Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Pytania do moderatorów i bieżące działania! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=214)

SpongeBob 10.07.2008 18:57

czy na prawde musze ciągle oglądac morde tego pokerzysty? typ tak mi działa na nerwy...
daje krzyzyk-nic.odswiezam-znowu sie pojawia..i tak 15 razy

wislak_olkusz 10.07.2008 22:28

do hasioka http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=4584

7 kotów 11.07.2008 14:28

No, FOOTBALL MANAGERY.... bedzie bolalo : )))))

TWSD Guard 13.07.2008 12:12

Lista moderatorów, którzy obecnie będą decydowali o kształcie większości działów na forum dostępna jest pod tym adresem. Mamy nadzieję, że zwłaszcza w pokoju poświęconym tematom piłkarskim uda się jeszcze bardziej ustabilizować sytuację. Liczymy również, że uda się odeprzeć kolejna inwazję fanów Beitaru, przed zbliżającym się meczami w Pucharze Mistrzów.

http://www.wislakrakow.com/forum/showgroups.php

Być może w najbliższym czasie grono powiększy się jeszcze o 1-2 osoby.

jasnyGwint 13.07.2008 15:57

a ja mam bardzo głupie pytanie: Dlaczego niektórzy administratorzy/moderatorzy mają czerwone nicki, a niektórzy czarne :-) ?

dorotja 13.07.2008 16:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jasnyGwint (Post 566732)
a ja mam bardzo głupie pytanie: Dlaczego niektórzy administratorzy/moderatorzy mają czerwone nicki, a niektórzy czarne :-) ?

Zgodnie z życzeniem zainteresowanych. Kolor nie ma znaczenia, uprawnienia wszystkich modów są identyczne. Czy na czarno, czy na czerwono, pokemońskie posty tnie się tak samo.

Pytanie wcale nie było głupie. Pozdrawiam :-)

sergio 14.07.2008 17:56

chciałbym sie uprzejmie dowiedzieć czy jakiś mod przegląda temat projekty grafów(szkice na kartkach)
bo to co tam się wyprawia to nie jest już nawet śmieszne.Bardzo prosiłbym aby odpowiednia osoba
wyczyściła ten temat z pokemońskich projektów!!!

A to że jeszcze Wi$l@k nie został wyjebany na Marsa bez możliwości powrotu uważam za SKANDAL!

wisl@k_TS 14.07.2008 21:14

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...1&postcount=21

Kolejny bot...

klusek106 15.07.2008 17:02

Zrobcie porządek w temacie "stroje meczowe Wisły Kraków" trole nabijaja sobie tam posty ;/ albo zamknac do czasu pojawienia sie nowej wersji trykotow.

mic 15.07.2008 17:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez klusek106 (Post 567864)
Zrobcie porządek w temacie "stroje meczowe Wisły Kraków" trole nabijaja sobie tam posty ;/ albo zamknac do czasu pojawienia sie nowej wersji trykotow.

Nie przesadzasz czasem ? Zluzuj troche

usunac ten post i wyzej

mb_1906 16.07.2008 00:02

Proszę o bana dla użytkownika Krzysiek28 za debilne pytania w temacie Wyjazdy - ciekawe opisy.

krzysiek28 16.07.2008 00:19

jakie głupie pytania możesz mi zacytować głupie pytanie??!!

gianbuffon 16.07.2008 12:00

nie wiem, czy to z winy strony, ale jak otwieram jakies tematy na forum w tle ( w operze), to mi od razu przeskakuje na ta strone i wlacza sie strona z reklama. wczesniej byo ok, problem pojawil sie kilka dni temu. czy inni tez tak maja i mozna to jakos zmienic?

edit: juz jest ok:)
edit2: znow jest zle:/

w0lno. 16.07.2008 12:54

Trochę głupie pytanie, ale zapytać zawsze można. Czy z jednego komputera można zgłosić kilka osób do konkursu, w którym można wygrać koszulkę Wisły!?

klusek106 16.07.2008 13:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 568345)
Trochę głupie pytanie, ale zapytać zawsze można. Czy z jednego komputera można zgłosić kilka osób do konkursu, w którym można wygrać koszulkę Wisły!?

Moim zdaniem liczy sie IP jeden raz wysylasz i koniec ! Bo jakby sie dalo zglosic pare osob z jednego kompa to ja bym podal cala moja wielka rodzine... ;) zeby byly wieksze szanse na wylosowanie :)

Zbychu 17.07.2008 19:26

Ależ się na forum porobiło(banów).Czy mógłby ktoś wytłumaczyć z jakich powodów 1q2 został "banita"?

gianbuffon 17.07.2008 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gianbuffon (Post 568324)
nie wiem, czy to z winy strony, ale jak otwieram jakies tematy na forum w tle ( w operze), to mi od razu przeskakuje na ta strone i wlacza sie strona z reklama. wczesniej byo ok, problem pojawil sie kilka dni temu. czy inni tez tak maja i mozna to jakos zmienic?

podbijam. prosze napiszcie jak rozwiazac ten problem, bo naprawde jest to wkurzajace:/

wolfy 17.07.2008 23:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zbychu (Post 569340)
Ależ się na forum porobiło(banów).Czy mógłby ktoś wytłumaczyć z jakich powodów 1q2 został "banita"?

To wiemy on i ja. Jak mu się ban skończy, to możesz go o to zapytać, ja nie mam zamiaru Ci się tłumaczyć. Na pewno nie dostał go "za poglądy".
Radzę nie ciągnąć tutaj tego tematu.

Romy S. 18.07.2008 00:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Above (Post 565322)
Podbijam pytanie.

Ruchome awatary odeszły w siną dal wraz ze zmianą starego forum na to obecne.
Jedynie forumowicze, którzy takie awatary mieli w swoich profilach i po zmianie layoutu forum ich nie zmieniali, mają je nadal; dla pozostałych nie ma takiej możliwości.

Zbychu 18.07.2008 10:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 569553)
To wiemy on i ja. Jak mu się ban skończy, to możesz go o to zapytać, ja nie mam zamiaru Ci się tłumaczyć. Na pewno nie dostał go "za poglądy".
Radzę nie ciągnąć tutaj tego tematu.

Zdziwiłem się tylko że taka osoba jak 1q2 ,mająca dużą aktywność,liczbe postów na forum świadomie napisała coś niewłaściwego aż tak bardzo że w konsekwencji musiała zostać zbanowana,stąd moje zainteresowanie tym przypadkiem.Jednak widocznie masz słuszne powody aby o tym nie pisać na forum więc nie pozostaje mi nic innego jak z góry uznać Twoją zwierzchność w tej kwesti i nie kontynuować tematu,tym bardziej iż dałeś mi do zrozumienia iż może mnie spotkać podobny los jak 1q2,a tego chiałbym uniknąć tak więc zgodnie z Twoimi instrukcjami kończe ten wątek.

Pozdrawiam.

wolfy 18.07.2008 15:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zbychu (Post 569654)
Zdziwiłem się tylko że taka osoba jak 1q2 ,mająca dużą aktywność,liczbe postów na forum świadomie napisała coś niewłaściwego aż tak bardzo że w konsekwencji musiała zostać zbanowana,stąd moje zainteresowanie tym przypadkiem.Jednak widocznie masz słuszne powody aby o tym nie pisać na forum więc nie pozostaje mi nic innego jak z góry uznać Twoją zwierzchność w tej kwesti i nie kontynuować tematu,tym bardziej iż dałeś mi do zrozumienia iż może mnie spotkać podobny los jak 1q2,a tego chiałbym uniknąć tak więc zgodnie z Twoimi instrukcjami kończe ten wątek.

Pozdrawiam.

Nie próbuj robić męczenników z siebie, ani z 1q2. Obowiązują was te same zasady co wszystkich. Jak długo nie złamiesz regulaminu forum, tj. nie będziesz spamował, przeklinał ani obrażał innych użytkowników - nic Ci ani z mojej, ani ze strony żadnego innego moderatora nie grozi.

Na następny taki post odpowiedzi raczej nie będzie. Nie ufacie nam? Trudno. Pewnie macie jakieś racjonalne przesłanki( choć szczerze wątpię ).

Precel z makiem 18.07.2008 22:04

http://wislakrakow.com/forum/showthr...015#post570015

gse 19.07.2008 08:47

A ja mam takie skromne pytanie które być może już padło...Nie da się usunąć w p*zdu tych wszystkich tematów z kłódką...? po co one są? W samym Hyde-Parku są 43 podstrony i dla nowych troche szukania...więć się nie dziwcie że co chwila zakłada Wam ktoś te same tematy...może pora wydupc*ć to...chyba że jest inny powód dlaczego to trzymacie...?

West 19.07.2008 12:20

istnieje taka opcja jak " szukaj " u gory forum,
po co grzebac w 43 stronach.

kądzikowski 19.07.2008 12:27

ale w duzej ilosci przypadkow ta funkcja nic nie pokazuje...wpisuje tam historia sportu, a wyskakuje mi "Polityka Transferowa Wisły"...to chyba nie tak ma dzialac..

pan_premier 19.07.2008 12:29

jak coś jest śmieciem jest usuwane, jeśli temat jest zamkniety, tzn, ze nie jest smieciem, a się wyczerpał w formie, którą przybrał na końcu. Nie znaczy to, że inna częśc tego tematu nie jest wartościowa.

Istnieje opcja szukaj

kalashnikov2 19.07.2008 12:32

Składam pod głosowanie wniosek o dołączenie do katalogu grzechów głównych zagrożonych karą najwyższą pisania o tym że Wisłę należy sprzedać bogatemu Ruskowi.

saklak1906 19.07.2008 12:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kalashnikov2 (Post 570209)
Składam pod głosowanie wniosek o dołączenie do katalogu grzechów głównych zagrożonych karą najwyższą pisania o tym że Wisłę należy sprzedać bogatemu Ruskowi.

Za takie teksty to ban do konca roku,podpisuje sie pod tym wnioskiem.
Najwieksze placzki i najwiecej do powiedzenia maj junior membery, ja rozumiem ze sa wakacje i jest wysyp forumowych pokemonow ale co niektorych sie wydaje ze jak pograli na FM to juz wszystkie rozumy ziedli

Paparapa 19.07.2008 15:20

Kto usunal temat "przerobka/obrobka mp3" zalozony przeze mnie?

Basketteur #9 19.07.2008 19:46

jeśli można coś zasugerować, to proponuję odpowiednio zaopiekować się koniami z tematów "kupię, sprzedam, zamienię"...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl