![]() |
Cytat:
|
mecze piątej kolejki zostały przełożone na czwartek, w czwartek również zostanie rozegrana 6 kolejka
|
Zakończył się pierwszy sezon Ligi Wiślaków
http://img508.imageshack.us/img508/226/tabela.jpg http://img512.imageshack.us/img512/7360/strzelcy.jpg Wyniki ostatnich kolejek: http://img206.imageshack.us/img206/4028/kol05.jpg http://img361.imageshack.us/img361/1852/kol06.jpg |
Mam nadzieje że w nastepnym nie bedzie tak łatwo, Genio juz zapowiedzial mobilizacje;p
Mistrz i Król Strzelców, nieźle :D może mnie leo powola :D |
Ej ludu czemu walkower... ??
|
a kiedy gramy 4v4??
|
Cytat:
|
Tak w ogóle wielkie dzięki wszystkim za te mecze :)
|
Cytat:
chociaz chcialem ten mecz zagrac, by o krola strzelcow powalczyc, ale w koncu zakonczylismy pierwszy sezon i otwieram zapisy na nastepny rozumiem ze obecne sklady pozostają, chyba ze chcecie jakichs roszad? nie przenosze tematu na kibice.net, bo nie mozna sie tam zarejestrowac, trzeba liczyc ze znajdą sie chetni kolejni wislacy Zgłosili się: 1. Antaeus [Genio] 2. Zetka [oskar TS] 3. Matubatu [maksinho] 4. Napoleon [janko04] 5. Bebeto [dzwd] 6. Kamlaz [kamilll1906] 7. Legol 8. Macio [MaciOlsza1] Zapisy na drugi sezon otwarte do wtorku do 22:00 |
mecz 4v4 proponuje rozegrać dzisiaj lub jutro o 21:00
|
Proponuje na dzis. Jutro mecz niepradwdaż ?? ;>
Sorry dziś też nie mogę ;/ Zagramy może jutro bo o 21 powinienem być już w domku. |
z takim zaangażowaniem to rozegramy ten mecz na pewno
kto nie moze niech poinformuje, moze wtedy ustalimy jakis termin niedziela godzina 19:00? |
ludzie zapisywać sie, fajna gra :)
|
widze że temat troche upada
wiec kiedy zaczyna sie nowy sezon?? odrazu mowie ze od srody do piatku mnie nie ma wogole w Krk.. a i ten mecz 4v4 pasuje zagrac |
odświeżam temat, potrzeba 5 chętnych aby wystartować z drugim sezonem
aktualnie zapisani: http://img199.imageshack.us/img199/9062/gracze.jpg wszelkie informacje na temat gry znajdują się w pierwszym poście gdy znajdzie się 5 chętnych, przedstawię szczegóły rozgrywania ligi [terminarz, itp] |
Zapisywać się panowie;>
|
|
Ej a można się zapisać jeszcze ??
|
tak, pisalem do Ciebie na gg, odpisz
|
Mam nowy numer mistrzu :) Wysłałem ci go na PW
|
siema też jestem zainteresowany ale nie wiem jak postępowac z ta gra jeśli ktos pomoze chtenie się zapisze . ps nie mam z kim utworzyc druzyny:(
|
pluti1906 kompan do druzyny sie znajdzie :)
napisz do mnie na gg, wytlumacze Ci wszystko krok po kroku |
moze ktos w tym temacie wytlumaczyc zasady tej gry, moze sie skuszę xD
|
wszystko opisalem w pierwszym poscie :)
gramy mecze 3v3 [bramkarz jest AI] ktore trwaja 20min, gra polega na tym, ze 'sterujesz' tylko swoją postacią na boisku [gameplay to dobrze ukazuje] terminarz i lige oraz puchar ligi juz przygotowalem, jak zbierze sie wystarczajaca ilosc osob wtedy wszystko rozpiszę [brakuje jeszcze 1 osoby] najlepiej to sciagnac gre, napisac do mnie na gg, umowic sie w wirtualnym swiecie na treningową gre i wtedy wszystko stanie sie jasne swoją postac mozna szkolic, poprzez samą gre oraz trenowanie na silowni, a takze kupowaniem 'skilli' mecze bedziemy rozgrywac o 21:00 we wtorek i czwartek oraz o 19:00 w niedziele, zawsze mozna przelozyc mecz o 1 dzien maksymalnie |
Szkoda bo ja raczej nie moglbym grac o tej 21
gre sciagnalem, troche trudno strzelic :) |
a tutaj wycinek z powtórki z meczu 11v11, biegałem gdzieś w obronie po stronie fioletowych :)
- http://www.youtube.com/watch?v=TmpqBwE_C20 w 4 dywizji, a od tej każdy zaczyna, można grac tylko 3 a-side i 5 a-side, czyli 3v3 i 5v5, dopiero od 3 dywizji można grać wszystko [7v7 i 11v11] |
zaczynamy zabawe, uczestnikow ligi zapraszam na tą strone, tutaj prowadze rozgrywki:
- http://rfactor.xup.pl/viewtopic.php?t=182 rejestracja nie wymaga potwierdzania przez email |
ja delaj jestem chętny lecz mam mature ustną w czw i nie mam czasu dopiero moge w czwartek wejśc to napisze i mam nadzieje ze się wkręce.Pozdro
|
pluti1906, wciaz jestes chetny do gry?
|
Jesli pluti by zrezygnowal to ja sie pisze :P
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl