![]() |
JA wtedy wracalem z basenu, mysle plaza sloneczko swieci, a tu wjezdzam do Huty, ludzie w autobusie nie wiedzą co sie dzieje. Grad rozwalil lusterko autobusu. A ulicą pomiedzy moim blokiem a sklepem plynela 4 metrowa rzeka, którą musialem przejsc.
|
Na Olszy tragedia byla... podziurawilo mi blache dachu <wow> normalnie sito... zalalo garaz. i uszkodzilo karoserie auta, pomimo kocow nalozonych... a jak w leb dostalem kilkoma kulkami to do teraz czuje...
|
Mnie złapało na Rakowicach (czyli chyba w najgorszym miejscu-największe nasilenie opadów) na szczęscie hala Wawelu otwarta. :D
|
http://pl.youtube.com/watch?v=npM3D6d62H4 filmik burzy z Azorów
|
Cytat:
|
hehe a ja bylem na egzaminie jak zaczelo lac. przez chwile nikt nie pisal tylko wszyscy patrzyli sie za okna co sie dzieje ;)
|
Ci co nie widzieli mają szansę obejrzeć powtórkę.
Retransmisja ma być dzisiaj w nocy nad Małopolską :):):) |
zapodaj Kocur jakas pogodynke czy cos ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
podbijam !!! :-) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl