Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Wszystko o sztukach walki..i nie tylko. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5470)

Jachcik 05.04.2011 20:48

Trenuje z was ktoś KB, lub wie gdzie są treningi w soboty ?

wieczor 11.06.2011 14:50

Gdzie w Krakowie jest dobra szkółka Kicboxingu ?

dawidTS 02.11.2011 16:21

mam 4 treningi w tygodniu SW.
Mozecie mi polecić jakies suplementy na wytrzymałość i szybszą regeneracje ?
Jeszcze takie pytanie,czy da sie zwiększyć mase majac tyle treningów?

Arapaho 02.11.2011 16:35

Na regenerację kup sobie aminokwasy, dodatkowo czystą glutaminę.
Na wytrzymałość i siłe na mnie najlepiej działała kreatyna (stack kreatynowy).Mimo ze polecaja ją właściwie do treningów silowych a nie wytrzymałościowych u mnie dawala dobre rezultaty kondycyjne - a do tego oczywiście rewelacja na siłę a przy tym pompuje ci mięśnie. A bralem tylko połowę zalecanej dawki. j

PAWEL NEWB 02.11.2011 17:14

Niektórzy stosują stałą suplemenatcie kreatyna, na poziomie około 2-3 gram dziennie. Dla lepszej regeneracji można również dorzucić ZMA

wisl@k_TS 02.11.2011 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dawidTS (Post 1185213)
mam 4 treningi w tygodniu SW.
Mozecie mi polecić jakies suplementy na wytrzymałość i szybszą regeneracje ?
Jeszcze takie pytanie,czy da sie zwiększyć mase majac tyle treningów?

BCAA (10znaków)

dawidTS 08.11.2011 18:11

Joe Frazier nie żyje -R.I.P

"Smokin' Joe - jak go nazywano - był pierwszym bokserem, który pokonał "Największego", czyli Muhammada Aliego.

Było to w słynnej "walce stulecia" 40 lat temu w nowojorskiej hali Madison Square Garden "

AntyDrozd 08.11.2011 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dawidTS (Post 1185213)
mam 4 treningi w tygodniu SW.
Mozecie mi polecić jakies suplementy na wytrzymałość i szybszą regeneracje ?
Jeszcze takie pytanie,czy da sie zwiększyć mase majac tyle treningów?

Da sie zwiększyć mase ..ja trenowalem5 razy w tygodniu tylko zjadałem tez 12 000 kcal

Rano na czczo i po treningu jedz BCAA a miedzy posiłkami zwykłe AMINO całodzienne


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl