Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [6. kolejka] Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 21.09.2008 godz. 19:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4842)

Rob_Zombie 21.09.2008 18:41

Ale że Brożek nie gra na lewej...?

SpoXsteR 21.09.2008 18:42

Cytat:

W przedmeczowym wywiadzie dla Canal+ Maciej Skorża powiedział: "Trzy zmiany, które dokonałem po meczu w Londynie, to i tak dużo. Sytuacja w tabeli powoduje, że nie możemy pozwolić sobie na stratę punktów, musimy gonić czołówkę. Priorytetem jest jednak rewanż z Tottenhamem."
wislaportal


czyli tak jak pisałem, Skorża nie chce ryzykować z Marcelo.. będziemy zdecydowanie prowadzić to pewnie wystawi

mic 21.09.2008 18:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 606177)
Ale że Brożek nie gra na lewej...?

Nie wyleczyl do konca kontuzji. Nie ma go W OGOLE w skladzie

Kamell 21.09.2008 18:43

Wie ktoś ile naszych jest na stadionie Jagi?

flamengista 21.09.2008 18:44

Marcelo to niech najpierw się ogrywa w ME i PE.

Niedzielan i tak dostaje szansę, więc nie powinien narzekać. A może wymieniać się pozycjami z Brożkiem, więc i szansę na gola może mieć.

Sytuacja Wisły w tabeli nie najlepsza, więc nie można przesadzać z eksperymentami. Ten mecz wypadało by wygrać.

arti 21.09.2008 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 606033)
Problem polega na tym, że wcale nie trzeba wydawać nie wiadomo ile kasy. Przykład: choćby Błaszczykowski. Problem polega na tym, że trzeba się coś zdecydować. Albo wzmacniamy zespół szukając graczy z marką i za odpowiednią czyli często wysoką cenę... albo skupiamy się na profesjonalnym krajowym skautingu i wyszykujemy polskie perełki po 3 i 4 ligach. Nie wierzę, że nie ma chłopaka w niższych klasach rozgrywkowych, który nie byłby lepszy np. od Diaza...

OT ale pociągnę temat.
Można i trzeba szukać i ściągać chłopaków jak Błaszczu tyle, że On wchodził do Wisły to była była super paka - 10 wyjadaczy i mistrzostwo w kieszeni czyli pół roku na spokojne wejście w drużynę.
Niedzielan za Zieńczuka... no dużo słabiej jak ostatnio MZ nie da się grać
4-5-1 - i dobrze, że Rafał choć na ławce.

SpoXsteR 21.09.2008 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamell (Post 606181)
Wie ktoś ile naszych jest na stadionie Jagi?


pińcit sto dziwińcit - info telefoniczne, zawsze u mnie, zawsze pewne!



WRÓCĄ TO NAPISZĄ!

Ave 21.09.2008 18:48

Dajcie jakiegos linka na ktorym można ogladnac mecz Prosze! na justin chyba neidzie:/

buczo1985 21.09.2008 19:12

ciezko sie ten mecz ogląda niestety. nasi bez błysku...
denerwuje mnie gra Diaza;/

kucharz_77 21.09.2008 19:15

gooooooooooooool

piotrek chicago 21.09.2008 19:18

piekna brameczka Clebera przewaga jednej brameczki jednego zawodnika nie schodzimy z ich polowy chlopaki tak dalej

SpoXsteR 21.09.2008 19:20

Oj Łobo, Łobo.. ileż można czekać aż się przełamiesz?


bez podniety, do końca meczu jeszcze daaaleko i wszystko się może zdarzyć.

marcinarsenal 21.09.2008 19:24

ciężko się ogląda, bo trudny teren, Lech też się męczył, później Jaga się otworzyła i dostała baty. Co do Łobo do dzisiaj nawet nawet, ładnie schodzi do środka i się pokazuje, widać że chce być pod piłką i szuka gry

hoho 21.09.2008 19:25

Jaga gra w "10" ,tego wyniku juz nie mozna w zaden sposob spaprac

Żuczek 21.09.2008 19:30

Teraz tylko czekam, aż Brozio gola strzeli. Musi zacząć gonić rywali w klasyfikacji strzelców.

harthausen 21.09.2008 19:30

szkoda tych straconych punktów z Lechem i Craxą, jeżeli już trzeba z kimś je pogubić to niech to będą Śląsk, Lechia czy właśnie Jaga. A mamy taką sytuację że trzeba w Białymstoku wygrać i tym samym głęboko w dół ich spychać.

SpoXsteR 21.09.2008 19:31

Cytat:

35 min.
Tomas Pesir po raz drugi ukarany żółtą kartką i od tej pory zagramy w dziesięciu przeciwko Mistrzowi Polski, od wielu minut zdecydowanie sędzia zaczął pomagać Wiśle
36 min
Ręka w polu karnym Wisły, gwizdek sędziego oczywiście milczy!
40 min
Cleber trafia w głowę nogą Jareckiego w polu karnym Wisły, a sędzia każe grać dalej. To już przechodzi wszelkie wyobrażenia o sędziowaniu!
http://jagiellonia.net/live/

sezon wcześniej to samo pisali :D ale o wspomnianych dwóch kartkach dla naszych cisza ;)


harthausen całkowicie się nie zgadzam, mistrza się zdobywa wygrywając właśnie z taką Jagiellonią czy Odrą, bo tego typu drużyny dają z siebie 120% mocy w meczu przeciwko nam.


ps. czuje że jeszcze minimum czerwien poleci, dla naszego.

Witoldon 21.09.2008 19:35

Cleber ostatnio sprawia wrażenie przemęczonego, może w drugiej połowie warto wpuścić Marcelo.

martiness 21.09.2008 19:36

ewidentny karny dla Jagi..nie wiem czemu sędzia tego nie gwizdnął.
mało Jareckiemu głowy nie urwało.

hoho 21.09.2008 19:38

Nasi znow graja na pol-gwizdka.Nie ma kto kreowac gry ,Cantoro dostal pilke na 30 metrze to jak zaczal przyjmowac to go dwoch pilkarzy Jagi dopadlo i odebralo pilke ,a tam trzeba bylo zagrac szybka pilke. Cleber chyba za zolta kartke nei zagra z Arka ?

Crusi 21.09.2008 19:40

Kolejny mecz w ktorym Cleber jakos tak malo pewnie gra. Mysle ze po przerwie Skorza moglby wpuscic w jego miejsce Marcelo. Wpuscic Boguskiego za Cantoro badz Sobola i niech gra na lewym skrzydle a Niedzielana do ataku zeby pogral na swojej pozycji.

SpoXsteR 21.09.2008 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martiness (Post 606227)
ewidentny karny dla Jagi..nie wiem czemu sędzia tego nie gwizdnął.
mało Jareckiemu głowy nie urwało.


:shock:

przy jakiej akcji?


jedyna taka akcja gdzie chcieli karnege to przy tej niby ręce Głowackiego, ale piłka trafiła w brzuch, zresztą zobaczycie sami np. w magazynie Szybka Piłka..

flamengista 21.09.2008 19:41

Cóż, teraz wskazane jest jednak wpuścić Marcelo za Clebera. I tak starszy Brazylijczyk będzie pauzował w meczu z Arką.

Mecz się ułożył bardzo dobrze - 1-0 do przerwy i Jaga gra w 10. Wiślacy nie powinni zmarnować okazji na łatwe 3 punkty.

Mecz śledzę tylko w relacji TWSD - mam pytanie do tych, co oglądają w TV. Z opisu wydaje się, że Niedzielan bardzo aktywny, choć nieco chaotyczny. Jak naprawdę wygląda gra Wtorka w pierwszych 45 min?

bieniuTS 21.09.2008 19:43

"36 min
Ręka w polu karnym Wisły, gwizdek sędziego oczywiście milczy!"

po pierwsze poza polem karnym a po drugie nie było żadnej ręki u Baszcza. Nie sądzę też żeby ewidentnie naszym pomagał. No ale na naszych relacjach też wszystko interpretowane jest na naszą korzyść;) Co do sytuacji Clebera można było gwizdnąć, można by nie. Zobaczymy co powie na ten temat ekspert z "Szybkiej piłki".

Daro&Mysłowice 21.09.2008 19:43

ja pindole jak gosci dostal czerwona odnich to nic nie gram totalnie nic:(:(:(

Watts 21.09.2008 19:44

Cytat:

Jak naprawdę wygląda gra Wtorka w pierwszych 45 min?
Niedzielan często ma piłkę, ale gra bardzo niemrawie i niedokładnie, daje sobie odbierać futbolówkę z niesamowitą łatwością. Zaliczył 2 ładne zagrania w pole karne które jednak nie doszły do skutku raz z jego niecelności a drugi raz obrońcy nie dali napastnikowi dobiec do podania.

mic 21.09.2008 19:44

http://odsiebie.com/pokaz/578309---07a9.html Bramka Mauro

tofik 21.09.2008 19:45

Jeśli wypadałoby ten meczyk wygrać, to jednak zmiana Clebera jest wskazana. Jeśli nie chcemy ryzykować z Marcelo, to równie dobrze mógłby wejść Singlar.
Cleber wyraźnie dzisiaj nie gra swojego meczu, szarpie się z napastnikami, robi głupie błędy. Jeśli nie zawali bramki, to dostanie drugą żółtą i będą nerwy.

Gra Wtorka wygląda przyzwoicie, dużo pracuje na boisku, stara się itp.

ps. A ten Pesir to podobno ze Szkocji ściągnięty. Widać, że się przywyczaił do totalnej młócki i łamania gnatów, niezły świr.

pan_premier 21.09.2008 19:47

czerwona dla Pesira słuszna, nie było zadnej ręki,niesłuszna kartka dla Niedzielana, karny dla Jagi.
Sędzia ogólnie troche się gubi

szkoda, bo dzięki temu w****ia Jage i graja lepiej....

PS Łobo i Wtorek jak na razie nawet nawet.
PS2 Główka Łobo po rożnym :lol: dac tego chłopa Majewskiemu: zniszczył by go jak Gize, tyle, ze w miesiąc :)

AZS_Lublin 21.09.2008 19:48

I polowa raczej na plus. Czego wy sie spodziewacie ze Wisla wygra 4:0? Jaga gra na 105% i to widac, a poza tym Wisla chce wygrac taki mecz jaknajmniejszym nakladem sil i gdy jeszcze wygrywaja. Gdyby przegrywali to co innego. Tu sie liczą tylko i wylacznie 3 pkt. Ale juz np 2 pazdziernika o 15:40 bedzie sie liczyla gra oraz ilosc bramek. Choc szczerze 0:1 mi nie bardzo pasuje, bo pragne by sie Brozio przelamal.
Niestety ale Marcelo nie widac. Chyba jakas akcja protestacyjna by sie przydała pod haslem: Marcelo w zamian Clebera!!;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl