Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Legia Warszawa - Wisła Kraków niedziela 26.10.2008 godz.17 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4969)

fst 23.10.2008 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pchelas (Post 618649)
Kopnąć to go kopnął, ale skoro sędzia upomniał obu zawodników to po kiego grzyba się wpieprza jakaś jebana komisja?

Jak to czemu- mecz Legia - Wisła się zbliża.

maxx304 23.10.2008 19:23

Zaraz... Sytuacja UMKNĘŁA trójce sędziowskiej: http://e-adwokat.eu/polskie-sady.html ? No to na jaki chu... główny upomniał obu??????

LooNatyk 23.10.2008 19:32

mam nadzieje, ze pojedziemy lEgłą do piachu i to ostro. kuriozum i tyle..

spartan 23.10.2008 19:37

Ale po co te lamenty?
Może warszawiacy napiszą nam na forum kiedy to PZPN "skrzywdził" Legię. (Proszę tylko nie wspominać odebranego mistrzostwa bo tylko za to to Wójcik nie powinien wychodzić z wrocławskich kazamatów przez najbliższe lata). Niestety tak jak kiedyś, ulubienica PZPN-owsko resortowych działaczy, była wywyższana kosztem innych klubów tak i dziś nie jest obca włodarzom OE.
Dlatego mistrzostwa nam smakują lepiej a "Ległaaaa, legła Warszawaaaaa...." ma dodatkowy wymiar.
Sprzedajna liga, sprzedajni działacze, głupi dziennikarze.... hucpa i granda w biały dzień w majestacie prawa.

radekogi 23.10.2008 19:37

mam nadzieje że nasi dostaną takiej agresji i będą tak zdeterminowani że pomszczą Rafała i rozjadą PZPNowskiego pupilka do zera pokazując że nawet bez Boguskiego jesteśmy najlepsi

Dubi 23.10.2008 19:37

KUR*** trafia mnie ...
mam nadzieje że chlopaki pokaża w Warszawie sportowa złość - równiez a może przedewszystkim po dzisiejszej kuriozalnej decyzji

kerim 23.10.2008 19:37

niech ktoś poda maila do canal czy kanał? napiszemy twarowskiemu i smokowskiemu jacy z nich manipulatorzy, oni to rozpętali, dupki pzpn-owskie tylko pociągnęły dalej co było pewne , wyrok zaocznie bez Boguskiego ? pośpiech ? po co? zaraz usłyszę o kompleksach wobec warszawki , a to jest według mnie ukartowane , jak pamiętam zawodnik zawsze byl wysłuchany , to samo sędziowie , a tutaj? mega skandal , na pohybel , dajcie linka do kanałowych dupków

iiYama 23.10.2008 19:45

Mnie najbardziej rozluźnia rygor natychmiastowej wykonalności. I gościa zawiesili bez zaproszenia i wysłuchania strony. Ciekawym czy chociaż skonsultowali się z arbitrem prowadzącym zawody.

Jaja.

Coś duży ten zbieg okoliczności.

Uran235 23.10.2008 19:46

Jeżeli po takim czymś nasi piłkarze nie znajdą w sobie dostatecznej motywacji żeby przez 90 minut pojechać z Legią na maksa, to jestem skłonny stwierdzić, że nic i nikt nie zmusi ich do zaangażowania. Mam nadzieję, że warszawiaczki strzeliły sobie w nogę, że Wisła się zepnie i zdeklasuje "sportowców", z klubu któremu od lat najlepiej wychodzi gra przy zielonym stoliku.

Ja bym tej karze przyklasnął, gdyby wszyscy piłkarze byli sądzeni w ten sposób. To co odstawiło Canal+ było żenujące, z Boguskiego zrobili żądną krwi bestię, podczas gdy Wojciech "Łokietek" Szala i Dickson "Saneczki" Choto zawsze są niewinni, nikt się nawet nimi nie zainteresuje.

Powiem tak- walić to, jak wygramy satysfakcja będzie podwójna, a ewentualna porażka mniej zaboli.

Co do samego spotkania, to nie wiem, co się nim tak wszyscy jarają. Gdyby nie to zawieszenie mecz obchodziłby mnie tyle samo, co spotkanie z Odrą Wodzisław, nawet frekwencja i doping będą zapewne na podobnym poziomie- w takich warunkach trudno o wielkie widowisko. Nawet jeśli piłkarze będą wychodzili z siebie to i tak wyglądać to będzie jak przedsezonowy sparing.

dynek.pl 23.10.2008 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 618628)
Ale o co wam chodzi? Boguski go kopnął? Kopnął. Za to należy się kara? Należy. Więc ją dostał. Pretensje do niego za głupotę a nie do Komisji Ligi że działa zgodnie z przepisami.

Ja jestem za karaniem na podstawie zapisu video. Podstawy byly. Nie mam pretensji, ze C+ to pokazal bo pokazaywali tez inne tego typu przypadki. Tylko troche dziwne, ze Wachowicz z Arki za brutalne zagranie w 1 kolejce nic nie dostal. To samo kiedys Hernani jak stanal na Sobolewskiego. Zawsze sie smieje z tych teorii spiskowych. Nie wierzylem, ze Boguskiego zawiesza ale teraz to jest co najmniej dziwne.

Zieniu17 23.10.2008 19:55

Ja pierdo.., ..... wierzyć się nie chce...Grzelak bezczelnie popycha sędziego i nie dostaje kary, a Boguski lekko kopie przeciwnika w ferworze walki i dostaje karę na 2 mecze! - Skandal. Może od następnej kolejki każdego karajmy za dotknięcie piłki podczas meczu? Za dwa dni mecz z Legią, czy kogoś dziwi wobec tego ta kara?

PS: Co byście panienki z ekstraklasy nie zrobiły Grzelak i tak nigdy nie będzie brazylijczykiem...

wolfy 23.10.2008 19:57

Ja w tym temacie za "Ległą" was wyjątkowo nie zbanuje, ale apeluję o rozsądek. To, że zawsze mieli silne plecy w mediach i PZPN-ie to jest fakt, ale kij im w szprychy. Widać inaczej nie umieją.
A taki Szala co mecz...
Ech.

Snow 23.10.2008 20:00

Idiotyczna decyzja (jeśli faktycznie, sędzia ich upomniał).
Z drugiej strony apeluję o rozwagę, bo gadki typu "Legia ma fory w PZPNie", jak nic przypominają mi teksty Pasiastych tyle, że o nas :-)

kerim 23.10.2008 20:03

jak Wolfy pozwala to ..... , .....,w....a

wolfy 23.10.2008 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kerim (Post 618688)
jak Wolfy pozwala to ..... , .....,w....a

wolfy nie pozwala, wolfy odpuścił tym, których poniosło. Ale nie radzę przeginać...
Nie ma co okazywać słabości i ośmieszać samych siebie(jako kibiców Wisły).

kerim 23.10.2008 20:15

żartowałem , ale swoje wiem i śpiewam

FraMat 23.10.2008 20:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 618673)
J Co do samego spotkania, to nie wiem, co się nim tak wszyscy jarają. Gdyby nie to zawieszenie mecz obchodziłby mnie tyle samo, co spotkanie z Odrą Wodzisław, nawet frekwencja i doping będą zapewne na podobnym poziomie- w takich warunkach trudno o wielkie widowisko. Nawet jeśli piłkarze będą wychodzili z siebie to i tak wyglądać to będzie jak przedsezonowy sparing.


Tu masz 100% racji.
Nigdy nie podniecałem sie meczem z Legia bardziej niz meczami z innymi ekipami.
Ot, taka druzyna jak inna, tylko bardziej forowana przez centralę.
No, ale oni żyją w przekonaniu, że dla wszystkich mecz z Legią to jakiś honor.

Trochę w tej sytuacji żali mi ich kibiców.
Smutne musi byc kibicowanie ekipie tak bezsilnej, że aż "wspieranej" przez stronnicze media i stronniczy PZPN.
Co do samego PZPN-u to życzę tym wszystkim przekrętasom, (i z centrali i z terenu) żeby w koncu znaleźli sie tam gdzie ich miejsce - w więzieniu.

Żal w tym wszystkim Boguskiego: jeden z najgrzeczniejszych chłopców w lidze wydymany przez głupców, ktorzy niestety nadal mają tu władzę.

Rafał, trzymaj się, ta banda pętaków po prostu Ciebie się boi.
Oby Cie to nie załamało, ale uświadomiło jak wiele znaczysz....

Wesoła_Tsw 23.10.2008 20:18

Wszystko itak wyjaśni sie na boisku .... zobaczymy co czas pokaze .... potem bedziemy sie zastanawiac co dzialo sie przed meczem ....

rafiABG 23.10.2008 20:19

Jest gdzieś dostępne video z tym odepchnięciem sędziego przez brazylijczyka Grzelaka ?

4fan_player 23.10.2008 20:22

****y jebane! Mam nadzieję że piłkarze się zmobilizują wszyscy! I że pokażą na boisku Legii kto jest mistrzem.

westersyl 23.10.2008 20:23

Cytat:

Ja jestem za karaniem na podstawie zapisu video. Podstawy byly. Nie mam pretensji, ze C+ to pokazal bo pokazaywali tez inne tego typu przypadki
Dla mnie karanie na podstawie zapisu video jest bez sensu, wystarczy że gość operujący w studiu ma jakąś sympatie klubową i na potrzeb swojego klubu będzie dopuszczał się manipulacji, wystarczy delikatnie przyśpieszyć video i naturalna sytuacja boiskowa staje się czymś drastycznym.
Chciałbym aby nasz klub sprawdził ten zapis bo śmierdzi to na odległość.

Krissu 23.10.2008 20:25

Nie wie ktoś czy jest gdzieś na necie filmik pokazujący całe zajście?
Nie mogę znaleźć.

A już myślałem, że w czwartek wieczorem, 3 dni przed meczem dadzą sobie spokój i nic nie będzie.

Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych ale to sk***ysyństwo czystej wody.
Skandalem jest, że wyrok został podjęty zaocznie i bez poinformowania klubu o prowadzonym dochodzeniu.

e 23.10.2008 20:29

To kopniecie bylo pokazywane w lidze + , lidze + EKSTRA , ewentualnie w Szybkiej Pilce?

szczaq21 23.10.2008 20:31

To kopnięcie było w Lidze +

westersyl 23.10.2008 20:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez e (Post 618706)
To kopniecie bylo w lidze + lub Szybkiej Pilce?

Nie widziałem szybkiej piłki ale sądzę tam też było bo najpierw pojawiło się w C+. Zresztą wszystkimi zapisami operuje C+ także nie ma większego znaczenia, prawda jest taka że oni mogą robić z tymi zapisami co chcą, a i tak nikt nie będzie sprawdzał czy nie doszło do manipulacji.

Jestem baaaardzo ciekawy w jakiej formie dostarczany jest materiał z C+ do ekstraklasy i czy nie dochodzi tam do naruszenie przepisów.

LooNatyk 23.10.2008 20:33

sam ogolnie szanuje przeciwnikow, ale po takim czyms miarka sie przebrala.. i dla mnie teraz to stara kur** legła.

to jest szopka i tyle. zawiesza sie zawodnika, bez jego obecnosci, bez informacji dla klubu, i jeszcze bez mozliwosci odwolania.. rece i tyle.

mam nadzieje, ze nasi pokaza im gdzie ich miejsce.

gigant 23.10.2008 20:39

Nie pieprzcie już o manipulacji nagraniem. Przewinienie było to i kara jest. Czy słuszna, to inna sprawa. Najbardziej boli, że od jednego gościa gdzieś w studiu montażowym C+, zalezy skład druzyny w najblizszym meczu i być może losy mistrzostwa Polski. C+ rozpatruje to co koles podsyła. Jednym słowem to co chce pokazać pokazuje, czego nie chce nie ma. Zaskakuje też szybkość i natychmiastowa wykonalność podjętej decyzji.

Teraz wypada wygrać z Legią na boisku i zakończyć sprawę.

Wiślak_358 23.10.2008 20:40

A jeszcze co śmieszniejsze to sędzia to widział i kazał im się przeprosić.
Cytat:

Nie mogłem wyrwać się z objęć Michniewicza i faktycznie go kopnąłem. Nie było to jednak zbyt brutalne, podobnych sytuacji w trakcie meczu było wiele. Zdarzenie widział sędzia i kazał nam się przeprosić. Podaliśmy sobie ręce i mam nadzieję, że sprawa jest zamknięta
Rafał Boguski

Estovic 23.10.2008 20:41

Nawet po PZPN-ie się tego nie spodziewałem. Grzelak z Szalą muszą mieć niezły brecht z tego co się dzieje. Teraz od naszych zawodników oczekuję by zapieprzali przez cały mecz i pokazali tym warszawsko-legijnym ch****, że takie wałki wpływają na nas mobilizująco.

Ogryzek 23.10.2008 20:44

Ciekawy jestem jak teraz zagramy, w jakim ustawieniu - brak Boguskiego, Jirsak po kontuzji forma nieznana - z przodu to cienko wygląda....

I jak tu nie wierzyć w spiski... ale co tam, nie ma się co załamywać - ale będzie ciężko. Oby chociaż zremisować:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl