![]() |
co do Wawrzyka to nie jest byle kto:)
|
Trzymam kciuki za Pudzianowskiego. Mimo wielkich sukcesów na arenie międzynarodowej to nadal normalny gość. Potrafi żartować również z siebie, co się ceni. Poza tym podziwiam go, że tyle lat utrzymuje się na topie w siłaczach. Bez woli walki i ciężkiej pracy by tego nie osiągnął.
|
Mam nadzieję, że Pudzian nie będzie kompromitacją na ringach taką jak Bob Sapp.
I tylko tyle. Bo wiadomo, że bierze udział w tym cyrku dla kasy. http://www.youtube.com/watch?v=S4bhx3uiEFM Tutaj przykład, jak nie powinien Pudzian się zachowywać :) Chociaż podejrzewam, że będzie miał podobny styl. |
Cytat:
tez nie. |
Pudzian jak go chwyci to jest chyba po sprawie
|
mam nadzieje ze pudzian go po prostu roz.......i na kawałki.
|
Bob wazyl w okresie swoich startow od 150 do 170 kg . Pudzian jest troche lzejszy, ale i tak mysle ze kondycyjnie i pod wzgledem dynamiki bedzie wygladal beznadziejnie. W koncu to tragarz nie fighter.
Natomiast Najman to pajac a nie bokser. Pomimo demonizowania Mariusza mysle ze Najman ma duza szanse sprawic sensacje. Ogolnie walka przeplacona i przereklamowana. |
Cytat:
Na 99% walke wygra tucznik, ale ja jednak licze, ze bravogirl sprawi "niespodzianke". Wyjdzie mu przypadkowy prosty spotkaniowy i "pudzianowi" sie przewina przed oczami wszystkie postacie z muppetow. A zreszta jebal ich obu pies. |
Cytat:
|
Cytat:
|
A ja bym chciał zobaczyć walkę która będzie dynamiczna i zacięta. Chce zobaczyć taki finał walki że Pudzianowski siedzi na Najmanie i mu napier*ala młoty na twarz.
Czy waszym zdaniem ta walka może być wprowadzeniem do częstszego pojawiania sie MMA w TV? |
Cytat:
Cytat:
Co do samej walki - też mam nadzieje że Pudzian rozniesie tego pajaca. Pare low-kickow, jakies sierpy i Najman nie przetrwa minuty. Osobiście ciekaw jestem na ile jest odporny na ciosy, bo jeśli się okaże że Najmanowi wejdzie kilka przez gardę Pudziana, a na nim nie zrobi to wrażenia, to naprawdę może się otworzyć przed nim świetlana przyszłość. Mało który zawodnik w MMA jest super-mega bokserem, żeby kombinacje przeprowadzać. Większość walk to taka "napierdalanka". Więc jeśli Pudzian ma mocną głowę, cios to wiadomo, to naprawdę, może daleko zajść :) |
Ta walka to w zasadzie show, a nie prawdziwa walka. Ale mimo to ją obejrzę, z czystej ciekawości. Cieszcie się organizatorzy :)
Wydaje mi się, że Pudzian z bokserem nie miałby szans, ale z Najmanem raczej wygra. Choć oglądałem dzisiaj trening Pudziana bokserski i powiem Wam, że nie wygląda jak bokser.. Sztywno na nogach, mało ruchu, szybko zadyszki dostaje.. |
Ktos tu cos pisal apropos Boba Sapa - można się z niego śmiać, że nie poradny, że rusza się jak niedźwiedź, że chwieje sie po każdym ciosie - ale jak zacznie cepy walić, żadna garda nie jest w stanie uchronić.
http://www.youtube.com/watch?v=60JcBLgfKXw Mam nadzieję, że Pudzian będzie szybszy, będzie więcej kopał, no i ogólnie liczę na to, że okaże się że rzeczywiście "ma talent" do MMA i rzuci już strongmenów, gdzie osiągnął wszystko. |
pudzian jak sie juz połozy na najmana i koniec ... Pudzianowski to w 100% wygra !
|
Cytat:
Takie "walki" w ogole nie powinny miec miejsca, bo rownie dobrze moznaby zakontraktowac walke Durczoka z Lisem czy Pochanke z Rusin. Czy Bralczyka z Miodkiem. Jednak ta szmirowata "walka roku" ma to do siebie, ze Pudzianowski wyglada jak rzezba grecka i wielu chlopcow po nocach sni aby kiedys sie znalezc w Pudzianteam. Pudzianowski jest czlowiekiem sukcesu - nie dyskredytuje jego osiagniec, Najman to dla mnie anonim kompletny i z tego co zobaczylem w YT-ych urywkach i innych pudelkach turbodebil i oderwana od rzeczywistosci lajza, ale ta walka miedzy nimi jest co najmniej smieszna. I w kontekscie walki - jebal ich pies. A Pudzianowski jest wg mnie za szeroki na skuteczne trzymanie gardy. **** Aha, i wypuszczane w eter wiadomosci jak to Pudzianowski lamie nogi i zebra na treningach to moze byc zagrywka psychologiczna. A skoro oboz faceta od przesuwania studni wypuszcza takie newsy to moze znaczyc ze cos z Pudziana warsztatem jako fajtera nie gra. Ale rownie dobrze moze byc tak faktycznie, ze Najman po zainkasowaniu petardy w dziob zostanie zestrzelony nad Bialorusia za przekroczenie granicy powietrznej. Cytat:
|
Boję się tylko jednego....że znowu Krzysiu Ibisz będzie zapowiadał walkę :-/
|
O której tak mniej więcej jutro będzie ich walka?
Bo transmisja od 21.45 na Polsacie a walka o której? |
Cytat:
Pudzian nigdy w zyciu nie mial stycznosci z lowkickiem , pozatym kopnac dobrego lowa jest ciezko z jego waga, balbym sie o kolana.Zreszta chyba on jest w gorszej pozycji jesli kilka takich kopow otrzyma poniewaz i tak ma co dzwigac a nozki czasem potrafia ladnie bolec. A Mirko Crocop? Shogun Rua? Anderson Silva? Wszyscy z nich sa swietnymi bokserami , walczacymi w stojce nie lepiej niz nie jeden "zawodowiec" Pozatym mysle ze jeslii bez echa przeszly dwie gale UFC w Europie (99 i 105) a reklamuje sie takie gowno to droga to rozreklamowania MMA w Polsce jeszcze daleka. Polsat Sport zaczyna transmisje od 20.40 wiec pewnie wtedy zacznie sie gala. |
media podgrzewaja atmosfere
- Marcin nie ma uderzenia na wagę ciężką i on Pudzianowskiego nie znokautuje, nawet jak mu wyjdzie cios - uważa Dawid Kostecki. - Jeżeli chodzi o Marcina Najmana, dla mnie Pudzianowski powinien go zjeść i wypluć tylko buty, żeby sobie nie zaśmiecać żołądka za bardzo. I to bez względu na to, czy Pudzianowski trenował boks czy nie. - powiedział w TokSporcie Dawid Kostecki. - To jest człowiek, który waży 130 kilo i żeby z nim wygrać, trzeba mieć uderzenie. Marcin nie ma uderzenia na wagę ciężką i on Pudzianowskiego nie znokautuje, nawet jak mu wyjdzie cios - dodał "Cygan". Faworytem pojedynku wydaje się być Mariusz Pudzianowski, jednak Marcin Najman zrobi wszystko, by udowodnić swoją wyższość. Najman uważa, że jego przeciwnik nie ma kondycji i w tym widzi swoją szansę. Jeśli przetrwa pierwszą minutę walki, "wówczas bezlitośnie obije Pudzianowskiego" - twierdzi w wywiadzie z "Super Expressem". Co na to "Pudzian"? - Jutro po prostu zrobię swoje i skończy się to ujadanie - zapewnia. - Jak nadarzy się okazja, to porzucam nim trochę w ringu. To będzie jak zderzenie malucha z lokomotywą - dodaje strongman. |
Cytat:
Z resztą, wszystko się jutro okaże :) |
Cytat:
A na tę "walkę" też nie będę marnował czasu. |
ej bez przesady ze Pudzian jest podobny do Boba Sappo ,on rusza sie jak woz z weglem a zobacz Mariusza na zawodach jak smiga z ciezarami po schodach czy spacer farmera
|
Mówiłem o budowie ciała (wzrost, masa), nie o dynamice :)
|
Cytat:
|
Masą nie wygra? Myślisz że jakby ważył 100 kg to miałby takie same szanse z Najmanem czy mniejsze?
Masa tu gra dużą rolę, bo chodzi i o parter, i o siłę ciosu. *Uderzenie w korpus faceta 100 kg a 125 kg robi różnicę, naprawdę. |
A ja mam pytanie, odnośnie tego całego Najmana (pierwszy raz o gościu słysze, własnie w kontekscie tej walki), czy to prawda że był dwukrotnie vice mistrzem polski w kickboxingu? Tak wikipedia twierdzi, ale może sam Najman to napisał :D.
Bo wszyscy tak po nim jadą, że niby tylko bokser i to na dodatek słaby (rzeczywiście piękne te jego walki), a co by nie mówić wychodziło by na to, że nogami machać też umie... |
Cytat:
|
ale to nie jest walka tylko w stójce jak w K1 (filmik z sappem) tylko w parterze też ? ten większy zatłucze tego mnijeszego !
|
Orientuje się ktoś czy jest transmisja w internecie?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl