![]() |
Cytat:
Ściema jak ch.j. |
|
|
Ten temat dawno się wyczerpał. Stronę NK zna juz kazdy zainternetowany Polak. Wklejanie profili półmózgów mija się z celem. Nieśmiało proponuję zamknąć.
|
Cytat:
|
Cytat:
Jak będziecie mieli coś ciekawego czy śmiesznego ale ze smakiem to jest temat na to : http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=28 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl