Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

zuraw9 04.11.2008 13:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karolus (Post 623325)
Można ją gdzieś jeszcze zbaczyć...
Tsubasa to był klasyk... Ech

http://www.kreskoweczki.pl/captain-tsubasa/startpage,1/

To była bajka:D
a swoją drogą spotkał się ktoś z odcinkami powyżej 88 gdzieś w necie?

tofik 04.11.2008 13:48

Łobo lepiej potrafi :)

pan_premier 04.11.2008 14:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-kozlowek (Post 623350)
Poziom komentarza wprost proporcjonalny do poziomu inteligencji.

dziękuję, zawsza staram się nie zejśc poniżej mojego IQ, bo tam to już piwnica

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 623383)
Łobo lepiej potrafi :)

Bo w nienawiści do tej persony tak wychowano wychowano nas
I bez powodu i bez przyczyny śpiewamy dziś na cały świat:
A Łobo Kurczak, Łobo,Łobo Kurczak, nasz Łobo starym kurczakiem jest!

zasłyszane przy R22, jednak jakby sie przyjrzeć:
Łobo-kurczak

;)

WzT 04.11.2008 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karolus (Post 623325)
Można ją gdzieś jeszcze zbaczyć...
Tsubasa to był klasyk... Ech

Klasyk klasykiem ale Songo był fajniejszy :)

Kocur 04.11.2008 15:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-kozlowek (Post 623350)
Poziom komentarza wprost proporcjonalny do poziomu inteligencji.


Czy to jest temat "Żal.pl" albo "Pomóż mi" ? To nawet nie jest "Mam pytanie".

Można by powiedzieć - nie ma głupich odpowiedzi - są głupie pytania - jedna z zasad tematu :)


EDIT:
ten kto wymyślił możliwość pracy zdalnej z domu powinien dostać nobla - zwłaszcza w taką pogodę :)

Arkas 04.11.2008 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpongeBob (Post 623267)
jakie zaniedbane?!:shock:jakie najgorsze?!:shock:
Hilton to nie jest ale zlego slowa na te domki przy mnie nie mow!:foch:
ważne ze klimat jest. jak sie schodzi do mszany do sklepu z jackiem s. to i 7 godzin w drodze mozna spedzic...a mowili ze w godzinke sie wyrobimy:lol:

Byłem tam dwa lata temu więc może coś sie polepszyło:p A co do tych domków wolnostojących chodziło mi o to, że już stare sa i wogóle nie odmalowane ani nic... A co do sklepu to fakt, wyszliśmy rano a wróciliśmy za kilka godzin :D Ach... stare dobre czasy:P

emsi 04.11.2008 18:01

Tęskniliście za mną?? i nie wstydzić się tylko pisać jak proboszczowi na spowiedzi w pasterkę :D

usiu 04.11.2008 18:10

NIE !!! :lol:

janko04 04.11.2008 18:10

Emsi nie załam sie nie teskniliśmy :) no chyba ze masz flaszkę lub 2;)

emsi 04.11.2008 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez usiu (Post 623486)
NIE !!! :lol:


O ty zmrolu żebyś rozwolnienia dostał i wujki Leszko, Mieszko i Gniewko też awansem :foch: :lol:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez janko04 (Post 623487)
Emsi nie załam sie nie teskniliśmy :) no chyba ze masz flaszkę lub 2;)

Jak nie tęskniliście to nie będzie flaszki, nawet piwka nie będzie, nawet kropelki karmi ot co :foch:

janko04 04.11.2008 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emsi (Post 623488)
O ty zmrolu żebyś rozwolnienia dostał i wujki Leszko, Mieszko i Gniewko też awansem :foch: :lol:



Jak nie tęskniliście to nie będzie flaszki, nawet piwka nie będzie, nawet kropelki karmi ot co :foch:


Nie będzie niczego ? krewny Kononowicza jakis czy co:)?>

emsi 04.11.2008 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez janko04 (Post 623491)
Nie będzie niczego ? krewny Kononowicza jakis czy co:)?>

Bliższy niż mol z jego swetra :lol:

usiu 04.11.2008 18:17

wpuścić chamstwo na salony i od razu będą Ci ubliżać :evil:

emsi 04.11.2008 18:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez usiu (Post 623493)
wpuścić chamstwo na salony i od razu będą Ci ubliżać :evil:

Wanda i Banda tfuu Granda ta banda :foch: :lol:

janko04 04.11.2008 18:21

Normalnie Sodoma I Obora;)

usiu 04.11.2008 18:23

tak w ogóle zmieniłem stan cywilny, Małgosia Socha ma już podwójne nazwisko :lol:

janko04 04.11.2008 18:24

a mi się śniło że na prawko zdawałem :)

emsi 04.11.2008 18:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez janko04 (Post 623496)
Normalnie Sodoma I Obora;)

Otóż to

http://img184.imageshack.us/img184/2434/oboraqi9.jpg

:shock:

Gucio25 04.11.2008 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 623302)
Tak. Sałfy i Bolce walcie na GG w sprawie tego domku na Słowacji ;)

Edytka: podpowiada, że lepiej na kom. bom na zajęciach jutro(dzisiej) od 8.30 :/

już wale ibutku. :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emsi (Post 623488)
Jak nie tęskniliście to nie będzie flaszki, nawet piwka nie będzie, nawet kropelki karmi ot co :foch:

karmi, to wypij sam. :foch:
btw. emsi ogladnales co dobrego ostatnio? bo ja coś czasu nie mam..

Prezydentowa 04.11.2008 19:35

http://img184.imageshack.us/img184/2434/oboraqi9.jpg http://merlin.pl/Sami-swoi_Sylwester...6619081148.jpg

West 04.11.2008 19:59

nie ublizalabys kargulowi i pawlakowi .... ;/




;)

pietruch 04.11.2008 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez usiu (Post 623497)
tak w ogóle zmieniłem stan cywilny, Małgosia Socha ma już podwójne nazwisko :lol:

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Wam szczęścia na nowej drodze życia.
Choć gorszej fryzury to panna młoda nie mogła sobie zrobić na tak uroczysty dzień :p

http://i37.tinypic.com/2dv9cae.jpg

janko04 04.11.2008 20:23

Jest ktoś tutaj na forum z Dobczyc ?

Uran235 04.11.2008 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WzT (Post 623406)
Klasyk klasykiem ale Songo był fajniejszy :)

Widać, że nie znasz się na rzeczy. Songo to przy Tsubasie i Kojiro to był betonowy kloc:
http://pl.youtube.com/watch?v=XUJmNwX1AhU
No i nie miał takich fajoskich retrospekcji z dzieciństwa.

Prezydentowa 04.11.2008 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez W (Post 623571)
nie ublizalabys kargulowi i pawlakowi .... ;/




;)

Grunt to tytuł:P

fcz1985 04.11.2008 20:26

A ceny gruntu poszły do góry więc i film zyskał na wartości :F

markokrk 04.11.2008 20:26

http://pl.youtube.com/watch?v=lanZfK8whC0 gruba nuta z wschodniej ściany !!!!!!!!!!!!!!

janko04 04.11.2008 20:27

Nie znacie się :) najlepszy to jest Dragon Ball :)

dj_ibutti 04.11.2008 20:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pietruch (Post 623583)
Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Wam szczęścia na nowej drodze życia.
Choć gorszej fryzury to panna młoda nie mogła sobie zrobić na tak uroczysty dzień :p

http://i37.tinypic.com/2dv9cae.jpg

I cycki się obwisły tej Sosze... :-/


janko04- jakbym był w twoim wieku, pewnie bym uważał Pokemony za najlepszą bajkę, także Ci wybaczam. Ale nie bluźnij więcej. :-P

emsi 04.11.2008 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 623594)
I cycki się obwisły tej Sosze... :-/

Bo Usiu się z nimi brzydko obchodzi świntuszek :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl