![]() |
Bardzo ważny mecz dla Wisły. Po sparingu z Piastem wszyscy na pewno są optymistami, ale wiadomo, że inaczej się gra w spotkaniu o punkty, a inaczej w meczu towarzyskim...
|
wygrać to w byle jakich rozmiarach... podobnie jak i kolejnych 12 meczów...
|
Powiem Wam szczerze, że jak na początku tematu byłem niepewny, to teraz jestem jak nigdy spokojny o wynik - najważniejsze to strzelić szybko bramkę. Jeżeli to się uda, to pójdzie już z górki i skończy się na 3, 4 do jaja
|
Orange Sport jest na 100% "U Wiślaków" , bo kumpel oglądał tam pierwszy mecz z Polonią Bytom bo powiedział że nie zapłaci 35zł z drugą połowę bo na pierwszą się spóźnił:P
|
Byly w poprzedniej rundzie jakies mecze z Orange Tv puszczane przez internet? Jest jakas szansa ze ten bedzie mozna obejrzec?
|
Cytat:
|
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=20330
Może Łobo się wreszcie pokaże, najwyższy czas. |
Rok temu strzelił w Bytomiu jedyną jak na razie bramkę w barwach Wisły. Może to powtórzy??;D
|
jeśli myślimy poważnie o obronie tytułu to takie mecze jak z Polonią trzeba wygrywać i to bez problemów.
Dlatego nie widzę innego wyjścia jak 0-3 dla naszej Wisełki, 2x Paweł i raz Beto (oby!) pozdrawiam |
Tak, trzeba wygrywać, ale to jest pierwszy mecz rundy. Ani forma Wisły, ani Polonii nie jest do końca ustabilizowana i mogą być niespodzianki...
|
W tym meczu nie ma się co zastanawiać. Muszą być 3 punkty inaczej kiepsko. Zbyt łatwej przeprawy nie będzie, bo to Bytom, a ci już kilka razy niespodzianki sprawili. Wynik 3:0 lub 3:1stawiam. Piłkarze wiedzą z trenerem, że to my teraz musimy gonić więc na wpadkę miejsca nie ma.
|
tu mozna ogladac ekstraklase i nie tylko przez internet http://www.soccer-live.pl/podstrona.php?id=sopcast jak bylem w holandii ta strona sprawila mi wielka przyjemnosc :)
|
nie tylko forma obydwóch zespołów jest nie wiadomą ale jeszcze trener Poloni jest wiślakiem i znowu zmotywuje ich, tak jak kiedys KSZO
Marek bądź WIŚLAKIEM i sobie odpuść gryzienie trawy |
Cytat:
No forma raczej ustabilizowana byc nie moze,i jest raczej znakiem zapytania... Do Poloni przyszedl Jurek Brzeczek ,jakby ktos nie wiedzial ,posciagali tez innych ale nic te nazwiska mi nie mówia :D Ale pierwszy mecz zawsze wazny,ygrywamy i juz doskakujemyLecha ktory swoj mecz gra dopiero w niedziele. Napewno trzeba nastawic sie na walke ,ciekawe tez jaka bedzie pogoda bo to tez moze miec wply na sam mecz.W kazdym razie zaowiada sie ciekawie :) |
więc mecze z gatunku tych trudniejszych .. Jeżeli myślimy o mistrzostwie trzeba go po prostu wygrać ;) Wierze ,że wygramy i potem będzie szło już z górki.
|
No oczywiście, nie ma innej opcji, jak tylko gra o zwycięstwo;-) Ale troche się tego meczu obawiam... A poza tym, to ciekawi mnie ,czy na boisku pojawi się Beto, a jak tak, to czy uda mu się pokazać z dobrej strony w swoim oficjalnym debiucie z Białą Gwiazdą na piersi.
|
Cytat:
|
Ja wierze w naszego Beto. Chlopak ma checi do gry, stara się. Asysta no i może gol to będzie świetne wejście:-)
|
A ja mam przeczucie (obym się mylił), że Beto to niewypał i nie przebije się do składu. Na dzień dzisiejszy zarówno Boguski, Ćwielong, jak i Mały prezentują lepszą formę i każdy z nich może zagrać obok Pawła w ataku.
|
Motyka ma rozszyfrowana Wisłe http://www.sport.pl/pilka/1,65050,63...ocniejsza.html
|
Motyka ma ropracowaną szarańczę ;D
|
A my mamy rozpracowaną Polonię Bytom, jesteśmy zdeterminowani by odrobić straty do lidera, więc im nie będzie wcale tak łatwo.:-) I szarańcza im nie pomoże na rajdy Małego i zaczarowaną główkę Ćwielonga, instynkt Brożka.
|
"Wciągnę Wisłę nosem!"
http://90minut.pl:5555/pix/players/jaromin_hubert.jpg Cytat:
|
Kto to Hubert Jaromin, bo pierwszy raz o tej gwiezdzie slysze :lol:
|
W nosie to on może podłubać...uwielbiam takich napinaczy
|
Nosem to On sobie moze kreske bialego proszku wciagnac,do pierwszej bramki beda sie napinac a jak juz wpadnie to sie im odechce moze sie to dla nich naprawde zel skaczyc jak ta bramka szybko wpadnie.
Co jak co ale wielkich szans to ja im nawet na remis nie daje, dotego jutro sa moje urodziny i jedynym moim zyczeniem jest 3 pkt dla Wiselki i ze 4 bramki w sietce Polonii |
Cytat:
|
Cytat:
To jest jakiś wyznacznik? Idąc tym tokiem rozumowania powinniśmy zdobyć Puchar Uefa... bo wygraliśmy z Barceloną. Każdy mecz jest trudny, przynajmniej z zespołami z Ekstraklasy. Raz wygrywasz z taką Barcą a tydzień pózniej przegrywasz dajmy na to z Hutnikiem Kraków. Taka jest piłka nożna. Więcej dystansu. Co do samego meczu jeśli pogoda dopisze i murawa będzie dość dobra to wygramy. Jeśli wręcz przeciwnie róznie może być.. pełno przypadków, a technika odejdzie na bok. Logiczne że taka Polonia Bytom nie dorasta do pięt Wiśle, ale mecz meczowi nierówny o czym wspomniałem wyżej. Oby było dobrze. |
No już nie spinajcie pośladów o ten tekst, widać, że koleś żartuje i nie ma złudzeń, która drużyna jest lepsza:)
Relax! |
Nie ma co gdybać i analizować :)
To jest piłka....myślę że bez zbędnego gadania 3 pkt przywieziemy i nie ważne jakim wynikiem, bo przecież zwycięzców się nie sądzi i denerwują mnie te analizy po lub przed meczami.. na przód! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl