Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [24. kolejka] ARKA Gdynia - WISŁA Kraków, niedziela 19.04.2009 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5645)

3rider 19.04.2009 11:41

Brozek na podmeczone sledzie, 20-25min

martin_6 19.04.2009 11:59

Ludzie! Arka w tym roku zdobyła 2 punkty! Słownie - dwa punkty! Mniej niż Cracovia, Górnik, Lechia, Ruch. Z kim mamy wygrać, jak nie z nimi?

tommiyacht 19.04.2009 12:06

mowie to jak najbardziej powaznie, bez zwyciestwa w tym meczu nie mamy praktycznie szans na mistrza. do tej rundy przystępowalismy z 3pkt straty do lidera i do tej pory tego nie odrobilismy

hunter TSW 19.04.2009 12:08

O Broźka nie ma obawy. Wszyscy w klubie doskonale zdają sobie sprawe jak waźny to zawodnik. Jeśli istniałaby możliwość odnowienia sie kontuzji to niepowąchałby trawy nawet minute. Co nie znaczy żeby rzucać go do walki na cały macz.

FraMat 19.04.2009 12:22

kiedy ostatnio mój ukochany klub wygrał na wyjeździe?

w meczu z Odrą w listopadzie, ( i to tak jak Kolejorz - praktycznie w doliczonym czasie gry) potem porażki: Śląsk, Ruch, remisy...

AgresywnyChomik 19.04.2009 12:44

Moze w koncu zagramy 2 prawdziwych napsatnikow a nie skrzydlowymi markujacymi gre z przodu...

namiotnik 19.04.2009 13:25

Nie chodzi mi o to, że piłkarze mają nie oglądąć meczy Lecha czy tam Legi. Po prostu mają ciągle grać przez te 90 pare minut, a nie że jest taka sytuacja 'Legia i Lech stracili punkty, aha, czyli jak my stracimy to nic się nie stanie' albo, że jest 30 kolejka, mistrza ma Lech i w szatni piłkarze mówią 'Lech ma majstra, my jesteśmy drudzy, czyli jak wygramy bądź przegramy to dalej będziemy drudzy więc możemy odpuścić'. Nieważne czy Lech wygrywa czy przegrywa, czy Wisła jest liderem i ma 14pkt przewagi, piłkarze ciągle mają grać i walczyć. Osobiście jestem spokojny o wynik dzisiejszego meczu i wierze że oglądnę Wisłe jaką chciałbym oglądać.

wienek 19.04.2009 14:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 711171)
kiedy ostatnio mój ukochany klub wygrał na wyjeździe?

w meczu z Odrą w listopadzie, ( i to tak jak Kolejorz - praktycznie w doliczonym czasie gry) potem porażki: Śląsk, Ruch, remisy...

najwyższy czas przełamać tą passę! nam pozostaje wiara, a w nich cała nadzieja!

sayek89 19.04.2009 14:46

Pamiętajcie każda passa kiedyś się kończy... Dziś zaczyna się ta lepsza dla nas ;)

WioReXXX 19.04.2009 14:54

Jestem dziwnie spokojny przed tym meczem. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle. Oby był to dobry prognostyk!

Arka- Wisła 0-3!

egonskoczow 19.04.2009 15:20

O.a Beto gdzie? :p

Maciuś 19.04.2009 15:28

Czyzby wynalazek Bednarza juz sie nie miescil nawet na lawce rezerwowych?

WioReXXX 19.04.2009 15:34

Niestety tak...

A szkoda, myślałem, gdy podpisał kontrakt, że może okazać się przydatnym zawodnikiem.

prober 19.04.2009 15:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez namiotnik (Post 711090)
Wisła nie może patrzeć na wyniki innych meczy. W każdy, ale to w każdym meczu powinna wygrywać, albo przynajmniej grać od pierwszej do ostatniej minuty.

Mylisz się.
Jak mamy nie patrzeć na wyniki innych klubów, jeżeli rundowy system rozgrywek każdy-z-każdym z założenia polega na tym, że porównuje się swój wynik z innymi rywalami i na tej podstawie tworzona jest tabela?

Nie patrzeć na rywala można sobie w systemie pucharowym, tam trzeba wygrywać dwumecze (na kalkulację można sobie pozwalać tylko w rewanżach, jak np. FCB przy Reymonta pół roku temu).

Romek.TS 19.04.2009 16:09

sa jacys kibice wyjazdowi? czy jeszcze mamy zakaz

4fan_player 19.04.2009 16:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Romek.TS (Post 711322)
sa jacys kibice wyjazdowi? czy jeszcze mamy zakaz

Arka nie wpuszcza kibiców gości.

AS82 19.04.2009 16:18

Z Cwielongiem sprzodu slabo to widze...

Romek.TS 19.04.2009 16:20

a jest wogole Pawel na lawce?

grzesiek632 19.04.2009 16:24

jest jest.. wogole nasza ławka ciekawie wyglada z nazwisk

kpn 19.04.2009 16:32

Marcelo! Brawo!!!!!!

sergio 19.04.2009 16:32

Marceloooooooooooooooooooooooooooooooooo!


Teraz spokojnie zeby jeszcze cos strzelili i bedzie po meczu!

wislacki 19.04.2009 16:32

BRAMKA!!!

Marcelo głową, przepięknie :D

Dżołkmen 19.04.2009 16:32

Przepiękny gol!

iiYama 19.04.2009 16:32

Panowie oby tak dalej, ładna główka :)

AS82 19.04.2009 16:32

Marcelo Stadiony Swiata !

Elendil 19.04.2009 16:33

Marcelo :)

felipe 19.04.2009 16:33

Świetna brameczka ! Super, gol wisiał w powietrzu. Wracamy do gry !

ultr4 19.04.2009 16:34

No to juz mozna sie zegnac z Marcelo ...

wislacki 19.04.2009 16:34

Właśnie miałem skomentować bluzgi kibiców Arki, ale chyba na razie się powstrzymam :)

pirat.z.karaibow 19.04.2009 16:35

Piękna bramka.

Prorokuję że Moskalemicz skończy mecz troche wcześniej z powodu drugiego żółtka. Nie zdziwie się jeśli jeszcze w tej połowie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl