![]() |
Cytat:
Derby rządzą się swoimi prawami, o czym Craxa się przekonała wielokrotnie w poprzednich latach. My również. |
Póki co źle przewidziałem wszystkie wyniki drużyn Top 3. Oby ostatni wynik się sprawdził :P
No i oczywiście frajerstwo Ruchu to jedno, teraz żeby tylko dzisiaj nasi zagrali jak zwykle, a nie posrani przez presję. |
Cytat:
Stadion zapełniony, wszyscy w żółtych koszulkach, piłkarze dający z tak zwanej wątroby... GKS na nas nawet w połowie tak się nie spiął jak na Ruch, dla piłkarzy to była szansa odkupienia nieudanego sezonu. Przy remisie zaczęli cisnąć tak jakby walczyli o awans. Ruch chciał się prześliznąć minimalnym nakładem sił i dostał w 92 minucie, ale ostatnie 15 toczyło się głównie na ich połowie. Nie ukrywam że przyjemnie się to oglądało, choćby przez samo zaangażowanie piłkarzy GKS. Oby nasi też wyszli dziś z taką wolą zwycięstwa. |
Igbekeme dziś nie gra. czemu? co mi umkło?
|
Cytat:
|
nie gra, bo jest zagrożeniem pod własną bramką
|
Mimo korzystnego wyniku na razie nasi nie grają dobrze. Są zbyt pasywni, mało ruchliwi, bardzo statyczni w kryciu i ustawianiu się względem rywali. Nie ma odpowiedniej dokładności i koncentracji w ofensywie. Nie widać, że to kluczowy mecz sezonu.
Widać natomiast, że bardzo brakuje w drugiej linii Igbekeme: jego asekuracji, inteligentnego ustawiania się, odbiorów. Grający zamiast niego Duda to póki co zawodnik o wiele gorszy i to kilkakrotnie. Obawiam się o wynik w drugiej połowie, mam nadzieję, że szybko uda się podwyższyć prowadzenie. Cisse dramatyczny. Znów gramy bez lewej strony. Fernandez całkowicie odpuszcza pracę w destrukcji. Stąd potężnie dziury między formacjami. |
Najlepsze jest to, że to, że odpierdalając taki cyrk i remisując dzisiaj nadal mamy szansę na awans. Wystarczy, że Puszcza nie wygra jednego ze swoich 2 meczów, Ruch nie wygra za tydzień, a my np z dupy wygramy z Łęczną...
Oczywiście do spełnienia są 3 warunki, przede wszystkim samemu by trzeba wygrać i oglądać się na innych ale jak widać to jest wyścig paralityków więc nadal wszystko możliwe. My dzisiaj obsrani niesamowicie. Największa klapa jeśli chodzi o grę i wynik (nawet jak się skończy 2:1) w tym roku. EDIT OOO no i pięknie. Myślałem, że się może skończyć 2:1, i prawie trafiłem, 1:2 |
po kiego chuja zmieniał Juncę za Szota? aż się prosiło Szota wyżej za Cisse. a tak wszedł Młyński i gramy w 10..... póki co dramat. Rodado i Fernandez dziś znowu tragiczni
|
Nie obsrani tylko bez chęci, wiary, celu.
K... strzelamy bramkę w 2 minucie, zamiast siąść na nich walnąć im jeszcze ze dwie to lelum polelum. A Sobol zamiast ich w przerwie zjebać to na drugą wyszli jeszcze bardziej ślamazarni. Tym meczem Sobolewski udowodnił, że się nie nadaje na trenera walczącej o coś drużyny. |
To jest ....a niepojęte
|
To nie ma sensu, brak planu B jak trzeba atakować 4-4-2 do usranej śmierci bądź porażki z Sosnowcem. Kolejny raz zmiany 1 do 1 za skrzydlowego skrzydlowy, za srodkowego pomocnika srodkowy pomocnik etc. Zero elastyczności taktycznej.
Nasi stoperzy nie nadają sie do gry w piłke. Nasz trener niestety nie nadaje się do prowadzenia drużyny na tym poziomie. W barażach tego nie widze, mamy zbyt wiele braków a dojdą kartki... Za wynik w tym meczu odpowiedzialny w pierwszej kolejności trener Sobolewski, nie był w stanie przygotować drużyny ani taktycznie ani mentalnie. |
Kreci mlynki? Niestety.nie moge byc na R22 dzisiaj
|
Miałem coś napisać ale .......ę to...
|
Krakowska Borussia...
Śmierdziało tą stratą punktów od 2 minuty... I jeszcze tylko stracimy atut własnego boiska w barażach. |
Wpuszczanie Młyńskiego na boisko to sabotaż.
|
O kierwa... czyli gramy baraż w Niepołomicach?
|
Cytat:
|
Czy dało się to bardziej s.......ic?
|
Cytat:
Co do samego meczu - obraliśmy się perspektywą awansu. Brawo. Sobolewski znowu taktycznie dno. Termalika to był jednak wypadek przy pracy. Zagłębie nas rozwaliło kontrami a ten co zrobił? Nic. Niespodzianka to nie była że tak zagrają. |
Zamiast egzaminu dojrzałości danie dupy na Erasmusie. I weź się nie napij
|
Jak można było ściągnąć rodado I Dudę? Kur wa mac ...
|
Problem się zaczął kiedy, zaczęto się zastanawiać jak to będzie w ekstraklasie, kto się nadaje kto za słaby i tak dalej. Wtedy zespołowość w grze plus kilku dobrych technicznie Hiszpanów dało nam serię wygranych. Odkąd Hiszpanie zamiast grać dla drużyny zaczęli indywidualne popisy skończyło się granie.
To wina Sobolewskiego, że nie potrafi zdusić takich zachowań w zarodku. Dzisiaj wszyscy do wszystkich mieli pretensje. |
Po awansie. Niech piłkarze jadą na wczasy.
Nie potrafiliśmy dźwignąć presji w meczu u siebie z trzynastą drużyną w tabeli, która ostatni mecz na wyjeździe wygrała blisko rok temu. To jak mamy wytrzymać presję w meczu barażowym. Celowo pisze w liczbie pojedynczej, bo prawdopodobnie odpadniemy na pierwszej przeszkodzie. Spodziewałem się, że wywrócimy się w Łęcznej, ale Sosnowiec na luzie ogramy. Jak widać nie zasługujemy na ten awans i tyle. |
Dzisiejszy mecz pokazał tyle, że Sobol nie nadaje się na trenera i nie widzę go jako trenera w przyszłym sezonie.
A do tego ta szmata czy tam ręcznik nie nadaje się na bramkarza. Więcej będzie z nich pożytku jak zaczną trzeć chrzan. |
Cytat:
|
7 zwycięstw z rzędu, pogoń całą wiosnę, Ruch przegrywa w dramatycznych okolicznościach , prowadzimy 1-0 u siebie, i co? Przestali całą pierwszą połowę zamiast podwyższyć wynik i doprowadzili do katastrofy!
|
To jest niesamowite jak to zepsuli. Taktycznie i mentalnie byliśmy nieprzygotowani do tego meczu. Dramatyczne ustawianie się w kryciu, pozostawianie rywalom mnóstwa miejsca, pasywny doskok, duże błędy indywidualne, co to miało być? Tak się nie wychodzi na kluczowy mecz sezonu!
Dodatkowo, a może znów przede wszystkim, koszmarne kadrowe wybory Sobolewskiego. Zaufał Cisse, który był najsłabszy na boisku, zmianami jedynie pogarszał sytuację. Czemu nie wpuścił Błaszczykowskiego? A Żyro za Rodado? Poważnie? Widać ile wart jest dla tej drużyny Igbekeme. Jestem strasznie zawiedziony i wściekły. Zespół nie zrobił wszystkiego co mógł i powinien, by walczyć ten awans bezpośredni. A z taką postawą, to i w barażach może być bardzo różnie oraz niewesoło. W tym sezonie jest jakaś moda na frajerskie zakończenia i ściganie się w tym z Borussią Dortmund? |
No cóż, liga będzie ciekawsza.
Ja pier...ę kur..a. |
Co tu napisac... nawet najlepsza ekipa prowadza przez barana bedzie dnem, a zlepek lajtlap prowadzona przez prawdziwego lidera stworzy monolit.
Wiecej mi sie nie chce pisac. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl