![]() |
Cytat:
|
A tam jęczycie, na Onecie można było zobaczyć.
|
Brawo dla Rucha że się nie poddał i starał walczyć jak równy z równym.
Bardzo mi się podobała atmosfera na trybunach, tzn. racowiska. Zajebiście mi się to podoba. A... i ładnie sędzia zrobił w *uja Lecha nie dając im karnego w 1 połowie. |
Foty z finału
Galeria z trybun! Jak widać na zdjęciach zabawa przednia
http://www.waszapilka.pl/galleries,53 http://www.waszapilka.pl/pictures/sm...rand=186693322 I sektory lecha http://www.waszapilka.pl/galleries,54 http://www.waszapilka.pl/pictures/sm...?rand=81841470 |
Sytuacja jest klarowna:
Ruch zagra w pucharach tylko w przypadku zdobycia przez Lecha mistrzostwa. Polonia i GKS walczą o 4. miejsce w lidze, które powinno gwarantować puchary. Zważając na rozkład jazdy... Polonia - Lech GKS - Arka Jagiellonia - GKS Górnik - Polonia ...to właśnie GKS ma chyba największe szanse. |
Możliwe, że Lech tym zwycięstwem wbił sobie pierwszy gwóźdź do trumny, bo zmotywował Polonie do dalszej walki :)
|
Cytat:
|
Cytat:
Spotkały sie dobre ekipy kibicowsko ,to nie mogło byc nieciekawie :D Szkoda ze kibice Kuchennych siedzieli tam gdzie kamera ,bo w TV widoczni byli tylko Niebiescy racowiska dobre ,doping tez konkret z obu stron ,fajnie sie takie spotkania oglada,zwlaszcza teraz gdzie mecze duzo tracą bo sektory gosci pozamykane. A co do komentatorów to zaczynam doceniac nawet Iwanskiego z TVP :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl