![]() |
Za niedługo palacze będą musieli chodzić z naklejką na czole Jestem palaczem. Jak wchodzisz do lokalu to widzisz naklejki czy pytasz sie obsługi czy można palić czy nie. Ja jak idę na piwko z kolegami to wybieram taki lokal aby można było palić a jak idę coś zjeść to wybieram lokal gdzie nie można palić bo nie lubię smrodu przy jedzeniu. Nie można dyskryminować(jakie piękne słowo) osób palących i nie można nakazywać właścicielom lokali gastronomicznych czy dyskotek aby przestrzegali tego nakazu bo na tym nie polega kapitalizm. Zakaz palenia w miejscach publicznych np. dworce,parki itp to popieram ale w prywatnych lokalach sprzeciwiam się.
A państwo niech się tak o palaczy nie troszczy bo to dzięki akcyzie zarabia. Niech zaczną refundować koszty leczenia rzucania palenia (plastry antynikotynowe, terapeuta, foldery) a nie zakazywać czegoś co jawnie mi się należy. |
Wrzuć ktoś jeszcze raz tę książkę od Uhera.
Pozdro. Edycja. Podziękował. :) |
Cytat:
http://hotfile.com/dl/74697882/0ee6b2d/ksizka.pdf.html łatwy sposób na rzucenie palenia proszę bardzo |
|
Witam! Powyższe linki nie działają. Mógłby ktoś wrzucić jeszcze raz lub chociaż podać autora i tytuł? Z góry dzięki.
|
Cytat:
http://www.speedyshare.com/files/280...rzeklej.pl.pdf http://www.filesonic.com/file/723863...rzeklej.pl.pdf powodzenia :-) |
U mnie 2,5 miesiąca bez papierosa. polecam biorezonans na al.Pokoju.
|
Powiedzcie, kiedy w tej książce zaczyna się "Akcja" ? A może cała książka jest terapią?
|
Cytat:
Pozdro! |
Cytat:
|
Cytat:
|
Dokladnie
jestem zdania ze kto chce rzucic to rzuci palenie potrzeba tylko motywacjii i konsekwencjii . |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl