![]() |
Czyli już mamy odpowiedź. To nie Polacy w sportach zespołowych są słabi. To piłkarze :lol:
Inni jak wychodza, to czy są w topie na kontynencie (siatka), czy są średniakiem ( kosz). Grają swoje na pełnej k i wierzą w to co robią. Jedynie piłkarze są wystrachani, bo w środku zdają sobie sprawę, że są gorsi, słabsi. Wszystko przez szkolenie. |
nie ma co ukrywać że skład repry w kosza mamy chyba najsilniejszy od wielu lat. mocno wierzę, że możemy zdobyć medal, zwłaszcza że dobre zespoły nie grają rewelacyjnie. oglądałem kilka innych spotkać i na tle Polski zespoły te wychodzą dobrze, ale bez fajerwerk. naprawdę możemy zawojować parkiety. zwłaszcza że gramy w 6 jak to powiedział trenejro.
|
Cytat:
Co do reszty. Czy zaskoczeniem dla kogokolwiek jest porażka Rosji?Faworyci a tak szczerze mówiąc w pierwszym spotkaniu gdyby Łotwa lepiej wykonywała choćby osobiste i kilka kluczowych rzutów by im siedziało ,to nie wiem czy Bolszewicy nie mieliby na swoim koncie już dwóch porażek. Ciekawie się robi. Francja też nic specjalnego nie gra. Ciekawe to wszystko zaczyna się robić. |
z która grupą laczymy sie w 2 rundzie.
mecze 2 fazy rozgrywamy w Katowicach ? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
1. Są dużo lepsi od zmienników. 2. Są w gazie. Muli zdaje sobie sprawę, że awans do ćwiercfinałów bedzie wielkim sukcesm. A do tego będzie trzeba, prawdopodobnie, dwóch zwyciestw z pięcioma rywalami w nowej grupie (F bodajże). I do tego dąży. Bo przecież tyle samo bedzie warte zwycięstwo wczoraj z Litwą, dziś z Turkami co za tydzień np z Serbią. Zgodnie z zasada "kuj żelazo póki gorące" stara się wykorzystać maksymalnie potencjał swych gwiazd by szybko zrealizować cel. Potem może juz nawet dać im odpocząc jak sobie zapewnimy ten awans do ósemki... Ktos powie - to błąd, liczy się miejsce w grupie. Ale tak po prawdzie - czy jest różnica czy o półfinał zagramy z Niemcami, Rosją czy Chorwacją ? Te mistrzostwa pokazują, ze ciężko wskazać najmocniejszych. Francja niby 2 zwycięstwa - ale 3 pkt w jednej kwarcie kompromitują każdego. Rosja bez gwiazd. Ograliśmy wielką Litwę- jesteśmy w stanie ograć kazdego. |
Ten Logan jest zawodowym koszykarzem? Bo wyglada, jak student z NCAA, tzn. biegamy i rzucamy...kompletnie nieodpowiedzialny facet.
|
Jedno co mi się ciśnie na usta to to, że trener zajechał tą drużynę. W dwóch pierwszych meczach praktycznie zero zmian i teraz nasi się słaniają na nogach. Ale może i taki był plan, żeby wygrać tylko dwa pierwsze mecze za wszelką cenę i wyjść z grupy, nie walcząc o pełną pulę.
|
Krótko : Turcy zagrali wspaniały mecz i obnażyli nasze słabe punkty.
Polakom dał w kość mecz z Litwą, a Turcy zrobili sobie sparing z Bułgarią co nie zmienia faktu, że nie możemy myśląc o dobrym wyniku grać jak dzisiaj, obwodowi 0 gry, w obronie Szubarga pozwalał rzucać każdemu za 3, zbiórek w ataku Turków powinno być max 3-4 a było kilkanaście... |
Turcy mają szeroką kadrę i giganta Turkoglu. Facet jest gwiazdą NBA o niego się ekipy biją, my kogoś takiego nawet zbliżonego nie mamy. Gortat na warunki NBA to dobry rezerwowy. Ewidentnie brak nam rozgrywającego, ale nie ma co narzekać, bo gramy dalej, a Turcja ..zespól z wyższej pólki i teraz z takimi grać będziemy. Indywidualności nie mamy,jak już wspomniałem, więc jak nie idzie drużynowo to leżymy. I dzisiaj tak było. Coraz lpiej gra Lampe. Kolejny mecz.
|
Cytat:
nie chce nawet pisac o naszych kopaczach bo za paredziesiat minut beda plakac na stadionie |
Cytat:
A czy ja ich usprawiedliwiam?? Pisze tylko ze to był jeden z czynników naszej porażki, ale że przegrali to głównie przez własne mankamenty, które już wcześniej wymieniałem. |
Cytat:
Ale co innego jak skórokopy płaczą w październiku że są zmęczeni gdy rozegrali może z 15 spotkań co tydzień w naszej niezbyt wymagającej lidze a co innego gdy koszykarze grają mecz 3 dzień z rzędu na poziomie reprezentacyjnym - europejskim. Zresztą wiele osób zwraca uwagę że pierwsze dwa spotkania wygraliśmy ale było mało rotacji i w końcu nasza pierwsza piątka fizycznie musiała siąść. |
Cytat:
co do Polakow (pilka) sie nie pomylilem ,zaraz bedzie klekanie na murawie |
Dzisiaj Serbowie. Zespół bardzo nieobliczalny, przede wszystkim świetnie broniący, który pokonał w EuroBaskecie Hiszpanów.
Dziś musimy zagrać odważnie w ataku, do gry (i to na jak najwyzszym poziomie) musi dojść Logan, bo jego szybkość i spryt może być dzisiaj antidotum przeciwko Serbskiej obronie. Od samego początku zbierający muszą ostro się zastawiać, bo Serbowie pod koszem zawsze walczą bardzo ostro. |
Troszkę irytujące są wypowiedzi Gortata/. Rozumiem,że można pewne rzeczy krytykować, ale jak samemu jest się choć minimalnie bez skazy. Jeśli ma jakieś zastrzeżenia niech to mówi ale nie do prasy.
|
Cytat:
Możesz coś więcej napisać, bo nie czytałem/oglądałem ostanio żadnych wypowiedzi Gortata... |
Odsyłam do wypowiedzi z dnia dzisiejszego i wcześniejszych. narzeka na zespół,że robi proste błędy. To niech ****a ten rezerowy z Orlando weźmie ciężar gry na siebie i pokaże jaki z niego kozak, skoro wszyscy inni tacy bleee. Jordan, Malone,Olajuwon, Bryant, Payton itd. Byli wybitni ale nikt z nich nie narzekał ,że ma słabcyh kolegów, tylko brali wszytko na siebie i czasami sami wygrywali mecze. W Europie jes to samo. Więc skor Ignerski jest beee lub Lampe,(nomen omen o niebo lepszy od Gortata,tylko inaczej do teog podchodzi,dojżał ewidentnie.)to niech bierze piłkę i sam niech gra.
|
Cytat:
|
Dzisiaj był mecz o nic, powinni byli się jak najbardziej oszczędzać i najlepsi jak najmniej grać.
We środę mecz o wszystko 1/8 finału Polska:Hiszpania. |
Z ciekawości - bez względu na układ innych spotkań, jeśli wygramy z Hiszpanią to jesteśmy w 1/4?
Dzisiejszy mecz to kompletna beznadzieja. Dno z przodu, dno z tyłu, dno w środku. W zasadzie dno widziane z każdej strony. Żal było patrzeć. Jakoś "trzymaliśmy się" do trzeciej kwarty, ale tylko dlatego, że Słoweńcy równali nieskutecznością do nas. Później całkowicie się posypało. Oby zawalczyli w środę. |
Są jakieś specjalne wymagania co do meczu z Hiszpanią? Czy po prostu wygrać choćby 1 punktem ?
|
Wygrany w meczu Polska-Hiszpania wchodzi do 1/4, przegrany odpada bez względu na wyniki innych spotkań.
Tyle, że to jest Hiszpania, mimo wszystko trochę wyższa półka od Słowenii i Serbii. Ale może zdarzy się cud,zagramy świetnie i wygramy. |
Nie oszukujmy sie szanse z tym ze małe.
Ale gramy u siebie,przed swoimi kibicami.Jeden mecz,2 godziny ,wszystko sie moze zdarzyc! MY WIERZYMY!!!!!! |
Z Hiszpanią będzie okrutnie trudno. Sam Gasol na doba sprawę może załatwić sprawę. Z szacunkiem ale Gortat go raczej nie powstrzyma. Do tego jak dodamy rotację w zespole Hiszpańskim,to leżymy i krzyczymy.
Jest to poziom za wysoki jak na nas,nic na to nie poradzimy. Do tego wychodzi czasami brak doświadczenia w grze na tego typu imprezach. Wypada tylko czekać aż nasza liga kiedyś pójdzie co nieco w górę i będzie z czego czerpać do kadry. Reasumując. Nie mam wątpliwości,z Hiszpanią przegramy. |
Niestety, Navarro i Gasol wygrali z Polską. Po Hiszpanach widać dojrzałość, szybkość, ogranie, wszystko mieli lepsze od nas. Byli niesamowici i gratulacje. Szkoda, że z Serbami nasi obudzili się nieco za późno. Wówczas prawdopodobnie to my gralibyśmy w ćwiartce a nie Serbia.
|
I tak nasz występ na mistrzostwach należy zaliczyć na plus. Fajnie by było jakby choć trochę liga podniosła swój poziom.
|
Nasz występ faktycznie na plus, szkoda jednak że Biało-czerwoni już kończą. Ich występy to były bukmacherskie pewniaki, a dzięki entuzjazmowi kibiców kursy na porażkę naszych były zadziwiająco wysokie:-D
Cudów nie było, bo być nie mogło. Przecież jeszcze niedawno mieliśmy kadrę, która walczyła w słabszej grupie w eliminacjach - coś na kształt I Dywizji w hokeju. Dzięki Lampemu, Loganowi i oczywiście Gortatowi udało się na turnieju uniknąć kompromitacji, ba - zrobić niespodziankę i wyjść z grupy. I tak ponad stan. |
Cytat:
Jordan mial Pippena ,Karl mial Stoctona albo Hornacka ,Hakeem mial Drexlera ,Kobe -Shaqa ,a Payton mial Schrempfa wiec ci wybitni jednak zawsze mieli kogos "pod ręka" -to tak tylko offowo :) Dla mnie ta reprezentacja potrzebuje czasu czasu i jescze raz czasu.Potencjal jako tako jest ,a w Mistrzostwach no coz nie wygralismy zadnego meczu w drugiej fazie wiec podsumowujac bylo w miare dobrze.Maly niedosyt jest,choc ci z ktorymi przegrywalismy byli zwyczjnie lepsi. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl