![]() |
Brozek na podmeczone sledzie, 20-25min
|
Ludzie! Arka w tym roku zdobyła 2 punkty! Słownie - dwa punkty! Mniej niż Cracovia, Górnik, Lechia, Ruch. Z kim mamy wygrać, jak nie z nimi?
|
mowie to jak najbardziej powaznie, bez zwyciestwa w tym meczu nie mamy praktycznie szans na mistrza. do tej rundy przystępowalismy z 3pkt straty do lidera i do tej pory tego nie odrobilismy
|
O Broźka nie ma obawy. Wszyscy w klubie doskonale zdają sobie sprawe jak waźny to zawodnik. Jeśli istniałaby możliwość odnowienia sie kontuzji to niepowąchałby trawy nawet minute. Co nie znaczy żeby rzucać go do walki na cały macz.
|
kiedy ostatnio mój ukochany klub wygrał na wyjeździe?
w meczu z Odrą w listopadzie, ( i to tak jak Kolejorz - praktycznie w doliczonym czasie gry) potem porażki: Śląsk, Ruch, remisy... |
Moze w koncu zagramy 2 prawdziwych napsatnikow a nie skrzydlowymi markujacymi gre z przodu...
|
Nie chodzi mi o to, że piłkarze mają nie oglądąć meczy Lecha czy tam Legi. Po prostu mają ciągle grać przez te 90 pare minut, a nie że jest taka sytuacja 'Legia i Lech stracili punkty, aha, czyli jak my stracimy to nic się nie stanie' albo, że jest 30 kolejka, mistrza ma Lech i w szatni piłkarze mówią 'Lech ma majstra, my jesteśmy drudzy, czyli jak wygramy bądź przegramy to dalej będziemy drudzy więc możemy odpuścić'. Nieważne czy Lech wygrywa czy przegrywa, czy Wisła jest liderem i ma 14pkt przewagi, piłkarze ciągle mają grać i walczyć. Osobiście jestem spokojny o wynik dzisiejszego meczu i wierze że oglądnę Wisłe jaką chciałbym oglądać.
|
Cytat:
|
Pamiętajcie każda passa kiedyś się kończy... Dziś zaczyna się ta lepsza dla nas ;)
|
Jestem dziwnie spokojny przed tym meczem. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle. Oby był to dobry prognostyk!
Arka- Wisła 0-3! |
O.a Beto gdzie? :p
|
Czyzby wynalazek Bednarza juz sie nie miescil nawet na lawce rezerwowych?
|
Niestety tak...
A szkoda, myślałem, gdy podpisał kontrakt, że może okazać się przydatnym zawodnikiem. |
Cytat:
Jak mamy nie patrzeć na wyniki innych klubów, jeżeli rundowy system rozgrywek każdy-z-każdym z założenia polega na tym, że porównuje się swój wynik z innymi rywalami i na tej podstawie tworzona jest tabela? Nie patrzeć na rywala można sobie w systemie pucharowym, tam trzeba wygrywać dwumecze (na kalkulację można sobie pozwalać tylko w rewanżach, jak np. FCB przy Reymonta pół roku temu). |
sa jacys kibice wyjazdowi? czy jeszcze mamy zakaz
|
Cytat:
|
Z Cwielongiem sprzodu slabo to widze...
|
a jest wogole Pawel na lawce?
|
jest jest.. wogole nasza ławka ciekawie wyglada z nazwisk
|
Marcelo! Brawo!!!!!!
|
Marceloooooooooooooooooooooooooooooooooo!
Teraz spokojnie zeby jeszcze cos strzelili i bedzie po meczu! |
BRAMKA!!!
Marcelo głową, przepięknie :D |
Przepiękny gol!
|
Panowie oby tak dalej, ładna główka :)
|
Marcelo Stadiony Swiata !
|
Marcelo :)
|
Świetna brameczka ! Super, gol wisiał w powietrzu. Wracamy do gry !
|
No to juz mozna sie zegnac z Marcelo ...
|
Właśnie miałem skomentować bluzgi kibiców Arki, ale chyba na razie się powstrzymam :)
|
Piękna bramka.
Prorokuję że Moskalemicz skończy mecz troche wcześniej z powodu drugiego żółtka. Nie zdziwie się jeśli jeszcze w tej połowie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl