![]() |
Mowcie co chcecie, co prawda nie widzialem oczywiscie meczow ani treningow, ale z realcji wynika, ze calkiem niezle sobie zaczyna radzic Lobodzinski. Mam nadzieje, ze przepracuje porzadnie ten okres przygotowawczy i wreszcie zacznie grac na miare swojego talentu (niemalego).
Hehe, no i stuknal brameczke, nie mowilem? :P (niewazne, ze po rykoszecie :P) |
Cisza i spokój, nic dziwnego, że zaczął dobrze grac :)
|
Niby sparing i początek meczu ale jakaś dziwna radość mnie ogarnęła :)
Mam nadzieje że ich pojedziemy ,bo nie dość że milo to zawsze jakiś czynnik psychologiczny przed meczem w LM . |
Mam pytanie - jakie miejsce w lidze zajął Hapoel? Czy to jest zespół duzo słabszy od Beitaru czy też jest to czołówka ligi w Izraelu?
|
siódme, ale to jest takie siódme jak nasze ósme rok temu
|
7 miejsce wedlug wikipedii
|
Cytat:
Nie wiem czy to jest tak jak myślę ale spójrzcie na obsadę prawej obrony. Nie słyszałem o żadnej kontuzji Baszcza więc czyżby Singlar już go wygryzł? |
Dimitar Telkiyski i Elin Topuzakov zostali uznani najlepszymi graczami minionego sezonu i w dzisiejszym meczu tez graja, wiec raczej mamy doczynienia z najmocniejszym skladem
|
Cytat:
|
Raven, nie gra Enyeama, podstawowy bramkarz.
W ogóle jak na zawodnika, który rozegrał ponad 30 meczy w kadrze Nigerii, to niezbyt imponującą zrobił karierę. Zakotwiczył u Żydków i na tym koniec. Chociaż ma dopiero 26 lat, wszystko przed nim. Może jeszcze do Wisły trafi :) |
Cytat:
Na razie z tego co czytam w relacji nie jest źle! Łobodziński gra dobrze:) |
Hapoel w sezonie 06/07 zajął drugie miejsce ,to chyba jest jednak jedna z czołowych drużyn w Izraelu .
|
Łobodzinski nie jest zlym zawodnikiem... Nigdy tak z resztza nie uwazalem, nie pisze tego pod wplywem relacji z jego gry w sparingowym meczu. Mecz z Niemcami ale jak widze rowniez dzisiejszy sparing pokazal jednak ze Łobodziski ma jedna podstawowa wade i nie jest to bynajmniej drybling czy nie dochodzenie do sytuacji bramkowych czy tez do dosrodkowan. Wada jest jego nonszalancja przy samym dsrodkowaniu pili. Nie wiem czy wynika to bardziej z goracej glowy, stresu czy po prostu z braku umiejetnosci. Natomiast pewnym jest ze dokladnosc podan musi on poprawic bo od skrzydlowego wlasnie tego sie wymaga... dokladnych centr i wrzutek. Nie zmienia to faktu ze jest dzis aktywny co moze tylko cieszyc.
|
Z realcji wynika też, że dobrze gra Jirsak. Fajnie jakby była to prawda bo ten gość jest niesamowity. Potrzebuje tylko więcej szans
|
Dobra, ale by być obiektywnym trzeba pamiętać, ze:
- liga żydowska rusza później od naszej (inny etap przygotowań) - nie muszą szykować formy już na koniec lipca (nie grają w pucharach) - Wisła gra w sumie najsilniejszym składem To są ważne kwestie, sami wiemy jak to wyglądało w naszym meczu z Austrią. |
Cytat:
|
Etap przygotowań ten sam. Na razie nie jest źle.
|
czekamy na taki wynik w Jerozolimie:p :D
2:0 dla Wisełki byłoby niezłe...:-p |
Cytat:
|
Cytat:
nie "żydowska" a izraelska :/ |
Nasi z Austria grali padake,dzis juz duzo lepiej...ale tak tego oceniac nie mozna,zeby wyciagac jakeis nioski trzeba by te mecze obejrzec..
Ciagle licze ze na ten oboz ktos dojedzie...napastnik z opcji Last Minute :D P.S Jakby ktos wczesniej kazal mi wymienic jakis zespol z Izraela to pierwsza mysl to Maccabi Tel Awiv,Hapoel ,czy nawet Maccabi Hajfa. O tym Bejtarze teraz dopiero sie dowiedzialem ze istnieje.:D |
http://www.one.co.il/Article/119265.html
Za chu.ja nie wiem, co tam jest napisane, ale jest filmik. Co prawda z akcji Wisly, to tylko bramki pokazali,ale zawsze cos. Ps. Znajomosc angielskiego u naszych mnie rozwalila :D |
|
Cytat:
żródło: SKWK |
Przepraszam ze pytam, bo bylo to walkowane na pewno milion razy ale nie chce mi się czytac poprzednich 41 stron - kiedy Wiślacy wracają z Bad Waltersdorf?? Obilo mi się o uszy ze 10 lipca. Jest to dobra data czy nie?
|
|
Fragment wywiadu z Jirsakim.
A gdybyś mógł te przygotowania porównać z tymi, w których uczestniczyłeś jeszcze grając w Czechach? - Niby tam było podobnie, ale można znaleźć też wiele różnic. Przede wszystkim w Czechach więcej biegaliśmy, mniej było zajęć z piłką. Czasem nawet 45 minut podczas treningu to były same ćwiczenia biegowe. Myślę, że w Wiśle przygotowujemy się lepiej i to mnie cieszy. Mowi ze niby lepiej ale mnie to jednak martwi. Poprawcie mnie jak sie myle(bo zaden ze mnie ekspert) ale zawsze mi sie wydawalo ze kondycje to sie wyrabia, biegajac, biegajac i jeszcze raz biegajac. Jest to nudne, jest to uciazliwe ale po 60-70 minucie daj to efekty.Wiadomo ze jak druzyna jest juz na wyzszym pulapie kondycyjnym to nie trzeba tyle biegac ale ja mam duze watpliwosci jak to u nas wyglada i jak bedzie wygladalo. To zreszta wszystko sie laczy w calosc.U nas po prostu malo sie biega - koles przechodzi do lepszej ligi i nie jest w stanie udzwignac obciazen treningowych. Oczywiscie zapieprza bo nie poskarzy sie trenerowi ze nie ma sily ale gdy dochodzi do meczu to jest tak wymordowany treneingami ze nic nie prezentuje;) Jak mnie pamiec nie myli to byl nawet kiedys taki wywiad z Kuba, ktory stwierdzil ze treningi u Dana bardzo mu pomogly bo gdy pojechal do Niemiec to dawal sobie od razu rade. W naszej ogorkowej lidze to wszystko przechodzi ,bo cala liga malo biega, jednak, to moja najwieksza obawa w kontekscie czekajacego nas meczu, z Zydami to moze byc cieniutko pod tym wzgledem, szczegolnie ze przyjdzie nam grac w kosmicznych jak dla nas warunkach(i nie chodzi tu tylko o temperature ale i wilgotnosc) a w takiej duchocie to wszystko wyjdzie bardzo szybko. Mam nadzieje ze to tylko takie moje pieprzenie;) i trener wie co zrobic, zebysmy w tym aspekcie dlai sobie rade. |
Cytat:
|
Cytat:
A poważnie to jeśli Wisła ma walczyć o Lige Mistrzów czy w PUEFA to przede wszystkim liczy się technika.Ja z kolei kiedyś czytałem wywiad z piłkarzem z Bundesligi czy ligi francuskiej jak dobrze pamiętam,który porównywał etap przygotowaczy drużyn do nowego sezonu.Wyszło że na Zachodzie Europy w tym trybie wykonują niemal każde ćwiczenie na treningu z piłką w porównaniu do polskiej ligi gdzie jest nieco innaczej. |
Ig 2 Łukasiewicz znowu gadał że u nich więcej pracowało się z piłką ....
Ale co ważne,obaj raczej chwalą przygotowania Wisły . PS. nie zauważyłem że Góral już o tym pisał ... PS.2 z piłką,czy za piłką też trzeba biegać . |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl