![]() |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Co tu dużo mówić... Prowadziliśmy 27:22 [do końca meczu pozostało kilka minut]. Byłem już pewien, że powieziemy Hiszpanów. Wicemistrzowie świata tracą taką przewagę w kilka minut... Nie wypada po prostu.
Mam nadzieję, że podniesiemy się po tak durnej porażce. Ciekawe, czy zdobędziemy chociaż jeden medal? WSTYD! Robert - http://pekin.onet.pl/167342,1267642,....html?tab=6629 tutaj masz cały rozkład |
cala polska eskapada wyjechała nie po medale a na wakacje
|
kurrr*a Ta Olimpiada będzie katastrofą w wykonaniu Polskich sportowców. Ale do sedna, mógłby mi ktoś kto ma ten skarb kibica napisać kiedy są skoki w dal?
|
Mimo wszystko jest jeszcze kilka szans...
Nasi ciężarowcy.. Dołęga i Kołecki, Blanik, może Monika Pyrek..., nasza czwórka wioślarska, może Otylia na swoim dystansie da rade choć zaczynam w to wątpić... W nasze drużyny z medalami nie wierze... Jeśli już to w piłkarzy ręcznych ale po dzisiejszym meczu wydaje się że nie dorośli... Tyle że jeden mecz nie może niczego przesądząc... Może któraś z drużyn szermierczych lub florecistki... Z trudem przychodzi wyszukiwanie kolejnych sznas... Sztafeta 4x400... to już nie te czasy chyba... Może Skolimowska albo Ziółkowski... Może Plawgo lub Jesień ale to są szalenie mocne konkurencje... Może jeszcze Kusznierewicz... ale żeglarstwo wygląda tutaj częściowo na loterię... Więcej propozycji? |
Cytat:
|
za dużo w tym wszystkim szans, może, poczekajmy nie chce tu jechac pesymizmem ale tak to wygląda :-/
|
Tak frajersko przegrać wygrany mecz to tylko Polacy potrafią.
Po cholere Wencie prawo do wziecia czasu - przecież sytuacja gdy drużyna traci 2-3 gole z rzędu, trwoniąc tym samym 5 punktową przewage jest chyba najbardziej szkolnym, podręcznikowym momentem gdy trener MUSI przerwać grę wybijając z rytmu przeciwników... Na co ten chłop czekał? Na sędziów nie zwalajmy winy - wykonali dziś dobrą robotę. Raczej płaczmy nad frajerstwem naszej kadry. A 8 miejsce kajakarza zupełnie mnie nei dziwi. Po prostu w finale wróciło wszystko do normy, ta 3 pozycja była sytuacja ponad stan. Wiem, ze to tylko sport, ale cięzko liczyć na cuda przy dwóch przejazdach :) |
a teraz jakiś mongoł pojechał z Krawczykiem..
|
trenerzy im najebali do głowy że liczy się udział a nie wynik i mamy ... pareset osób na wakacjach bez ambicji
|
Cytat:
|
jedyne na co chyba mozemy liczyc to ten skoczek waryjot, Blanik czy jakos tak.
A reszta? przeciez jak w pływaniu mamy rekord polski, a jest to 9 czas, to chyab cos jest nie tak ... Btw, dlaczego czołówka pływa w tych nowych super strojach speedo a nasi w diana? |
Cytat:
Nie wiadomo czy pasował na któregokolwiek z naszych pływaków olimpijskich (jak widać raczej nie). |
Cytat:
przeciez ta Otylia to ona coś tam pozdobywała, chyba znana jest. Czyli jak zawsze oszukali nas, albo ktos wolał w kiermane przykosić pare baniek i podpisac kontrakt z jakaś Diana |
Cytat:
|
Cytat:
finał- 18.08 godz. 14.10 Kobiety 19.08 godz. 3.40 (kwalifikacje) finał- 22.08 13.20 Btw. Jestem zwykle optymistą, ale ogólnie rzecz biorąc mamy taki mały obraz nędzy i rozpaczy Czemu wszystkie porażki są tłumaczone słabą psychą?-.- |
czy reprezentanci polski już utoneli 4x200 ? bo w najszerszym ujęciu kamery ich nie widać ? ....
|
podobno skarb na dnie znaleźli i nie płyną dalej
|
dzis czy kiedy jest siatka mężczyzn?
|
dziś rano była i wygraliśmy 3:0 :)
|
Cytat:
Ale nikt tu z nas nie twierdzi ze szans nie ma... One były,bedą -zmienia sie tylko wszytko dookoła a MY stoimy w miejscu. Pilka Nozna pokazuje to dobitnie,i przezarty korupcją PZPN. Ciekawe jak sie ma PKOL bo pewnie takie same uklady i walka tamtejszych "lesnych dziadkow" o stołki i pieniadze,i w sumie to czemu my sie mamy dziwic ze nasz system szkolenia,metody pracy -to wszystko kuleje,jesli dodamy do tego trenerow na emigracii i brak obiektow do treningow np lekkoatletow ,to skad mamy brac nadzieje ze bedzie lepiej?? Dzis w plywaniu mielsmy dobitny przyklad,nie taki ze staczamy sie w dół(na razie) ,ale taki ze STOIMY W MIEJSCU. Nasza sztafeta miala wynik 7.19 i iles tam sekund,oczywiscie od najlepszych gorszy o 15 sek -czyli nokaut....ale do czego zmierzam ..w 2004 taki sam czas mieli Japonczycy....dzis poprawili sie bodaj o 10 sekund ,co jest b.dobrym wynikiem.My uzyskalismy podobny czas do tego z Aten czyli jest bez zmian,nie zrobilsmy nic by isc do przodu.A kto nie idzie do przodu ten sie cofa ,wiec jezeli nie dojdzie do zmian w systemach szkolen itd to z polskim sportem juz na kazdej plaszczynie mzoe byc coraz gorzej,jak widac pilka nozna utorowala droge innym sportom w tym pochylym kierunku..ehhhh....co za czasy ...ojciec mowil ze ogladajac dzis Igrzyska i wspominajac tamtejsze ..sprzed 30 lat to sie plakac poprostu chce co to sie porobilo ze sportem w tym kraju. |
Czy jest gdzieś stronka, na której są podane takie informacje jak liczba medali oraz dyscypliny, w których je zdobyto? Tylko tak, żeby to była jakoś razem i przejrzyście?
|
Cytat:
Oficjalna :) |
WRESZCIE POLSKI DZIEŃ!
Fantastyczny wynik w konkursie WKKW! http://pekin.onet.pl/0,1267708,18060...wiadomosc.html nie wiem ****a czy się śmiać czy płakać? |
Panowie skąd w was tyle pesymizmu :P Już za pięć dni zdobędziemy medal. Szymon Kołecki zdaje się jest w życiowej formie.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cienko, cienko, cienko... tyle powiem. Gdzie 14 medali? Gdzie JEDEN medal? Teraz jedynie wierzę w siatkarzy, Korzeniowskiego i lekkoatletyków.
|
Cytat:
Myślę, że należy się order po powrocie do kraju :lol: Tak się zastanawialiśmy z kumplem... Czy jest jakaś taka wiejska indywidualna konkurencja, w której nie mamy reprezentantów? Chodzi nam o to, że chcielibyśmy wystartować w Londynie w 2012, zainspirował nas Eric Moussambani, zawsze to wielka sprawa wystąpić na igrzyskach. A i tak nie wypadniemy gorzej niż pozostałe nasze gwiazdy. :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl