Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Euro 2008 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4435)

Kurt 15.06.2008 19:09

Cytat:

Dzisiaj będzie zajebisty mecz Turcja-Czechy pod warunkiem szybkiej bramki, bo inaczej moze byc troche zachowawczo. Przypuszczam, ze Turcy rzuca sie w pierwszych minutach.
Szczytem marzeń 2-2 i karne ;), choć ja ogólnie chce te pierwsze karne zobaczyć, więc najgorszy scenariusz to bramka na 1:0 w 89 minucie.

pan_premier 15.06.2008 19:10

uff to sorki za dezinformacje tak mnie poinformowano w domu, ze gdzies ponoć tak pisało...:D

coolibeer 15.06.2008 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 552033)
A jak dodać do tego brak na ME ich najlepszego snajpera Pogrebniaka z powodu kontuzji (10 goli w pucharze UEFA z Zenitem) to może się okazać że za 2 lata na MŚ wielu zaskoczą. Bo zespół to młody i perspektywiczny:)

Do tego na mecz ze Szwecją wraca Arszawin sugerowałbym postawienie paru groszy na Rosjan jako triumfatorów euro 2008 .Na razie kurs wynosi 30:1 a sądzę ,że Holendrzy dostaną zadyszki w 1/4

hazdrubal 15.06.2008 21:28

Ogladam mecz Portugalii ze Szwajcaria i nasuwa sie tylko jedna mysl... jak tu sedziowie nie kochaja gospodarzy? "karny, ktorego nie bylo" odc. 2, nieuznana bramka postigi (podobno byl spalony), niepodyktowanie karnego dla Portugalczykow... jakies kartki z kosmosu.

magowski 15.06.2008 21:35

Niesamowity błąd Cecha. Turcy wyrównują!

Devonisch 15.06.2008 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurt C. (Post 552062)
Szczytem marzeń 2-2 i karne ;), choć ja ogólnie chce te pierwsze karne zobaczyć, więc najgorszy scenariusz to bramka na 1:0 w 89 minucie.

Moze podasz mi numery multilotka na jutro....?

Ok nie podawaj 3-2

magowski 15.06.2008 21:36

Może jednak nie? Coś niesamowitego !!!!!!!!!!

WILU TS 15.06.2008 21:45

Nieprawdopodobny mecz ! Nie przepadam za Turkami ale zwycięstwo w pełni zasłużone,ah gdyby nasi grali tak do końca w każdym meczu z takim zaangażowaniem i sercem do walki...Brawo Turcy Brawo!!

irman 15.06.2008 21:47

Turcy są niesamowici. Drużyna z prawdziwym charakterem. Chociaż zawsze kibicuję Czechom, bo udowadniają, że Słowianie mogą dobrze grać w piłkę, to jednak w tym turnieju na awans nie zasłużyli.

TWEETY 15.06.2008 21:48

Czech udowodnil ze najlepszym bramkarz ma na imie Petr ale Schmeichel.

Czyli co Czechom zostaje puchar Uefa.

Tomy 15.06.2008 21:50

wow, końcówka Turków świetna, rekompensuje w większości nudnawy mecz, Czesi po pierwszej bramce przestali grać, po drugiej to już wogóle, pokarało, oj pokarało :)

Dżołkmen 15.06.2008 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TWEETY (Post 552130)
Czech udowodnil ze najlepszym bramkarz ma na imie Petr ale Schmeichel.

Czyli co Czechom zostaje puchar Uefa.

Chyba jednak Peter.....:P

PvD 15.06.2008 21:51

No i Turcy popsuli mi typera (typowałem 2:2), po strzeleniu na 2:2 oszalałem jak Turcy po bramce na 3:2 :P, niestety nie do końca przysłużyli się jak chcialem:P

Kibicowałem Czechom ale turkom nie można odmówić wiary w zwycięstwo i walki do samego końca, z 0:2 wyciągnąć na 3:2 w turnieju ME to jest coś.

Kurt 15.06.2008 21:53

Najlepszy mecz do tej pory ;)

Czesi nie zasłużyli na zwycięstwo, tą obroną częstochowy i zamknięciem się na 30m..., a Turcy pokazali klasę, fajnie że im się udało. i mamy ćwierćfinał Turcja - Chorwacja. Oby takie mecze były częściej, pierwszy mecz kiedy czuje to Euro jako naprawdę Euro, było trochę meczy dobrych, trochę nie godnych Euro, ale wreszcie mamy mecz niesamowity...

ByQ 15.06.2008 21:54

Pytanie mam, co sie przy wyjściu z grupy liczy

PTK / bilans bramek / bezpośrednie spotkania
czy
PTK / bezpośrednie spotkania / bilans bramek?


Jakby ktoś mógł potwierdzić swoja "wersje" jakimś linkiem do regulaminu czy coś to byłbym wdzięczny

Bati_NS_TSW 15.06.2008 21:56

In cre di bi le ! ! ! ! ! ! Czułem że będzie remis przez tą obronę Częstochowy w wykonaniu Czechów, ale to co zrobili Turcy to chwała im za to! Miło się to oglądało. Nie dość że świetne kebaby robią to jeszcze taki meczor :))

Wilku 15.06.2008 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PvD (Post 552134)
No i Turcy popsuli mi typera (typowałem 2:2)

Witaj w klubie.. :[

Portugalczycy do tego postanowili zachować się jak "przyzwoici" goście i odpuścili Helwetom :[


A mecz to szok...

Jak można prowadzic 2:0 i przerżnąć... :/

Gdyby to byli Polacy... ale to Czesi :shock:

Ogryzek 15.06.2008 22:03

Jak się nie strzela na 3-0 to przegrywa się 2-3 - jak w siatkówce:D

Czesi powinni prowadzić 3-0 (słupek) i spokojnie kontrolować mecz - dramat.....

Aro1234 15.06.2008 22:03

Ale Czesi całe te mistrzostwa grali wielką kupę. Już Szwajcarzy powinni byli ich pokonać. Cóż kończy się pewna era. Z jednej strony mi ich szkoda, z drugiej bardzo dobrze się stało bo...

Awansował zespół który walczy do końca. Udowodnili to po raz kolejny. Wydawało się po meczu z Portugalią, że są największymi drewniakami, a tymczasem 2x w ostatnich minutach rozstrzygnęli losy na własną korzyść. Brawo dla nich. Co prawda ten gol na 3:2 jakoś mi spalonym śmierdzi ale wstrzymam się do fachowej oceny przez komputery.. ;)

Pasuje jakiś skrót meczu Szwajcarów obejrzeć, bo aż mi się wierzyć nie chce że tak fatalni byli Portugalczycy, no i te sędziowskie decyzje o których ktoś wspomniał... A retransmisji oglądać mi się nie chce :P bez przesady :D

Tom'ash 15.06.2008 22:05

Za to kocham piłkę nożną :) Po kim jak po kim ale po Petrze Cechu nie spodziewałem się takiego błędu :o I już można powiedzieć, że jeden ćwierćfinalista będzie trochę niespodziewany albo Turcja albo Chorwacja ;]

GNCacek 15.06.2008 22:08

No i nie zapomnijmy, że Czesi to nasi główni rywale w eliminacjach MŚ i po tych mistrzostwach nastąpi tam zmiana pokoleniowa i na ławce trenerskiej.

Gabri 15.06.2008 22:12

Ten mecz przejdzie do historii. Z 0:2 na 3:2 i jeszcze zawodnik z pola wchodzi do bramki. :)

Kebaby w pełni zasłużyły na ten ćwierćfinał grając do końca z Helwetami i przede wszystkim dziś. A Czech cienki był już pod koniec sezonu w Chelsea więc mnie nie dziwi, że mu się szmata przytrafiła. Ciekawe, czy gdyby turecki bramkarz miał taki odpał trochę wcześniej to jakby sobie poradził ten gościu co go zastąpił przy jakiś strzałach na bramkę. Byłby lepszy od Kałużnego, czy nie? :D

Aro1234 15.06.2008 22:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tom'ash (Post 552148)
Za to kocham piłkę nożną :) Po kim jak po kim ale po Petrze Cechu nie spodziewałem się takiego błędu :o I już można powiedzieć, że jeden ćwierćfinalista będzie trochę niespodziewany albo Turcja albo Chorwacja ;]

Chyba raczej półfinalista ;) Powiem szczerze, że obecność Chorwatów by mnie jakoś szczególnie nie zaskoczyła. Już w grudniu po losowaniu ich tam widziałem. Ale... zobaczymy :D

Pan Jotka 15.06.2008 22:21

A gdzie POlska??? 100 lat za wszytskimi.Gramy najgorszy futbol tych mistrzostw obok Grecji. Turcja grala fantastycznie i ani przez chwile nie zwatpilem ze przegraja.ALe ze wygrali??? No to cos niesamowitego. A Nihat pokazal co umie strzelec 18 goliw Primera Division :D:D:D:D

FajQ 15.06.2008 22:21

Cytat:

Jak można prowadzic 2:0 i przerżnąć... :/

Już świat zapomniał słynne 3:0 3:3 :P?Taka jest piłka dlatego kocham ten sport jedno jest najgorsze zwycięzca jest tylko jeden.Cech popełnił najgorszy błąd w swojej karierze moim zdaniem.szkoda mi troche Czechów bo nie grali źle, ale brakowało im lidera np Nedveda albo Rosickiego.

banasik 15.06.2008 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jedTS (Post 552159)
A gdzie POlska??? 100 lat za wszytskimi.Gramy najgorszy futbol tych mistrzostw obok Grecji. Turcja grala fantastycznie i ani przez chwile nie zwatpilem ze przegraja.ALe ze wygrali??? No to cos niesamowitego. A Nihat pokazal co umie strzelec 18 goliw Primera Division :D:D:D:D

Oni mają Nihata w Villarealu - 18 goli

my mamy Smolarka w Racingu - 4 gole

Tom'ash 15.06.2008 22:41

To że grali ładnie to prawda, ale przyznać trzeba że mieli farta (błąd Cecha, nieodgwizdany karny). No, ale szczęście też jest w sporcie potrzebne. Może to i lepiej. Ćwierćfinał zapowiada się niezmiernie interesująco :)

Latin 15.06.2008 22:58

Portugalia grała na lajcie, jak zapewne Chorwaci jutro. Do tego razili nieskutecznością. Zobaczymy czy wynik będzie podobny ;)

Wojtas 15.06.2008 23:08

Znowu ci Turcy........

Najpierw szczescie bo mogli juz przerznac ze Szwajcarami,a teraz to ...
Polak powinien strzelic,3:0 i pozamiatane,a tak bede musial ogladac ich jeszcze raz...ehhhhh

Co za fraciarski zespoł.........

Uran235 15.06.2008 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PvD (Post 552134)
No i Turcy popsuli mi typera (typowałem 2:2), po strzeleniu na 2:2 oszalałem jak Turcy po bramce na 3:2 :P, niestety nie do końca przysłużyli się jak chcialem:P

Kibicowałem Czechom ale turkom nie można odmówić wiary w zwycięstwo i walki do samego końca, z 0:2 wyciągnąć na 3:2 w turnieju ME to jest coś.

Też typowałem 2:2, ale mam tą satysfakcję, że w tym temacie napisałem, że jeśli ktoś wygra w regulaminowym czasie, to będą to Turcy :D .

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ByQ (Post 552137)
Pytanie mam, co sie przy wyjściu z grupy liczy

PTK / bilans bramek / bezpośrednie spotkania
czy
PTK / bezpośrednie spotkania / bilans bramek?


Jakby ktoś mógł potwierdzić swoja "wersje" jakimś linkiem do regulaminu czy coś to byłbym wdzięczny

PKT/ bezpośrednie spotkanie/ bilans
Nie chce mi się szukać, ale wejdź na sport.pl albo z czuba, tam zawsze robią jakieś śmieszne wyliczenia, ile bramek musiałaby strzelić Kartagina żeby nie zostać zburzona itp. Pamiętam, że podczas tego euro przedstawiali zasady ustalania pozycji drużyny tabeli, chyba właśnie w związku z potencjalnymi karnymi w meczu Czechy-Turcja.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl