Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Matura//Po maturze...?? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2848)

AniaD303 30.06.2008 12:19

Ja nie mogłam uwierzyć w to, co zobaczyłam w nocy na oke. Dopiero, jak dostałam wyniki do ręki, to do mnie dotarło.

Polski podst. 83%
Angielski rozsz. 87%
Biologia rozsz. 82% :D
Chemia rozsz. 95% :D
Fizyka rozsz. 93% :D

Czyli najprawdopodobniej Wydział Lekarski Collegium Medicum UJ :D

dandrew 30.06.2008 12:29

Mam nadzieję.... W zeszłym roku na AP był wysoki próg na te kierunki i boję się że w tym roku może być jeszcze wyższy:/
Kto z Was startuje jeszcze na AP na Administracje/Stosunki Międzynarodowe/Politologię ??
Jakie macie wyniki??

lodecki 30.06.2008 12:59

Dandrew, ja w 1 kolejnosci startuje na Filologie Angielska, pozniej Administracja i Politologia. Wie ktos jak wyglada sprawa z akademikami AP ?

concedi 30.06.2008 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mariano710 (Post 559202)
concedi przyfarciles z ta biologia

zgadza się:P a jeszcze popełniłem głupi błąd na maturze, gdyż nie zauważyłem, że pod tą ostatnią kartką były jeszcze 2 zadania z których jak sprawdzałem 1 bym zrobił:shock: (wiele osób zrobiło podobnie) no trudno, trzeba się cieszyć z tego co się ma:-)

WzT 30.06.2008 13:05

Jaką polecacie uczelnie na której nic sie nie będzie trzeba uczyć i w miarę jak najrzadziej sie będzie chodziło na zajęcia tzn nie częściej niż raz na 2 tyg :)

szarkoz 30.06.2008 13:16

W zeszłym roku na AP na administrację było 30 osób na miejsce, a na stosunki międzynarodowe 37 osób na miejsce, więc to raczej odpada:)

dandrew 30.06.2008 13:30

nie jest takie ważne ile jest osób na miejsce, tylko jaki poziom te osoby reprezentują....
coż, poczekamy to zobaczymy:)
11lipca wyniki....

Wasiu 30.06.2008 13:33

Krótka piłka z mojej strony.

Jak sie składa wniosek o wgląd pracy? Gdzie to sie robi i jak to trzeba napisac ?

Siwy_89 30.06.2008 14:18

Polski rozszerzony - 60%.
Niemiecki - 84%

WOS - 67%.
Geografia rozszerzona - 57%.

szarkoz 30.06.2008 14:20

Moje wyniki:

(wszystko rozszerzone)

Polski - 64%
Angielski - 95%
WOS - 46%

WOS i tak wiedziałem, że słabo napiszę więc mnie to wali, bardziej martwi mnie polski :/

magowski 30.06.2008 15:21

Przy internetowej rekrutacji mam maly problem. Natknalem sie na

Dane WKU
Dane ogólne
WKU
Stosunek do służby
Kategoria wojskowa
Stopień wojskowy
Książeczka wojskowa
Seria i nr książeczki
Data wydania - -
Organ wydający

i w stosunek do sluzby mam wybrac odroczony,przedpoborowy czy poborowy? Odroczenie mam do dzisiaj.

Aro1234 30.06.2008 15:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WzT (Post 559265)
Jaką polecacie uczelnie na której nic sie nie będzie trzeba uczyć i w miarę jak najrzadziej sie będzie chodziło na zajęcia tzn nie częściej niż raz na 2 tyg :)

To są w ogóle takie uczelnie? No chyba, że masz na myśli jakieś zaoczne, to może taką znajdziesz... Ja maturę mam za rok, ale na pewno nie będę szedł zanosić papiery na jakiekolwiek studia z takim nastawieniem jak ty...

SZYMEK_TSW 30.06.2008 15:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez magowski (Post 559308)
i w stosunek do sluzby mam wybrac odroczony,przedpoborowy czy poborowy? Odroczenie mam do dzisiaj.

O ile dobrze pamiętam też miałem taką sytuacje ze miałem najpierw odroczenie do końca szkoły i musiałem iśc jeszcze raz do szkoły zeby dali mi zaświadczenie na całe wakacje i potem bodaj znów do WKU :/

LUKASZTSWISLA 30.06.2008 15:47

Wie ktos moze gdzie trzeba zkladac odwolanie sie od swojego wyniku??

KoPer 30.06.2008 15:54

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna na ul. Focha

PauL 30.06.2008 16:18

I po maturze. Poszło całkiem nieźle, choć zawsze mogło być lepiej. Wszystko podstawowe -

Pisemne :

Polski - 69%
Historia 72%
Angielski 92%

Ustne:

Polski - 100%
Angielski 80%

Życzę wszystkim kibicom Wisły pomyślnej rekrutacji. :)

S88 30.06.2008 18:30

Polski -74%
Angielski 92%
Geografia 86%

Wszystko podstawowe, ale zdane elegancko. Co z tego jak dla Gazety Wyborczej i tak jestesmy stadem bezmozgow ;-)
Gratulacje dla wszystkich Kolegow i Kolezanek po szalu

ARO_SKW 30.06.2008 19:56

Ja też zdałem :D
I teraz pytanie z mojej strony. Gdzie byście polecili złożyć papiery na studia zaoczne z maturą z geografii, byle nie było matematyki ?

Proud 30.06.2008 23:49

zdałem :D

polski 70%
angielski 62% niedosyt...:/
Geografia 70% roz

zobaczymy...może na AGH gdzies się zachacze

żałuje że maty nie pisałem :D

manager1906 01.07.2008 12:39

A ja miałem dopiero dziś wyniki
Zdane i to całkiem nieźle:D!
angielski podst 96%
geografia rozsz 90%
matma rozsz 86%

no i polski jak na mnie to również dobrze 61%
Wydział ZiKS UJ - idę do ciebie:D

lodecki 01.07.2008 13:54

ma ktos pojecie o tym jak trzeba zdac mature by dostac sie na filologie angielska AP ?

PauL 01.07.2008 13:59

No właśnie , ma ktoś ? Chyba nie, pyałem juz o to ile trzeba było mieć punktów rok temu aby dostać się na dany kierunek i niestety nikt nie wiedział. Ale co tam, rok rokowi nie równy, teraz może być łatwiej lub trudniej... zależy od zaintersowania i poziomu składających.

LUKASZTSWISLA 01.07.2008 16:37

takie pyatnie: Czy ktos sie orientuje jesli mam poprawke z jakiegoś przedmiotu to jak jest ze studiami zaocznymi np: na AE czy bedzie moze jaka rekrutacja we wrzesniu?

kubryc 01.07.2008 17:29

Na zaoczne powinieneś się dostać beż żadnego problemu. Czasem nawet we wrześniu jest dodatkowa rekrutacja na studia dzienne (astronomia na UJ :))
Z każdym rokiem próg jest inny, ale mając około 80% powinno się bez problemu dostać

Polly 02.07.2008 15:07

wszystko ok tylko z biologią masakra..

.. testy sprawnościowe zaliczone, papiery złożone i pozostaje czekać na przyjęcie albo poprawka w sierpniu (?)

powodzdenia ;)

P.S. Ania - respect ;]

lodecki 02.07.2008 15:46

czy ktos z was uiszczał oplate rekrutacyjna na AP z inteligo ? na 1 kierunek oplata doszla po kilku minutach na 2 pozostałe czekam juz godzine, jest napisane, ze powinna dojsc szybko wiec tak profilaktycznie pytam jak to było u was.

medyk 02.07.2008 16:54

czasem trzeba czekac i caly dzien.

mazgaj1 02.07.2008 21:30

A to nie jest tak, że wystarcza im kwitek od wpłaty uiszczonej na np. poczcie?

S88 03.07.2008 16:00

lodecki, a nie zaplaciles czasem kasy na jedno konto? Na kazdy kierunek dostajesz inny numer konta

Sensej 03.07.2008 22:03

czy komus na pk zmienił sie status płatności?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl