Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [Superpuchar Ekstraklasy] WISŁA Kraków - Lech Poznań, sobota 25.07.2009 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6077)

vaazon 25.07.2009 17:37

Jaki zajebisty mecz Pawełka? To jest normalny występ bramkarza o dobrych umiejętnościach, ale że Mariusz nim nie jest to zdarza mu się raz na 5 meczy zaskoczyć kibiców. Wolałby Ilie na bramce. Ogólnie gra słaba...

sessegnon 25.07.2009 17:51

Chyba Pawelek gra mecz zycia :D Zaraz karne...Zobaczymy co pokaze

Joshua TS 25.07.2009 17:52

Kurde ta ostatnia minuta Amiki...No to mamy karne panowie:)

amauri1990 25.07.2009 17:52

może nie był to genialny mecz Pawełka, ale bardzo dobry
jeśli uda mu się bronić podobnie w serii jedenastek to mamy puchar

tsw28 25.07.2009 17:54

Mario!!! Dziś jest jego dzień! Musi wybronić karne!

wielka.wisla 25.07.2009 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vaazon (Post 768146)
Jaki zajebisty mecz Pawełka? To jest normalny występ bramkarza o dobrych umiejętnościach, ale że Mariusz nim nie jest to zdarza mu się raz na 5 meczy zaskoczyć kibiców. Wolałby Ilie na bramce. Ogólnie gra słaba...

nie zgodzę sie z Tobą. po ostatnich niepewnych występach iwątpliwych obronach, teraz gra rozważnie, z głową, pewnie broni, pewnie wychodzi do piłek które może dosięgnąc. wg bardzo dobry mecz w jego wykonaniu, najlepszy od bardzo bardzo dawna..

faktem jest jednak to, potrzebujemy nowego bramkarza i oczywiscie NAPASTNIKA, bo sam Pawel nie istnieje !! Chociazby zeby wzmożyć rywalizajcję o miejsce w pierwszej 11.

vaazon 25.07.2009 17:56

Mario nie potrafi dobrze bronić karnych. :( Ale moze dzis....
Nawet nie wyczuwa intencji.

iiYama 25.07.2009 18:02

Pawełek 4 razy w swoje lewo się rzucił ...

pikey 25.07.2009 18:03

Pawełek!!! Kur... pokazał że ma jaja! W takim momencie!!!

No ale ale Mały podsumował swój występ....

michu-k 25.07.2009 18:04

Niestety...

Joshua TS 25.07.2009 18:04

Nieeeeeeeeeeeee...Nie no ja sie zap.....Co za jeb...pech

For_FuN_ 25.07.2009 18:06

I kolejna klapa. Czemu nie strzelali Sobolewski, Jirsak czy Lobodzinski? Mlodziutki Malecki nie mial prawa trafic i to piatej jedenastki.

wielka.wisla 25.07.2009 18:07

niestety

no to się posypią głowy


lewandowski - zjebali ze go nie kupili we wlasciwym czasie
kasprzik - zjebali ze go nie kupili we wlasciwym czasie

SĘDZIA ZGRED 25.07.2009 18:08

I po pucharze..... Małecki i Brożek Piotr gwiazdy....Teraz to sie już Boguś zdenerwuje...

Vasquez 25.07.2009 18:08

Hehe a to zasuga naszego ataku...Kolesie bramek nie potrafią srzelać mimo MILIONA sytuacji....Ćwieląg woli podawać bedąc metr od bramkaża , w dodatku będąc SAM NA SAM...CO TO Q... JEST?
A że w karnych nie potrafimy grać? ja to wiem od dobrych paru lat.. Miękkie pały i tyle...Brożka należy sprzedać z ćwielągiem jako gratis...Tylko kto takich choraków teraz weźmie?

thechris 25.07.2009 18:09

Kompleks Lecha trwa. A po porażce w LM i z Lechem w tej rundzie Skorży pozostały już tylko do kompletu porażki w debrach i Legią. Więcej na szczęście przegrać się nie da.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Joshua TS (Post 768157)
Nieeeeeeeeeeeee...Nie no ja sie zap.....Co za jeb...pech

Dlaczego tak ciężko niektórym przyznać się, że posiadają mniejsze umiejętności...

szlaQ 25.07.2009 18:10

żal .... na prawde żal ....

tommiyacht 25.07.2009 18:10

ze tak powiem, jak zwykle

kiedy mysmy jakis finał wygrali, albo karne..

MaG* 25.07.2009 18:10

brawo Małecki prawdziwy rewolwerowiec

aNouc 25.07.2009 18:10

Szkoda, byliśmy dużo lepsi.
2 połowa to zepchnięcie Amiki na własną połowę.

Karne to loteria. Nigdy nie mieliśmy do nich farta.


Brawo Pawełek, Brawo Wisła ! to była ta Wisła którą chce oglądać!

iiYama 25.07.2009 18:10

Panowie co wy pieprzycie.

Karne to loteria. Fakt że dziwią wykonawcy, może wkrótce dowiemy się czym nasz trener się kierował wystawiając na 5 serię Małego.

Ale przecież gra w trakcie spotkania była na niezłym poziomie. Mieliśmy sporo sytuacji.

Vasquez 25.07.2009 18:11

Koniec Panowie - ja bym wolał by wraz z budową stadionu Boguś zaczął budować nową WISŁĘ....
Dać sobie spokój , wysprzedać co się da i kupować od początku...Bo ja już na tych pajaców nie moge patrzeć...

FraMat 25.07.2009 18:11

Napastnika!!!!!!!!

OPTIMUS_(konto_usunięte) 25.07.2009 18:12

Dajcie spokój. Paweł Brożek też do dupy strzelił tyle że miał farta to zdobył bramkę. Karne to loteria tyle w temacie. tak czy siak widać że chłopaki chcieli sie odegrać no ale nie wyszło . Szkooooooooooooooda

fighter1906 25.07.2009 18:12

he widać kto jest na dobre i na złe a kto jak Wisła wygrywa he żal.pl
pozdro

dostuffca 25.07.2009 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 768158)
I kolejna klapa. Czemu nie strzelali Sobolewski, Jirsak czy Lobodzinski? Mlodziutki Malecki nie mial prawa trafic i to piatej jedenastki.

bla bla bla > jak przy 0:0 z Lechią wziął piłkę i strzelił to nie był za młody, a teraz nagle się zrobił? dobry mecz Pawełka, kiepski mecz Pawła i Małeckiego (o Pepe nie ma co mówić).

Gdyby jednak tak się chciało chłopakom biegać w Sosnowcu, to już wtedy byliby pewni awansu do następnej rundy...

Watts 25.07.2009 18:13

Hahahaha :D To co panowie, zwalniamy Skorżę? Zaczynamy od klasy C?

To forum jest bardziej monotematyczne niż Moda na Sukces.

Joshua TS 25.07.2009 18:13

Weźcie co poniektórzy zejdzcie z tego Brożka, bo jeszcze nie dawno był królem strzelców i był bożyszczem, a teraz już do sprzedania. Co do Ćwielonga to ja już nie ma słow, dobrze, że w meczu z Levadią w Sosnowcu nie odgrywał jeszcze do Brożka...chociaż i tak to nic nie dało. Oczywiście najbardziej temu winny będzie Skorża, wyleci na zbity pysk, przyjdzie jakiś pajac i będą jaja.

KaRaSTSW 25.07.2009 18:13

Dlaczego ?????

Wygralismy w ogóle kiedy w karnych ? :(

Kibic_1906 25.07.2009 18:14

Elegancko Patryk , taka petarda że siatka poszła... Ja się pytam , to jest ten Mistrz Polski??To jest ten Brożek , o którego rzekomo biją się kluby Premiership??Przecież to jest śmiech na sali i kpina!Chyba że oni rzeczywiście są tak lewi?Ale co tam , przecież taki Puchar to dla nich nic , nasze gwiazdki najlepiej to by grały raz na 2 tygodnie a resztę czasu to po sklepach chodzić!!Brakuj tu BASZCZA , on jako jedyny miał jaja i umiał poderwać zespół do walki!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl