![]() |
Czy w Fanatyku jest dostępna kurtka sztormiak ??
|
PauL, owszem, otwarta w tych samych godzinach.
Hardcore1906, wejdź na stronę fanatyka i wyślij maila z zapytaniem czy mają, czy też nie. Pozdrawiam ;] |
w tym momencie nie ma wszystkich rozmiarów ale ogólnie są one w sprzedaży cały czas.
sklep czynny od 10.00 - 18.00 nie tak jak było kiedyś od 9.00 :P |
Czy ktos wie gdzie mozna zamowic taka koszulke:
http://www.tswisla.eu/k64/WISLA-MISTRZ-2009,p940.html tylko ze w mniejszym rozmiarze... Nie kazdy ma w klacie 90 pare cm i co tu mowic np na mnie taka koszulka w rozmiarze L by wygladała komicznie ;/ Troche mało tych skali jest, chyba nikt nie mysli o nizszych i mniej tegich Wislakch :D |
Cytat:
|
hmmm ale tutaj zaraz obok rysunku do wynoru sa tylko L i XL... ;>
|
Ja jak byłem parę dni temu w Fanatyku tu były tylko L i XL. I pani w sklepie mówiła że raczej nie będzie innych. Także Jaroo1 musisz przytyć.
|
No trudno, nie bede tył :P bede smiesznie wygladał w tej koszulce ale bede ją miał :D hehe
|
Witam
Czy dostanę, a jak tak to gdzie pościel Wisełki (Kraków lub Wysyłka)? Z góry dziękuję za pomoc :) |
Chyba już nie ma w sprzedaży. Poszukaj w "Fanatyku" w hali, albo w "Wiślackim świecie" ale nie gwarantuję że są, bo ostatnio chciałem sobie kupić (drugą już) i mówili że nie mają.
|
Cytat:
wcale nie prawda, Pani z FANATYKA napewno nie mówiła, że raczej nie będzie. Będą tylko w późniejszym czasie bo trzeba je uszyć i wyhaftować.. Pościeli nie ma i raczej w najbliźszym czasie nie bedzie. Chociaż nigdy nicnie wiadomo. |
Gdzie kupie jakies polowki ?? Najlepiej jakby zdjecia byly, bo widze ze w Fanatyku zadnych nie ma, czy wogole jakies nowosci sa w sklepiku a nie ma na stronie. Tak samo z Wislackim Swiecie, nie wiem kiedy ostatnio oni aktualizowali ich stronie bo widze ze caly czas ten sam asortyment maja chyba od zeszlego roku procz Mistrz Polski 2009, a znajac zycie polowy z tego towaru nie ma.
Prosze mi nie pisac przyjezdz zobacz itd bo mnie takie odpowiedzi mnie nie satysfakcjonuja |
Są polówki - prosze przyjść i zobaczyć.
|
Z Toronto troche daleko, żeby sobie ot tak wpaść i obejrzeć... ;)
|
Cytat:
to ja nie wiem gdzie kto mieszka ;) Zawsze można napisać maila lub zadzwonić :-) |
Zawsze też można aktualizować strone... :) Oczywiście o ile komuś zależy sprzedaży sporej rzeszy fanów z poza okolici Krakowa. Ale nie wnikam w polityke sprzedaży... ;)
|
Cytat:
Gdyby zależało to od Pań w sklepiku strona byłaby aktualizowana z każdymi nowościami :-) |
No i to jest wielka bolaczka naszego klubu. Niby ma byc profesjonalny a nikt nie mysli o tym zeby przez internet działac, czyli tak jak tutaj padł pomysł czestego aktualizowania oferty w sklepach i jak wczesniej bylo wiele razy pisane sprzedazy biletow online. Niestety chyba w Wsile nie ma madrej glowy ktora domyslilaby sie ze w XXI wieku, w dobie internetu moznaby bardzo wykorzystac potencjał WIsły ktory jest ogromny poza terytoriami Krakowa czy Małopolski, Wisła to nie tylko ludzie z Krakowa ale tez wielu fanow z całej Polski, gdyby tak ktos zadbal o tych fanow, gdyby była psrzedaz biletow online, aktualna oferta w sklepach internetowych to by wiele na tym Wisła zyskała, na renomie, na popularnosci, na wizerunku, stałaby sie bardziej profesjonalnym klubme, nie mowie juz ow zgledach finansowych ale coz, kto ma sie kasy nachapac to sie nachapie i jakies tam udziwnienia przez internet nikomu nie sa przeciez potrzebne ;/
|
Ja ubolewam wlasnie najbardziej nad naszymi sklepikami ze wogole maja taki cienki asortyment, w porownaniu do innych klubow, nie mowie tutaj o Barcelonie itp bo wiadomo inny polka, ale jednak naprzyklad w Poznaniu maja o wiele wiekszy wybor rzeczy i sa aktulizowane te rzeczy jak przychodza odrazu chyba a nie tak jak u nas raz na rok albo dwa razy na rok. No ale coz trudno mowic, chociaz widac ze Darylka proboje dzialac i pomagac jak sie da w sprawie Fanatyka.
|
Mam nadzieję, że jak już zbudują cały stadion, to będzie wreszcie jakiś sklep z prawdziwego zdarzenia z gadżetami w ilości większej tak z 2,3 razy. Bo obecnie WŚ to nie ma co ukrywac kicha. U mnie kiosk ruchu ma taką samą objętosc jak oficjalny sklep Mistrza Polski.
A jeszcze bardziej zajebiście by było, jakby w sklepie pod trybuną czy gdzie on tam będzie, będą znajdowac się nie tylko gadżety SA, lecz również z "czystym" herbem. Ale, marzenia:) |
Niestety rzeczy w naszym sklepie jest mnóstwo ale sa gusta i guściki - każdy prosi o coś innego.
Np. Damskich bluzek jest BARDZO DUŻO ale i to się nie podoba. Co do sklepików innych klubów to prawda mają wspaniałe rzeczy ale jeśli zajrzycie do naszego sklepiku - FANATYKA - też mamy bardzo dużo rzeczy, szczególnie jeśli chodzi o szkło - do wyboru do koloru -, zegary, szale, breloki, długopisy, maskotki, poduszki. Nad czym jednak ubolewam to pościel i ręczniki.. no ale to już siła wyższa.. |
Jeśli macie ogólnie jakieś propozycje to prosze piszcie je tu w tym temacie :-)
|
Jeżeli chodzi o mnie to czekam na zdecydowanie większy wybór smyczek. Fajną rzeczą są też magnesy np. na lodówkę, widziałem coś takiego u Widzewa i Zawiszy i wyglądało to super. Powinny też być w przynajmniej minimalnej liczbie pamiątki Unii.
|
Ma być jakiś nowy wzór smyczy.
Najprawdopodobniej będzie jakaś koszulka i może szal Unii. |
Czyli tak naprawdę nie wiadomo czy to będzie bo to są tylko plany.
|
bedą tylko nie wiemy kiedy - nie mogę podać daty.
|
Dla mnie osobiście brakuje wiślackiego koca...
|
Cytat:
|
|
macie jakieś propozycję na bluzy?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl