Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Bilety (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1565)

Jurneam 02.08.2008 14:07

Niezapominajcie o FC:)

kgwiazdak 02.08.2008 14:29

kurvva czy nie widzicie ze pilkarze nas potrzebuja na tym meczu? nawet nie pytajcie ile biletow zeszlo, lepiej nie wiedziec ... naprawde przykre jesli komus SZKODA 45-60zl na tak wazny mecz, jak Vinci zaznaczyl moze to byc nasz OSTATNI mecz w europejskich pucharach wiec nie oszczedzajcie pieniedzy na Barce...

MOBLIZOWAC SIEBIE ... i znajomych ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MatMario 02.08.2008 14:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jurneam (Post 578370)
Niezapominajcie o FC:)

Chciałbym sie mylić ale sadze że nie będzie wśród FC zainteresowania tym meczem... Nikt z FC nie ma karnetów bo na lige maja bilet po 10zł więc za ten mecz trzeba było by zapłacić najmniej 60 zł więc nie sądze żeby FC wykupiły znaczną cześć biletów.

piotrek1325 02.08.2008 14:57

Panowie...spokojnie ;/ Do środy zejdą bilety...jak nie wszystkie to większość...a jak nie wszystkie to może klub w końcu pomyśli troche o kibicach i otrząśnie się czasem;]

Jurneam 02.08.2008 15:05

no właśnie bilet spokojnie mogły kosztować z 30zl

WiślakNH 02.08.2008 15:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jurneam (Post 578410)
no właśnie bilet spokojnie mogły kosztować z 30zl


No,najlepiej żeby były w cenie w 10 zł wtedy tacy jak Ty byliby zadowoleni.Zrozumcie,że stadion został pomniejszony i ceny nie będą niskie.Po za tym to są eliminacje LM i może rywal nie jest z najwyższej półki ale jednak to LM.Mogliście pomyśleć wcześniej i kupić karnet to i bilety na europejskie puchary mielibyście tańsze.

regan 02.08.2008 15:27

wczoraj byłem o 16, ruch w WŚ jako taki sobie był kolejek nie było, ale ciagle ktos wchodził i wychodził... kupiłem 3 bilety... w pn. jade po 6 :P Przynajmniej ja robie frekwencje :-) widze ze karnetów poszło od chuja bo kasy przy B prawie puste

WiselkaMLP 02.08.2008 15:54

obsrwujac sytuacje z prespektywy baseny dzisiaj sporo ludzi sie przewijalo po bilety

_gilardino_ 02.08.2008 15:54

Spokojnie jest kilka dni do meczu więc nie będzie wolnych miejsc na stadionie,może nie ma kolejek ale przeciez karnetowcy moga rezerwowac bilety,pewną pule wezmą FC więc nie zdziwie sie jak ujrze w środe pod stadionem jakiegoś konia

Robert_wislak 02.08.2008 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 578422)
widze ze karnetów poszło od chuja bo kasy przy B prawie puste

6000 max, na kilka dni przed zakończeniem sprzedaży pisali, że Wisła sprzedała zaledwie 5000 karnetów.

4fan_player 02.08.2008 17:37

No niestety próbowałem zakupić bilet poprzez SKWK i oficjalną stronę Wisły ale nic z tego ;) Więc kieruje się teraz do Was mam nadzieje że Wy mnie nie zawiedziecie ;) czy znajdzie się ktoś kto zakupi dla mnie bilet a ja jak będę w Krakowie odbiorę?

regan 02.08.2008 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robert_wislak (Post 578453)
6000 max, na kilka dni przed zakończeniem sprzedaży pisali, że Wisła sprzedała zaledwie 5000 karnetów.

Po pierwsze pisali ze 6 tysiecy... wiec po **** te zanizania... normalnie gorzej niż onet. po drugie to było 23 lipca... do tej pory spokojnie mogło pójść wiecej... z 7-8. Co ciekawe na stronie Legii wyczytałem, ze poszło... 10 tys.

P.s OT Mój znajomy ma numer karnetu 6673 kupował 23 wiec bez kitowania :-)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mateusz212 (Post 578176)
jacy karnetowcy??? wszyscy juz moga kupowac bilety na środowy mecz....

Mowie, ze kupowali karnetowcy w WŚ... bo w kasach przy B mały ruch

koniak 02.08.2008 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 578414)
No,najlepiej żeby były w cenie w 10 zł wtedy tacy jak Ty byliby zadowoleni.Zrozumcie,że stadion został pomniejszony i ceny nie będą niskie.Po za tym to są eliminacje LM i może rywal nie jest z najwyższej półki ale jednak to LM.Mogliście pomyśleć wcześniej i kupić karnet to i bilety na europejskie puchary mielibyście tańsze.

a powiedz mi teraz jaka pojemnosc mial stadion na poczatku zeszlego sezonu a jakie byly ceny
niby przez pol roku sie tak przyzwyczaili do 20000 miejsc ze teraz ceny zwiekszaja
ile razy byl stadion zapelniony ? Lech, Legia i koniec, derbow nie licze bo nie bylo D
ile bylo ludzi na Zaglebiu, Polonii, Dyskobolii, o ŁKS-ie nie wspominajac ?
okazuje sie ze 15 k jestesmy w stanie przebic max w 5 meczach na 15, wiec nie ma sie co usprawiedliwiac pojemnoscia stadionu, klub idzie na zysk i tyle - wszystkie bilety drozsze do tego bonusy na Legie, Lecha i derby, cena na Beitar wysoka(nawet dwukrotnie wyzsza od niektorych meczow z wczesniejszych lat z 2 rundy), a druzyna bez sukcesow czy tam wiekszego rozglosu
ciekawi mnie tylko po ile beda bilety/karnety gdy juz bedziemy mieli te 34000 miejsc

gris 02.08.2008 20:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jurneam (Post 578410)
no właśnie bilet spokojnie mogły kosztować z 30zl

Oczywiście że mógłby ale klubowi zależy na zysku a nie na tym czy przyjdzie pełny stadion. Przy cenie załóżmy 50 zł przyjdzie 10 tysięcy (50*10000=500000) a przy cenie 30 zł powiedzmy komplet 15000 (30*15000=
450000). 50 tysięcy różnicy przy suchych wyliczeniach :)

Marek..... 02.08.2008 20:14

bilety na mecz z beitarem chcialem kupic od kturej sa kasy czynne ?? napiszcie prosze

wislak_olkusz 02.08.2008 20:20

od jedenastej zero zero....

Bobic 02.08.2008 20:21

Od której!! Od 11.00

mariano710 02.08.2008 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 578540)
Od której!! Od 11.00

jutro? a do ktorej czynne kasy?

wie ktos ile biletow zostalo na D?

greg76 02.08.2008 20:40

Witam Braci z Krakowa ! Będę u was służbowo w środę i chętnie zaliczyłbym debiucik przy Reymonta :)
Myslicie że mam szansę kupić bilet w dniu meczu ?

regan 02.08.2008 20:49

masz... sekktory E A B bedą na bank dostępne

Marek..... 02.08.2008 20:55

A Na Sektor A/b Sa Jeszcze Bilety??

jeszcze napiszcie do kturej

mariano710 02.08.2008 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marek..... (Post 578551)
A Na Sektor A/b Sa Jeszcze Bilety??

sa i pewnie beda do srody

Marek..... 02.08.2008 21:02

od 11 kasy czy wislacki swiat napiszcie bo musze wiedziec

koniak 02.08.2008 21:13

jedno i drugie

wislak_olkusz 02.08.2008 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marek..... (Post 578556)
od 11 kasy czy wislacki swiat napiszcie bo musze wiedziec

nazwy własne pisz z dużej i w poprzednim poście popraw "kturej"

greg76 02.08.2008 22:05

Dzięki za informacje i do zobaczenia na meczu .

Dragan 91 02.08.2008 22:11

Na początek chciałbym się przywitać ze względu, że to mój 1-szy post na tym forum.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mariano710 (Post 578553)
sa i pewnie beda do srody

No właśnie, a tu jest moje pytanie. Planuje się wybrać na ten mecz i wspomóc Wisełkę, ale mieszkam ok. 600km od Krakowa. Do której musiałbym się pojawić przy kasie żeby kupić 2 wejściówki? Nie jest to możliwe przez Internet?

wislak_olkusz 02.08.2008 22:18

Nie jest możliwe przez neta. Podjedź na jedenastą to kupisz.

Dragan 91 02.08.2008 22:21

Będe, dzięki wielkie

Mishuh 02.08.2008 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dragan 91 (Post 578582)
No właśnie, a tu jest moje pytanie. Planuje się wybrać na ten mecz i wspomóc Wisełkę, ale mieszkam ok. 600km od Krakowa. Do której musiałbym się pojawić przy kasie żeby kupić 2 wejściówki? Nie jest to możliwe przez Internet?

Witamy. Zasadniczo im wcześniej, tym lepiej. Ale najlepiej zadzwoń sam w poniedziałek po 11:00 do Wiślackiego Świata (012) 623 95 95, dowiesz się jak wygląda sytuacja. Bilety nie sprzedają się rewelacyjnie, ale zawsze lepiej być na bieżąco.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl