Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Wisła - Barcelona (wszystko o meczu u siebie) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4694)

Usulovski 16.08.2008 18:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Natkan (Post 586389)
http://www.fcbarca.com/ prosze nie banować

Mnie forum tych ludzi zaciekawiło z przyczyn socjologicznych i wstawiłem link tutaj ale wiślaccy moderatorzy błyskawicznie skaskowali mój post, co zrobić, cenzura.

SpoXsteR 16.08.2008 19:11

i juz lajzy z tego forum podajace sie za Wislakow raz dwa rejestracja i sprzedaja bilety u nich na forum..

WiselkaMLP 16.08.2008 19:16

dobrze powiedzial ktos od nas nick spaw - spawn cos w tym stylu a hiszpanskie popaprance z polskimi korzeniami niech sie powaznie zastanowia nad swoimi zamiarami

regan 16.08.2008 22:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rozmywaczus Pospolitus (Post 585959)

Wczoraj wysłałem emaila do klubu z linkami aukcji na allegro, podzekowali, i napisali ze bedą sie kontaktować z allegro.pl w tej sprawie. Dobrze ze chociaż tyle.

dynek.pl 18.08.2008 15:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 586605)
Wczoraj wysłałem emaila do klubu z linkami aukcji na allegro, podzekowali, i napisali ze bedą sie kontaktować z allegro.pl w tej sprawie. Dobrze ze chociaż tyle.

a ja napisalem zapytanie czy maja zamiar cos zrobic zeby nie bylo terroru konikow pod kasami gdy ruszy wolna sprzedaz i nic nie odpisali, czyli chyba im to zwisa ?

CarloResoort 18.08.2008 16:02

a co Ty myslisz ze w klubie nie maja nic innego do roboty tylko odpisywac na takie maile ??? Uwierz mi ze maja tysiace spraw na glowie w zwiazku z tym meczem ...

zenden 18.08.2008 19:27

Orientujecie się może kiedy bedzie trening Barcelony w Krakowie...i czy bedzie otwarty?

wislak_92 18.08.2008 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zenden (Post 587448)
Orientujecie się może kiedy bedzie trening Barcelony w Krakowie...i czy bedzie otwarty?

Do meczu ponad tydzień i już takie pytanie się pojawiają. Ręce opadają.
Wszystko w swoim czasie.

Mako 19.08.2008 10:36

Trening zazwyczaj dzien przed meczem w godzinie meczu. A czy otwarty? to zależy od nich. Dla prasy pewnie peirwsze 15 minut a dla kibiców pewnie wogóle. Chocia zpo takim wyniku w pierwszym meczu mogą zrobić wyjątek. Zawsze możesz wyjść na drzewo w Parku Jordana :) Widok jak z A czy B :)

dynek.pl 19.08.2008 11:12

troche niepowazne jest zmieniac dzien meczu na tydzien przed meczem
niektorzy juz wszystko poustawiali w pracy pod katem meczu, a tu jeb ...

Mishuh 19.08.2008 12:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 587771)
troche niepowazne jest zmieniac dzien meczu na tydzien przed meczem
niektorzy juz wszystko poustawiali w pracy pod katem meczu, a tu jeb ...

Zwłaszcza, że jeśli obie drużyny starały się go przełożyć, to można było przynajmniej zasygnalizować, że klub czyni takie starania. Wtedy inaczej się planuje. Chyba nie zaszkodziłoby to rozmowom z UEFA...
Mam nadzieję, że przynajmniej podadzą dziś informacje ile biletów będzie jutro w kasach, bo sam nie wiem czy umawiać się z szefem, że przyjdę do roboty jak odstoję, czy nie ma realnych szans na dostanie biletu.

e 19.08.2008 14:12

Cytat:

W środę 20 sierpnia rozpocznie się wolna sprzedaż biletów na rewanżowe spotkanie 3. rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów z FC Barceloną.

Bilety sprzedawane będą w sklepie "Wiślacki Świat" dla posiadaczy Kart Kibica oraz w kasie sektora B dla osób, które nie posiadają karty.

Godziny otwarcia sklepu "Wiślacki Świat": od poniedziałku do czwartku w godz. 11:00-18:00, piątek (22.08.) w godz. 11:00-16:00, soboty w godz. 10:00-14:00.

Jedna osoba będzie mogła kupić maksymalnie 3 bilety. W celu zapewnienia sprawnej sprzedaży biletów, kasy zabezpieczane będą przez służby ochroniarskie.

Ceny biletów w wolnej sprzedaży:

A i B - 250 zl

D - 200 zl

E - 200 zl

Obowiązywać będą następujące zniżki:
- dzieci do lat 12 włącznie wchodzą całkowicie za darmo! Jest to zmiana w porównaniu do poprzednich sezonów, w których gratisowy wstęp obowiązywał dzieci do lat 10.

Przypominamy że termin tego meczu został przesunięty na 26 sierpnia (wtorek) na godzinę 20:45.

Zapraszamy!
Wisła Kraków SA

dynek.pl 19.08.2008 14:17

Mogliby jeszcze podac ile zostalo tych biletow.

Mishuh 19.08.2008 14:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 587889)
Mogliby jeszcze podac ile zostalo tych biletow.

Chyba musimy poczekać do 18:00 :) Jeśli w ogóle podadzą...

kohprzem'68 19.08.2008 14:45

Specjalnego szturmu nie ma po bilety dzisiaj o 14 pojedyncze osoby kupowały i dorabialy karnety , jutro bedzie atak na resztę i pewnie sporo jeszcze zostanie no ale cena juz nie ta .

Mako 19.08.2008 15:47

O 13 byłem w WŚ i cały czas ruch przy ladzie ale bez kolejek. Drukowali już bilety na Jutro. Całkiem pokaźna sterta juz leżała.

Poza tym zamienie jeden bilet z sektora E na bilet na sektor D.

SZAJBA 19.08.2008 15:57

Czyli nie ma szans jutro kupić biletu za 100zł na D na karnet ??

Bobic 19.08.2008 16:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZAJBA (Post 587943)
Czyli nie ma szans jutro kupić biletu za 100zł na D na karnet ??

Nie
10 znaków

Mako 19.08.2008 16:12

http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=4367

Jutro jedna osoba maksymalnie 3 bilety i ochrona pod kasami. Zobaczymy czy to wreszcie uspokoi sytuacje.

CarloResoort 19.08.2008 16:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mako (Post 587951)
http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=4367

Jutro jedna osoba maksymalnie 3 bilety i ochrona pod kasami. Zobaczymy czy to wreszcie uspokoi sytuacje.

Podpowiem tylko ze ostatnio równiez stalo 2 ochroniarzy ;) - jednak widzac co sie dzieje, stwierdzili ze nie sa zbyt wielkimi twardzielami i woleli schowac sie w kat :P

dynek.pl 19.08.2008 16:59

Mysle, ze dla kazdego starczy. Karnetow bylo sprzedane 6,5 tys. Teraz moglo pojsc mysle gora jakies 3 tys.
Na moje oko to powinno byc spokojnie jakies 5 tys. biletow w sprzedazy. Koni to mi sie wydaje za wiele nie ma - ciagle ta sama grupa - ok. 10 soob. Kazdy musialby kupic po 500 biletow zalozmy nawet tych za 200 zl to kazdy musialby przyniesc 100000 zl w gotowce. Mysle, ze dla wszystkich powinno starczyc. Tak sie pocieszam bo wysylam jutro tate po bilety i boje sie zeby mu sie nic nie stalo.

CarloResoort 19.08.2008 17:01

Heh .. wez pod uwage sponsorow, telefonikowcow itp - ktorzy napewno dostana pewna pule - na moje oko z 2000 ;)

Robert_wislak 19.08.2008 17:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CarloResoort (Post 587963)
Podpowiem tylko ze ostatnio równiez stalo 2 ochroniarzy ;) - jednak widzac co sie dzieje, stwierdzili ze nie sa zbyt wielkimi twardzielami i woleli schowac sie w kat :P

Przed derbami było mniej wiecej tak:
Podeszli pod kase zobaczyli karka przyssanego do okienka i...
ochroniarz1: No zwróć im uwage
ochroniarz2:moglibyście się ustawić jeden za drugim?(po tym zdaniu wyśmiano jego matke, poczym odszedł)
ochroniarz1:weź tamtemu każ się odsunąć
ochroniarz2: pojebany? nie jestem samobójcą

po czym poszli i stali po drugiej stronie siatki...obserwując. Hehe kur*a gdzie oni się fachu uczyli.

Cytat:

Obowiązywać będą następujące zniżki:
- dzieci do lat 12 włącznie wchodzą całkowicie za darmo! Jest to zmiana w porównaniu do poprzednich sezonów, w których gratisowy wstęp obowiązywał dzieci do lat 10.
Coś mi się wydaje, że będzie najazd małych "kibiców" BaRcY z tatusiami.

amauri1990 19.08.2008 19:07

jak ktoś na innym sektorze niż e5 zobaczy dzieciaka w barwach FCB to kazac mu wypier*alać i postraszyć trochę :D

regan 19.08.2008 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CarloResoort (Post 587974)
Heh .. wez pod uwage sponsorow, telefonikowcow itp - ktorzy napewno dostana pewna pule - na moje oko z 2000 ;)

tak tak 10 000

CarloResoort 19.08.2008 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 588170)
tak tak 10 000

zdziwilbys sie ;)

Mishuh 19.08.2008 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CarloResoort (Post 588175)
zdziwilbys sie ;)

Szczerze przyznam, że jestem trochę w szoku. Myślałem, że TF mieści się w puli 7k sprzedanych karnetów. Tak czy siak, ok. 2-3k biletów powinno być, to nawet konie chyba nie wezmą :)

Wislak_Dymek 19.08.2008 21:51

Mam nadzieję że będzie komplet na Trybunach a jak kogoś zobacze w barwach Barcy u nas na stadionie to będzie miał ciężko , [pozdrio

Latin 19.08.2008 23:09

Fan Club Barça Polska dostaje swoje bilety na sektor gości.
http://fcbp.pl/

regan 20.08.2008 00:50

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...-barce,1164974 To wogóle jest legalne? Klub sie na to zgadza? Powiem tak, wole Wiślaka piknika, malkontente, chodzącego 3 razy w roku na mecze, ale Wislaka, niż przydupasów, z huj wie skąd.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl