Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Gdzie trening Wisły? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1735)

klima1992 29.07.2009 11:20

na bocznym boisku? to jest zaraz koło głównego stadionu?

kibic11111 29.07.2009 11:23

Tak klima, to jest przed bramą wjazdową na stadion. Nieopodal boiska, gdzie mecze rozgrywaja juniorzy.

klima1992 29.07.2009 11:24

dzięki wielkie

w takim razie, chyba dzisiaj wbije na trening. :)

klima1992 29.07.2009 11:25

i dużo osób jest zazwyczaj na takich treningach? tzn da się coś zobaczyć? :)

kibic11111 29.07.2009 11:30

Czy dużo? Hmm, jest kilku dziennikarzy. A oprócz tego to pojedyncze osoby i starsi panowie czasami wspominający stare lata, kiedy to jeszcze Kaziu strzelał bramki. Coś tam zawsze zobaczysz.

kibic11111 29.07.2009 12:45

Potwierdziłby to ktoś na pewno? nowin31 od kogo słyszałeś że jest o 17:30?

nowin31 29.07.2009 14:32

słyszałem od dziennikarzy z wyborczej bo stali akurat obok mnie i mówili. napewno bedzie o 17 lub 17-30. Ja tez sie wybieram.

tsw28 29.07.2009 14:57

Dzisiaj o 17:30,
Jutro o 11:00.
Na boisku bocznym.

Lukass_7 03.08.2009 20:25

Witam.
Za cholerę nie wiedziałem gdzie to napisać, a to trochę ze stadionem jest związane. Otóż gdzie się odbywają treningi Wisły? Czy można pójść na każdy jej trening? Oraz czy można wejść na stadion? Wybieram się do Krakowa i chciałem się dowiedzieć.

WILU TS 03.08.2009 20:39

Treningi odbywają się na boisku bocznym,a na stadion do czerwca przyszłego roku nie wejdziesz.

Evil_ 04.08.2009 11:17

Wie ktoś, o której trening w środę i czwartek???

Kibicka 04.08.2009 11:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukass_7 (Post 773189)
Witam.
Za cholerę nie wiedziałem gdzie to napisać, a to trochę ze stadionem jest związane. Otóż gdzie się odbywają treningi Wisły? Czy można pójść na każdy jej trening? Oraz czy można wejść na stadion? Wybieram się do Krakowa i chciałem się dowiedzieć.

Boczne boisko koło stacji benzynowej. Słabo widać bo jest przykryte zieloną szmatą ale jak przedostaniesz się przez tajemne przejście w krzakach będziesz widział elegancko.

qowalski 04.08.2009 18:51

Może ktoś wie, o której trening w czwartek?

Evil_ 05.08.2009 09:19

właśnie? dziś jest o 18.30, a w czwartek?

qowalski 05.08.2009 11:44

dowiedziałem się w Wiślackim świecie, że jutro piłkarze już wyjeżdżają do Lubina.

GroszekR22 07.08.2009 12:46

Witam... mam pytanie: mozna wejsc na stadion (REYMONTA) ?? tak poprostu ;) porobic fotki, zobaczyc na budowe?? ;)

qowalski 11.08.2009 11:56

na stadion na pewno nie, ale można wejść od strony boiska treningowego i zobaczyć postępy prac, zza ogrodzenia.

Miechoo 11.08.2009 16:27

Wie ktos moze jak sa treningi w tym tygodniu?

MACIEKWISLAK87 24.08.2009 09:26

Hej wie ktoś o której sa treningi jutro ? ? ? ? z góry dziękuje

MACIEKWISLAK87 24.08.2009 15:21

Ponawiam pytanie. Portiernia nie odbiera tel już od dłuższego czasu, nr tel sie zmienił ?

Damianek_ABG 25.08.2009 09:25

Witam!
Dzisiaj widziałem na oficjalnej stronie, że maja być dzisiaj 2 treningi.
Wie ktoś może w jakich godzinach one będą??

hunter 25.08.2009 10:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MACIEKWISLAK87 (Post 783769)
Ponawiam pytanie. Portiernia nie odbiera tel już od dłuższego czasu, nr tel sie zmienił ?

Albo raczej portiernia zniknęła z powierzchni ziemi...

Ada1906 25.08.2009 10:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Damianek_ABG (Post 784145)
Witam!
Dzisiaj widziałem na oficjalnej stronie, że maja być dzisiaj 2 treningi.
Wie ktoś może w jakich godzinach one będą??


Właśnie też miałam pytać o te dzisiejsze treningi..

siwy2pl 25.08.2009 10:59

siema!! czyli nikt nie wie o ktorej jest dzis popoludniu trening???

MarciN90 26.08.2009 22:32

wybieram się w poniedziałek na trening i zastanawiam się czy jest i rano i wieczor bo po weekendzie meczowym chyba roznie to bywa. Jak będę o 11 to myślicie ze zdąże na kawałek (nie chce całego oglądac) dzieki

Żmijka 26.08.2009 23:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MarciN90 (Post 785033)
Jak będę o 11 to myślicie ze zdąże na kawałek (nie chce całego oglądac) dzieki

Nie wiem jak myślą inni, ale ja myślę, że jeśli będzie rano trening to koło 11 powinieneś tafić na jakiś jego fragment.

Ale myślę również, że w poniedziałek trening może być po południu lub go wcale nie będzie. Biarąc pod uwagę przerwę na reprę i inne takie.

Lexie 31.08.2009 12:34

Koło 11 trenowało tylko kilku zawodników. (Boguś, Singlar, Ilie i Jirsak)

Żmijka 31.08.2009 13:02

Dotali tak jak sądziłam wolną nd i pon. Jutro dopiero jest normalny trening.

Daniel212 31.08.2009 16:27

hej.. mam pytanie.. o ktorej jest jutro trening?

misiekpb 03.09.2009 19:21

Wie ktos moze w jakich godzinach sa popoludniowe treningi?
Bo chetnie bym jutro poszedl a nie wiem o ktorej


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl