![]() |
James Newton Howard - OST Hypnose
Ma ktoś coś takiego w swoich zbiorach ? |
Cytat:
http://sernik18.wrzuta.pl/audio/dPun...hoopie_whoopie ściągnij z jakieś strony co można z wrzuty ściągać. _____ ja za to poszukuje piosenki techno remixu tego co śpiewają na Euro "tyyyyyy tyyyyyyyyyty tyyytyyyyytttyyyyyyy" może ktoś będzie wiedział o co chodzi :D |
ma ktoś może: Code Red - Shut Up był bym bardzo wdzięczny
|
Jezeli o to ci chodzi :P - http://zrzuta.eu/download.php?h=bVlQNG84VlFpWg==
|
a ja bardzo prosze o piosenke Ann Lee - Two times jesli ktos ma :)
|
Cytat:
Do wyboru, do koloru :-/ |
dzięki DamiannTS
|
mam wieeeelką prośbę o możliwie jak najwięcej kawałków TEDE w mp3 do ściągnięcia PRÓCZ płyt ESENDE MYLFFON i ŚCIEŻKA DŹWIĘKOWA
|
ma ktoś może Flo Ride z Timbalandem - Elevator?
|
Cytat:
|
Cytat:
http://mp3.teledyski.info/download-e...E0ODUxOTgy.mp3 Może coś takiego? Piosenka w oryginale to The White Stripes - Seven Nation Army. |
Jest taka nuta, kawalek hip-hop. Co jak się rozkręca to śpiewają coś takiego jak (fyrs) i to tak pare razy i naprawde zarabista jest ; ) plx o pomoc ; D
|
dzięki wislak_92
następne euro na Wiśle:) |
Wrzuciłby mi ktoś jakieś "The best of Coldplay", czy coś takiego? Bo nie bardzo mi się chce 6 albumów ściągać, a nie wiem co dobre ;] ??
|
Poszukuję utworów (mile widziane albumy)
Tilt, Brygada Kryzys, TSA + DJ Sash - Together Again, Adelante + Pat Benatar - Love Is A Battlefield +Journey - Don't Stop believing |
Pat Benetar - Love is a Battlefield - http://www.zrzuta.eu/download.php?h=NW9vN2N2RDhQTg==
Sash - Adelante - http://www.zrzuta.eu/download.php?h=NTFlaXdHRmpnUA== Journey - Don`t stop believing - http://www.zrzuta.eu/download.php?h=NFBiblJDdW9vRQ== |
Cytat:
|
poszukuje:
- piosenki z czołówki świat według bundych - zabiore cię w wykonaniu karolaka |
Witam,
poszukuję od dość dawna: Myslovitz & Edyta Bartosiewicz - Chciałbym Umrzeć Z Miłości Bardzo zależy mi na tym kawałku, będę wdzięczna za pomoc :-) Pozdrawiam |
Szukam piosenki, z gatunku coś pomiędzy techno/klubowe/pop....ciężko określić ponieważ jest to piosenka stylizowana na egipski/arabski rytm. Puszczana w klubach ostatnio dość często. Charakterystyczne w tej piosence jest to ze powtaża się właściwie dzwiek cały czas jeden z tym ze w kombinacji -wolniejszej [i tu jest baaardzo egipska/arabska] a pozniej szybko, tak jakby pasowala wlasnie do szybszego tanczenia. Cośtam jest spiewane, ale tekstu jest stosunkowo bardzo malo.
Męczy mnie to od ostatniej imprezy i nie mogę dojść co to jest. |
Cytat:
|
taaak :)
Dziekuje strasznie :) |
Poszukuje 2-4 Grooves - Writing On The Wall .
|
Cytat:
http://kochaniusia14.wrzuta.pl/aud/f...ng_on_the_wall |
Witam!
Poszkuje kilku piosenek Vangelisa. Jeżeli macie 4-5 tytułów to podeślijcie linki. Mile widziany nasz Conquest of paradise". Z góry wielkie dzięki! |
Cytat:
http://mp3.teledyski.info/index.html...k&dalej=Szukaj |
Poszukuje kawałka W Aucie - PONO
i dwoch płytek: soundtrack z 39 i pół Feel Tylko prosze nie rapidshare Czekam z niecierpliwoscia :) |
Cytat:
Tu masz 39 i pol ale jest tylko na rapidschare:P http://peb.pl/soundtrack/313089-rapi...ndtrack-2.html Tu jest Feel http://darkwarez.pl/forum/viewtopic....=feel&start=16 A tu jest PONO - W Aucie http://mp3.teledyski.info/index.html...k&dalej=Szukaj :D |
Styl&Dezinte-Szalona Epka
ma ktoś ten album? |
http://www.wrzuta.pl/audio/9PEV9zGrxN/
ktoś wie co to za muzyczka? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl