![]() |
Cytat:
|
Przerwa Mariusza Pawełka potrwa kilka tygodni...
No to panowie teraz zobaczymy i poznamy naszego bramkarza Ilie Cebanu zobaczymy może wygrywie Mariusza . heh |
Skąd masz infotrmacje o kontuzji Pawełka podaj link chętnie lukne
Z góry dzięki |
Na relacjach na głownej o tym pisali i na TWSD . Podobno ma naciagniete wiezadla i kilka tygodni bedzie pauzował . Wczoraj doznał urazu.
|
Fatalne info, bo trzecim keeperem nie jest juz Juszczyk tylko mlodzian Kurto. Ilie nie wygladal na specjalnie stremowanego w Poznaniu, bardzo spokojny i pewny. Ale fajnie by bylo jakby mu obrona pomogla, bo te bramki z Bytomiem, KSC, Lechem (2x) to wszystko obciaza konto defensywy.
|
W sobotę możemy być świadkami przełomu wsród naszych bramkarzy. Cebanu albo wykorzysta szansę jaka się przed nim otwarła, albo w lecie pa. Franek zapewne bezlitośnie ukąsi, jesli tylko Ilie popełni błąd. Sam nie wiem czy kontuzję Pawełka traktowac jako osłabienie, czy jako znak niebios.
|
To jak sie ilie minal z pilka po rzucie wolnym z boku biska nie napawa mnie optymizmem. No ale zobaczymy, innej opcji i tak nie ma.
|
Po dziejszym meczu sklad widze taki: Ilie - Singlar, Baszczu, Marcelo, Pietia - Mały, Sobol, Mauro, Cwielong - Jirsak - Boguski... Diaz, Lobo, Zieniu i Beto z taka forma nie maja prawa sie pojawic w 11, no ale Skorza wrecz kocha Diaza wiec ten pewnie zagra..
|
w 2006 roku podczas kontuzji Mario, zaczął grać Dolha i jak później grał wszyscy wiemy - szansę wykorzystał.
mam nadzieję, że Ilie ją podobnie wykorzysta i stanie się pewnym punktem naszej bramki. |
Cytat:
W koncu uznango Ilie na tyle dobrego zeby zaprzestac magicznych poszukiwań ,bo te trwały by pewnie do dziś i Bog jeden wie kogo bysmy jeszce testowali... Wiec pora zeby z Jaga sie wykazał,pomozemy mu :) |
Słuchajcie ja was troche nie rozumiem raz piszecie że Diaz słabo gra a raz że jest zajeb...... . Pewnie to rózni uzytkownicy ale jak mozna widziec taką róznice. Szacunku troche dla nich bpo nie kazdy potrafil by wyjksc przed 10 15 tysiacami kibicow i dobrze kopać pilke.
|
Zgadzam się. Mam nadzieje, że Wisełka bedzie sie chciała pokazac po meczach z Lechem. Licze na dobra gre i bramki!.
|
No w meczu z Jagiellonią zobaczymy jak zagra Ilie Cebanu ma ogromną szansę udowodnić , że jest w stanie zastąpić jak na razie Mariusza Pawełka, musi wykorzystać swoją szansę. Wiadomo wiele zależy też od gry z obrońcami zrozumienie z nimi będzie w tym meczu bardzo ważne, nie zagra Głowacki który tą całą obrone trzyma, wraca Brożek Piotrek i Marcelo więc powinno byc dobrze , co do Diaza wydaje mi się, że zagra na swojej pozycji... czyli na na środku pomocy z Sobolem tam gra najlepiej, Beto chyba już powoli traci zaufanie trenera Skorży.
Zobaczmy jak to będzie w sobotę, tylko żeby nie było tak że skupią sie na odcinaniu od podań Frankowskiego i Grosickiego i zniwelują zagrożenie w 100 % bo trzeba pamietać o innych zawodnikach Jagii np. Zawistowski, Hermes i Bruno oni też potrafią stworzyć zagrożenie pod bramką rywali. :) E: Aha no to nie wiedziałem , sorry :) |
O ile sie nie myle Bruno nie zagra.
e: Hermes nie zagra ,Król i Bruno . Sprawdzone z oficjalnej Jagi |
kto robi w Wielka Sobote mecz o 17:30... dlaczego w c+ pracuja bezmozdzy ignoranci...
|
Cytat:
A co do drugiej czesci twojej wypowiedzi - on MUSI wyjść przed tymi tysiącami ludzi i kopać dobrze piłkę bo dostaje za to zajebistą kwotę na konto. I bardziej on powinien mieć szacunek do nas, kibiców, niż my do niego PS - co do meczów w Wielką Sobotę - tak było zawsze i już nei zgrywaj świętoszka, nie robią meczów w piątek i niedziele, to jaki termin ma jeszcze wypasć? |
nie chodzi o sam dzien, tylko godzine. jedyna liturgia u mnie jest o 18 wiec meczu nie obejrze.
|
ożesz w cara... na mocnym zadupiu pewnie mieszkasz
Wracając do meczu: Tylko zwycięstwo, nieważne ile, wazne 3 pkt |
Cytat:
|
Cytat:
A podobno nie żyjemy w państwie wyznaniowym. A co do meczyku -> to nam Illie ratuje Pawełka od egzaminu u Franka, a sam jak go zda ?? Pierwszy gol w PP pokazał (niestety) wpływ Pawełka na styl gry Cebanu, co w spotkaniu z Frankiem może okazać się bolesne. Pozostaje mieć nadzieję, że Illie uczy się na błędach równie szybko jak języków :-) |
Podstawa to szybko odskoczyć Jagielloni - niezapominajmy, że w ich zespole gra Franek - może wystarczyć jedna sytuacji Jagi, a Tomek to wykorzysta.
Podbijam, mogliby ustalić inną godzinę meczu niż 17.30 w Wielką Sobotę :-P |
Cytat:
|
Cytat:
Prosze cie nie obrażaj innych. On moze mieszkać na wsi i ma swój problem. Tak samo jakbym napisał Tobie że jesteś niezłym ćpunem patrząc na twój profil. |
Idioci w C+ pracują , już drugi rok z rzędu gramy ok. 18 w Wielką Sobotę. U mnie też Liturgia jest tylko o 18 i też na meczu niestety nie będę drugi rok z rzędu!!Niech zrobią mecz o 15 i już a nie 18.. Żenada panowie z C+!!
|
Cytat:
Ja jestem za tym żeby większość meczów grać o godzinie 20, bo wtedy jest po prostu najlepsza atmosfera, na dworze już ciemno, jupitery... :D Co do meczu z Jagą to nawet z Cebanu w bramce powinniśmy dać radę jeśli chcemy być dalej w grze o mistrza. Jagiellonia nie wygrała ani jednego meczu na wyjeździe w tym sezonie. Więc z kim mamy wygrać, jak nie z nimi? |
odnośnie wypowiedzi wyżej, specyfika Wielkiej Soboty polega na tym, że liturgia jest tylko wieczorem, bez znaczenia czy to wieś czy miasto:)
co do samej pory, widac w c+ są sami pazerni na kasę ateiści:D |
Cytat:
Zresztą, ****a, O CZYM MY PISZEMY W PIŁKARSKIM?!?! do aksacji mój post jak i reszty towarzystwa |
dla nas liturgia jest na R22 o godz. 17:30... Tyle na ten temat.
|
Dobrze by było gdyby się Sobol wykartkował na mecz z Arką tak jak Marquez wczoraj żeby nie było jakichś psikusów przed meczem np. z Legią. A co do Ilie, wszyscy pamiętamy jak Dolha wskoczył do składu. Trzeba mu pomóc okrzykami z trybun to mu doda(mam nadzieję pewności siebie) i będzie grał tak jak rumun.
|
Cytat:
Dokladnie to chcialem napisac, dla mnie kosciol jest na R22. Mysle ze Cebanu da rade w tym i w nastepnych meczach, to jest Jego szansa a takie szanse z regoly sie wykozystuje. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl