Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   26. kolejka, Warta Poznań - Wisła Kraków, 5 kwietnia 2025, 19:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11091)

Drozd 06.04.2025 15:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1645319)
Nie ma szans. Sytuacja mogłaby zostać rozpatrzona tylko gdyby sędzia jej nie zauważył.
Tutaj główny mógł dokładnie nie widzieć, wina VAR-u że nie zareagował.

Czyli boiskowy bandytyzm ujdzie płazem bo jakiś kutas z Varu bał się wypieprzyć z boiska kutasa z Warty w 16 minucie? A może oni mają polecenie żeby nie reagować na faule na naszych.

wolfy 06.04.2025 15:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1645321)
Czyli boiskowy bandytyzm ujdzie płazem bo jakiś kutas z Varu bał się wypieprzyć z boiska kutasa z Warty w 16 minucie? A może oni mają polecenie żeby nie reagować na faule na naszych.

Dokładnie tak, ujdzie płazem.
Dlaczego VAR nie zareagował? Jak znam życie to wymyślą na poczekaniu jakąś kretyńską interpretację, jak przy braku karnego z Arką.

Drozd 06.04.2025 15:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1645322)
Dokładnie tak, ujdzie płazem.
Dlaczego VAR nie zareagował? Jak znam życie to wymyślą na poczekaniu jakąś kretyńską interpretację, jak przy braku karnego z Arką.

Ale to nie jest argument żeby nie robić z tego afery, każdy kto zobaczy to bandyckie wejście, dodepnięcie stopą już na ziemi i minę tego kutasa w żadne tłumaczenia mafii sędziowskiej nie uwierzy.

Fugiel 06.04.2025 16:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1645256)
To oficjalne - Jop jest idiotą. Pierwszy skład na Jagiellonię, miernoty na Wartę...

Edit: W pierwszej połowie Warta lepsza. Mieli trzy setki.
Szaman Jop do zwolnienia.

Ja nie bardzo rozumiem tego hejtu w stronę Jopa - czego się spodziewaliście? Niestety wszystkich tych naszych ternejro począwszy od Sobolewskiego przez Jopa po Kulawika czy Kmiecika aż po Kusto, czy Motykę łączy jedno - byli świetnymi piłkarzami [lub bardzo dobrymi] niestety trenerzy z nich żadni.

pepe72 06.04.2025 16:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Książę Palownik (Post 1645315)
Jop uparł się, że mamy grać w 10 no on Zwolińskiego na ławce nie posadzi i wuj.
...

Kto za Zwolaka?
Fred był na boisku od 67 minuty.

Fugiel 06.04.2025 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1645327)
Kto za Zwolaka?
Fred był na boisku od 67 minuty.

A może powinno być odwrotnie?

Markus 06.04.2025 16:56

Zwoliński w takiej formie już dawno powinien wylądować na ławce, a nie być uparcie wystawiany do pierwszego składu przez Jopa. Tak samo niezrozumiałe jest coraz wyraźniejsze pomijanie Kutwy.

O patologii w postaci ciągłego utrzymywania Urygi w roli kapitana już nie będę wspominał.

pepe72 06.04.2025 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fugiel (Post 1645328)
A może powinno być odwrotnie?

Zwolak ma asystę.
Co zrobił Fred przez ponad 25 minut?

pepe72 06.04.2025 17:51

Skrót meczu z TVP.
Nie polecam tego z konta Wisły, nie ma obrony Letkiewicza.
https://youtu.be/OYcUL1lpvI0?si=56mkxsX9K-2N6F5Q

Karherop 06.04.2025 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fugiel (Post 1645325)
Ja nie bardzo rozumiem tego hejtu w stronę Jopa - czego się spodziewaliście? Niestety wszystkich tych naszych ternejro począwszy od Sobolewskiego przez Jopa po Kulawika czy Kmiecika aż po Kusto, czy Motykę łączy jedno - byli świetnymi piłkarzami [lub bardzo dobrymi] niestety trenerzy z nich żadni.

Moskal i Nawalka sposrod byłych piłkarzy nie byli (są) zlymi trenerami. Co najwyzej z innej epoki.

Jop mimo wszystko jest z tego grona najmlodszy i przynajmniej przeszedl naturalna ścieżkę trenerska (juniorzy, rezerwy staże, mlodziezowe reprezentacje, asystent).

Tyle papier. Reszte niech napisze boisko.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl