![]() |
To 2 liga Chorwacka? Ten koleś jest Polakiem?
|
Cytat:
Moja ocena Piotra Brozka, nie rozni sie niczym od twojej. Przestalem sie juz jednak ludzic, ze ktos kiedys zastapi tego zawodnika lepszym egzemplarzem, bo to jest chyba niemozliwe. Niedawno przeczytalem absurdalna koncepcje, rzekomo autorstwa Skorzy, jakoby nasz trener szykowal dla Piotra kolejna juz w karierze nowa pozycje boiskowa - tym razem prawa pomoc. Jesli to by mialo okazac sie prawda, to ja juz nie wiem o co tu chodzi. Byc moze trenerzy w Wisle, maja w kontraktach zapis, zgodnie z ktorym Piotr Brozek musi byc zawodnikiem meczowej osiemnastki, a najlepiej zeby gral w podst.skladzie. Prawda o nim jak dla mnie jest taka, ze przez te wszystkie lata spedzone w Wisle, jedynie ostatniej rundy na lewej obronie, nie musi zaliczac do ogolnie mocno nieudanych wystepow, choc trzeba przy tym pamietac jaka role odegrala asekuracjia ze strony Clebera, Glowy czy innych kolegow z druzyny, a dodatkowo w meczach z silniejszym rywalem, Piotr czesto popelnial katastrofalne bledy (Lech, Zaglebie). Skorza zdaje sie ufac temu zawodnikowi, a ja sie obawiam, ze przyjdzie mu za to zaplacic w nadchodzacym sezonie. Co do Garguly, to tak jak pisalem - gosc mnie osobiscie mocno rozczarowal, az zaczalem sie zastanawiac, czy czasem nie jest z nim tak, ze wszystko co najlepsze, on juz pokazal w okresie, gdy doslownie caly Belchatow gral znakomicie. Okres, przez ktory Lukasz nie potrafi odnalesc formy i zaprezentowac czegosc sensownego na boisku, trwa juz dosc dlugo, a on sam nie jest juz specjalnie perspektywiczny. Niemniej nie zamierzam niczego przesadzac, bo moze rzeczywiscie zmiana otoczenia w jego przypadku, zmienilaby postac rzeczy diametralnie. Trudno powiedziec, dlatego nie bede spekulowal. Zobaczymy co zrobi Bednarz. |
Skoro Lubin chce 1 mln za Pawlowskiego to moznaby na niego przeznaczyc 500 tys., ktore Bednarz chce wydac na drewnianego Bartczaka + zwrocic im drewnianego Lobodzinskiego, ktory tez jest wart 500 tysiecy.
|
Cytat:
|
Cytat:
Wczoraj postanowiłem troche sobie pooglądać w necie akcji Pawłowskiego, jak juz wspomniałem troche mnie nie było w kraju i kontakt z OE straciłem. Jedno co mi w tym gosciu imponuje to technika na bardzo wysokim jak na polską ligę poziomie. Był jakiś skrót z meczu młodzieżówek Polska - Anglia i to jak koleś przyjął podanie w polu karnym i prawie że gola strzelił to było niesamowite. Tak dobrze wyszkolonego zawodnika od czasów Żurawia czy Franka w Wisle nie było, a Pawłowski ma jeszcze czas się rozwinąć. Pakownia, troszke kreatyny i będzie smigał że aż miło. |
Co myslicie o tym skladzie?
.........................Pawelek Baszczynski.....Glowacki......Cleber.........Diaz .......................Sobolewski Lobodzinski......Jirsak........Gargula......Ziencz uk ........................Brozek |
Cytat:
Drewniak za drewniaka???A co to za wymiana??jeszcze dawac Rasiaka i zakladamy tartak :) A tak na powaznie,ja na miejscu Jacka Bednarza jeszcze raz zastanawil bym sie nad Bartczakiem zwlaszcza,ze Lobodzinski tez sie super zapowiadal a wyglada na dzien dzisiejszy to tak ze mamy na prawej pomocy dziure.. Wogole trzeba by sie zastanowic czy kupowanie Polskiego pilkarza z jego slabą mentalnoscia,psychika,spalaniem sie w waznych meczach jest oplacalne,i czy nie warto jesli juz kogos szukamy na el LM szukac gdzies po Czechach Slowacjii,Austrii..tylko ze jak zwykle na to wyszystko jest teraz za pozno el LM tuz tuz,i znowu zatem zostajemy skazani na kupowanie kogo sie da,bo taki Bartczak to zaden super obronca... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Skoro juz realizujemy polityke "wzmacniania" tanim kosztem to ja bym z tonacego okretu jakim jest LKS wzial na prawe szkrzydlo Madeja. Jak na polskie warunki calkiem dobrze wyszkolony techicznie, chyba dojrzal po powrocie do Lodzi, w sumie ciekawe jakby sie sprawdzil w lepiej grajacym zespole. Od Lobodzinskiego na pewno gorszy nie jest, a mysle, zeby go spokojnie posadzil na lawe - przynajmniej umie dosrodkowywac.
|
Cytat:
moim zdaniem strasznie sie czepiasz Piotrka ani nie jest to piłkarz za którego zapłaciliśmy fortunę, nie jest drogi w utrzymaniu i na pewno nie jest za słaby aby w Wiśle zostać, nie jest super graczem ale nie jest też drewnem. Eustachy chyba nie wierzysz że cała 20 osobowa kadra kadra Wisły to beda klasowi gracze których kontrakty bedą wynosić 150-200 tys euro. |
Gdyby kontrakty całej 20 tyle wynosiły to Wisła dawno poszłaby z torbami... a Piotrek B. lepiej by się sprawdził w ataku niż na prawej pomocy.... Paweł Brożek i Piotr Brożek fajnie mogło by to wyglądać:)
|
Cytat:
Widzialem jak sobie poczynal na lewej pomocy i to ze zarabia niewiele, nie poprawia jakos znaczaco mojego odbioru tego pilkarza. Zakladam, ze po prawej stronie bedzie mu szlo jeszcze gorzej. Wobec tego nie widze sensu. W takiej sytuacji zgadzam sie z dynkiem. Madej jest za darmo, fortuny pewnie tez nie trzeba mu placic, a ze poradzilby sobie na prawej pomocy lepiej od Piotra, moge zalozyc sie z kazdym. |
Gdybym był Bednarzem kupilbym Lisowskiego, Gargułę i Sverkosa :) poszukałbym jakis młodych perspektywicznych zawodnikow- jednego Czecha i jednego z Amerkyki Południowej.
|
Gdybym był Bednarzem padłbym ze śmiechu jakbym usłyszał cene za Lisowskiego. 1mln E
|
Gdybym byl Bednarzem to mialbym na imie Jacek :D
|
Gdybym byl Bednarzem wystapilbym w reklamie Gillette
|
Gdybym był Bednarzem ojszczałbym stadion Legii a nastepnie walnął klocka na srodku boiska
|
Coraz lepsze propozycje :D
Ja bym przedłużył kontrakt z Głowackim i wszyscy byli by szczęśliwi. |
Gdybym był Bednarzem kupiłbym Bartczaka,Pawłowskiego i Stasiaka z Zagłębia,Kowalewskiego,Hernaniego i Sobolewskiego z Korony oraz Madeja z ŁKSu
|
Cytat:
|
Gdybym byl Bednarzem to napewno bym na to forum nie zagladal, zeby mi jakis zylka nie pekla
|
Cytat:
poza tym czy Sobolewski i Madej są lepsi od naszych piłkarzy? Bartczak i Pawłowski oczywiście JB powinien się o nich starać, a czy to robi to nie mam pojęcia. Kowalewski teraz powinien być łatwy do wyciągnięcia, oczywiście trzeba coś tam na niego wyłożyć. |
1. Malarz ew. Gibon. A może i Przyrowski...
2. Bartczak, Wilk, Jodłowiec 3. Pawłowski, Garguła (bo na Majewskiego nas nie stać...), a może i Kaczmarka z korony, Zganiacz 4. Grzelak z ległej (chce odjeść, może, a ostatnio dobrą formę miał), Zahorski, Wachowicz Jeszcze możnaby looknąć na Szamotuły ;) czy Peru... Oczywiście wiadome że nie wszyscy by przysli- spokojnie, to jest wiadome. Ale to takie przyklady. Kogoś z tych ludzi bym sprowadziła ;) |
nie chce sie tutaj narażać i nie wiem czy to by było w ogóle realne, ale moze warto byłoby pogadać z Kosą, czy nie chciałby powrócić na warunkach jakie postawi mu zarząd? Mysle ze załuje swojego wyboru, a Wisła mialaby z niego jeszcze pożytek...
|
skoro tak wysokie ceny są za Gargułe i Majewskiego to może warto sięgnąć po Mile z ŁKS-u, fajną piłke rzucił prostopadłą w ostatnim meczu na Reymonta po której padł gol dla Łodzian.Ktoś z takim podaniem jest potrzebny Wiśle na wczoraj !!!!!!
Tymi zawodnikami o których Wy piszecie żeby wzmocnić Wisłe to ze 3 miliony Euro musiałby Klub wydać a obawiam sie że na transfery jest znacznie mniej przeznaczone |
Cytat:
|
Generalnie też tak myślałem, ale na wiosnę Mila,był na pewno w gorszej w formie niż przed wyjazdem z Polski, jednak w każdym meczu walczył.
|
Mila, Przyrowski..
Ludzie miejcie litość.. Ja wiem, że w tego typu tematach zawsze znajdą się tacy, którzy mają jakieś jazdy typu "Sprowadźmy Milę do Wisły na rozgrywającego".. ale to jest naprawdę niezdrowe i na dłuższą metę może być szkodliwe.. Miejcie to na uwadze.. A co do Przyrowskiego to jakby ktoś to wziął na poważnie to mielibyśmy jak w przysłowiu.. Zamienił stryjek siekierkę na kijek.. |
Teraz dopiero będziecie mogli popłakać nad brakiem transferów, jeżeli do rozpoczęcia ligi nic się nie zmieni. Ja osobiście wątpie w taki scenariusz, lecz nigdy nie wiadomo.
Plan A sezonu transferowego, został wykonany. Klub otrzymał zastrzyk gotówkowy, z którego część zostanie przeznaczona na wzmocnienia. 2 miliony euro za Dudkę. Czy to mało? Uważam, że nie. Biorąc pod uwagę kiepski występ na Euro, oraz średnią dyspozycję w lidze, trząsłem się ze strachu, że ewentualni kontrahenci uciekną. Jak widać, znalazł się naiwny. Cele na przyszłe tygodnie, wg. Flamastra : -Pozyskanie Hernaniego lub Jodłowca -Olanie transferu Szymona Pawłowskiego. Po co ściągać Szymka, kiedy klub płaci ogromne pieniądze Łobodzińskiemu? 0 rozrzutności, on grać potrafi, co wielokrotnie pokazywał. -Próba wyciągnięcia Ediego Andradiny z Korony Kielce. Kiedyś, kiedyś bardzo podobała mi się jego gra w Pogoni Szczecin. Podobno Wisła była nawet zainteresowana, lecz Ptak był nieugiety. Teraz, w miejscu Paulisty. Czemu nie? -Zajęcie się młodzieżą. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl