Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [15. kolejka] ŚLĄSK Wrocław - WISŁA Kraków, niedziela 23.11.2008 16:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5069)

element 23.11.2008 18:27

2-1, echh dajcie chociaż ten remis i kończyć tą rundę wraz z meczem Ruchem i Odrą bo nie da się grać przy takiej pogodzie..

JrQ- 23.11.2008 18:27

****a jeszcze jeden

Arturo Qr2nów 23.11.2008 18:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nehiar (Post 633142)
No jak znamy "szefów" to zmienią trenera :)

To samo miałem napisać.
Co do meczu... Ekhm... Jeszcze trwa...

Chesteroski 23.11.2008 18:28

Łobodziński zaczął mieszać, ale i tak frajersko stracimy punkty, złe przeczucie...

JrQ- 23.11.2008 18:28

sobol matole...
zawsze tak konczysz...

Fernando Redondo 23.11.2008 18:28

Co za palanci

dynek.pl 23.11.2008 18:29

co oni qrwa zrobili ??
w taki mmomencie - najbardziej doswiadczeni zawodnicy - fajnie
co to mecz sprzedany ?

element 23.11.2008 18:29

Gramy w 9 :)))))

jazda :)) śmiechu pod dostatkiem :)

Elendil 23.11.2008 18:29

co ten sędzia odpier..........?????!!!!! 2 czerwone kartki za NIC? Ty szmato z PZPNu!!!!!!!

JrQ- 23.11.2008 18:29

baszczu ...

Watts 23.11.2008 18:29

co się tam dzieje, lol?

JarTSW - apelujesz żeby wybaczać kolejny idiotyczny błąd Pawełkowi, a wyzywasz Sobolewskiego ; )

4fan_player 23.11.2008 18:29

Hehe gramy w 9.

harthausen 23.11.2008 18:29

tak to jest, jak wygrać nie można to o remis się módlmy, cel możliwy do zrealizowania, bo wrocławiaki, dobre chłopaki, nie są od tego by nam nie pomóc :)

edytka: ni chu chu, w dziewiątkę nie da rady .

hoho 23.11.2008 18:29

Sedzia dwa razy zagwizdal faul z kosmosu ,ale Sobolewski za drugim razem moglby sie opanowac b osie zachowal jak DEBIL.Byla szansa na remis a bedzie wielkie 0

fst 23.11.2008 18:30

Co ten sędzia odpier...?!

WINDEK 23.11.2008 18:30

Co ty sędzia od.......iłeś? :| PZPN! PZPN! JEBAĆ JEBAĆ PZPN!! :|

Dwa faule Sobola, których nie było? :|

Szulc wypierdalaj!

Nehiar 23.11.2008 18:30

SUPER nie było mnie 1 min i straciłem Gola i 2 Czerwone lol

element 23.11.2008 18:30

Swoją drogą niezły wał sędziego.. piłkarze się czasem zabijają o nogi a ten za ...... nic, bo coś mu tam powiedział.

w0lno. 23.11.2008 18:30

Sędzia chyba dziś zostanie we Wrocku...

JrQ- 23.11.2008 18:31

nasi zbyt gwiazdorzą, a sedzia to pedal

kucharz_77 23.11.2008 18:31

.......ony warszawiak s****ysyn

Arturo Qr2nów 23.11.2008 18:31

Mam nadzieję, że Baszczyński już w ogóle nie wróci do gry w pierwszym składzie Wisły.
Mecz wciąż jeszcze trwa...

dynek.pl 23.11.2008 18:32

dla mnie akurat drugi faul Sobolewskiego byl, a Baszczynski to klasa sama w sobie - wiadomo kapitan (Wodzislaw 2) - do widzenia !!

Pan Jotka 23.11.2008 18:33

Spokojnie...To tylko mecz:D
CAŁA POLSKA W CIENIU ŚLĄSKA ---Pzdr dla braci z Wroclawia.
PS. Sedzia sie sfrajerzyl bo gwizdnal cos czego nie bylo, ale sposob w jakis Sobol sie wykrzyczal chyba usprawiedliwa kartki. Co powiedzial Baszczu zostanie pewnie slodka tajemnica. Gramy piach od poczatku. Pocieszenie: W samobojach 1:1 ;-)

hoho 23.11.2008 18:33

To ze sedzia jest idiota to wiadome ,ale Sobolewski wiedzial ku*wa ze ma zolta kartke, strzelilismy gola na 2-1 byla szansa ,a Sobolewski co zrobil??

wisl@k_TS 23.11.2008 18:34

Ten Szulc czasem nie z Warszawy jest?

I co Baszczu powiedzial?

unpredictable_wislaczka 23.11.2008 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 633168)
I co Baszczu powiedzial?

Tego pewnie się nigdy nie dowiemy,a Szulc czy jak mu tam będzie twierdził,że były to niestosowne słowa.Chłopaki i tak w 9 jako tako cisną. Mistrzostwo jesieni zdobywa się po tej kolejce czy dopiero za 2 tygodnie,bo się pogubiłam?

hoho 23.11.2008 18:39

Kolejna frajerska strata punktów,"bohaterami":Pawełek i Sobolewski...

JrQ- 23.11.2008 18:40

co powiedzial?
Sedzia, ile Ci dali

Oni sa wrazliwi na tym punkcie.

juniordiaz 23.11.2008 18:40

chyba jednak podpisalismy kotrakt z Łukasiewiczem hehe strzela dla nas to sa ku... jaja a nie gra !!!!! pensje obciac


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl