![]() |
Cytat:
To była bajka:D a swoją drogą spotkał się ktoś z odcinkami powyżej 88 gdzieś w necie? |
Łobo lepiej potrafi :)
|
Cytat:
Cytat:
I bez powodu i bez przyczyny śpiewamy dziś na cały świat: A Łobo Kurczak, Łobo,Łobo Kurczak, nasz Łobo starym kurczakiem jest! zasłyszane przy R22, jednak jakby sie przyjrzeć: Łobo-kurczak ;) |
Cytat:
|
Cytat:
Czy to jest temat "Żal.pl" albo "Pomóż mi" ? To nawet nie jest "Mam pytanie". Można by powiedzieć - nie ma głupich odpowiedzi - są głupie pytania - jedna z zasad tematu :) EDIT: ten kto wymyślił możliwość pracy zdalnej z domu powinien dostać nobla - zwłaszcza w taką pogodę :) |
Cytat:
|
Tęskniliście za mną?? i nie wstydzić się tylko pisać jak proboszczowi na spowiedzi w pasterkę :D
|
NIE !!! :lol:
|
Emsi nie załam sie nie teskniliśmy :) no chyba ze masz flaszkę lub 2;)
|
Cytat:
O ty zmrolu żebyś rozwolnienia dostał i wujki Leszko, Mieszko i Gniewko też awansem :foch: :lol: Cytat:
|
Cytat:
Nie będzie niczego ? krewny Kononowicza jakis czy co:)?> |
Cytat:
|
wpuścić chamstwo na salony i od razu będą Ci ubliżać :evil:
|
Cytat:
|
Normalnie Sodoma I Obora;)
|
tak w ogóle zmieniłem stan cywilny, Małgosia Socha ma już podwójne nazwisko :lol:
|
a mi się śniło że na prawko zdawałem :)
|
Cytat:
http://img184.imageshack.us/img184/2434/oboraqi9.jpg :shock: |
Cytat:
Cytat:
btw. emsi ogladnales co dobrego ostatnio? bo ja coś czasu nie mam.. |
|
nie ublizalabys kargulowi i pawlakowi .... ;/
;) |
Cytat:
Choć gorszej fryzury to panna młoda nie mogła sobie zrobić na tak uroczysty dzień :p http://i37.tinypic.com/2dv9cae.jpg |
Jest ktoś tutaj na forum z Dobczyc ?
|
Cytat:
http://pl.youtube.com/watch?v=XUJmNwX1AhU No i nie miał takich fajoskich retrospekcji z dzieciństwa. |
Cytat:
|
A ceny gruntu poszły do góry więc i film zyskał na wartości :F
|
http://pl.youtube.com/watch?v=lanZfK8whC0 gruba nuta z wschodniej ściany !!!!!!!!!!!!!!
|
Nie znacie się :) najlepszy to jest Dragon Ball :)
|
Cytat:
janko04- jakbym był w twoim wieku, pewnie bym uważał Pokemony za najlepszą bajkę, także Ci wybaczam. Ale nie bluźnij więcej. :-P |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl