![]() |
Cytat:
|
i juz lajzy z tego forum podajace sie za Wislakow raz dwa rejestracja i sprzedaja bilety u nich na forum..
|
dobrze powiedzial ktos od nas nick spaw - spawn cos w tym stylu a hiszpanskie popaprance z polskimi korzeniami niech sie powaznie zastanowia nad swoimi zamiarami
|
Cytat:
|
Cytat:
|
a co Ty myslisz ze w klubie nie maja nic innego do roboty tylko odpisywac na takie maile ??? Uwierz mi ze maja tysiace spraw na glowie w zwiazku z tym meczem ...
|
Orientujecie się może kiedy bedzie trening Barcelony w Krakowie...i czy bedzie otwarty?
|
Cytat:
Wszystko w swoim czasie. |
Trening zazwyczaj dzien przed meczem w godzinie meczu. A czy otwarty? to zależy od nich. Dla prasy pewnie peirwsze 15 minut a dla kibiców pewnie wogóle. Chocia zpo takim wyniku w pierwszym meczu mogą zrobić wyjątek. Zawsze możesz wyjść na drzewo w Parku Jordana :) Widok jak z A czy B :)
|
troche niepowazne jest zmieniac dzien meczu na tydzien przed meczem
niektorzy juz wszystko poustawiali w pracy pod katem meczu, a tu jeb ... |
Cytat:
Mam nadzieję, że przynajmniej podadzą dziś informacje ile biletów będzie jutro w kasach, bo sam nie wiem czy umawiać się z szefem, że przyjdę do roboty jak odstoję, czy nie ma realnych szans na dostanie biletu. |
Cytat:
|
Mogliby jeszcze podac ile zostalo tych biletow.
|
Cytat:
|
Specjalnego szturmu nie ma po bilety dzisiaj o 14 pojedyncze osoby kupowały i dorabialy karnety , jutro bedzie atak na resztę i pewnie sporo jeszcze zostanie no ale cena juz nie ta .
|
O 13 byłem w WŚ i cały czas ruch przy ladzie ale bez kolejek. Drukowali już bilety na Jutro. Całkiem pokaźna sterta juz leżała.
Poza tym zamienie jeden bilet z sektora E na bilet na sektor D. |
Czyli nie ma szans jutro kupić biletu za 100zł na D na karnet ??
|
Cytat:
10 znaków |
http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=4367
Jutro jedna osoba maksymalnie 3 bilety i ochrona pod kasami. Zobaczymy czy to wreszcie uspokoi sytuacje. |
Cytat:
|
Mysle, ze dla kazdego starczy. Karnetow bylo sprzedane 6,5 tys. Teraz moglo pojsc mysle gora jakies 3 tys.
Na moje oko to powinno byc spokojnie jakies 5 tys. biletow w sprzedazy. Koni to mi sie wydaje za wiele nie ma - ciagle ta sama grupa - ok. 10 soob. Kazdy musialby kupic po 500 biletow zalozmy nawet tych za 200 zl to kazdy musialby przyniesc 100000 zl w gotowce. Mysle, ze dla wszystkich powinno starczyc. Tak sie pocieszam bo wysylam jutro tate po bilety i boje sie zeby mu sie nic nie stalo. |
Heh .. wez pod uwage sponsorow, telefonikowcow itp - ktorzy napewno dostana pewna pule - na moje oko z 2000 ;)
|
Cytat:
Podeszli pod kase zobaczyli karka przyssanego do okienka i... ochroniarz1: No zwróć im uwage ochroniarz2:moglibyście się ustawić jeden za drugim?(po tym zdaniu wyśmiano jego matke, poczym odszedł) ochroniarz1:weź tamtemu każ się odsunąć ochroniarz2: pojebany? nie jestem samobójcą po czym poszli i stali po drugiej stronie siatki...obserwując. Hehe kur*a gdzie oni się fachu uczyli. Cytat:
|
jak ktoś na innym sektorze niż e5 zobaczy dzieciaka w barwach FCB to kazac mu wypier*alać i postraszyć trochę :D
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mam nadzieję że będzie komplet na Trybunach a jak kogoś zobacze w barwach Barcy u nas na stadionie to będzie miał ciężko , [pozdrio
|
Fan Club Barça Polska dostaje swoje bilety na sektor gości.
http://fcbp.pl/ |
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...-barce,1164974 To wogóle jest legalne? Klub sie na to zgadza? Powiem tak, wole Wiślaka piknika, malkontente, chodzącego 3 razy w roku na mecze, ale Wislaka, niż przydupasów, z huj wie skąd.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl