Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [18. Kolejka] 27-02-2009 17:45 Polonia Bytom - Wisła Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5424)

KamAr 24.02.2009 12:40

Bardzo ważny mecz dla Wisły. Po sparingu z Piastem wszyscy na pewno są optymistami, ale wiadomo, że inaczej się gra w spotkaniu o punkty, a inaczej w meczu towarzyskim...

arti 24.02.2009 12:45

wygrać to w byle jakich rozmiarach... podobnie jak i kolejnych 12 meczów...

rafalek 24.02.2009 12:48

Powiem Wam szczerze, że jak na początku tematu byłem niepewny, to teraz jestem jak nigdy spokojny o wynik - najważniejsze to strzelić szybko bramkę. Jeżeli to się uda, to pójdzie już z górki i skończy się na 3, 4 do jaja

Kibic_1906 24.02.2009 13:01

Orange Sport jest na 100% "U Wiślaków" , bo kumpel oglądał tam pierwszy mecz z Polonią Bytom bo powiedział że nie zapłaci 35zł z drugą połowę bo na pierwszą się spóźnił:P

Crusi 24.02.2009 13:23

Byly w poprzedniej rundzie jakies mecze z Orange Tv puszczane przez internet? Jest jakas szansa ze ten bedzie mozna obejrzec?

mic 24.02.2009 13:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Crusi (Post 681004)
Byly w poprzedniej rundzie jakies mecze z Orange Tv puszczane przez internet? Jest jakas szansa ze ten bedzie mozna obejrzec?

Jak nie wszystkie byly, to zdecydowania wiekszosc. Mecz Wisly bedzie na 100%, jest juz nawet rozpiska na stronie www.soccer-live.pl

Czopens 24.02.2009 14:06

http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=20330

Może Łobo się wreszcie pokaże, najwyższy czas.

rafalek 24.02.2009 14:08

Rok temu strzelił w Bytomiu jedyną jak na razie bramkę w barwach Wisły. Może to powtórzy??;D

Lizak 24.02.2009 14:13

jeśli myślimy poważnie o obronie tytułu to takie mecze jak z Polonią trzeba wygrywać i to bez problemów.
Dlatego nie widzę innego wyjścia jak 0-3 dla naszej Wisełki, 2x Paweł i raz Beto (oby!)
pozdrawiam

KamAr 24.02.2009 14:29

Tak, trzeba wygrywać, ale to jest pierwszy mecz rundy. Ani forma Wisły, ani Polonii nie jest do końca ustabilizowana i mogą być niespodzianki...

Philips_Zaspa 24.02.2009 15:00

W tym meczu nie ma się co zastanawiać. Muszą być 3 punkty inaczej kiepsko. Zbyt łatwej przeprawy nie będzie, bo to Bytom, a ci już kilka razy niespodzianki sprawili. Wynik 3:0 lub 3:1stawiam. Piłkarze wiedzą z trenerem, że to my teraz musimy gonić więc na wpadkę miejsca nie ma.

adamone2 24.02.2009 15:18

tu mozna ogladac ekstraklase i nie tylko przez internet http://www.soccer-live.pl/podstrona.php?id=sopcast jak bylem w holandii ta strona sprawila mi wielka przyjemnosc :)

Robek 24.02.2009 22:27

nie tylko forma obydwóch zespołów jest nie wiadomą ale jeszcze trener Poloni jest wiślakiem i znowu zmotywuje ich, tak jak kiedys KSZO
Marek bądź WIŚLAKIEM i sobie odpuść gryzienie trawy

Wojtas 25.02.2009 00:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KamAr (Post 681055)
Tak, trzeba wygrywać, ale to jest pierwszy mecz rundy. Ani forma Wisły, ani Polonii nie jest do końca ustabilizowana i mogą być niespodzianki...



No forma raczej ustabilizowana byc nie moze,i jest raczej znakiem zapytania...


Do Poloni przyszedl Jurek Brzeczek ,jakby ktos nie wiedzial ,posciagali tez innych ale nic te nazwiska mi nie mówia :D


Ale pierwszy mecz zawsze wazny,ygrywamy i juz doskakujemyLecha ktory swoj mecz gra dopiero w niedziele.
Napewno trzeba nastawic sie na walke ,ciekawe tez jaka bedzie pogoda bo to tez moze miec wply na sam mecz.W kazdym razie zaowiada sie ciekawie :)

majson 25.02.2009 01:40

więc mecze z gatunku tych trudniejszych .. Jeżeli myślimy o mistrzostwie trzeba go po prostu wygrać ;) Wierze ,że wygramy i potem będzie szło już z górki.

KamAr 25.02.2009 13:14

No oczywiście, nie ma innej opcji, jak tylko gra o zwycięstwo;-) Ale troche się tego meczu obawiam... A poza tym, to ciekawi mnie ,czy na boisku pojawi się Beto, a jak tak, to czy uda mu się pokazać z dobrej strony w swoim oficjalnym debiucie z Białą Gwiazdą na piersi.

bonawentura 25.02.2009 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KamAr (Post 681602)
No oczywiście, nie ma innej opcji, jak tylko gra o zwycięstwo;-) Ale troche się tego meczu obawiam... A poza tym, to ciekawi mnie ,czy na boisku pojawi się Beto, a jak tak, to czy uda mu się pokazać z dobrej strony w swoim oficjalnym debiucie z Białą Gwiazdą na piersi.

Nie ma się co spodziewać nagłego olśnienia Beto. Przecież on nie strzelił ani jednej bramki w drużynie Wisły. Owszem miał kilka asyst, ale wątpię, żeby w pierwszym meczu wpakował coś do siatki. Musi się chłop zaaklimatyzować.

Philips_Zaspa 25.02.2009 20:50

Ja wierze w naszego Beto. Chlopak ma checi do gry, stara się. Asysta no i może gol to będzie świetne wejście:-)

Nalokson 25.02.2009 23:21

A ja mam przeczucie (obym się mylił), że Beto to niewypał i nie przebije się do składu. Na dzień dzisiejszy zarówno Boguski, Ćwielong, jak i Mały prezentują lepszą formę i każdy z nich może zagrać obok Pawła w ataku.

AYALA 26.02.2009 00:59

Motyka ma rozszyfrowana Wisłe http://www.sport.pl/pilka/1,65050,63...ocniejsza.html

Johnny B 26.02.2009 08:25

Motyka ma ropracowaną szarańczę ;D

Philips_Zaspa 26.02.2009 09:11

A my mamy rozpracowaną Polonię Bytom, jesteśmy zdeterminowani by odrobić straty do lidera, więc im nie będzie wcale tak łatwo.:-) I szarańcza im nie pomoże na rajdy Małego i zaczarowaną główkę Ćwielonga, instynkt Brożka.

element 26.02.2009 13:05

"Wciągnę Wisłę nosem!"

http://90minut.pl:5555/pix/players/jaromin_hubert.jpg

Cytat:

- Sparingów nie można porównywać do walki o punkty przy kilkutysięcznej widowni. Wisła kadrowo, obok Lecha, jest najsilniejszą drużyną w Polsce. Także w mediach czy wśród kibiców wiślacy są faworytami piątkowej potyczki. My się ich nie boimy, mamy swoje "tajne" zagrania. Jeżeli będzie trzeba, to wciągnę ich nosem, najlepiej lewą dziurką (śmiech). Jesteśmy ambitni i waleczni, tak, że sobie poradzimy - uśmiecha się 30-letni pomocnik dziewiątej ekipy ekstraklasy, Hubert Jaromin.
Interia/90minut

mic 26.02.2009 13:37

Kto to Hubert Jaromin, bo pierwszy raz o tej gwiezdzie slysze :lol:

Pusiek 26.02.2009 14:38

W nosie to on może podłubać...uwielbiam takich napinaczy

saklak1906 26.02.2009 14:52

Nosem to On sobie moze kreske bialego proszku wciagnac,do pierwszej bramki beda sie napinac a jak juz wpadnie to sie im odechce moze sie to dla nich naprawde zel skaczyc jak ta bramka szybko wpadnie.

Co jak co ale wielkich szans to ja im nawet na remis nie daje, dotego jutro sa moje urodziny i jedynym moim zyczeniem jest 3 pkt dla Wiselki i ze 4 bramki w sietce Polonii

Grzadq 26.02.2009 15:11

Cytat:

więc mecze z gatunku tych trudniejszych ..
Strasznie mnie wkurza takie gadanie. Gramy z ... Polonią Bytom i słychać głosy "mecz z gatunku tych trudniejszych". To przepraszam z kim mamy grać żeby nie było meczy z gatunku tych trudniejszych? Może z 4 ligi kogoś? Ludzie, więcej obiektywizmu. Jeśli nie będziemy w stanie pokonać Polonii Bytom to mistrz nam się najwyraźniej nie należy, bo z kim wygrywać jak nie z nimi? O_o 0:2 i do przodu.

element 26.02.2009 15:19

Cytat:

Jeśli nie będziemy w stanie pokonać Polonii Bytom to mistrz nam się najwyraźniej nie należy
Większej głupoty nie czytałem.
To jest jakiś wyznacznik?
Idąc tym tokiem rozumowania powinniśmy zdobyć Puchar Uefa... bo wygraliśmy z Barceloną.
Każdy mecz jest trudny, przynajmniej z zespołami z Ekstraklasy.
Raz wygrywasz z taką Barcą a tydzień pózniej przegrywasz dajmy na to z Hutnikiem Kraków. Taka jest piłka nożna.
Więcej dystansu.

Co do samego meczu jeśli pogoda dopisze i murawa będzie dość dobra to wygramy. Jeśli wręcz przeciwnie róznie może być.. pełno przypadków, a technika odejdzie na bok.

Logiczne że taka Polonia Bytom nie dorasta do pięt Wiśle, ale mecz meczowi nierówny o czym wspomniałem wyżej.
Oby było dobrze.

s1mone 26.02.2009 15:20

No już nie spinajcie pośladów o ten tekst, widać, że koleś żartuje i nie ma złudzeń, która drużyna jest lepsza:)
Relax!

jurukuru 26.02.2009 15:27

Nie ma co gdybać i analizować :)
To jest piłka....myślę że bez zbędnego gadania 3 pkt przywieziemy i nie ważne jakim wynikiem, bo przecież zwycięzców się nie sądzi i denerwują mnie te analizy po lub przed meczami.. na przód!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl