![]() |
Ale że Brożek nie gra na lewej...?
|
Cytat:
czyli tak jak pisałem, Skorża nie chce ryzykować z Marcelo.. będziemy zdecydowanie prowadzić to pewnie wystawi |
Cytat:
|
Wie ktoś ile naszych jest na stadionie Jagi?
|
Marcelo to niech najpierw się ogrywa w ME i PE.
Niedzielan i tak dostaje szansę, więc nie powinien narzekać. A może wymieniać się pozycjami z Brożkiem, więc i szansę na gola może mieć. Sytuacja Wisły w tabeli nie najlepsza, więc nie można przesadzać z eksperymentami. Ten mecz wypadało by wygrać. |
Cytat:
Można i trzeba szukać i ściągać chłopaków jak Błaszczu tyle, że On wchodził do Wisły to była była super paka - 10 wyjadaczy i mistrzostwo w kieszeni czyli pół roku na spokojne wejście w drużynę. Niedzielan za Zieńczuka... no dużo słabiej jak ostatnio MZ nie da się grać 4-5-1 - i dobrze, że Rafał choć na ławce. |
Cytat:
pińcit sto dziwińcit - info telefoniczne, zawsze u mnie, zawsze pewne! WRÓCĄ TO NAPISZĄ! |
Dajcie jakiegos linka na ktorym można ogladnac mecz Prosze! na justin chyba neidzie:/
|
ciezko sie ten mecz ogląda niestety. nasi bez błysku...
denerwuje mnie gra Diaza;/ |
gooooooooooooool
|
piekna brameczka Clebera przewaga jednej brameczki jednego zawodnika nie schodzimy z ich polowy chlopaki tak dalej
|
Oj Łobo, Łobo.. ileż można czekać aż się przełamiesz?
bez podniety, do końca meczu jeszcze daaaleko i wszystko się może zdarzyć. |
ciężko się ogląda, bo trudny teren, Lech też się męczył, później Jaga się otworzyła i dostała baty. Co do Łobo do dzisiaj nawet nawet, ładnie schodzi do środka i się pokazuje, widać że chce być pod piłką i szuka gry
|
Jaga gra w "10" ,tego wyniku juz nie mozna w zaden sposob spaprac
|
Teraz tylko czekam, aż Brozio gola strzeli. Musi zacząć gonić rywali w klasyfikacji strzelców.
|
szkoda tych straconych punktów z Lechem i Craxą, jeżeli już trzeba z kimś je pogubić to niech to będą Śląsk, Lechia czy właśnie Jaga. A mamy taką sytuację że trzeba w Białymstoku wygrać i tym samym głęboko w dół ich spychać.
|
Cytat:
sezon wcześniej to samo pisali :D ale o wspomnianych dwóch kartkach dla naszych cisza ;) harthausen całkowicie się nie zgadzam, mistrza się zdobywa wygrywając właśnie z taką Jagiellonią czy Odrą, bo tego typu drużyny dają z siebie 120% mocy w meczu przeciwko nam. ps. czuje że jeszcze minimum czerwien poleci, dla naszego. |
Cleber ostatnio sprawia wrażenie przemęczonego, może w drugiej połowie warto wpuścić Marcelo.
|
ewidentny karny dla Jagi..nie wiem czemu sędzia tego nie gwizdnął.
mało Jareckiemu głowy nie urwało. |
Nasi znow graja na pol-gwizdka.Nie ma kto kreowac gry ,Cantoro dostal pilke na 30 metrze to jak zaczal przyjmowac to go dwoch pilkarzy Jagi dopadlo i odebralo pilke ,a tam trzeba bylo zagrac szybka pilke. Cleber chyba za zolta kartke nei zagra z Arka ?
|
Kolejny mecz w ktorym Cleber jakos tak malo pewnie gra. Mysle ze po przerwie Skorza moglby wpuscic w jego miejsce Marcelo. Wpuscic Boguskiego za Cantoro badz Sobola i niech gra na lewym skrzydle a Niedzielana do ataku zeby pogral na swojej pozycji.
|
Cytat:
:shock: przy jakiej akcji? jedyna taka akcja gdzie chcieli karnege to przy tej niby ręce Głowackiego, ale piłka trafiła w brzuch, zresztą zobaczycie sami np. w magazynie Szybka Piłka.. |
Cóż, teraz wskazane jest jednak wpuścić Marcelo za Clebera. I tak starszy Brazylijczyk będzie pauzował w meczu z Arką.
Mecz się ułożył bardzo dobrze - 1-0 do przerwy i Jaga gra w 10. Wiślacy nie powinni zmarnować okazji na łatwe 3 punkty. Mecz śledzę tylko w relacji TWSD - mam pytanie do tych, co oglądają w TV. Z opisu wydaje się, że Niedzielan bardzo aktywny, choć nieco chaotyczny. Jak naprawdę wygląda gra Wtorka w pierwszych 45 min? |
"36 min
Ręka w polu karnym Wisły, gwizdek sędziego oczywiście milczy!" po pierwsze poza polem karnym a po drugie nie było żadnej ręki u Baszcza. Nie sądzę też żeby ewidentnie naszym pomagał. No ale na naszych relacjach też wszystko interpretowane jest na naszą korzyść;) Co do sytuacji Clebera można było gwizdnąć, można by nie. Zobaczymy co powie na ten temat ekspert z "Szybkiej piłki". |
ja pindole jak gosci dostal czerwona odnich to nic nie gram totalnie nic:(:(:(
|
Cytat:
|
http://odsiebie.com/pokaz/578309---07a9.html Bramka Mauro
|
Jeśli wypadałoby ten meczyk wygrać, to jednak zmiana Clebera jest wskazana. Jeśli nie chcemy ryzykować z Marcelo, to równie dobrze mógłby wejść Singlar.
Cleber wyraźnie dzisiaj nie gra swojego meczu, szarpie się z napastnikami, robi głupie błędy. Jeśli nie zawali bramki, to dostanie drugą żółtą i będą nerwy. Gra Wtorka wygląda przyzwoicie, dużo pracuje na boisku, stara się itp. ps. A ten Pesir to podobno ze Szkocji ściągnięty. Widać, że się przywyczaił do totalnej młócki i łamania gnatów, niezły świr. |
czerwona dla Pesira słuszna, nie było zadnej ręki,niesłuszna kartka dla Niedzielana, karny dla Jagi.
Sędzia ogólnie troche się gubi szkoda, bo dzięki temu w****ia Jage i graja lepiej.... PS Łobo i Wtorek jak na razie nawet nawet. PS2 Główka Łobo po rożnym :lol: dac tego chłopa Majewskiemu: zniszczył by go jak Gize, tyle, ze w miesiąc :) |
I polowa raczej na plus. Czego wy sie spodziewacie ze Wisla wygra 4:0? Jaga gra na 105% i to widac, a poza tym Wisla chce wygrac taki mecz jaknajmniejszym nakladem sil i gdy jeszcze wygrywaja. Gdyby przegrywali to co innego. Tu sie liczą tylko i wylacznie 3 pkt. Ale juz np 2 pazdziernika o 15:40 bedzie sie liczyla gra oraz ilosc bramek. Choc szczerze 0:1 mi nie bardzo pasuje, bo pragne by sie Brozio przelamal.
Niestety ale Marcelo nie widac. Chyba jakas akcja protestacyjna by sie przydała pod haslem: Marcelo w zamian Clebera!!;) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl