis.
Czyli druga runda Polska - 3 Francja - 3 Hiszpania - 3 Słowenia - 2 Niemcy - 1 Czechy - 0 Ale będzie jazda;D |
jeszcze mnie trzęsie....... jakbyśmy wykorzystali przynajmniej jednego karnego to byśmy wygrali....
|
Czemu Słowenia 3? A nie czasem 2 pkt?
|
Francuzi tez przypadkiem nie graja 5-1 w obronie?
wlasnie nie jestem pewien teraz naszych 3 mecze czekaja ciezkie. Sławek Szmal zaś szalał. Niestety coś skuteczność nawala;/ trzeba ją poprawić. Dobrze że nie przegraliśmy. |
Ofensywa, ofensywa i jeszcze raz ofensywa!! Ruszamy się jak muchy w smole, nie potrafimy wyprowadzić szybkiego ataku po stracie bramki, to samo jeśli chodzi o powrót do obrony, gdy Polacy musieli przycisnąć pod koniec, potrafili grać szybko i to przyniosło efekt, tylko szybką grą możemy coś zdziałać dalej.
Nie wiem czy ktoś zauważył, ale w pierwszej połowie realizator pokazał licznik odmierzający czas od zdobycia ostatniej bramki przez Polaków. Licznik pokazywał 9:30 i rósł!!! Dla mnie po prostu to jest makabra, jeśli nawet najsłabsze drużyny, grające z takimi potęgami jak Francja czy Chorwacja, maksymalnie mają przerwę między zdobyczą bramkową 4-5 minut. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl