Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Puchar Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4777)

Bobus17 19.05.2009 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 730943)
Po takich meczach jak ten... doceniam komentatorów C+

:-)

Dokładnie ...:D

eye63 19.05.2009 21:52

A tam jęczycie, na Onecie można było zobaczyć.

Arkas 19.05.2009 22:04

Brawo dla Rucha że się nie poddał i starał walczyć jak równy z równym.
Bardzo mi się podobała atmosfera na trybunach, tzn. racowiska. Zajebiście mi się to podoba.
A... i ładnie sędzia zrobił w *uja Lecha nie dając im karnego w 1 połowie.

vacs 19.05.2009 23:51

Foty z finału
 
Galeria z trybun! Jak widać na zdjęciach zabawa przednia

http://www.waszapilka.pl/galleries,53

http://www.waszapilka.pl/pictures/sm...rand=186693322

I sektory lecha

http://www.waszapilka.pl/galleries,54

http://www.waszapilka.pl/pictures/sm...?rand=81841470

prober 19.05.2009 23:55

Sytuacja jest klarowna:
Ruch zagra w pucharach tylko w przypadku zdobycia przez Lecha mistrzostwa.
Polonia i GKS walczą o 4. miejsce w lidze, które powinno gwarantować puchary.

Zważając na rozkład jazdy...
Polonia - Lech
GKS - Arka
Jagiellonia - GKS
Górnik - Polonia
...to właśnie GKS ma chyba największe szanse.

Nehiar 20.05.2009 06:37

Możliwe, że Lech tym zwycięstwem wbił sobie pierwszy gwóźdź do trumny, bo zmotywował Polonie do dalszej walki :)

Stavanger 20.05.2009 07:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nehiar (Post 731003)
Możliwe, że Lech tym zwycięstwem wbił sobie pierwszy gwóźdź do trumny, bo zmotywował Polonie do dalszej walki :)

Chciałbym zobaczyć Polonię zmotywowaną przez trenera Grembockiego:D . Można liczyć, że jakiś opór postawią, ale nie za bardzo skuteczny. Lepsza sytuacja będzie, kiedy pasiaści wygrają z Górnikiem. Wtedy zwęszą szansę na pozostanie w Ekstraklasie i nie odpuszczą Lechowi.

Wojtas 20.05.2009 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 730958)
Brawo dla Rucha że się nie poddał i starał walczyć jak równy z równym.
Bardzo mi się podobała atmosfera na trybunach, tzn. racowiska. Zajebiście mi się to podoba.
A... i ładnie sędzia zrobił w *uja Lecha nie dając im karnego w 1 połowie.







Spotkały sie dobre ekipy kibicowsko ,to nie mogło byc nieciekawie :D
Szkoda ze kibice Kuchennych siedzieli tam gdzie kamera ,bo w TV widoczni byli tylko Niebiescy

racowiska dobre ,doping tez konkret z obu stron ,fajnie sie takie spotkania oglada,zwlaszcza teraz gdzie mecze duzo tracą bo sektory gosci pozamykane.

A co do komentatorów to zaczynam doceniac nawet Iwanskiego z TVP :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl