Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Puchar Polski 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6368)

Ala1955 27.10.2009 16:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 808759)
Na szczęście jest jeszcze kilka "śmiesznych" drużyn - Start Otwock/Stal Stalowa Wola/Zagłębie Sosnowiec/Cracovia ( :lol: )... Co więcej, jedna co najmniej zagra dalej, bo Stal rywalizuje z Sosnowcem :)

Taaaak i najciekawiej będzie jak zagramy z Zagłębiem Sosnowiec grając jako gospodarz w Sosnowcu (bez kobiców "gości") :P

DJ Hazel 27.10.2009 16:41

Cebanu musi się sporo nauczyć jeszcze Jop to katastrofa ale bardziej martwi mnie postawa Kirma!!!Jak długo dawać mu szansę?!On w reprezentacji gra lepiej niż uu nas.Myślałem że przełamie się w tym meczu a nie dawał rady chłopakom z Bytowa...Mimo wszystko zabrakło nam takiej determinacji jak naszym rywalom.Co najważniejsze awans jest a teraz skupmy się lepiej na meczu w Kielcach!

szprotson 27.10.2009 16:47

Jop jest dnem. Jest tak słaby, że nie do wiary. Nie wiem czego on tam sie w Rosji nauczył.
Z Hetmanem tez miał niezbyt udany pobyt na boisku. Niech lepiej w klubie jakiegoś młodego ogrywają, bo Mariusz to na Orkęgówke.

mitmichael 27.10.2009 16:52

I w koncu pokazał sie nam Garguła. Mogł strzelic bramke ale zachował sie jak kolega i podał :) Po kontuzji nie ma ani sladu, biegał, podawał, wszystko jest w porzadu. Bytovia chciała z nami grac to ma za swoje
Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 808759)
Na szczęście jest jeszcze kilka "śmiesznych" drużyn - Start Otwock/Stal Stalowa Wola/Zagłębie Sosnowiec/Cracovia ( :lol: )... Co więcej, jedna co najmniej zagra dalej, bo Stal rywalizuje z Sosnowcem :)

:lol::lol::lol:

ja_ka_ 27.10.2009 17:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ala1955 (Post 808762)
Taaaak i najciekawiej będzie jak zagramy z Zagłębiem Sosnowiec grając jako gospodarz w Sosnowcu (bez kobiców "gości") :P

Taki scenariusz nie wchodzi w grę. Jeżeli dwa kluby grają w różnych klasach rozgrywkowych to gra się u tej słabszej z poprzedniego sezonu. Losowanie jest w momencie gdy oba kluby ubiegły sezon grały w tej samej klasie rozgrywkowej.

E: jeśli tak to zwracam honor :P

Proud 27.10.2009 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 808787)
Taki scenariusz nie wchodzi w grę. Jeżeli dwa kluby grają w różnych klasach rozgrywkowych to gra się u tej słabszej z poprzedniego sezonu. Losowanie jest w momencie gdy oba kluby ubiegły sezon grały w tej samej klasie rozgrywkowej.

ale czy od teraz nie gra się przypadkiem systemem mecz - rewanż?

JoeyLG 27.10.2009 17:52

tak w kolejnej rundzie będzie dwumecz

Cetnik 27.10.2009 18:22

Wyjątkowo atrakcyjnie wiec się zapowiadałby podwójny wyjazd do Sosnowca-jak gospodarz i gośc jak już wchodzi system mecz i rewanż..byłoby choc hm nie zwyczajnie choc wtedy tak.:)

Tylko_Wisła! 27.10.2009 18:54

Są gdzieś bramki z meczu ?


E : Już nieaktualne

Kocur 27.10.2009 22:07

No to kolejni dołączają:

Zagłębie Sosnowiec - Stal Stalowa Wola 3:0

Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2:0 - jeszcze trwa

Pan Jotka 27.10.2009 22:15

Mecz z Sosnowcem i okrzyk: Gramy u siebie :D Licze na szcesliwe losowanie i jakis zespół z którym zagramy 2 mecze na róznych stadionach ;-)
Dlamnie rewelacją tych rozgrywek jest Zagłebie i nie chciałbym aby zagrali z nami dwumecz w Sosnowcu.Oni naprawde maja duża wolę walki w tych meczach. Lepiej wpaśc na Koronę.

Wojtas 27.10.2009 22:42

Szkoda ze nie ma juz jakiegos zesolu z ktorym gramy raz na 30 lat,typu Hetman ,Bytovia czy ktos inny.


Te mecze maja super smaczek ,diametralnie inne niz Ligowe

Zauwazcie jakim szacunkiem i "parciem" kibicow cieszy sie nasz zespol.
Jakie tlumy wala na stadiony na ktore zwykle chodzi po 500 widzow jak to bylo w Zamosciu gdzie bylo 7 tys czy w Bytovie gdzie bylo 5,5.(a miasto ma 15 tys :))


Cieszmy sie tym co mamy -bo mamy wielką druzyne i klub ,,w Polsce jeszcze chyba tylko Legia wywoluje podobne emocje

Vinci 27.10.2009 22:49

Cytat:

Zauwazcie jakim szacunkiem i "parciem" kibicow cieszy sie nasz zespol.
Jakie tlumy wala na stadiony na ktore zwykle chodzi po 500 widzow jak to bylo w Zamosciu gdzie bylo 7 tys czy w Bytovie gdzie bylo 5,5.(a miasto ma 15 tys :))
Dla kibiców drużyn, które wymieniłeś meczem te są takim samym doświadczeniem, jak dla nas były spotkania z Realem czy Barceloną ( oczywiście zachowując proporcje).
Dlatego Puchar Polski mimo upadającego prestiżu powinien trwać nadal. Dla mniejszych i biedniejszych ośrodków miejskich jest to jedyna forma kontaktu z poważną piłką...

Kocur 28.10.2009 08:08

Dokładnie tak - w takim tonie wypowiadali się też piłkarze miejscowi:

Cytat:

Na otarcie łez i pożegnanie z PP bytomianie postraszyli mistrzów Polski strzałem w poprzeczkę z ok. 30 m. - Mecz z Wisłą zostanie mi w głowie na całe życie. W podobnym już pewnie nie zagram - przyznał Piotr Łapigrowski, pomocnik Bytovii.

Mateusz Oszmaniec, bramkarz trzecioligowca: - Wielkie uznanie dla zawodników ekstraklasy, bo dzięki nim odbyliśmy przygodę życia.
Bardzo miłe słowa :)

FredzIo 28.10.2009 09:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 808926)
Zauwazcie jakim szacunkiem i "parciem" kibicow cieszy sie nasz zespol.
Jakie tlumy wala na stadiony na ktore zwykle chodzi po 500 widzow jak to bylo w Zamosciu gdzie bylo 7 tys czy w Bytovie gdzie bylo 5,5.(a miasto ma 15 tys :))


Dokładnie, dlatego zażenowany byłem patrząc na frekwencje w meczu Przyjaciół Adama Piekutowskiego z Wisłą. Wszędzie w Polsce Wisła przyciąga tysiące, a w Lublinie nawet tysiąca nie było.

Marszałek 28.10.2009 10:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 808772)
Jop jest dnem. Jest tak słaby, że nie do wiary. Nie wiem czego on tam sie w Rosji nauczył.
.

Akurat oglądałem dwa sezony Mariusza w FK, w czasie gdy ligę rosyjską mało kto oglądał, i dopiero zaczynały większe nakłady finansowe. Facet był tam naprawdę filarem obrony, nie do przejścia. Tylko z czasem jak osiedlowy FK zaczął się wzmacniać to z czasem i nie usuwalny Mariusz zaczął siadać na ławie. Kupiony za duże pieniądze usiadł, bo na jego miejsce ściągnięto kilku grajków za jeszcze większe sumy. Niekoniecznie lepszych. Doszły do tego zmiany trenera, który wystawiał tych co dużo kosztowali, a nie tych do dobrze grali. Pomijam fakt wystawiania Gorawskiego na lewym skrzydle:). Pokazuje to jak dziwny jest to klub. Poza tym umówmy się, trener,który wchodzi obejmuje zespół nie posadzi na ławie obrońcę, który grał zanim przyszedł i nie wystawi gościa co siedzi na ławie. FK grając bez Jopa w zasadzie zakwalifikowało się do PUEFA. Okazało się,że bez niego można więc miał już tylko w dół. A,że w tym momencie kiedy zaczął mieć problemy kluby z Rosji zaczęły sciągać graczy absolutnie solidnych to wypożyczenie Jopa też nie wchodziło w rachubę, nikt by go nie chciał. Dwa,trzy sezony wcześniej może ktoś by go wziął.

Jedna rzecz. Jop nigdy dobrym obrońcą nie był. Pieniądze jakie za niego dostaliśmy plus Gorawski było biznesem dekady. Dochodzę do wniosku,że sami uwierzyliśmy w to,że jest on tak dobry za ile został przez Rosjan wyceniony. A zawsze był to słaby piłkarz. I teraz oczekujemy od niego cudów. No przynajmniej solidnej gry.

mitmichael 28.10.2009 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 808922)
Mecz z Sosnowcem i okrzyk: Gramy u siebie :D Licze na szcesliwe losowanie i jakis zespół z którym zagramy 2 mecze na róznych stadionach ;-)
Dlamnie rewelacją tych rozgrywek jest Zagłebie i nie chciałbym aby zagrali z nami dwumecz w Sosnowcu.Oni naprawde maja duża wolę walki w tych meczach. Lepiej wpaśc na Koronę.

To byłoby cos. Dwa mecze na wyjeździe yyy.... to znaczy u siebie :)

Wojtas 28.10.2009 17:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FredzIo (Post 809006)
Dokładnie, dlatego zażenowany byłem patrząc na frekwencje w meczu Przyjaciół Adama Piekutowskiego z Wisłą. Wszędzie w Polsce Wisła przyciąga tysiące, a w Lublinie nawet tysiąca nie było.




Tamtem mecz byl ponoc fatalnie "naglosniony" a wlasciwie ograniczyl sie do paru plakakatow na drzewach.

W dodatku odbyl sie w wybitnie nieprzyjaznym nam miescie wiec z gory mozna bylo zalozyc ze ludzi bedzie garstka.


A co do porownan

Dla ,pilkarzy z Bytowa ktorzy przeciez z grania sie nie utrzymują bo maja inną stała prace mecz z Wisła byl chyba dotychczas najwaniejszym przezyciem ,i tu nawet nie chodzilo wygrac,przegrac tu chodzlo o mozliwosc zagrania z Wisłą.

Puchar Polski to naprawde wspaniala mozliwosc zeby wlasnie takie malutkie miasteczka,mialy mozliwosc spotkania sie z takim gigantem ,tu chodzi o samo slowo "mozliwosc" o nic wiecej.

Dla nas mecz z Barceloną byl czyms wspanialym ,bedziemy dluugo wspominac to zwyciestwo ale i sam fakt ze gralismy z kims takim.Tak samo dl Bytovii ,tez beda mowic ze kiedys dane bylo im zagrac ze slynną Wisłą z Krakowa .

Piekne to :)

kocur8 29.10.2009 20:07

Niewane z kim Wisla bd grac, wazne by grala dalej;]

ja_ka_ 17.11.2009 13:36

Losowanie 1/4 finału Pucharu Polski 30 listopada

Departament Rozgrywek i Licencji PZPN uprzejmie informuje, że losowanie 1/4 finału Pucharu Polski odbędzie w poniedziałek 30 listopada o godzinie 19:00 i będzie transmitowane na żywo w TVP Sport.

Mecze 1/4 finału zaplanowano na 16-17 i 23-24 marca 2010.

Wiślak-1990 25.11.2009 22:12

No sąsiadka z za Błoń sobie jakoś radzi z Legią mam nadzieje że wygrają. Czekam na rewanż :>

harthausen 25.11.2009 22:21

nie byłoby źle, by dostać szansę na rewanż, ale coś mi zdaje, że Legia jakąś szmatę wepchnie.

ŁukaszTS 25.11.2009 22:25

i" wepchła" ;p

JAR0 25.11.2009 22:27

Wykrakałeś ;)

KuLwIk 25.11.2009 22:27

Ale bramka co prawda ładna.

harthausen 25.11.2009 22:48

cudu być nie mogło, ale ile ten Matusiak okazji spartolił. Dobrze, że u nas nie został, takich miglanców i bez niego paru mamy :D

masterlag 25.11.2009 22:58

Noi Szałach potwierdził tylko, że jak zdrów jest to i grac potrafi. Ładna bramka, nie ma co.
A noi na uwagę zasługuje Matusiak.... LOL!
Czekam z niecierpliwością na losowanie x)

QBAS 26.11.2009 00:50

Fajne zespoły są już w tej fazie. Jest kilka ciekawych pojedynków, które mogą się nam przytrafić - Pogoń, Jaga, Legia.. W obecnej sytuacji pozostaje tylko obawa o wynik ;)

joshi 26.11.2009 09:28

spokojnie, mecze następnej rundy rozgrywane będą dopiero w marcu 2010 więc jest szansa na progres formy :)

diablo885 30.11.2009 15:52

Czy Rafał Boguski i jego koledzy trafią na Lecha lub Legię w ćwierćfinale Remes Pucharu Polski? (fot. PAP/Andrzej Grygiel)

Tak tego Lecha z Wronek wszyscy kochają ze zapomnieli ze juz odpadł:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl