![]() |
Cytat:
pseudointeligencji coraz więcej, ale po zamknięciu kurka z Usa Aid powinno się to troche ograniczyć |
Cytat:
|
Dramatyczna pierwsza połowa. Słaby Rodado, niewidoczni Igbekeme i Duda. Jeśli cieniutki Szot gra to jak słaby musi być Jaroch? Pół składnej akcji nie zrobiliśmy.
Cienko widzę druga połowę |
Prawa strona wyje o wzmocnienia.
Nie zrobimy awansu prawym obrońcą na poziomie II ligi (pytanie na jakim poziomie jest aktualnie Jaroch) i bezmyślnym prawym skrzydłowym, który zepsuł dziś chyba każde zagranie. Atak pozycyjny przewidywalny jak upały w lecie na rywala stojącego w dziesięciu za linią piłki. Typowe flaki z olejem w wykonaniu Wisły. |
Baeną do ekstraklasy. To jest dobry plan
|
Pierwsza połowa zgodnie z oczekiwaniami.
Cytat:
|
Znicz pokazuje, ze wystarczy kilku wybieganych Polaków z mazowieckich pastwisk, kierującego nimi niewielkiego wzrostu lidera środka pola, by zgnoić wielką hiszpańską Wisłę.
Tak. Znam argumenty, że nawet gdyby Znicz awansował do ekstraklasy to się tam nie utrzyma. Wiem jednak, że taka Wisła nawet jeśli awansuje to jeszcze szybciej spadnie. |
Cytat:
|
Cytat:
Baena jest jednym z najlepszych w przekroju tego sezonu. Takie są fakty. |
I szotem. Z nim wyprzedzimy niecieczę.
|
Szot truchta cały czas, czy on nie potrafi szybciej pobiec? Przy straconej bramce co on robił, dlaczego nie interesował się chłopem który strzelił przecież on miał go pilnować :). Najpierw pozwolił mu odegrać, a potem strzelić :). Kabaret.
|
Wincyj Polaków.
|
Wszystkie możliwe narodowości, które mamy w składzie są dzisiaj dramatycznie słabe.
|
Jaroch w rundzie jesiennej robił dokładnie to samo, są siebie warci.
|
Zamiast "martwić" się o awans martwmy się czy aby nie pobijemy najgorszego sezonu w historii.
|
Co za żałosny mecz. Co za dno.
Ktoś mi wyjaśni jaki sens miało wpuszczenie Sukiennickiego? Czy wrzucanie Baniowskiego w takim momencie jest mądre? Błazenada piłkarzy i Jopa. |
Niestety, grając 1 obrońcą w formie (Mikulec), nie da się wygrać meczu. Jaroch nawet po sukcesywnym, runda po rundzie, spadku formy jest lepszy od Szota, a skoro mamy tylko trzech środkowych obrońców i Uryga najwyraźniej wiele dla nas znaczy mentalnie, Kutwa powinien grać za Biedrzyckiego. Sukiennicki i Baniowski powinni dostać wypożyczenie i szansę za rok-półtora, bo na dziś nie są gotowi do gry w I lidze.
Reszty nie ma co podsumowywać, taki to był bezbarwny występ. Słaby mecz i rękę przyłożył do tego trener. |
Rywale rzucili nam koło ratunkowe, to my sobie przywiązaliśmy do szyi kamień i schodzimy coraz niżej.
Dwa razy oklep od Znicza z budżetem kilkukrotnie niższym niż Wisła. Wstyd. Teraz cztery ciężkie mecze, po których marzenia o barażach mogą nam zostać bezpowrotnie zabrane. |
....a cala Wisla wola o transfery bo mamy cienkie skrzydla jak siki weza a tymczasem chuja sie dzieje. Jak mamy wygrywac z takimi ogorami jak znicz jak my nie mamy jakosci na bokach. Przeciez wiadomk bylo od 2.5 lat ze graja z nami autobusem to musimy grac bokami. A tu ....a nic. Wypierdalac z tym dziadkiem alfarem i jednozwodowcem baena. Na .... tych cieniasow oplacac.
|
czy ktos jest w formie??Jedyie Zwoliski sie starał
|
Po co tego Baniowskiego wpuścił w takim momencie? Aż tak bardzo się Jopowi pali żeby ogłosić światu naszego nowego wonderkida co nie umie podać na 5 metrów?
|
Może by im jakiś oboz w ciepłych krajach pomógł?
|
Cytat:
A to dopiero początek pięknej serii, co to się będzie działo w przez kolejny miesiąc :D :D :D |
Cale szczescie gramy teraz same teudne mecze. Sezon zakonczymy z koncem marca. Niech frekwencja spadnie do 10k i niech to bedzie sygnal dla druzyny ze nie bedziemy wspierac takiej padaki a
krolewski zda sobie sprawe ze albo odda w rece kwietnia albo niech ogarnie jakosciowe transfery bo innej drogi nie ma |
Człowiek czeka tyle miesięcy na wznowienie rozgrywek z jakąś nadzieję, a tu znowu mokra szmatą w pysk.
|
Ciekawe czemu nie wszedł Poletanović, tylko ta ofiara Sukiennicki? Czyżby nie ogarnął genialnej taktyki Jopa "wrzucamy bez sensu i do nikogo"?
Jeżeli tak to zrozumiałe, jeszcze by dobrze dośrodkowal albo strzelił i cały plan taktyczny w ....u... |
W sumie im gorsza pozycja w lidze tym bardziej jarek bedzie prosil Kwietnia, tym nizsza cena dla Kwietnia xD przejebalismy z druzyna ktora nie ma sponsora na koszulkach bo nikt nia nie jest zainteresowany. Masakra
|
Cytat:
Przewidywałem wygraną, chu.ja się znam:) Przyszłość wygląda niepokojąca, a ta letnia i dalsza to już w ogóle. |
Pasowałoby parę meczy przełożyć tak 2-3 tygodnie do przodu, aż trochę słońca wyjdzie, bo nasz Hiszpański zaciąg w tej temperaturze jak dzieci we mgle. Z resztą podobnie wyglądał Igbekeme.
Jedyny Iberyjjczyk który sobie radził przyzwoicie w tych warunkach to Duarte. Zagraliśmy tragiczną pierwszą połowę, sporo lepszą drugą. Tu powinien być conajmniej remis, no ale jak się nie wykorzystuje sytuacji to tak to się kończy. Niestety jak się opiera grę na gościach przyzwyczajonych do gry w upałąch i się ich wrzuca na minusowe temperatury na boisko to nie ma się co cudów po nich spodziewać. To są chłopaki od pykania gałęczki przy słoneczku, najlepiej jak przeciwnik nie będzie im jeździł na du*ie za bardzo, bo oni intensywności w takich warunkach nie pokażą, za dużo energii marnują na ogrzewanie :D:D Jak zmniejszyła się ilość gości nieprzystosowanych do takich warunków na murawie, to gra się poprawiła. Niestety to było za mało na jakiekolwiek punkty. No cóż, pierwsze śliwki robaczywki. Liczę, że kolejny mecz będzie już rozgrywany przy plusowej temperaturze i nasze iberyjskie asy będą bardziej skore do gry. Duarte powinien wyjść w kolejnym meczu w pierwszym składzie, podobnie Jaroch - Szot i Alfaro powinni sobie usiąść na ławce. |
Najbardziej przeraża mnie jednowymiarowość taktyki Jopa.
Gramy do porzygania ten przewidywalny do bólu atak pozycyjny, do którego nie mamy wykonawców. To jest woda na młyn dla drużyn grających jak dziś Znicz, które niszczą nas niską obroną i potrajaniem od 20-tego metra. Jeśli Jop czegoś nie wymyśli, to ani nas nie będzie w Ekstraklasie w przyszłym sezonie, ani jego na ławce od czerwca. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl