Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Ku przestrodze (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4863)

Pablo84 08.10.2008 00:12

Nie chce być tu obrońcą uciśnionych, ale nie sądzicie, że jednak trochę przesadzacie?
Dajcie chłopakowi jeszcze parę dni.Wie, że źle zrobił i ma nauczkę.

Tego typu sytuację już się zdarzały, zdarzają i będą zdarzałya prowokują sami zainteresowani, . Jak można obcej osobie wysłać kasę na konto i liczyć na farta, że ta osoba jest uczciwa?

wisl@k_TS 28.10.2008 21:05

Taka tylko ciekawostka odnośnie naszego Dymka. Podawał kiedyś swój numer gg, więc sobie zapisałem klienta i co dzisiaj widzę na opisie:

"6 Listopad POZNAŃ Lech vs Nancy"

Bez komentarza. Btw, rachunki uregulowane?

Stanlej13 28.10.2008 21:38

Ten, który prorokował, że on się już nie pojawi na Wiśle powinien poważnie zająć się bukmacherką... :D

Raimond 28.10.2008 23:53

A więc wygląda na to, że użytkownik Watts wykazał się niezwykłą przenikliwością;)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 612268)
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wislak_Dymek (Post 612227)
Sprzedam Karnet na D3 cena 100zł

Przerzucasz się na Lecha? :lol:

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=3423

MatMario 29.10.2008 01:31

Dymek dla mnie jesteś MiSzCz :D

A tak na poważnie to smutno sie robi jak się pomyśli że tacy ludzie żyją gdzieś bliżej czy dalej, ale ogólnie że są... Dymek ty to jedynie albo sędzią piłkarskim możesz zostać albo prezesem PZPN

wiertar 29.10.2008 10:06

Ciekawe na jak długo zasili szeregi" najwspanialszych kibiców w Polsce":D?? podajerzewam ze na wiosne bedzie do Warszawy jeżdził:) co za pajac..

puma_84 29.10.2008 10:20

Przypuszczam że w grę może wchodzić Polonia Warszawa, która jest teraz liderem :lol:

Kobieta_Wislak 29.10.2008 10:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 620896)

(...) Dymek ty to jedynie albo sędzią piłkarskim możesz zostać albo prezesem PZPN

wypluj! wypluj! i to przez lewe ramię żeby odczarować... :-/
Obyś w złą godzinę nie wypowiedział :> bo ja mam nadzieję, że kiedyś będzie lepiej w tych środowiskach...

no wypluj, no... :p

Watts 29.10.2008 14:24

wygląda na to że czas obrać nową drogę kariery zawodowej - jasnowidztwo :D

!(Z) 29.10.2008 14:40

barwy już ma by sie podlizać nowym kolegom i rzucić na płot..
ku.r.wa bez honoru..

amauri1990 29.10.2008 16:41

po chvj na Lecha? Nie bliżej na Cracovię?
Albo na Hutnika?
Tam przynajmniej nie ma potrzeby kupowania dla "braci po szalu" biletów... :lol:

kalashnikov2 29.10.2008 16:57

Takie historie to się fizjonomom nie śniły.

PrzemooTSW 29.10.2008 17:00

dokładnie lub politykiem obiecuje a za przeproszeniem Chu.. z Tego jest kasę już oddaje od Lecha niby wpłaca na konto i dalej nie ma teraz już 0 kontaktu z nim jest i 100zł w plecy ale co tam kasa przynajmniej by nie kłamał że odda i nie był za tą kase w Londynie

wiertar 29.10.2008 20:40

dziwie sie ze nie klepnie mu ktos za takie wystepki... mysle ze nie problem by bylo znalesc tego trutnia

4fan_player 29.10.2008 20:54

Mam nadzieję że ktoś jeśli ma możliwość zajmie się tym panem :) jakoś dobry informatyk pewnie by go znalazł poprzez IP.

Fuss 29.10.2008 21:01

a moze by umiescic na forum lecha jego zdiecie :) co wy na to???

Coach 29.10.2008 21:33

A chciałbyś żeby Tobie ktoś taki przypał robił ?

Misiekk 29.10.2008 21:42

On sam sobie przypału narobił i teraz niech za to zapłaci, przerzut i tyle!

Fuss 29.10.2008 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coach (Post 621263)
A chciałbyś żeby Tobie ktoś taki przypał robił ?


mi nikt tego nie zrobi bo jestem fer wobec swoich:-) i nie jezdze na mecze niewiadomo kogo:foch:

element 29.10.2008 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuss (Post 621229)
a moze by umiescic na forum lecha jego zdiecie :) co wy na to???



po co ?

niech stracą!

Fuss 29.10.2008 22:10

moze oni naucza go czegos...bo my nie zdarzylismy ;/

Kuciel 29.10.2008 22:12

Zanim sie skapna ocb to już bedzie za Legią.
Zakończcie już ten temat bo to żenadą juz leci ;)

element 29.10.2008 22:13

Oni to mi koło pędzla latają i mogą stracić nawet 20 tyś złotych.

Wislak_Dymek 30.10.2008 00:11

żal czytać to co piszecie ale powiem wam tak że nie jestem za żadną drużyną i mogę sobie jeździć gdzie tylko mi sie podoba czy to będzie Lech , Legia czy inna drużyna jak będę sobie chciał to będę jeździł gdzie mi sie tylko podoba i tyle w temacie bo żal czytać to co piszecie . Bez Odbioru < PS jeżeli można proszę moderatorów o usunięcie mojego użytkownika )

Jay-Z 30.10.2008 00:14

aha,czyli miłośnik dobrej piłki (i cudzej kasy)

d.j 30.10.2008 00:16

Człowieku jesteś nienormalny...
Weź oddaj pieniądze które UKRADŁEŚ, i niech Cie ku*** nigdy nie widzę na R22!!

Paparapa 30.10.2008 00:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wislak_Dymek (Post 621415)
żal czytać to co piszecie ale powiem wam tak że nie jestem za żadną drużyną i mogę sobie jeździć gdzie tylko mi sie podoba czy to będzie Lech , Legia czy inna drużyna jak będę sobie chciał to będę jeździł gdzie mi sie tylko podoba i tyle w temacie bo żal czytać to co piszecie . Bez Odbioru < PS jeżeli można proszę moderatorów o usunięcie mojego użytkownika )

Krejzolek z ciebie :lol:

Kurt 30.10.2008 00:19

Cytat:

żal czytać to co piszecie ale powiem wam tak że nie jestem za żadną drużyną i mogę sobie jeździć gdzie tylko mi sie podoba czy to będzie Lech , Legia czy inna drużyna jak będę sobie chciał to będę jeździł gdzie mi sie tylko podoba i tyle w temacie bo żal czytać to co piszecie . Bez Odbioru < PS jeżeli można proszę moderatorów o usunięcie mojego użytkownika )
- jesteś ZEREM CZŁOWIEKU, NIKIM!
- mały tanim fałszywym sprzedajnym chłopczykiem
- nie jesteś godzień, używania słowa Wisła...
- Wracaj do swojego Lublina... i nigdy więcej nie waż się pokazać w Krakowie.

Chorynatrzykolory 30.10.2008 00:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wislak_Dymek (Post 621415)
żal czytać to co piszecie ale powiem wam tak że nie jestem za żadną drużyną i mogę sobie jeździć gdzie tylko mi sie podoba czy to będzie Lech , Legia czy inna drużyna jak będę sobie chciał to będę jeździł gdzie mi sie tylko podoba i tyle w temacie bo żal czytać to co piszecie . Bez Odbioru < PS jeżeli można proszę moderatorów o usunięcie mojego użytkownika )

Większego frajerstwa to dawno u nikogo nie widziałem :lol:

zmień sobię w profilu - skąd bo Reymonta obrażasz a jeszcze bardziej d3

wiertar 30.10.2008 00:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wislak_Dymek (Post 621415)
żal czytać to co piszecie ale powiem wam tak że nie jestem za żadną drużyną i mogę sobie jeździć gdzie tylko mi sie podoba czy to będzie Lech , Legia czy inna drużyna jak będę sobie chciał to będę jeździł gdzie mi sie tylko podoba i tyle w temacie bo żal czytać to co piszecie . Bez Odbioru < PS jeżeli można proszę moderatorów o usunięcie mojego użytkownika )

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paparapa (Post 621422)
Krejzolek z ciebie


poleciales...:lol:

p.s.

Dymek oddasz kase???

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wislak_Dymek (Post 606957)
i tak będę jeździł na mecze Wisły bo KOCHAM TEN KLUB A TE BARWY TO DLA MNIE Całe ZYCIE ( teraz przyznaje sie że pokazanie sie w Łęcznej to był największy błąd mojego życia ) ale to już historia , Teraz Jest Wisła i TylkO Wisła
pozdro i do soboty z Wiślackim Pozdrowieniem Dymek

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wislak_Dymek (Post 621415)
żal czytać to co piszecie ale powiem wam tak że nie jestem za żadną drużyną i mogę sobie jeździć gdzie tylko mi sie podoba czy to będzie Lech , Legia czy inna drużyna jak będę sobie chciał to będę jeździł gdzie mi sie tylko podoba i tyle w temacie bo żal czytać to co piszecie . Bez Odbioru < PS jeżeli można proszę moderatorów o usunięcie mojego użytkownika )


ty .......niety jestes dosc powaznie... lepiej nie jezdzij teraz na Lecha tylko do psychologa szmato


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl