Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4404)

Kaspersky 23.06.2008 15:34

To 2 liga Chorwacka? Ten koleś jest Polakiem?

Eustachy 23.06.2008 15:48

Cytat:

Zagdzam się że koniecznie potrzebujemy skrzydłowego ale nie jednego tylko dwóch. Jak sprawa wygląda na prawym skrzydle wiedzą wszyscy - a w szczególności obrońcy OE (jeden zwód to za mało). Problem wg. mnie jest równiez na lewej stronie bo jeśli nie daj boże Zieniowi trafila by się kontuzja to na lewej pomocy zagra Piotrek Brożek co dla mnie jest katastrofą. Po cichu mam nadzieję że jeśli uda się ściągnąc do Wisły Gargułę to będzie on grał tak jak u Lenczyka czyli fałszywego skrzydłowego i problem z jednym skrzydłem wówczas będzie rozwiązany.
Odniose sie tylko do tego fragmentu, bo z reszta mniej wiecej sie zgadzam.
Moja ocena Piotra Brozka, nie rozni sie niczym od twojej. Przestalem sie juz jednak ludzic, ze ktos kiedys zastapi tego zawodnika lepszym egzemplarzem, bo to jest chyba niemozliwe.
Niedawno przeczytalem absurdalna koncepcje, rzekomo autorstwa Skorzy, jakoby nasz trener szykowal dla Piotra kolejna juz w karierze nowa pozycje boiskowa - tym razem prawa pomoc. Jesli to by mialo okazac sie prawda, to ja juz nie wiem o co tu chodzi. Byc moze trenerzy w Wisle, maja w kontraktach zapis, zgodnie z ktorym Piotr Brozek musi byc zawodnikiem meczowej osiemnastki, a najlepiej zeby gral w podst.skladzie.
Prawda o nim jak dla mnie jest taka, ze przez te wszystkie lata spedzone w Wisle, jedynie ostatniej rundy na lewej obronie, nie musi zaliczac do ogolnie mocno nieudanych wystepow, choc trzeba przy tym pamietac jaka role odegrala asekuracjia ze strony Clebera, Glowy czy innych kolegow z druzyny, a dodatkowo w meczach z silniejszym rywalem, Piotr czesto popelnial katastrofalne bledy (Lech, Zaglebie).
Skorza zdaje sie ufac temu zawodnikowi, a ja sie obawiam, ze przyjdzie mu za to zaplacic w nadchodzacym sezonie.

Co do Garguly, to tak jak pisalem - gosc mnie osobiscie mocno rozczarowal, az zaczalem sie zastanawiac, czy czasem nie jest z nim tak, ze wszystko co najlepsze, on juz pokazal w okresie, gdy doslownie caly Belchatow gral znakomicie. Okres, przez ktory Lukasz nie potrafi odnalesc formy i zaprezentowac czegosc sensownego na boisku, trwa juz dosc dlugo, a on sam nie jest juz specjalnie perspektywiczny. Niemniej nie zamierzam niczego przesadzac, bo moze rzeczywiscie zmiana otoczenia w jego przypadku, zmienilaby postac rzeczy diametralnie. Trudno powiedziec, dlatego nie bede spekulowal. Zobaczymy co zrobi Bednarz.

dynek.pl 23.06.2008 16:01

Skoro Lubin chce 1 mln za Pawlowskiego to moznaby na niego przeznaczyc 500 tys., ktore Bednarz chce wydac na drewnianego Bartczaka + zwrocic im drewnianego Lobodzinskiego, ktory tez jest wart 500 tysiecy.

Hives4 23.06.2008 16:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 555884)
Skoro Lubin chce 1 mln za Pawlowskiego to moznaby na niego przeznaczyc 500 tys., ktore Bednarz chce wydac na drewnianego Bartczaka + zwrocic im drewnianego Lobodzinskiego, ktory tez jest wart 500 tysiecy.

Całe szczęście, że nie jesteś na miejscu Bednarza... Łobodziński powinien wrócić do formy, a Bartczak to bardzo dobra alternatywa na prawą pomoc. Cenę za Pawłowskiego będzie można wynegocjować mniejszą, gdy ten zawodnik nie będzie chciał występować na zapleczu ligi. Trochę zaufania do Bednarza.

pawelo84 23.06.2008 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 555884)
Skoro Lubin chce 1 mln za Pawlowskiego to moznaby na niego przeznaczyc 500 tys., ktore Bednarz chce wydac na drewnianego Bartczaka + zwrocic im drewnianego Lobodzinskiego, ktory tez jest wart 500 tysiecy.

Wczoraj postanowiłem troche sobie pooglądać w necie akcji Pawłowskiego, jak juz wspomniałem troche mnie nie było w kraju i kontakt z OE straciłem. Jedno co mi w tym gosciu imponuje to technika na bardzo wysokim jak na polską ligę poziomie. Był jakiś skrót z meczu młodzieżówek Polska - Anglia i to jak koleś przyjął podanie w polu karnym i prawie że gola strzelił to było niesamowite. Tak dobrze wyszkolonego zawodnika od czasów Żurawia czy Franka w Wisle nie było, a Pawłowski ma jeszcze czas się rozwinąć. Pakownia, troszke kreatyny i będzie smigał że aż miło.

Maciuś 23.06.2008 17:00

Co myslicie o tym skladzie?

.........................Pawelek

Baszczynski.....Glowacki......Cleber.........Diaz

.......................Sobolewski
Lobodzinski......Jirsak........Gargula......Ziencz uk

........................Brozek

Wojtas 23.06.2008 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 555884)
Skoro Lubin chce 1 mln za Pawlowskiego to moznaby na niego przeznaczyc 500 tys., ktore Bednarz chce wydac na drewnianego Bartczaka + zwrocic im drewnianego Lobodzinskiego, ktory tez jest wart 500 tysiecy.


Drewniak za drewniaka???A co to za wymiana??jeszcze dawac Rasiaka i zakladamy tartak :)

A tak na powaznie,ja na miejscu Jacka Bednarza jeszcze raz zastanawil bym sie nad Bartczakiem zwlaszcza,ze Lobodzinski tez sie super zapowiadal a wyglada na dzien dzisiejszy to tak ze mamy na prawej pomocy dziure..
Wogole trzeba by sie zastanowic czy kupowanie Polskiego pilkarza z jego slabą mentalnoscia,psychika,spalaniem sie w waznych meczach jest oplacalne,i czy nie warto jesli juz kogos szukamy na el LM szukac gdzies po Czechach Slowacjii,Austrii..tylko ze jak zwykle na to wyszystko jest teraz za pozno el LM tuz tuz,i znowu zatem zostajemy skazani na kupowanie kogo sie da,bo taki Bartczak to zaden super obronca...

maRgrabkarz 23.06.2008 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 555942)
Co myslicie o tym skladzie?

.........................Pawelek

Baszczynski.....Glowacki......Cleber.........Diaz

.......................Sobolewski
Lobodzinski......Jirsak........Gargula......Ziencz uk

........................Brozek

za duzo spacji. :-P

Griszka30KR 23.06.2008 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 555942)
Co myslicie o tym skladzie?

.........................Pawelek

Baszczynski.....Glowacki......Cleber.........Diaz

.......................Sobolewski
Lobodzinski......Jirsak........Gargula......Ziencz uk

........................Brozek

Baszczynski,Cleber,Pawełek,to zawodnicy którzy juz nie dadza Wisłe pozytywu(z racji pogarszjacej sie formy u pierwszych dwóch i jej ciagłego braku u ostaniego),natomiast Łobodzinski i Diaz to poprostu wielki znak ?Jezeli chodzi o LM to tylko Głowacki,Sobolewski,Brozek.Z całym szacunkiem dla Zieńczuka ,to wielka niewiadoma przy takiej imprezie,a Garguła,Jirsak.....zobaczymy.

dynek.pl 24.06.2008 08:17

Skoro juz realizujemy polityke "wzmacniania" tanim kosztem to ja bym z tonacego okretu jakim jest LKS wzial na prawe szkrzydlo Madeja. Jak na polskie warunki calkiem dobrze wyszkolony techicznie, chyba dojrzal po powrocie do Lodzi, w sumie ciekawe jakby sie sprawdzil w lepiej grajacym zespole. Od Lobodzinskiego na pewno gorszy nie jest, a mysle, zeby go spokojnie posadzil na lawe - przynajmniej umie dosrodkowywac.

Lemoniadowy Joe 24.06.2008 10:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 555864)
Niedawno przeczytalem absurdalna koncepcje, rzekomo autorstwa Skorzy, jakoby nasz trener szykowal dla Piotra kolejna juz w karierze nowa pozycje boiskowa - tym razem prawa pomoc. Jesli to by mialo okazac sie prawda, to ja juz nie wiem o co tu chodzi.
.

a może chodzi o to że przyjdzie lewy obrońca z prawdziwego zdarzenia ewentualnie jakiś talent i nie ma sensu aby na lewej obronie rywalizowało 3 piłkarzy.

moim zdaniem strasznie sie czepiasz Piotrka ani nie jest to piłkarz za którego zapłaciliśmy fortunę, nie jest drogi w utrzymaniu i na pewno nie jest za słaby aby w Wiśle zostać, nie jest super graczem ale nie jest też drewnem.

Eustachy chyba nie wierzysz że cała 20 osobowa kadra kadra Wisły to beda klasowi gracze których kontrakty bedą wynosić 150-200 tys euro.

sharkey 24.06.2008 10:14

Gdyby kontrakty całej 20 tyle wynosiły to Wisła dawno poszłaby z torbami... a Piotrek B. lepiej by się sprawdził w ataku niż na prawej pomocy.... Paweł Brożek i Piotr Brożek fajnie mogło by to wyglądać:)

Eustachy 24.06.2008 11:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 556244)
a może chodzi o to że przyjdzie lewy obrońca z prawdziwego zdarzenia ewentualnie jakiś talent i nie ma sensu aby na lewej obronie rywalizowało 3 piłkarzy.

moim zdaniem strasznie sie czepiasz Piotrka ani nie jest to piłkarz za którego zapłaciliśmy fortunę, nie jest drogi w utrzymaniu i na pewno nie jest za słaby aby w Wiśle zostać, nie jest super graczem ale nie jest też drewnem.

Eustachy chyba nie wierzysz że cała 20 osobowa kadra kadra Wisły to beda klasowi gracze których kontrakty bedą wynosić 150-200 tys euro.

Masz racje, bez watpienia troche sie czepiam.
Widzialem jak sobie poczynal na lewej pomocy i to ze zarabia niewiele, nie poprawia jakos znaczaco mojego odbioru tego pilkarza. Zakladam, ze po prawej stronie bedzie mu szlo jeszcze gorzej. Wobec tego nie widze sensu.
W takiej sytuacji zgadzam sie z dynkiem. Madej jest za darmo, fortuny pewnie tez nie trzeba mu placic, a ze poradzilby sobie na prawej pomocy lepiej od Piotra, moge zalozyc sie z kazdym.

mhl_pl 24.06.2008 13:08

Gdybym był Bednarzem kupilbym Lisowskiego, Gargułę i Sverkosa :) poszukałbym jakis młodych perspektywicznych zawodnikow- jednego Czecha i jednego z Amerkyki Południowej.

szczaq21 24.06.2008 13:12

Gdybym był Bednarzem padłbym ze śmiechu jakbym usłyszał cene za Lisowskiego. 1mln E

dynek.pl 24.06.2008 13:57

Gdybym byl Bednarzem to mialbym na imie Jacek :D

qbbba 24.06.2008 14:01

Gdybym byl Bednarzem wystapilbym w reklamie Gillette

sergio 24.06.2008 14:05

Gdybym był Bednarzem ojszczałbym stadion Legii a nastepnie walnął klocka na srodku boiska

Kamson 24.06.2008 14:12

Coraz lepsze propozycje :D
Ja bym przedłużył kontrakt z Głowackim i wszyscy byli by szczęśliwi.

BiałaGwiazda 24.06.2008 14:15

Gdybym był Bednarzem kupiłbym Bartczaka,Pawłowskiego i Stasiaka z Zagłębia,Kowalewskiego,Hernaniego i Sobolewskiego z Korony oraz Madeja z ŁKSu

AYALA 24.06.2008 15:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BiałaGwiazda (Post 556377)
Gdybym był Bednarzem kupiłbym Bartczaka,Pawłowskiego i Stasiaka z Zagłębia,Kowalewskiego,Hernaniego i Sobolewskiego z Korony oraz Madeja z ŁKSu

obawiam sie że takiej forsy na transfery nie ma skoro nie są w stanie dogadać sie z Głową.

saklak1906 24.06.2008 15:53

Gdybym byl Bednarzem to napewno bym na to forum nie zagladal, zeby mi jakis zylka nie pekla

Telus 24.06.2008 16:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BiałaGwiazda (Post 556377)
Gdybym był Bednarzem kupiłbym Bartczaka,Pawłowskiego i Stasiaka z Zagłębia,Kowalewskiego,Hernaniego i Sobolewskiego z Korony oraz Madeja z ŁKSu

Kolega się chyba rozmarzył :)

poza tym czy Sobolewski i Madej są lepsi od naszych piłkarzy?

Bartczak i Pawłowski oczywiście JB powinien się o nich starać, a czy to robi to nie mam pojęcia.
Kowalewski teraz powinien być łatwy do wyciągnięcia, oczywiście trzeba coś tam na niego wyłożyć.

masterlag 24.06.2008 20:40

1. Malarz ew. Gibon. A może i Przyrowski...
2. Bartczak, Wilk, Jodłowiec
3. Pawłowski, Garguła (bo na Majewskiego nas nie stać...), a może i Kaczmarka z korony, Zganiacz
4. Grzelak z ległej (chce odjeść, może, a ostatnio dobrą formę miał), Zahorski, Wachowicz
Jeszcze możnaby looknąć na Szamotuły ;) czy Peru...
Oczywiście wiadome że nie wszyscy by przysli- spokojnie, to jest wiadome. Ale to takie przyklady. Kogoś z tych ludzi bym sprowadziła ;)

buczo1985 24.06.2008 22:14

nie chce sie tutaj narażać i nie wiem czy to by było w ogóle realne, ale moze warto byłoby pogadać z Kosą, czy nie chciałby powrócić na warunkach jakie postawi mu zarząd? Mysle ze załuje swojego wyboru, a Wisła mialaby z niego jeszcze pożytek...

AYALA 25.06.2008 08:28

skoro tak wysokie ceny są za Gargułe i Majewskiego to może warto sięgnąć po Mile z ŁKS-u, fajną piłke rzucił prostopadłą w ostatnim meczu na Reymonta po której padł gol dla Łodzian.Ktoś z takim podaniem jest potrzebny Wiśle na wczoraj !!!!!!

Tymi zawodnikami o których Wy piszecie żeby wzmocnić Wisłe to ze 3 miliony Euro musiałby Klub wydać a obawiam sie że na transfery jest znacznie mniej przeznaczone

dostuffca 25.06.2008 08:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 556807)
skoro tak wysokie ceny są za Gargułe i Majewskiego to może warto sięgnąć po Mile z ŁKS-u, fajną piłke rzucił prostopadłą w ostatnim meczu na Reymonta po której padł gol dla Łodzian.Ktoś z takim podaniem jest potrzebny Wiśle na wczoraj !!!!!!

Tymi zawodnikami o których Wy piszecie żeby wzmocnić Wisłe to ze 3 miliony Euro musiałby Klub wydać a obawiam sie że na transfery jest znacznie mniej przeznaczone

gdybym był Bednarzem jakby wpadł mi do głowy pomysł pt. Mila, to bardzo szybko bym go stamtąd wyrzucił. Płaksa i zrzęda, która kiedyś miała zadatki na dobrego gracza, ale nigdy nie miała psychiki.

janus 25.06.2008 09:06

Generalnie też tak myślałem, ale na wiosnę Mila,był na pewno w gorszej w formie niż przed wyjazdem z Polski, jednak w każdym meczu walczył.

St@chu 25.06.2008 09:16

Mila, Przyrowski..

Ludzie miejcie litość.. Ja wiem, że w tego typu tematach zawsze znajdą się tacy, którzy mają jakieś jazdy typu "Sprowadźmy Milę do Wisły na rozgrywającego".. ale to jest naprawdę niezdrowe i na dłuższą metę może być szkodliwe..

Miejcie to na uwadze..

A co do Przyrowskiego to jakby ktoś to wziął na poważnie to mielibyśmy jak w przysłowiu..

Zamienił stryjek siekierkę na kijek..

Flamaster 26.06.2008 09:17

Teraz dopiero będziecie mogli popłakać nad brakiem transferów, jeżeli do rozpoczęcia ligi nic się nie zmieni. Ja osobiście wątpie w taki scenariusz, lecz nigdy nie wiadomo.

Plan A sezonu transferowego, został wykonany. Klub otrzymał zastrzyk gotówkowy, z którego część zostanie przeznaczona na wzmocnienia.

2 miliony euro za Dudkę. Czy to mało? Uważam, że nie. Biorąc pod uwagę kiepski występ na Euro, oraz średnią dyspozycję w lidze, trząsłem się ze strachu, że ewentualni kontrahenci uciekną. Jak widać, znalazł się naiwny.


Cele na przyszłe tygodnie, wg. Flamastra :

-Pozyskanie Hernaniego lub Jodłowca

-Olanie transferu Szymona Pawłowskiego. Po co ściągać Szymka, kiedy klub płaci ogromne pieniądze Łobodzińskiemu? 0 rozrzutności, on grać potrafi, co wielokrotnie pokazywał.

-Próba wyciągnięcia Ediego Andradiny z Korony Kielce. Kiedyś, kiedyś bardzo podobała mi się jego gra w Pogoni Szczecin. Podobno Wisła była nawet zainteresowana, lecz Ptak był nieugiety. Teraz, w miejscu Paulisty. Czemu nie?

-Zajęcie się młodzieżą.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl