Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Weźcie się do roboty (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=527)

Bi@ły89 17.09.2008 21:16

staz 20 miesiecy

rafiABG 17.09.2008 21:29

Ja mam pytanie jakie są efekty po zażywaniu Termo Speeda?

mb_1906 17.09.2008 22:28

Szybko spala tkankę tłuszczową, jeśli robisz aeroby i trzymasz odpowiednią dietę.

kaelowiec 18.09.2008 17:30

zajebista promocja :

http://www.mocnyblog.pl/2008/09/18/s...ocja-activlab/

gumi1906 20.09.2008 19:16

jak to jest z sila i masa po przestaniu brania kreatyny? pozdro

Lysy 20.09.2008 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gumi1906 (Post 605836)
jak to jest z sila i masa po przestaniu brania kreatyny? pozdro

U mnie zawsze delikatne spadki, delikatne w sensie ~5% ciężaru. Masa zostaje.

pietras1234 21.09.2008 13:40

Masa to indywidualnie, może spaść, zostać, znma przypadek, że gościa pompowało przez 2 tyg. po skończeniu brania. Pozdro.

gumi1906 22.09.2008 21:34

robil ktos plan HST?!!!!!!??

kaelowiec 25.09.2008 21:12

ja kilka razy

qqbaa 28.09.2008 22:04

jutro zaczynam cykl na stormie i shock terapy mam pytanie jak powinienem sie do tego odzywiać? czego jesc duzo a czego unikac ?

SharkTS 29.09.2008 19:30

Może troszkę nie na temat ale nie wiem czy wszyscy czytają każdy temat dlatego też pisze tutaj;D

Kupię sztange badz hantle, jeśli ktoś chciał by sprzedać nie za dużą kwotę to prosze o kontakt.
pozdro

Nieaktualne

TSman 30.09.2008 19:16

co myślicie o tej rozpisce? jade na niej juz z 1,5 m-ca i nawet fajnie idzie... początkujący jestem, nawet bardzo. Wogole zaczynam z tej rozpiski i biore monohydrat w proszku.




PLECY, BARKI, KLATA............................................. ......3 ćwiczenia

BICEPS, TRICEPS, KAPTURY, PRZEDRAMIE..............2 ćwiczenia

PoniedziałekBez treningu
WtorekTrening
ŚrodaBez treningu
CzwartekTrening
PiątekBez treningu
SobotaBez treningu
NiedzielaTrening

Wtorek – plecy, triceps
Czwartek – barki, kaptury, przedramię
Niedziela – klata, biceps, przedramię

__________________________________________________ _________________________

Plecy: -podciąganie w opadzie do klatki piersiowej (4x8)
-na ławce przyciąganie do brzucha (4x12)
-martwy ciąg (4x8)
-motyl (4x8)


Klata: -wyciskanie sztangi szeroko (12-10-8-6)
-wyciskanie na wąsko (4x8)
-góra klaty na wąsko (ławka łamana) (4x8)
-wyciskanie hantlami na płaskiej ławce (4x8)


Barki: -wyciskanie sztangi zza głowy (12-10-8-6)
-podciąganie na wąsko sztangi do szyi (4x10)


Biceps: -uginanie gryfem (12-10-8-6)
-hantle na łamanej ławce (tak długo ile dam radę) + dopitka małym hantlem (10 na rękę)
-wyizolowane hantle na kolanie (4x8)


Kaptury: -podciąganie sztangi tyłem (barkami) (10-10-8-8)
-podciąganie sztangi przodem (barkami) (18-16-14-12)


Przedramie: -grzechotka (4x40)
-uginanie nadgarstka góra-dół w superserii (prosty gryf) (4x40)


Triceps: -wyciskanie francuskie (12-10-8-6)
-wyciskanie hantlami lub łamanej sztangi za głowę
-w opadzie wyrzucanie hantla w górę (4x8)

kaelowiec 02.10.2008 14:15

OK

dobrze podzielone , mogles zaczac od lajtowszej obiegowki , ale jak juz zaczlaes od tego i fajnie idzie to git!


dieta jest ?

co jesz oprocz tego mono?

jakie masz mono ?

kupuj suple raczej tu -> www.mocnysklep.pl

TSman 02.10.2008 20:53

diety nie mam... nie wyrobilbym raczej\
tylko ta kreatyna(no i b. duze ilosci wody pije)
olimpowska ta kreatyna

KosaPS 02.10.2008 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSman (Post 610924)
diety nie mam... nie wyrobilbym raczej\
tylko ta kreatyna(no i b. duze ilosci wody pije)
olimpowska ta kreatyna

Dieta nie musi być wcale droga, zależy czy chcesz podczas niej schudnąć czy przytyć

ted 02.10.2008 21:27

TSman

lepiej rób triceps z klata a biceps z plecami

TSman 03.10.2008 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KosaPS (Post 610956)
Dieta nie musi być wcale droga, zależy czy chcesz podczas niej schudnąć czy przytyć

no nie wiem, mam 183cm, waga 83kg, w bicepsie jedyne 33cm

michal_TS 04.10.2008 10:51

Poniedziałek klatka triceps
Wtorek wolne
Środa plecy biceps
Czwartek wolne
Piątek barki kaptury
Sobota wolne
Niedziela wolne

i jaka do tego diete ? chce nabrac mase ?

kaelowiec 04.10.2008 15:15

pisz na gg

WiślakNH 07.10.2008 21:33

Gdzie w Krakowie można spotkać jakieś ławki?Tak żeby jakiś wybór był,bo jak narazie byłem w kilku miejscach i w porywach do 3 ławek.

RZA 16.10.2008 09:20

Co polecacie aby sobie dorzucić do animal m stacka jakiś gainer, czyste białko czy cos jeszcze z animala?

Kocur 16.10.2008 09:49

A tutaj pod rozwagę dla tych co myślą, że przez zimę urosną dwukrotnie: :)

http://zdrowie.onet.pl/1512292,2040,...tyl_zycia.html

RZA 16.10.2008 10:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 616146)
A tutaj pod rozwagę dla tych co myślą, że przez zimę urosną dwukrotnie: :)

http://zdrowie.onet.pl/1512292,2040,...tyl_zycia.html

Każdy kto decyduje sie na branie koksu jest raczej świadomy jakie moga być konsekwencje, to jest tak samo jak z wódą, papierosami czy narkotykami. Kto chce to bierze.

kaelowiec 25.10.2008 19:31

głupawy ten artykuł

zreszta sterydy odradzam , naprawde z dorbymi odzywkami dieta i ciezka praca mozna zrobic fajne efekty !!

Kolumbus 25.10.2008 23:06

No tak czego mozna sie spodziewac po onecie poza tanią sensacją...

wislaak88 26.10.2008 00:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ted (Post 610967)
TSman

lepiej rób triceps z klata a biceps z plecami

dokładnie popieram klatka z tricepsem i biceps z plecami

mb_1906 26.10.2008 08:53

Jakieś opinie o Massacrze Olimpu?

ted 27.10.2008 15:22

kumpel bierze, wpierw brał XPanda i chyba zadowolony jest

kaelowiec 04.11.2008 17:07

http://www.mocnyblog.pl/2008/11/03/c...-podsumowanie/

maTyS. 04.11.2008 17:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 599264)
http://www.allegro.pl/item425168677_..._24m_gwar.html - co o tym myślicie?? Opłaca się w to zainwestowac?
I mam pytanie w sprawie ławek - gdzie mozna w dobrej cenie kupic w Krakowie, albo jaka na allegro byście polecili?? Tak do 250 złotych.

http://allegro.pl/item467447307_lawk...alon_wawa.html
ostatnio kupiłem w Tesco prawie identyczną za 149 złotych.polecam szukać w sklepach typu m1,tesco,carrefour :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl