![]() |
dzisiaj trzymam za Dudkę żeby cena w gorę szła. Ale jakby to powiedział Wałęsa rownie dobrze w doł może iść:)
|
Cytat:
3 teamy 6 pkt -l kazdy wygral z kazdym/licza sie bramki - walnalem sie gdzies:>? |
Cytat:
A poważniej, faktycznie, lepszy nawet trener wiele z naszymi piłkarzami na docelowej imprezie nie osiągnąłby. Dlatego pozostanie Holendra jest uważam bezcelowe. Chyba, że w roli jakiegoś koordynatora do spraw szkolenia, który mógłby doradzić, jak dalej postępować w danej sytuacji. Coś na styl Austriaków, którzy zasięgają opinii u Rehaggela. A do czasu gdy nie będzie infrastruktury i nie wyszkolimy sobie piłkarzy, którzy mają PODSTAWY piłkarskiego rzemiosła - Heniu Kasperczak. Przyzwyczajony do murzyńskich warunków. Da radę. |
Nesta, powiedz jeszcze ze zal ci Kaczmarka i De Zeuwa, bo wiadomo - kibice slusznie wedlug ciebie dostali to co na co zasluguja :shock:
Cytat:
Dla mnie kluczowym pytaniem odnosnie pozostania Leo, jest kwestia tego czy nadal bedzie szukal talentow tam gdzie ich nie ma, czy jednak w przyszlosci o powolaniach beda decydowac przede wszystkim umiejetnosci. |
Cytat:
|
póki co to szkoda komentować mecz Polaków...15 min. Gdyby nie Boruc to było by buahahaha
|
My w ogóle wyszliśmy grać ? :shock:
|
Panowie i Panie, biją naszych !!! Boruc, masz jaja chłopie. Reszta niech zacznie cos ****a grac !!!
|
nasi biegaja jak muchy w smole
|
Boruc - Austria. 0:0.
|
prawa strona pomocy to w ogóle istnieje? Leo, gdzie jest Jeleń? Chociaż w sumie to nic oprócz bramkarza u nas nie istnieje. Przecież z taką grą to Austriacy mogą wygrać z Niemcami przy odrobinie szczęścia :lol: Jesteśmy chyba najsłabszą reprezentacją na tym turnieju póki co. Bo nawet Szwajcaria coś grała mimo że odpadła :lol:
|
błędy błędy błędy i jeszcze raz błędy... te samo co z Niemcami, w dziecinny sposób nam odbierają piłki..
|
Tem mecz przypomina mi walke Gołoty z Tysonem, nasi wyglądają jakby już chcieli spier...alać z boiska i schować się gdzies w szatni.
Jesteśmy zdecydowani najsłabszą drużuną na euro a od reszty dzielą nas lata świetlne. edit: LOL... |
Gool. 1:0. :D
|
lol 1-0 dla nas
|
:rotfl:
:-/ |
pierwszy historyczny gol Polski na EURO, a strzelcem Brazylijczyk
|
Krzynówek przy piłce i cholery dostaje.. Sagana wywalić na lewą i Łobodzińskiego wpuścić.
|
Jak to sie mowi, niewykorzystane sytuacje sie mszcza :rotfl: :shock:
|
I ze spalonego. Jeden wielki LOL
|
sproboj mi ktos napisac "nie dla rogera" !!!
|
Cytat:
|
Prosze ~Izzy
Nie dla rogera. Wstyd. |
Cytat:
|
wstyd to by był jakby Boruca nie było...
bysmy juz 5 w dupe dostawali |
Mariusz Jop sie nigdy nie zmieni.Tylko czemu trenerzy tego nie widza...
|
pocieszające jest że Lewandowski gra gorzej od Dudki a przecież jest wart 7 mln Euro:)
|
ale Ci co piszą 'nie dla Rogera' gdy on strzelił gola, to siedzieli spokojnie i nie cieszyli się z bramki?
|
Cytat:
Co w tej kadze robi Zurawski ? Krzynowek ? Zachorski? czy tam inni goscie bez formy ktorzy grzeja lawe. Gdzie jest Brozek ? Jelen ?. Nie bez przypadku Roger prezentuje sie najlepiej bo gra regularnie. Mam dosc powolywania grajkow za zaslugi. Wyjebac Leo po mistrzostwachi dawac Kaspra na trenera. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl