![]() |
Możemy trafić czy nie mozemy ! Co to jest kurde strzelnica.
Jak tarfimy to ich rozmiesiemy w pył ! Niech oni sie martwią. |
nie rozumiem na eurosport powtarzają euro2008 zamiast dać losowanie:foch:
MicK nie możliwe bo Szachtior miał grać w intertoto ze Sturmem Graz:P a potem z FK Teplice i dopiero w P Uefa edit. jak wybije sądna godzina pójdę jeszcze raz sprawdzić może mecz przerwią:D |
Gdzie jest to okienko?
|
Mi w ogóle nie wchodzi strona Uefa.com:/
|
Śni mi się Beitar, jakby to Boniek powiedział :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
To losowanie to sie pewnie kolo 13:20 skonczy wiec trzeba uzbroic sie w cierpliwosc
E: Chciałbym Anarthosis - chłopaki by se dupy wygrzali:))) |
Ja nie rozumiem tej paniki... To Zagrzeb jest taką potęga? No proszę Was...
E: krasny, pewnie niektórzy są już na miejscu... :] |
Thecris jest potęgą, bo wygrywa ligę chorwacką regularnie z przewagą 30 punktów nad vicemistrzem.
Oraz dlatego, że regularnie sprzedaje zawodników do ligi angielskiej za 20mln euro. Do tego dochodzi choćby wyeliminowanie Ajaxu w poprzednim sezonie (UEFA) i obraz masz czytelny. |
Cytat:
|
Pewnie tak skończy sie bo o 13 30 jest juz PUEFA.
A może w radiu jest:lol: |
Ja bym wolał żebyśmy trafili na Dinamo Tbilisi. Byłaby okazja do rewanżu. ;)
|
Ja sobie życze MTK, bliski wyjazd i dość ciekawy kibicowsko. Drużyna jak najbardziej do ogrania, ale taka że nie można jej lekceważyć.
|
Powitanie gości, krótka przemowa itd. dopiero losowanie
|
czyli VallettA slbo Artmedia
|
zestaw dziesiąty!!!
|
Santa Coloma - Kaunas!!!
Łohoho, ale beda zawódy:) |
Para nr.4 jak najbardzije mogla by byc
|
Dinamo Tibilisi-NSI
|
Santa Coloma -Kaunas wymarzona para :)
|
Murata - Goteborg
Szczęścia Marińczykom życzę :D |
Tibillis-NSI niezła odległość w kilometrach
|
gdzie wy to ogladacie??
|
PEwnie było ale ja z tych leniwych - kiedy sa pierwsze i drugie mecze wlsnie losowanej rundy?
SEQ - http://www.uefa.com/live/competition...raw_basic.html |
San Marino ma dwóch reprezentantów ??
|
Dudelange albo Domzale
|
|
w Dudelange gra chyba polak? Gruszczynski ?:)
|
Spokój ludzie :) Nie musicie komentować każdej pary. I tak trafimy na Żydów.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl