Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4560)

mcovalski 08.07.2008 09:03

W dzisiejszej GK napisane jest,że jeżeli Orange się nie dogada z Ekstraklasą to sponsorem ligi może zostać Tyskie, które oferuje 50 mln za 3 lata bez żadnych obostrzeń w stosunku do klubów, które ma w ofercie Orange. Oczywiście zgody nie wyraża Legia (Królewskie), oraz cała grupa Żywiec S.A. , która ma być ponoć sponsorem technicznym i jest już dogadana z Ekstraklasą.

spidey 08.07.2008 10:58

No i dobrze, niech żyje Król... :D

A ciekawe co na to np. producent piwa Harnaś (Widzew Łódź)?

Ogólnie to bzdura, w pewnych kwestiach kluby nie powinny mieć prawa weta, by unikać właśnie takich "kwiatków".

kreseq 08.07.2008 11:51

Nie wiedzialem gdzie wkleic :

"PZPN znowu się wymiga? Listkiewicz namaszczony przez Platiniego
Polska, pb /10:35
Zapowiadany na 14 września nadzwyczajny zjazd wyborczy, podczas którego miały odbyć się wybory nowego prezesa PZPN prawdopodobnie zostanie przekształcony w zwyczajny zjazd statutowy - czytamy w dzienniku "Polska".
Przekształcenie zjazdu, na którym mają zostać dokonane poprawki w regulaminie mają pozwolić w przeprowadzeniu wyborów w terminie późniejszym. W związku z tym wybory zgodnie ze statusem PZPN-u będą mogły się odbyć dopiero w terminie grudniowym. Nie jest powiedziane, że niejednokrotnie deklarujący odejście Michał Listkiewicz ponownie będzie kandydował.

- Zostałem namaszczony przez Michela Platiniego, by rządzić PZPN do Euro 2012 - powiedział Listkiewicz. - Podczas wizyty Platiniego wielu delegatów UEFA powiedział mi, że powinienem jesienią kandydować na prezesa. Wcześniej mówiłem, że nie, ale teraz mam rozterki. Dlaczego więc nie mógłbym pozostać? - argumentował Listkiewicz.
- Przełożenie zjazdu wyborczego na grudzień można dokonać w bardzo prosty sposób - mówi Eugeniusz Stanek, członek zarządu PZPN. - Z wnioskiem podważenia legalizacji wrześniowego zjazdu wyborczego może wystąpić jakikolwiek delegat. I co gorsza, będzie mieć rację - ubolewa Stanek."

Zrodlo: Onet.pl

Nie wiem jak Wy ale ja juz mam w d... LM,ME,MS,EURO2012 i inne duperele. Komisarza wpierniczyc,rozpier*** caly ten burdel z namaszczenia i na rozkopanej ziemi stawiac wszystko od nowa.
Mamy sie z k... meczyc bo go towarzystwo wzajemnej adoracji namascilo?
Gdzie jego honor?Osmiesza sie jeszcze bardziej. Odchodzi ale jednak zostaje...co za ciolek.
NO WAI !

mcovalski 08.07.2008 14:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spidey (Post 563897)
No i dobrze, niech żyje Król... :D

A ciekawe co na to np. producent piwa Harnaś (Widzew Łódź)?
(....)

Widzew pewnie nic chyba, że w II ligę też będą chcieli sponsorować :D

ToTylkoJa 08.07.2008 15:08

Cytat:

Spotkanie o Superpuchar Polski pomiędzy Legią Warszawa a Wisłą Kraków odbędzie się - dowiedziała się Legia LIVE! Mecz pomiędzy mistrzem kraju a zdobywcą Pucharu Polski zostanie rozegrany w przyszłą niedzielę, 20 lipca w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jego początek zaplanowano na godzinę 20:15, a bezpośrednią transmisję przeprowadzi Telewizja Polska. Jak udało nam się dowiedzieć, dystrybucją wejściówek zajmie się klub z Ostrowca.
KSZO zdecyduje o rozmieszczeniu kibiców obu zainteresowanych klubów i przekaże bilety Legii i Wiśle. Oba zainteresowane kluby będą we własnym zakresie prowadziły sprzedaż biletów.
http://www.legialive.pl/news/26628_O..._to_pewne.html

saklak1906 08.07.2008 15:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spidey (Post 563897)
No i dobrze, niech żyje Król... :D

A ciekawe co na to np. producent piwa Harnaś (Widzew Łódź)?

Ogólnie to bzdura, w pewnych kwestiach kluby nie powinny mieć prawa weta, by unikać właśnie takich "kwiatków".


No wlasnie ale jak wchodziol ORANGE w sponsorowanie ligi to z Wisly wycofal sie sponsor ERA zeby nie bylo konfliktu interesu bo Orange kladlo wieksza kase i dla dobra ligi zrezygnowali.

Tak wiec ZYWIEC jak ma jakies ale niech wylozy 55 baniek i nie ma klopotu.

Ale z ostatnia Twoja mysla sie z toba zgadzam bo np taki Lech ma chyba z 5 sponsorow i co?

harthausen 08.07.2008 15:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 563916)
Nie wiedzialem gdzie wkleic :

"PZPN znowu się wymiga? Listkiewicz namaszczony przez Platiniego

Kiedyś cesarz był namaszczany przez papieża a królowie przez krajowych prymasów. Władza ich miała charakter mistyczny, boski. Namaszczenie to była taka legitymizacja władzy jak teraz wybory.

Ale ciągle nam się coś w historii zmienia, wybory w PZPN już nie mają takiej mocy jak namaszczenie i to przez samego Platiniego.

Uciekło mi co prawda, jaki fragment Pisma Świętego daje Platiniemu cudowną moc namaszczania prezesów krajowych , ale przecież człowiekiem małym jestem i wszystkiego nie ogarniam.


O ile pamiętam namaszczeni królowie dążyli do tworzenia rodzinnych dynastii.
Czy Jego Wysokość Michał I Nieusuwalny ma jakieś dzieci?


Dożyliśmy czasów, nosz k....a mać !!!!

7 kotów 08.07.2008 16:36

Michal ma syna!
Szczescie, ze Szanowna Synowa jest za Wisla.

sandbender 08.07.2008 17:09

I ten syn sie mocno udzielal pare lat temu (przed pierwszym panowaniem) na pl.rec.pilka-nozna.
Ksywke mial Listek

Ale potem mu przeszlo. Ciekawe dlaczego? :>

Wojtas 08.07.2008 17:19

Mozna bylo wyczuc ze ten wrzesniowy zjazd to byl tylko pretekst do tego zeby w miedzyczasie cala ta banda miala czas wymyslec cos jak zrobic bo do tego nie doszlo.
I juz wiemy ze zmienia charakter zjazdu,czyli bedzie to tylko kolejna okazja do zjedzenia i wypicia zamiast tego na co chyba wszyscy kibice czekaja--ustanowienie nowych wladz.Tylko ze wybrano by wtedy jakiegos Engela,czy Late i w sumie dalej bylo by to samo.Wszystkich ich "chronia" ME 2012 ,i mozna im skoczyc.

Eh,dno dna ,szkoda slow.

piter116 08.07.2008 17:38

Mecz o Superpuchar jednak w Ostrowcu?

Spotkanie o Superpuchar Polski pomiędzy Legią Warszawa a Wisłą Kraków odbędzie się - dowiedziała się Legia LIVE! Mecz pomiędzy mistrzem kraju a zdobywcą Pucharu Polski zostanie rozegrany w przyszłą niedzielę, 20 lipca w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jego początek zaplanowano na godzinę 20:15, a bezpośrednią transmisję przeprowadzi Telewizja Polska. Jak udało nam się dowiedzieć, dystrybucją wejściówek zajmie się klub z Ostrowca.

thomasson 08.07.2008 19:17

http://www.90minut.pl/news.php?id=748717

No Czesiu, Czesiu...

dorotja 09.07.2008 06:53

A w ekstraklasie nie zagra....

zim zum 09.07.2008 07:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 564110)
Mecz o Superpuchar jednak w Ostrowcu?

Spotkanie o Superpuchar Polski pomiędzy Legią Warszawa a Wisłą Kraków odbędzie się - dowiedziała się Legia LIVE! Mecz pomiędzy mistrzem kraju a zdobywcą Pucharu Polski zostanie rozegrany w przyszłą niedzielę, 20 lipca w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jego początek zaplanowano na godzinę 20:15, a bezpośrednią transmisję przeprowadzi Telewizja Polska. Jak udało nam się dowiedzieć, dystrybucją wejściówek zajmie się klub z Ostrowca.

Jednak problem z miejscem nie jest jedyny. Wisła ma zaplanowany na 19 lipca mecz towarzyski z Liverpool FC w Szwajcarii. Pogodzenie tych dwóch dat będzie trudne. Trener Maciej Skorża już zapowiedział, że to spotkanie potraktuje jako ważniejsze. Przeciwko Legii w Ostrowcu wystąpi więc de-facto drugi skład drużyny.

dla mnie to kpina i tyle, powinny za to byc kary

Awe 09.07.2008 07:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 564362)
Jednak problem z miejscem nie jest jedyny. Wisła ma zaplanowany na 19 lipca mecz towarzyski z Liverpool FC w Szwajcarii. Pogodzenie tych dwóch dat będzie trudne. Trener Maciej Skorża już zapowiedział, że to spotkanie potraktuje jako ważniejsze. Przeciwko Legii w Ostrowcu wystąpi więc de-facto drugi skład drużyny.

dla mnie to kpina i tyle, powinny za to byc kary

Dla PZPN, że najpierw jest płacz, że polskim drużynom brakuje ogrania z klasowymi drużynami, a jak już któraś sobie zorganizuje sparing z Liverpoolem to musi grać jakiś superpuchar? Zgadzam się

Kijek 09.07.2008 08:53

Cytat:

Znicz Pruszków został pozbawiony ekstraklasy niezgodnie z przepisami. Poznaliśmy kulisy skandalicznej decyzji PZPN przyznającej licencję Polonii Bytom. Szef Komisji Odwoławczej ds. Licencji zamierza złożyć rezygnację.

Przypomnijmy, że w poniedziałek obradująca po raz czwarty w sprawie Polonii Bytom Komisja Odwoławcza ds. Licencji dopuściła śląski klub do rozgrywek ekstraklasy. Oznacza to, że mający zająć miejsce Polonii Znicz cieszył się historycznym awansem tylko pięć dni. Wcześniej to samo ciało rozpatrywało negatywnie sprawę bytomian. Uległo dopiero po presji ze strony władz PZPN.
W poniedziałkowych obradach nie brał udziału przewodniczący komisji Zbigniew Sadowski. Zbojkotował je.

– To skandal. Nie widziałem żadnych podstaw prawnych uzasadniających zwołanie tego posiedzenia. Polonia już dawno temu wyczerpała procedurę odwoławczą, co przyznał nawet szef komisji ds. licencji UEFA Andrea Traversa. Jedyną szansą dla bytomian był Sportowy Sąd Polubowny w Lozannie – mówi „ŻW” dotychczasowy przewodniczący Komisji Odwoławczej ds. Licencji.

Naciski ze strony śląskich działaczy zarządu PZPN, m.in. Rudolfa Bugdoła, sprawiły jednak, że Komisja Odwoławcza na poniedziałkowym posiedzeniu przyznała ostatecznie licencję Polonii (za tym wnioskiem głosowali Wiesław Wieczorek i Romuald Jankowiak, pełniący pod nieobecność Sadowskiego funkcję szefa komisji).

Co teraz zrobi Znicz? – Decyzja jest krzywdząca, ale rezygnujemy z podejmowania kroków prawnych. Są kluby większe i mniejsze. My nie mamy żadnych szans – uważa prezes Śliwiński.
tak zeby troche sprowokowac i wywołac burze w szklance wody... :D
A i zeby była jasnosc - ani Znicz ani Polonia Bytom na licencje nie zasłuzyły, moim zdaniem.
Albo sie ktos wywiązuje albo nie ma o czym gadac.

Pablo84 09.07.2008 09:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 564362)
Jednak problem z miejscem nie jest jedyny. Wisła ma zaplanowany na 19 lipca mecz towarzyski z Liverpool FC w Szwajcarii. Pogodzenie tych dwóch dat będzie trudne. Trener Maciej Skorża już zapowiedział, że to spotkanie potraktuje jako ważniejsze. Przeciwko Legii w Ostrowcu wystąpi więc de-facto drugi skład drużyny.

dla mnie to kpina i tyle, powinny za to byc kary

A dla mnie to jedna z niewielu mądrych decyzji zarządu w ostatnich miesiącach.Superpuchary, puchary ekstaklasy to jakaś jedna wielka kpina.Mecze dwóch dużych drużyn rozgrywane na malutkich obiektach w środku tygodnia o chujowej godzinie.
Za granicą tego typu mecze rozgrywane są w porze największej oglądalności i przedewszystkim mają jakiś prestiż.
Skoro taka drużyna jak Liverpool zechciała z nami zagrać sparing nie chcąc za to pieniędzy należy ze szczęścia klaskać uszami a nie wybrzydzać, że z Legią zagra drugi skład :rotfl:

Zygmunt.Król 09.07.2008 09:55

"Działacze Polonii Bytom już od dawna podnosili larum, że szef komisji pomaga Widzewowi (nieprzyznanie licencji bytomianom oznaczałoby, że łodzianie zagrają w nowej I lidze – przyp. red.).
– To oszczerstwa! Skieruję pozew do sądu przeciwko Polonii – zapowiada Sadowski.
Działacze ze Śląska walczyli z Sadowskim, ale równie gorliwi nie byli w przypadku swojego klubu. Gdy nie otrzymali licencji, bronili się, że opóźnienie w przedstawieniu dokumentacji finansowej wynika z opieszałości ZUS.
– Pierwsza instancja, czyli Komisja ds. Licencji dla Klubów Ekstraklasy, od 7 do 23 maja aż trzykrotnie prosiła Polonię o przysłanie niezbędnej dokumentacji! Tej, która powinna być złożona do końca marca. Bez skutku! Nawet 16 maja, gdy Polonia złożyła odwołanie do mojej komisji, wciąż nie była w stanie dodać tych dokumentów.
Otrzymaliśmy je dopiero 27 maja. A stadion Polonii? Usłyszeliśmy zapewnienie klubu, że prezydent Bytomia obiecuje ustnie pomoc finansową w przypadku... pozostania drużyny w ekstraklasie. Dodam jeszcze tylko, że Polonia jako jedyny klub ekstraklasy wciąż jest stowarzyszeniem, a nie spółką – wymienia Zbigniew Sadowski.

kreseq 09.07.2008 10:07

Superpuchar to kolejny jakis tam bzdet ktory zawsze bedzie mozna jeszcze zdobyc.Mecz z takim zespolem jak Liverpool to wszystko co najwazniejsze by stac sie lepszym - gra z najlepszymi. Wiem ze fajnie wyglada w gablotach i na stronach wpis o zdobyciu pucharu xxx ligi tak slabej ze az smiesznej, ale zbieranie bat...yyy doswiadczenia z najlepszymi to cos bezcennego :)
Teoretyczne: Wystawiacie 2 sklad, my wystawiamy pierwszy, wygrywami i co? Dzieci neo beda sie jarac 2 tygodnie a potem zapomna, Walter i Milkas beda sie tasowac przez kilka dni trzymajac ten szmelc w lapach....zero wartosciowych doznan :D

Pan Jotka 09.07.2008 13:22

Chrzanic caly Superpuchar Polski...O randze tego wydarzenia niehc swiadczy fakt , ze najpierw nie wiadomo bylo gdzie bedzie, a pozniej czy bedzie a teraz w koncu bedzie w Ostrowcu Swietokrzyskim..Dlaczego nie na stadionie w Gliwicach czy Ilawie? Zle miasta?

zim zum 09.07.2008 16:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 564402)
Mecze dwóch dużych drużyn rozgrywane na malutkich obiektach w środku tygodnia o chujowej godzinie.
Za granicą tego typu mecze rozgrywane są w porze największej oglądalności i przedewszystkim mają jakiś prestiż.

Niedziela, godzina 20.15 to zła pora ?
Cytat:

Skoro taka drużyna jak Liverpool zechciała z nami zagrać sparing nie chcąc za to pieniędzy należy ze szczęścia klaskać uszami a nie wybrzydzać, że z Legią zagra drugi skład :rotfl:
i pewnie zagraja 2 składem i tyle bedzie z tego jarania się


pytanie do Legionistów, wpuszczacie gości na jesień?

Pablo84 09.07.2008 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 564632)
Niedziela, godzina 20.15 to zła pora ?


i pewnie zagraja 2 składem i tyle bedzie z tego jarania się


pytanie do Legionistów, wpuszczacie gości na jesień?

Wybacz mój błąd.Wydawało mi się, że wczesniej miało być o 15:30...

Zobacz sobie mistrzu, kogo oni w tym II składzie mają, a pózniej pisz :lol: Nawet jak zagraja II składem, to myślisz że jesteśmy faworytami?

A jak nie zagrają II skladem tylko I?

zim zum 09.07.2008 16:47

a jak, a siak.......dla mnie ważniejsze są konkretne trofea, gdzie potem czytasz sobie Wisła : tyle i tyle mistrzostw, tyle i tyle pucharów itd, a nie, że zagrali jakis psi sparing z Liverpoolem

Pablo84 09.07.2008 16:59

?
http://www.fcliverpool.pl/?pid=7
http://www.fcliverpool.pl/?pid=160

Szczurek_PB 09.07.2008 17:18

Widzew domaga się odebrania Polonii licencji
PAP /18:05
Działacze Widzewa poinformowali, że w środę złożyli pismo do Ministra Sportu i Turystyki, w którym domagają się m.in. zawieszenia uchwały Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych PZPN przyznającej Polonii Bytom prawo na grę w ekstraklasie.
Ich zdaniem Polonia otrzymała licencję z naruszeniem obowiązujących przepisów.

Minister sportu nie będzie jednak jedynym politykiem, który w najbliższym czasie ma się zająć sprawami licencji przyznawanych przez PZPN. Jan Tomaszewski poinformował, że w poniedziałek przesłał do kancelarii premiera dokumentację świadczącą o tym, że w 2004 roku z naruszeniem prawa przyznano licencję... Widzewowi.
"W 2004 roku Widzew tylko dzięki przestępstwu otrzymał licencję. Od dawna pełna dokumentacja dotycząca tej sprawy znajduje się we wrocławskiej prokuraturze u pana Roberta Tomankiewicza, który jednak konsekwentnie zamiata ją pod dywan. Teraz ma się nią zająć p. Julia Pitera z kancelarii premiera, która poprosiła o dostarczenie wszystkich materiałów dotyczących tej sprawy. W poniedziałek przesłałem te materiały do kancelarii premiera" - powiedział Tomaszewski.

Jego zdaniem nieprawne przyznanie Widzewowi licencji w 2004 roku kosztowało Skarb Państwa ok. 2,5 mln zł. "Były to m.in. pieniądze z praw telewizyjnych, które zamiast wpłynąć do urzędu skarbowego i ZUS, w których Widzew był zadłużony, wpłynęły na inne konto nowo powołanego klubu" - wyjaśnił Tomaszewski.

Podkreślił, że w tej chwili Widzew zachowuje się nie fair domagając się odebrania licencji Polonii Bytom. "Widzew przegrał z Polonią sportową rywalizację na boisku i zasłużenie pożegnał się z ekstraklasą. Przyznanie Polonii licencji na grę w najwyższej klasie rozgrywkowej jest działaniem zgodnym z duchem sportu" - dodał Tomaszewski.

Zdaniem b. bramkarza reprezentacji Polski i b. szefa Komisji Etyki PZPN obecny właściciel Widzewa zamiast próbować odebrać licencję Polonii powinien podać do sądu osoby, od których kupił klub.

"Pan Cacek nie ma nic wspólnego z licencyjnymi oszustwami z 2004 r., bo nie było go wtedy w klubie. Później okazało się jednak, że kupując Widzew kupił >>skradziony samochód<<. Zapewniano go, że klub nie ma nic wspólnego z korupcją, a okazało się, że ma. Do tego dochodzą nie zakończone do dzisiaj sprawy licencji sprzed czterech lat. Gdyby pan Cacek podał do sądu tych, od których w dobrej wierze kupił Widzew, to wygrałby z nimi wszystkie sprawy" - uważa Tomaszewski.



bezczelnośc rudego bońka i spółki nie zna granic :D

7 kotów 09.07.2008 17:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 564655)
a jak, a siak.......dla mnie ważniejsze są konkretne trofea, gdzie potem czytasz sobie Wisła : tyle i tyle mistrzostw, tyle i tyle pucharów itd, a nie, że zagrali jakis psi sparing z Liverpoolem

Wystarczy zrobic puchar z napisem. O, takim, prosze pana:
"Za zajecie drugiego miejsca w meczu z Liverpool Fotball Club z Anglii"

Puchar bedzie, i to piekny, napis piekny - bo Milan tez zajal 2. miejsce.





Szczurek, rozumiem Twoje w****ienie, ale w tekscie nie ma slowa o Bonku, za to jest masa cytatow naczelnego blazna RP - tomaszewskiego (celowo z malej litery). Uwazaj zebys sie w spoconego cymbala nie zmienil, bo juz zaczynasz wszedzie widziec Bonka. :)

Szczurek_PB 09.07.2008 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 564689)
Wystarczy zrobic puchar z napisem. O, takim, prosze pana:
"Za zajecie drugiego miejsca w meczu z Liverpool Fotball Club z Anglii"

Puchar bedzie, i to piekny, napis piekny - bo Milan tez zajal 2. miejsce.





Szczurek, rozumiem Twoje w****ienie, ale w tekscie nie ma slowa o Bonku, za to jest masa cytatow naczelnego blazna RP - tomaszewskiego (celowo z malej litery). Uwazaj zebys sie w spoconego cymbala nie zmienil, bo juz zaczynasz wszedzie widziec Bonka. :)

Racja, troszke przesadzam. Trzeba stonować. Ale to i tak nie zmienia faktu, że Widzew to ludzie bez honoru i ambicji.

Wojtas 09.07.2008 18:04

Polska liga to jakis ewenement.
Na 3 tyg przed startem ,niewiadomo cy Znicz czy Bytom,co z Koroną ,i ostatnio jakies wąty Widzewa ...totalny chaos,kluby nie widzą gdzie zagrają.

A Listek ,Kolator i spółka z ZOO mowią jaka ta Polska piekna :)

Kijek 09.07.2008 18:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 564632)
pytanie do Legionistów, wpuszczacie gości na jesień?

tak, chyba tak.

Konrad. 09.07.2008 18:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 564718)
Polska liga to jakis ewenement.
Na 3 tyg przed startem ,niewiadomo cy Znicz czy Bytom,co z Koroną ,i ostatnio jakies wąty Widzewa ...totalny chaos,kluby nie widzą gdzie zagrają.

w zasadzie dzisiaj wszystko już wiadomo. Wejdź sobie na 90minut.pl masz już składy poszczególnych lig, terminarze, oraz ilość drużyn spadających/awansujących/brażujących ;)...

To, że Widzew czy Korona się odwołują, to chyba dobrze. Mamy wolny kraj, dlaczego mamy kogoś pozbawiać prawa do odwołania?

Prawie wszystko już jest oczywiste:

- jeśli uznają odwołanie Korony (zerowe szanse), to wtedy Arka będzie grać w I lidze, a Korona w ekstraklasie. Proste.
- jeśli uznają odwołanie Widzewa (ponownie zerowe szanse), w sprawie licencji Polonii Bytom, to Polonia wyladuje w I lidze, jej miejsce w ekstraklasie zajmie Znicz, Widzew zostanie w I lidze, a Tur Turek wróci do II ligi.

Jedyną nie wiadomą zostaje Drzymała, ale tutaj wszystko powinno wyjaśnić się w ciagu paru dni, i akurat nie z winy PZPNu...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl