![]() |
Cytat:
|
Cebanu musi się sporo nauczyć jeszcze Jop to katastrofa ale bardziej martwi mnie postawa Kirma!!!Jak długo dawać mu szansę?!On w reprezentacji gra lepiej niż uu nas.Myślałem że przełamie się w tym meczu a nie dawał rady chłopakom z Bytowa...Mimo wszystko zabrakło nam takiej determinacji jak naszym rywalom.Co najważniejsze awans jest a teraz skupmy się lepiej na meczu w Kielcach!
|
Jop jest dnem. Jest tak słaby, że nie do wiary. Nie wiem czego on tam sie w Rosji nauczył.
Z Hetmanem tez miał niezbyt udany pobyt na boisku. Niech lepiej w klubie jakiegoś młodego ogrywają, bo Mariusz to na Orkęgówke. |
I w koncu pokazał sie nam Garguła. Mogł strzelic bramke ale zachował sie jak kolega i podał :) Po kontuzji nie ma ani sladu, biegał, podawał, wszystko jest w porzadu. Bytovia chciała z nami grac to ma za swoje
Cytat:
|
Cytat:
E: jeśli tak to zwracam honor :P |
Cytat:
|
tak w kolejnej rundzie będzie dwumecz
|
Wyjątkowo atrakcyjnie wiec się zapowiadałby podwójny wyjazd do Sosnowca-jak gospodarz i gośc jak już wchodzi system mecz i rewanż..byłoby choc hm nie zwyczajnie choc wtedy tak.:)
|
Są gdzieś bramki z meczu ?
E : Już nieaktualne |
No to kolejni dołączają:
Zagłębie Sosnowiec - Stal Stalowa Wola 3:0 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2:0 - jeszcze trwa |
Mecz z Sosnowcem i okrzyk: Gramy u siebie :D Licze na szcesliwe losowanie i jakis zespół z którym zagramy 2 mecze na róznych stadionach ;-)
Dlamnie rewelacją tych rozgrywek jest Zagłebie i nie chciałbym aby zagrali z nami dwumecz w Sosnowcu.Oni naprawde maja duża wolę walki w tych meczach. Lepiej wpaśc na Koronę. |
Szkoda ze nie ma juz jakiegos zesolu z ktorym gramy raz na 30 lat,typu Hetman ,Bytovia czy ktos inny.
Te mecze maja super smaczek ,diametralnie inne niz Ligowe Zauwazcie jakim szacunkiem i "parciem" kibicow cieszy sie nasz zespol. Jakie tlumy wala na stadiony na ktore zwykle chodzi po 500 widzow jak to bylo w Zamosciu gdzie bylo 7 tys czy w Bytovie gdzie bylo 5,5.(a miasto ma 15 tys :)) Cieszmy sie tym co mamy -bo mamy wielką druzyne i klub ,,w Polsce jeszcze chyba tylko Legia wywoluje podobne emocje |
Cytat:
Dlatego Puchar Polski mimo upadającego prestiżu powinien trwać nadal. Dla mniejszych i biedniejszych ośrodków miejskich jest to jedyna forma kontaktu z poważną piłką... |
Dokładnie tak - w takim tonie wypowiadali się też piłkarze miejscowi:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Jedna rzecz. Jop nigdy dobrym obrońcą nie był. Pieniądze jakie za niego dostaliśmy plus Gorawski było biznesem dekady. Dochodzę do wniosku,że sami uwierzyliśmy w to,że jest on tak dobry za ile został przez Rosjan wyceniony. A zawsze był to słaby piłkarz. I teraz oczekujemy od niego cudów. No przynajmniej solidnej gry. |
Cytat:
|
Cytat:
Tamtem mecz byl ponoc fatalnie "naglosniony" a wlasciwie ograniczyl sie do paru plakakatow na drzewach. W dodatku odbyl sie w wybitnie nieprzyjaznym nam miescie wiec z gory mozna bylo zalozyc ze ludzi bedzie garstka. A co do porownan Dla ,pilkarzy z Bytowa ktorzy przeciez z grania sie nie utrzymują bo maja inną stała prace mecz z Wisła byl chyba dotychczas najwaniejszym przezyciem ,i tu nawet nie chodzilo wygrac,przegrac tu chodzlo o mozliwosc zagrania z Wisłą. Puchar Polski to naprawde wspaniala mozliwosc zeby wlasnie takie malutkie miasteczka,mialy mozliwosc spotkania sie z takim gigantem ,tu chodzi o samo slowo "mozliwosc" o nic wiecej. Dla nas mecz z Barceloną byl czyms wspanialym ,bedziemy dluugo wspominac to zwyciestwo ale i sam fakt ze gralismy z kims takim.Tak samo dl Bytovii ,tez beda mowic ze kiedys dane bylo im zagrac ze slynną Wisłą z Krakowa . Piekne to :) |
Niewane z kim Wisla bd grac, wazne by grala dalej;]
|
Losowanie 1/4 finału Pucharu Polski 30 listopada
Departament Rozgrywek i Licencji PZPN uprzejmie informuje, że losowanie 1/4 finału Pucharu Polski odbędzie w poniedziałek 30 listopada o godzinie 19:00 i będzie transmitowane na żywo w TVP Sport. Mecze 1/4 finału zaplanowano na 16-17 i 23-24 marca 2010. |
No sąsiadka z za Błoń sobie jakoś radzi z Legią mam nadzieje że wygrają. Czekam na rewanż :>
|
nie byłoby źle, by dostać szansę na rewanż, ale coś mi zdaje, że Legia jakąś szmatę wepchnie.
|
i" wepchła" ;p
|
Wykrakałeś ;)
|
Ale bramka co prawda ładna.
|
cudu być nie mogło, ale ile ten Matusiak okazji spartolił. Dobrze, że u nas nie został, takich miglanców i bez niego paru mamy :D
|
Noi Szałach potwierdził tylko, że jak zdrów jest to i grac potrafi. Ładna bramka, nie ma co.
A noi na uwagę zasługuje Matusiak.... LOL! Czekam z niecierpliwością na losowanie x) |
Fajne zespoły są już w tej fazie. Jest kilka ciekawych pojedynków, które mogą się nam przytrafić - Pogoń, Jaga, Legia.. W obecnej sytuacji pozostaje tylko obawa o wynik ;)
|
spokojnie, mecze następnej rundy rozgrywane będą dopiero w marcu 2010 więc jest szansa na progres formy :)
|
Czy Rafał Boguski i jego koledzy trafią na Lecha lub Legię w ćwierćfinale Remes Pucharu Polski? (fot. PAP/Andrzej Grygiel)
Tak tego Lecha z Wronek wszyscy kochają ze zapomnieli ze juz odpadł:) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl