![]() |
na bocznym boisku? to jest zaraz koło głównego stadionu?
|
Tak klima, to jest przed bramą wjazdową na stadion. Nieopodal boiska, gdzie mecze rozgrywaja juniorzy.
|
dzięki wielkie
w takim razie, chyba dzisiaj wbije na trening. :) |
i dużo osób jest zazwyczaj na takich treningach? tzn da się coś zobaczyć? :)
|
Czy dużo? Hmm, jest kilku dziennikarzy. A oprócz tego to pojedyncze osoby i starsi panowie czasami wspominający stare lata, kiedy to jeszcze Kaziu strzelał bramki. Coś tam zawsze zobaczysz.
|
Potwierdziłby to ktoś na pewno? nowin31 od kogo słyszałeś że jest o 17:30?
|
słyszałem od dziennikarzy z wyborczej bo stali akurat obok mnie i mówili. napewno bedzie o 17 lub 17-30. Ja tez sie wybieram.
|
Dzisiaj o 17:30,
Jutro o 11:00. Na boisku bocznym. |
Witam.
Za cholerę nie wiedziałem gdzie to napisać, a to trochę ze stadionem jest związane. Otóż gdzie się odbywają treningi Wisły? Czy można pójść na każdy jej trening? Oraz czy można wejść na stadion? Wybieram się do Krakowa i chciałem się dowiedzieć. |
Treningi odbywają się na boisku bocznym,a na stadion do czerwca przyszłego roku nie wejdziesz.
|
Wie ktoś, o której trening w środę i czwartek???
|
Cytat:
|
Może ktoś wie, o której trening w czwartek?
|
właśnie? dziś jest o 18.30, a w czwartek?
|
dowiedziałem się w Wiślackim świecie, że jutro piłkarze już wyjeżdżają do Lubina.
|
Witam... mam pytanie: mozna wejsc na stadion (REYMONTA) ?? tak poprostu ;) porobic fotki, zobaczyc na budowe?? ;)
|
na stadion na pewno nie, ale można wejść od strony boiska treningowego i zobaczyć postępy prac, zza ogrodzenia.
|
Wie ktos moze jak sa treningi w tym tygodniu?
|
Hej wie ktoś o której sa treningi jutro ? ? ? ? z góry dziękuje
|
Ponawiam pytanie. Portiernia nie odbiera tel już od dłuższego czasu, nr tel sie zmienił ?
|
Witam!
Dzisiaj widziałem na oficjalnej stronie, że maja być dzisiaj 2 treningi. Wie ktoś może w jakich godzinach one będą?? |
Cytat:
|
Cytat:
Właśnie też miałam pytać o te dzisiejsze treningi.. |
siema!! czyli nikt nie wie o ktorej jest dzis popoludniu trening???
|
wybieram się w poniedziałek na trening i zastanawiam się czy jest i rano i wieczor bo po weekendzie meczowym chyba roznie to bywa. Jak będę o 11 to myślicie ze zdąże na kawałek (nie chce całego oglądac) dzieki
|
Cytat:
Ale myślę również, że w poniedziałek trening może być po południu lub go wcale nie będzie. Biarąc pod uwagę przerwę na reprę i inne takie. |
Koło 11 trenowało tylko kilku zawodników. (Boguś, Singlar, Ilie i Jirsak)
|
Dotali tak jak sądziłam wolną nd i pon. Jutro dopiero jest normalny trening.
|
hej.. mam pytanie.. o ktorej jest jutro trening?
|
Wie ktos moze w jakich godzinach sa popoludniowe treningi?
Bo chetnie bym jutro poszedl a nie wiem o ktorej |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl