Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Rzucanie palenia (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5600)

harimata 13.09.2010 19:25

Za niedługo palacze będą musieli chodzić z naklejką na czole Jestem palaczem. Jak wchodzisz do lokalu to widzisz naklejki czy pytasz sie obsługi czy można palić czy nie. Ja jak idę na piwko z kolegami to wybieram taki lokal aby można było palić a jak idę coś zjeść to wybieram lokal gdzie nie można palić bo nie lubię smrodu przy jedzeniu. Nie można dyskryminować(jakie piękne słowo) osób palących i nie można nakazywać właścicielom lokali gastronomicznych czy dyskotek aby przestrzegali tego nakazu bo na tym nie polega kapitalizm. Zakaz palenia w miejscach publicznych np. dworce,parki itp to popieram ale w prywatnych lokalach sprzeciwiam się.
A państwo niech się tak o palaczy nie troszczy bo to dzięki akcyzie zarabia. Niech zaczną refundować koszty leczenia rzucania palenia (plastry antynikotynowe, terapeuta, foldery) a nie zakazywać czegoś co jawnie mi się należy.

.:MEDALIK:. 08.10.2010 19:17

Wrzuć ktoś jeszcze raz tę książkę od Uhera.

Pozdro.


Edycja.
Podziękował. :)

sergio 08.10.2010 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez .:MEDALIK:. (Post 992156)
Wrzuć ktoś jeszcze raz tę książkę od Uhera.

Pozdro.


http://hotfile.com/dl/74697882/0ee6b2d/ksizka.pdf.html

łatwy sposób na rzucenie palenia proszę bardzo

wislak_92 28.01.2011 12:33

http://rapidshare.com/files/44496719...rzeklej.pl.pdf

http://hostuje.net/file.php?id=bf668...8cd823646705b0

http://hotfile.com/dl/100125062/1abc...ej.pl.pdf.html


reup, moze sie komus przyda.

Mlody19061906 17.04.2011 17:41

Witam! Powyższe linki nie działają. Mógłby ktoś wrzucić jeszcze raz lub chociaż podać autora i tytuł? Z góry dzięki.

wislak_92 17.04.2011 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mlody19061906 (Post 1078944)
Witam! Powyższe linki nie działają. Mógłby ktoś wrzucić jeszcze raz lub chociaż podać autora i tytuł? Z góry dzięki.

https://rapidshare.com/files/4578863...rzeklej.pl.pdf

http://www.speedyshare.com/files/280...rzeklej.pl.pdf

http://www.filesonic.com/file/723863...rzeklej.pl.pdf

powodzenia :-)

Kamyk 23.04.2011 05:51

U mnie 2,5 miesiąca bez papierosa. polecam biorezonans na al.Pokoju.

banasik 01.05.2011 17:40

Powiedzcie, kiedy w tej książce zaczyna się "Akcja" ? A może cała książka jest terapią?

Krzysiek 08.05.2011 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 1084531)
Powiedzcie, kiedy w tej książce zaczyna się "Akcja" ? A może cała książka jest terapią?

Przeczytaj całą. Akcji, jako takiej nie ma. Lecz efekt jest powalający. Co lepsze, po przeczytaniu jej nie paliłem prawie rok. Później złamałem jedną z zasad i przeczytałem końcówkę książki jeszcze raz. I co? ponownie jestem naładowany energią do nie palenia.

Pozdro!

konrad 08.05.2011 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 1084531)
Powiedzcie, kiedy w tej książce zaczyna się "Akcja" ? A może cała książka jest terapią?

Nie oczekuj od tej książki zaklęcia, które sprawi, że przestaniesz palić. Ta książka tłumaczy w dosadny i skuteczny sposób niesamowity bezsens nałogu.

Romanek 30.06.2011 13:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konrad (Post 1087896)
Nie oczekuj od tej książki zaklęcia, które sprawi, że przestaniesz palić. Ta książka tłumaczy w dosadny i skuteczny sposób niesamowity bezsens nałogu.

Zgadzam się, kumpel przeczytał tę książkę od deski do deski, ale i tak pali. Nie można się spodziewać po niej cudów. Jeżeli na prawdę chcesz rzucić palenie to to zrobisz. Nie jest to łatwe, jak z każdym nałogiem. Moim zdaniem, jest to kwestia motywacji i samozaparcia. Mój ojciec kilka lat temu usiadł na ławce i wypalił wszystkie fajki jakie miał w paczce i od tej pory nie pali, przy okazji "zmusił" moją matkę, żeby rzuciła :)

Wojtas 30.06.2011 19:05

Dokladnie

jestem zdania ze kto chce rzucic to rzuci palenie

potrzeba tylko motywacjii i konsekwencjii .


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl