Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Grosz do grosza, czyli... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5037)

mario315 08.11.2008 16:01

100,80 złotych

wisl@k_TS 08.11.2008 17:09

103,20 pln

Baryl 08.11.2008 17:28

104,40 !

marcinugorek 08.11.2008 19:15

105,60 ...

SiLenT 08.11.2008 19:56

106,80zł ...

michu-k 08.11.2008 20:00

Oj Panowie i Panie, nasi przyjaciele z Gdańska zaczęli po nas i już prowadzą, sprężmy się :-)

rafalek 09.11.2008 00:54

107,00

Klikajmy, bo ta kasa jest naprawde potrzebna tym ludziom!!!

donPedro23 09.11.2008 01:00

108,20

A my swoje...!!!

Furbyy 09.11.2008 01:05

109,40 ...

Nitrox 09.11.2008 01:07

110, 60....

Kamson 09.11.2008 01:08

Jakby tak jeszcze każdy potrafił dodawać...
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kobieta_Wislaka (Post 625474)
+ 2,40 bo wczoraj kliknięte ale nie wpisane :-)
92,40

\/
Cytat:

Pierwotnie napisane przez staszek2309 (Post 625475)
91,20 złociszy

\/
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 625486)
93,60

(post #87)

I potem już szło źle.

I kolejny błąd
Cytat:

Pierwotnie napisane przez SiLenT (Post 625716)
106,80zł ...

\/
Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 625902)
107,00

Klikajmy, bo ta kasa jest naprawde potrzebna tym ludziom!!!

Używajcie kalkulatora ;)

michu-k 09.11.2008 01:16

113,80 jeżeli dobrze liczę.

jachting 09.11.2008 01:40

115.00 zł ....

http://www.pajacyk.pl



http://www.polskieserce.pl


http://www.zmilosciserc.pl/donate.php


http://www.okruszek.org.pl/


http://www.habitat.pl/banery/banner_dom.swf

Lechista69 09.11.2008 08:46

nie obijamy sie Wislacy! Akcja dopiero sie rozpoczela ! :D

zuraw9 09.11.2008 09:30

116.20 zł.....

kuba_cf 09.11.2008 09:55

117,40 zł .......

igortsw 09.11.2008 10:02

118,6000000 zyla :D

trial 09.11.2008 10:12

119,80 zł ...

krzysiek85_TSW 09.11.2008 10:25

121.00 złotych

gackos 09.11.2008 10:37

122,20 złotych

michu-k 09.11.2008 10:43

123,40 złotych

WiślakNH 09.11.2008 11:21

124,60 zł .

Kocur 09.11.2008 11:26

niedzielny poranek 125,80 zł

Illargui 09.11.2008 11:36

127,00 złotych

rafiABG 09.11.2008 11:38

128,20 zł złotych

WISŁA 1906 NH 09.11.2008 11:49

129,40 zł

Tylko Wisła TS

Kamson 09.11.2008 12:30

130,60 złociszy

kubisznowahuta 09.11.2008 12:34

131,80 pln

Mrsnh 09.11.2008 12:35

131,80 zł

Strzala 09.11.2008 12:47

troche tu pomieszaliscie wiec to podlicze:
Mrsnh 133zł

a Ja 134,20zł


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl