Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Goal United (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5206)

zimka 02.01.2009 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 650663)
Jestem cholera w identycznej sytuacji. Najpierw zatwierdziłem sparing a teraz nie można go odwołać więc pierwszą kolejkę zagram chyba później. Po za tym i tak gram na wyjeździe a jeszcze zaproszenia nie otrzymałem.


Zagracie w sobotę bo juz nie bedzie ligii więc się nie przejmujcie:P

Blacha92 02.01.2009 15:47

Wy tez wymieniliscie cały skład? czy tylko jakieś drobne zmiany?

ja_ka_ 02.01.2009 20:29

Aktualnie zakupiłem 3 graczy a sprzedałem 5, nieźle trzeba kombinować przy licytacjach żeby je wygrać.

<Crasch> 03.01.2009 15:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 650792)
Aktualnie zakupiłem 3 graczy a sprzedałem 5, nieźle trzeba kombinować przy licytacjach żeby je wygrać.

dokładnie szybko wpisywac na 10 sekund przed końcem :D

za 10 minut debiut, zobaczymy co zrobi mój skład wzmocniony 5 zawodnikami

edit: i Viktoria 3-0 moje transfery się sprawdziły nad wyraz dobrze:)

Gucio25 03.01.2009 17:26

też się z nudów zarejestrowałem wczoraj, dziś pierwszy mecz i niestety przegrałem z liderem ligi u siebie, 1-4. na pierwszy rzut oka troszke skomplikowany interfejs, wydaje się być gorszy, niż ten z hattricka.
sezon zakończyłem na ostatnim miejscu, z 6 punktami i zerem wygranych. :)

<Crasch> 03.01.2009 17:41

Ja właśnie tym ostatnim zwycieswtem z "wysocy" wyprzedziłem ich z ostatniego miejsca na przed ostatnie z taką samą liczbą pkt. czyli 12.

z ciekawości zobaczyłem czy mam jeszcze drużyne w managerzone i ku mojemu zdumieniu okazało się ze jeszcze jest i to w 6 lidze, niestety na pewno spadne do 7 bo skład już stary(po 35 lat) i połowa ludzi odeszła na emeryture. a drużyna znajduje sie na ostatnim miejscu, nie przez to że slaba tylko że kolesie grali w 7... porobiłem juz pare transferów i zobaczymy na co stac moja ekipe.

kiedys w tym samym managerozne tylko ze w hokeyu udało mi sie awansowac do 3 ligi:D nie robiąc praktycznie żadnych tranferów ot grajac cały czas tym samym składem. wyjechałem na wakacje na poonad miesia, kiedy wróciłem drużyny już nie było. wkurzyłem sie i przestałem grac przez dwa lata do dziś.

ja_ka_ 03.01.2009 17:42

Ligowy debiut udany 3:0 i to na wyjeździe. To chyba ostatnia kolejka. Czekam na wyzwanie od przeciwnika z "naszej" ligi.

Blacha92 03.01.2009 17:51

Ostatnią kolejke grałem z wiceliderem ligi. Do 60 minuty remis 1:1 , ładna gra moich , w 60 ładują mi drugiego gola, a w 70 i 73 kolejne dwa.
Ligowy debiut taki sobie.

Aga21 03.01.2009 19:46

Wojtek 1906 czekam na zaproszenie.

ja proponuję, że wyzywać można np do Wtorku wieczorem do 20stej na przykład. Jeśli 2 drużyny zostaną bez wyzwania a chcą grać to będą mogły od razu rozegrać mecz.

PS. No ja niestety zawaliłam 2 mecze 15 i 16 kolejki i awans mi uciekł. Zostałam na 4 miejscu 8 ligi. Zabrakło punkta.
PS2. MAm problem z plagą kontuzjii - intensywnośćtreningu mam na ok 50% więc nie wiem gdzie jest problem ;/

<Crasch> 03.01.2009 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aga21 (Post 651211)
Wojtek 1906 czekam na zaproszenie.

ja proponuję, że wyzywać można np do Wtorku wieczorem do 20stej na przykład. Jeśli 2 drużyny zostaną bez wyzwania a chcą grać to będą mogły od razu rozegrać mecz.

PS. No ja niestety zawaliłam 2 mecze 15 i 16 kolejki i awans mi uciekł. Zostałam na 4 miejscu 8 ligi. Zabrakło punkta.
PS2. MAm problem z plagą kontuzjii - intensywnośćtreningu mam na ok 50% więc nie wiem gdzie jest problem ;/

wymien trenerów, najlepiej kondycyjnego
a tych co sa na dlugo kontuzjowani spredaj i kup w ich miejsce zdrowych

zimka 03.01.2009 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek 1906 (Post 651342)
w sprawie umów ze sponsorami "premia za zwycięstwo w lidze" czyli za zajęcie 1 miejsca na koniec rozgrywek czy za wygrania pojedynczego meczu ? bo właśnie dostalem oferete z tygodniówką 44 000 ale z premią za zwycięstwo również 44 000. Mój aktualny sponsor daje 10 000 tygodniówki ale 100 000 za zwycięstwo.


Za wygranie 1 meczu ligowego podkreślam ligowego

Blacha92 04.01.2009 13:51

Scaliano -znalazł ktoś tą drużynę?

Schabek 04.01.2009 18:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 651563)
Scaliano -znalazł ktoś tą drużynę?

No właśnie ja mam z nim grać a nie moge znaleźć :-/ Na szczęście to on wysyła zaproszenie :-p

Blacha92 04.01.2009 19:45

APELUJE DO WSZYSTKICH !!!!
SPRAWDŹCIE NA DRUGIEJ STRONIE TEGO TEMATU CZY W TERMINARZU WPISANE SĄ POPRAWNIE NAZWY WASZYCH DRUŻYN.

qazwsx123 05.01.2009 17:35

Panowie może napiszecie termianarz z datami i godzinami spotkań wtedy bedzie lepiej to szlo bo ja sie w tym nie lapie

qazwsx123 05.01.2009 17:56

FC Schabek dałem ci wyzwanie w grze. Możecie mi napisać obok tego terminarza co jest dni w ktorych rozgrywane sa mecze ?

Blacha92 05.01.2009 18:29

Jak zaprosisz kogoś to silnik gry automatycznie ustali godzinę i datę spotkania.
Napisz jeszcze raz tutaj swoją POPRAWNĄ NAZWĘ.

Nergal 05.01.2009 18:32

O widzę, że powstał temat o (moim przynajmniej zdaniem) najlepszym menagerze piłkarskim online. W marcu stuknie dwa lata odkąd pogrywam sobie w tą grę, drużyna Black Panthers. W obecnie zakończonym sezonie grałem w V lidze ale mam nadzieje że play-off potoczy się po mojej myśli i od nowego sezonu będzie liga IV:) Gdyby ktoś miał jakieś pytania, wątpliwości co do gry, służe pomocą:)

zimka 05.01.2009 18:48

Ustaliłem daty rozgrywania meczów będą się one odbywać co środę ale jak emcz np. jakiejś drużyny będzie się odbywał w czwartek to sie nic nie stanie byle zagrać ten mecz w tygodniu danej kolejki:P:)


Przypominam kto nie wysłał jescze wyzwania neich to zrobi:P Gospodarz ma obowiązek wysłać wyzwanie:P

Schabek 05.01.2009 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qazwsx123 (Post 652311)
FC Schabek dałem ci wyzwanie w grze. Możecie mi napisać obok tego terminarza co jest dni w ktorych rozgrywane sa mecze ?

z szacuneczkiem ale ja wyzwania niestety nie dostałem :-/:-/

Blacha92 05.01.2009 20:08

Panie i Panowie, ktoś tu nas robi w konia. Moim zdaniem nie można zacząć ligi , dopóki nie zweryfikujemy , czy wszystkich można znaleźć , nawet kosztem pomniejszenia ligi.
Nie może być sytuacji ,że mecz nie został rozegrany z powodu tego , że kogoś nie da się znaleźć.

Blacha92 05.01.2009 20:35

Szanujmy się

zimka 05.01.2009 20:42

Wystarczy podać ligę w jakiej się występuje i pozycje i nie widzę problemu ze znalezieniem.

Blacha92 05.01.2009 21:05

To znajdz Zimka , Scaliano.

qazwsx123 05.01.2009 23:00

Jak mnie nie możecie znaleźć ? W nazwie klubu mam takie coś : 1396870 Nie wiem dlaczego nie ma nazwy którą podawałem przy rejestraci i weryfikacji. Gram w lidze 9.665 PL jestem na 10 miejscu. Może ktoś mi napisze jak zmienic nazwe druzyny bo zamiast nazwy mam ten numerek dopiero teraz to zobaczylem.

Ok zmiana kosztowała mnie 25 patyków musiałem sprzedać bramkarza teraz nie powinno byc problemow z wyszukaniem mnie w wyszukiwarce pod nazwa klubu ,,Scaliano''

ja_ka_ 05.01.2009 23:03

Pierwszy mecz gram z Wisła Krk. i zaproszenia jeszcze nie otrzymałem (wyjazd). Drużyna jest bo sprawdzałem nawet jak dobrze pamiętam w 4 lidze. Kolego wyżej wcześniej pisałem co zrobiłem gdy byłem w takiej sytuacji i podziałało.

Furbyy 05.01.2009 23:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 652584)
Pierwszy mecz gram z Wisła Krk. i zaproszenia jeszcze nie otrzymałem (wyjazd). Drużyna jest bo sprawdzałem nawet jak dobrze pamiętam w 4 lidze. Kolego wyżej wcześniej pisałem co zrobiłem gdy byłem w takiej sytuacji i podziałało.

wiem, wiem przepraszam ale coś sparingu z inna drużyna odwołac nie moge (daje na ten kosz przy wyzwaniach "czy chcesz wycofac sie z meczu" - "tak", ale nie pomaga :-/ ). Wychodzi na to ze dostaniesz walkowera.

edit: tym sparingpartnerem jest drużyna Wisła NH, a grać on powinien z "Victoria84". Także może zmienimy trochę terminarz tak iż w 1 kolejce zagrają Wisła Krk. - Wisła NH (mecz XV kolejki) , oraz WISŁAA KRRAKÓW - Victoria84 (lub odwrotnie jeśli chodzi o kwestię gospodarza; kolejka VI lub XVII w zależności od gospodarza). Przepraszam za całe zamieszanie, jeśli jest to problem to niech zostanie po staremu z dwoma walkowerami (przynajmniej) w kolejce.

Nitrox 05.01.2009 23:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qazwsx123 (Post 652581)
Jak mnie nie możecie znaleźć ? W nazwie klubu mam takie coś : 1396870 Nie wiem dlaczego nie ma nazwy którą podawałem przy rejestraci i weryfikacji. Gram w lidze 9.665 PL jestem na 10 miejscu. Może ktoś mi napisze jak zmienic nazwe druzyny bo zamiast nazwy mam ten numerek dopiero teraz to zobaczylem.

Ok zmiana kosztowała mnie 25 patyków musiałem sprzedać bramkarza teraz nie powinno byc problemow z wyszukaniem mnie w wyszukiwarce pod nazwa klubu ,,Scaliano''


Jestes juz widoczny...

ja_ka_ 05.01.2009 23:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Furbyy (Post 652596)
wiem, wiem przepraszam ale coś sparingu z inna drużyna odwołac nie moge (daje na ten kosz przy wyzwaniach "czy chcesz wycofac sie z meczu" - "tak", ale nie pomaga :-/ ). Wychodzi na to ze dostaniesz walkowera.

edit: tym sparingpartnerem jest drużyna Wisła NH, a grać on powinien z "Victoria84". Także może zmienimy trochę terminarz tak iż w 1 kolejce zagrają Wisła Krk. - Wisła NH, oraz WISŁAA KRRAKÓW - Victoria84 (lub odwrotnie jeśli chodzi o kwestię gospodarza). Przepraszam za całe zamieszanie, jeśli jest to problem to niech zostanie po staremu z dwoma walkowerami (przynajmniej) w kolejce.

W sumie na środę też mam "zakontraktowany" sparing, którego nie da się odwołać. Więc najwcześniej zagramy w sobotę. Proponuję zacząć od najbliższej soboty i trzymać się terminów sobota-środa. Chyba że zimka ma inną propozycję. Jakieś zasady trzeba w końcu ustalić i respektować bo nigdy nie zaczniemy i nie skończymy tej "naszej" ligi.

Wojtek 1906 05.01.2009 23:35

jak dla mnie to tak, proponuję założyć najlepiej stronę na darmowym serwerze np. tnb.pl (moge się tym zająć, mam tam moją strone ultrastudio i w kilka minut założe strone. administratorem strony będzie jedna osoba (zimka najlepiej bo on to ogarnia wszystko) i poprostu tam będzie terminarz, tabela, wyniki itd. tam możemy sobie założyć nawet forum i będziemy rozmawiać na nim a tutaj to co najwyzej tylko takie ogólne pytania w sprawie gry.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl